Marken

Opinie o Marken

jacek

Widzę, że już wiele tutaj różnych spraw zostało poruszone ale to co mnie ciekawi to jeszcze nie - powiedzcie mi moi drodzy czy ktoś korzystał z systemów antywirusowych lub innych programów stworzonych przez Marken z Gdyni? Zastanawiam się nad zakupem antywirusów do komputerów swoih firmowych także wszelkie opinie na wage złota

Gibon

w ofercie: praca w serwisie komputerowym w rzeczywistości: telemarketer sprzedający programy antywirusowe nikt Ci nic nie mówi, po prostu dostajesz zadanie i masz je wykonać, pytanie o przerwę to niestety żartowanie i zbywanie

natek

Witajcie chciałam się doweidzieć czegoś jak teraz praca wygląda w tym miesjcu- może powiecie mi coś na ten temat. widzę, że temat trochę ucichł ale chciałbym się doweidzieć czego mam się spodziewać po pracy tutaj teraz w grudniu a własciwie już od nowego roku. strace czas jesli nic mi tutaj nie odpowiecie .

adam

na pewno nie jest tak, że nic się nie zmienia, ja chetnie się też dowiem jak obecnie wygląd sytuacja w firmie, napiszcie chociaż ogólnie jak się Wam podoba, bo zastanawiam się nad współpracą komputerową tutaj

Specjalista ds. Marketingu

Wysłałem aplikację, 4 dni po otrzymałem zaproszenie na rozmowę w siedzibie w Gdyni. Byłem o czasie, jednak musiałem odczekać kwadrans nie wiedzieć, czemu. Ciekawe, czy jakbym to ja się spóźnił, to by chcieli gadać.

-powiedz coś o sobie, o przebiegu pracy -jak z angielskim (potrzebny do rozmów na Skype z Rumunami (?!) i do tłumaczeń) -oczekiwania netto ZADANIE Kilka zdań po angielsku (język techniczny o oprogramowaniu Bitdefender), odpowiedz na pytania po polsku - łatwe. Po pierwszym etapie miałbyć drugi, ale dostałem maila, że mnie nie chcą (bez uzasadnienia).

johnny

To marken stoi w miejscu, czy jednak widać jakieś ruchy w przód albo co gorsza do tyłu? Nie wierzę, że nic sie nie zmienia.

Szczesciarz

No to mam farta, ze Cie wylali, bo szukam juz pracy pare miesiecy. Jestem mlody i po studiach:-) Dinozaury na emerytury! Mlodzi gora! Slyszalem wiele dobrego o tej firmie od kumpeli, ktora tam pracowala.Trzymajcie kciuki:-)

Szukająca pracy

Ty to jestes nawiedzona, nie widzisz ze kryzys ?Co mnie obchodzą durne prezenty, ważne czy pensja była na czas . Dzięki za wiadomość ze szukasz pracy, złożę cv . Jeśli chcesz sie zamienić, to zapraszam do Realu na kasę, nawet siku nie ma kiedy iść zrobić.

zosia

Ciekawe ile zaproponują telemarketerce ???

ktosia

(usunięte przez administratora) Bo w sumie może się zgadzać, że ktoś jest zatrudniony na zdalnej robocie. Ale tyrając z centrali to masakra. handlowiec zamiast pracować na siebie ciągle robi tysiące rzeczy, za które nie dość, że nie jest rozliczany to za brak durnego "raportu z raportu" jest karany.

Afrodyta

A mnie się bardzo podobało , chociaż jestem brunetka a nie blondynka :-) . Jasno określone zasady i wymagania. Fakt, sporo pracy i raczej nie można pobuszowac po necie, co pewnie niektórym męskim szofinistom przeszkadza. Miałam jednak za daleko do domu.

Leszek

Pracowalem krotko bo mialem inna robotke, ale wspominam mila atmosfere i finanse ok. Nie wiem jak inni ale ja chwale.

Zostaw merytoryczną opinię o Marken - Gdynia

• Jak się pracuje w Marken?

Zobacz opinie na temat firmy Marken tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marken?

Kandydaci do pracy w Marken napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marken