Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remo Helena Burcz w Olsztyn

Lorek Nowy wpis

Czy firma w ogóle prowadzi działalność? Od dawna nikt nie zostawił żadnej informacji , dziwne.

Anna Z-ska Nowy wpis

Kupiłam stół z firmy REMO drewniany dębowy i jestem mega zadowolona. Stół pięknie wygląda i będę polecać każdemu.

Weronika Nowy wpis

Czy w Remo można liczyć na większą pensje od najniższej krajowej? Podziel się proszę swoją wiedzą.

Oby nie Nowy wpis

Uczciwa a może napisz kto wnosil towar do mieszkania... Myślę że osoba która wnosila go uszkodziła.

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji do Remo Helena Burcz. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dyrektor Logistyki
ES-PERFEKT
(228 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
rozczarowany

nierzetelny partner , firma nie wywiązuje się z umowy zamawia towar którego nie odbiera

Bożena

@Uczciwa rozumiem, że chciałaś złożyć reklamację na towar, ale nie została przyjęta przez Remo Helena Burcz? W jaki sposób towar był uszkodzony? Może powinnaś jeszcze raz spróbować zareklamować towar? Sklep ma obowiązek przyjąć go. Daj znać, jak się sprawa potoczyła.

Możecie opisać świeżą sytuację Remo Helena Burcz? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Olcia

W moim przypadku otrzymałam solidnie zrobione meble, fakt czas oczekiwania trochę długi, ale warto było bo meble wyszły przepiękne. Jestem zadowolona i będę polecać znajomym.

stefan 8

nie kupujecie tam, to oszuści...tandetę sprzedają, właściciel miły do czasu podpisania umowy...porażka

Gosia

Piękna galeria i miła obsługa. Meble naprawdę dobrej jakości, w adekwatnej cenie . Myślę że jeszcze nie raz zrobię tam zakupy.

Klientka

Kupiłam w Remo komplet mebli do salonu, jestem bardzo zadowolona, odnosząc się do wpisu powyżej w moim przypadku nie było problemu z przedłużającym się czasem dostawy mebli.

Janekk

jestem zdziwiony taką opinią. W Olsztynie jest to jedyne miejsce gdzie mogę przyjść i kupić ładne meble. Wielokrotnie robiłem tam z żoną zakupy i nie mam zastrzeżeń. Obsługa bardzo miła, życzliwa i cierpliwa bo czasem zdarzało nam się spędzić w Remo kilka godzin. Polecam

skipi5

Współpracowałem z tą firmą. Kompletnie niegodny zaufania kontrahent. Po wysłaniu zleceń miesiącami można się starać o odbiór płatności od nich...

Warmiak

Wszyscy są bardzo mili (właścicielka, jej mąż, pracownicy) do momentu wpłacenia zaliczki. Potem mają klienta głęboko w ..... poważaniu. W umowie deklarują dostarczenie mebli od 4 do 10 tygodni, ale jest też kruczek prawny w postaci zapisu, że w przypadku pojawienia się opóźnień w dostawie materiałów itp. termin może ulec wydłużeniu o 60 dni.Nie są w stanie podać dokładnego terminu dostawy mebli, co dla mnie jest przykładem braku profesjonalizmu. Mają też sprytny patent z dostawą mebli - chcą wpłaty całej należności zanim zobaczy się meble. Tłumaczą to tym, że dostawa jest za pomocą firmy zewnętrznej. Jak coś jest nie tak z meblem to firma dotaczająca prosi, aby podpisać, że dostarczyli i żeby opisać wady, natomiast przedstawiciele salonu proponują, aby zapakować towar i na własny koszt odesłać do producenta i reklamować, tym samym zostając bez mebla i pieniędzy. Zdecydowanie NIE POLECAM!

Zostaw merytoryczną opinię o Remo Helena Burcz - Olsztyn

Remo Helena Burcz
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Remo Helena Burcz