Sarens

Opinie o Sarens

barek s

Do (powiem co wiem) chyba kolego w błędzie jesteś ale ci pomoge odchodza koledzy szkoda troche bo sarens pozbywa się dobrych fachowców

powiem co wiem
@barek s

kolego tak jak napisałem znaleźli lepszą pracę to się zwolnili a nie psioczą jak inni że w sarensie źle

powiem co wiem

pracownicy sarensa tylko narzekają. prawda jest taka że pomimo takich nędznych zarobków i nędznego sprzętu żaden z nich się nie zwolnił dlaczego ? powiem wam. w normalnej firmie nikt by nie pozwolił na takie wakacje jakie mają w sarensie. biorą kase za friko narzekający (ktoś,wiem,ryś, profesor) wiedzą o czym mówię a wypisują takie głupoty tylko dla zniechęcenia osób które też chcą sobie poleżeć. kadra kierownicza zaczęła przeglądać na oczy i wakacje się powoli kończą. jeżeli macie chęć pracować i są przyjęcia pracujcie zawsze można zmienić pracę a nie wypisywać głupot tak jak Ryś że to cyrk a on jest klaunem. pozdrawiam nowych pracowników.

ten co wie...

wkrótce nowości o akwizytorach

profesor

najnowszy nius sarens zabiera delegacje zagraniczna i każe ludziom pracować za polską delegacje normalnie szok chyba trzeba bedzie to gdzieś zgłosić żeby ktoś bliżej przyjrzał sie tej firmie

Operator żurawia

szybko

wiem

nawet zatródnili likfidatora do transportu

profesor

Kolego zapomniałeś dodać że nie będą płacić nadgodzin odrazu tylko kwartalnie żeby mogli lepiej okradać pracowników. Widać jak sarens idzie szybko ku swemu końcowi .Jak biuro nie podejmie zadnych działań to znowu ludzie zaczną odchodzić bo nie mogę żadnej roboty załatwić konkurencja nie śpi

profesor

W polsce nie maja spmt chyba jak sobie kupisz i podarujesz firmie to może ci pozwolą pracować

Jurand

Ostatnio w firmnie byla kontola z inspekcji pracy.Mozna pracowac tylko 12 godz dziennie i swieta wolne.zobaczymy jak dlugo.Narazie maja zwolnic 75 osob bo nie ma roboty, pare osob juz dostalo wypowiedzenia.Co do zarobkow na operatora zurawia samojezdnego to faktycznie dostaniesz 18-22 zl/h brutto na kratowe zurawie moze wiecej,.fakt sprzet slabej jakosci dzuo szrotu na placu lezy a ludzie nie maja nazredzi czym robic, podejscie ludzi slabe duzo starych(usunięte przez administratora) dziadkow co to pamietaja elektomontaz i komune.jezdzoc po polsce nie zarobisz za wiele natomist z zagramanica to dieta wpadnie i cos tam odlozycsz ,Pozdrawiam

Ryś :)

Firma Sarens jest jednym wielkim cyrkiem,(usunięte przez administratora),o sprawach technicznych większość z nich nie wiem nic jeśli chodzi o projekty zagraniczne to już wogule jeśli nie sa realizowane pod nadzorem Belgii to tylko usiąść i płakać bo szkoda slow. Pracownika fizycznego maja za nic,on ma tylko pracować i nic więcej w lato bez wody w zimę bez ogrzewania i jakiego kolwiek czasem socjalu. Fizyczny ma pracować dzień i noc czasem bo ktoś tak sobie wymyslil. Płaca wcale nie jest dobra bo robi się dwa miesiące w jednym i potem wielkie zdziwienie na pasku płacy. Sprzęt stary i niekiedy na Maxa wyeksploatowany. Jeszcze trochę i nie będzie komu składać tych wszystkich ich żurawi.

profesor

Do janek żebyś się nie przeliczyl jak dostaniesz 3 tys. Ale co tam spróbuj to zobaczysz 5000tys brutto to zarobisz za 500 godzin powodzenia

Były Sarensowiec

Jakbym zarobił minimum 5 tysięcy nie wyjechałbym za granicę.

luble

Może być ciężko o 7000 złotych netto @asd. No ale narzekać i tak nie można bo minimum jakie zarobisz to jakieś 5000 złotych na tym stanowisku. Z dużą ilością godzin nawet więcej.

bell

zarobki do 7tys? owszem na dużych żurawiach i po 400 godzin miesięcznie ogólnie na początek oferują 16 18zł jako operator i ciężko cokolwiek wyrwać więcej, najlepiej walczyć o stawkę na początku, ogólne szłu nie ma a co do kadry kierowniczej to tak jak wyżej ktoś pisał Pzdr

asd

kacor- myślałem , że może na forum jest ktoś kto pracuje w sarensie i rzetelnie się wypowie. Nie mam ciśnienia na zmianę pracodawcy, chciałem zaspokoić swoją ciekawość ponieważ słyszałem " od osoby trzeciej " że jako operator można liczyć na zarobki koło 7tyś

Dżony malboro
@asd

Jak jesteś dobrym operatorem i znasz żurawie, dbasz o sprzęt to źle nie zarobisz, na obecną chwilę sarens nie szuka operatorów a uciekinierów nie zatrudni choć kilku wydzwania codziennie że chcą wrócić. W kwestii starego zjeżdżonego sprzętu to Sarens polska zakupił 6 żurawi explorer 5550 (130t) , 4 x AC100-4L (100t), 1 x LTM1130, a w drodze są 3 x 160t i 3 x 130t = wszystko nówki sztuki, żurawie zjeżdżone i stare są sprzedawane.... podejrzewam że niektóre głupie komentarze pisze po prostu konkurencja albo pracownicy którzy sami odeszli i nie mają powrotu, bądź coś zbroili i próbują swoje flustracje przelać przez internet....

asd

jak wyglądają zarobki na żurawiach do 100 t ?

X

@qwerty czemu uważasz, że za grosze? Z tego co ja się orientuję zarobki wcale nie są u nich jakieś groszowe, więc nie wiem skąd te informacje. Nie wygląda to tak źle.

GrubyLolo

Jamalisko,Luzak dzieki za info. Pozdrawiam

ośmiornica

@gfd szukają masz rację i nawet ciekawe warunki zatrudnienia proponują bo samochód, laptop itd. przypuszczam że jak jestm odpowiedzialność za wizerunek firmy to i kasa spora

gfd

@Jamalisko ja to się zastanawiam jakich obowiązków można sie spodziewac na stanowisku specjalsity do spraw techniczno- handlowych, bo widziałem że takiej osoby we Wrocałwiu szukają

luzak

Jednym słowem, cała masa rzeczy, ale nie ma co się dziwić, stanowisko konkretne a i wymagania muszą być wysokie, co by człowiek się na rzeczy znał. Powodzenia @GrubyLolo

Zostaw merytoryczną opinię o Sarens - Sochaczew

• Jak się pracuje w Sarens?

Zobacz opinie na temat firmy Sarens tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sarens?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sarens?

Kandydaci do pracy w Sarens napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sarens