Marken

Opinie o Marken

,,,

Na trojmiasto pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisku helpdesk ktoś może coś więcej powiedzieć jak wyglada praca na tym stanowisku?

Dominika

@rapka a możesz nam napisać coś więcej o samych warunkach zatrudnienia u tego pracodawcy na stanowiskach biurowych? Jakiego wynagrodzenia mogą spodziewać się ewentualni zainteresowani pracą? Wynagrodzenie jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na decyzje zawodowe.

rapka

Wkurza mnie jak opinie wyssane z palca uderzają nie tyle w firmę ile w pracowników. Przepracowałam tam prawie 2 miesiące i powiem krótko, te opinie to stek bzdur. Gdyby nie fakt, że praca biurowa nie jest dla mnie, nie zrezygnowała bym. Ludzie którzy tam pracują, robią to z pasją, pomagają sobie na wzajem, panuje wręcz rodzinna atmosfera. Jeżeli jest tam tak fatalnie a pracownicy są zastraszani, to dlaczego dziewczyny tam pracują po kilka lat ??? Pozdrowienia dla załogi :)

zainteresowany

Czy to norma, że przesuwają trzykrotnie rozmowe o staż? Ktoś wie czemu teraz szukają i jak staż płacowo-godzinowo wygląda?

Pozdro600
@zainteresowany

Staż jest bezpłatny, więc nie bój, nie musisz za niego płacić.

Specjalista ds. Marketingu

Wysłałem aplikację, 4 dni po otrzymałem zaproszenie na rozmowę w siedzibie w Gdyni. Byłem o czasie, jednak musiałem odczekać kwadrans nie wiedzieć, czemu. Ciekawe, czy jakbym to ja się spóźnił, to by chcieli gadać.

-powiedz coś o sobie, o przebiegu pracy -jak z angielskim (potrzebny do rozmów na Skype z Rumunami (?!) i do tłumaczeń) -oczekiwania netto ZADANIE Kilka zdań po angielsku (język techniczny o oprogramowaniu Bitdefender), odpowiedz na pytania po polsku - łatwe. Po pierwszym etapie miałbyć drugi, ale dostałem maila, że mnie nie chcą (bez uzasadnienia).

siwa

Najważniejsze dla mnie, pensja na czas a jak komuś zależy to premia może nawet osiągnąć 200-300% pensji. Atmosfera fajna, ludki fajni J. Szefostwo, wymagający, nie zawsze to się podoba ale to jednak praca a nie wakacje :)

Andy

Naprawdę fajni ludzie sa w tej firmie, kasa na czas...co nie jest norma teraz. Premie, prowizje itp., sa i to o dziwo bez problemu...chyba jeszcze nikt nie mowil ze stracil czy nie dostal . Szkolenia sa niestety co miesiąc...i to jest męczące bo produkt się zmienia. Aha, urlopy tylko w wakacje, bo później to już marzenie. Czy zadowolona ? Tak bo z roku na rok prowizje mam wieksza (klient jest moj, wiec nawet pod 5 tke na reke mam).

Płaca na stażu - pierwszy m umowa o staz, potem po 1500zł netto. Po stażu możliwość pozostania (proponują raczej wszystkim) i płaca 3000 brutto . Można pracować na polowe etatu . Super atmosfera, ciekawe projekty. Wymagajacy, ale cierpliwi. Masa szkolen, webinariow i testow. Trzeba sie pilnowac, ale pewnie jak wszędzie.

senseiit

Atmosfera w zespole jest dobra . Kasa przeciętnie dobra, . Podwyżkę trzeba zawalczyć i odczekać swoje . Ludzie są w porządku. Nie ma przesadnego obłożenia robota. Nie ma na co narzekać choć mogliby płacić lepiej. Zdecydowanie nie jest to biedronka dla serwisu it.

Hahah

Mistrz Sarkazmu

Dead Parrot
@Hahah

To nie sarkazm!!!! To markazm!!!

koko

Gdzie jest ta kolejka chętnych ;)?

Dead Parrot

Demokracja jest - więc możecie wybrać czy chcecie pracować czy iść na bezrobocie i klepać biedę. Jak już się na pracę w takiej fajnej firmie załapaliście to morda w kubeł i nie oddychać. Nie potraficie nawet uszanować jaką szansę dostaliście od losu.. Narzekacie na warunki.. Trzeba wiedzieć, że prawo prawem, życie życiem. Niektórzy to by chcieli pieniądze za darmo brać albo od razu miliony. Trzeba ciężko pracować żeby szef był zadowolony, wtedy można uzyskać coś w życiu. Życie to nie bajka. Pot musi lać się po plecach i po tyłku. Nauczcie się pokory i szanujcie swojego pracodawcę bo daje wam na chlebek.. Inaczej byście z głodu pousychali!! Narzekają a pracować nie potrafią. No mówię wam, banda nierobów i cwaniaków. Jeszcze was życie nauczy i wspomnicie jak mieliście dobrze!!

@Dead Parrot

Dziwne..zastanawia mnie tylko ile taka osoba wytrzymałby w warunkach które tam panuja ;)? Zapraszam na miesiąc do oka Wielkiego Brata a nóż widelec w toalecie niedługo będzie ;) wole pracować za mniejszą kase (usunięte przez administratora) życze powodzenia !

Koko

Zastanawiam się kiedy tam PIP wleci albo coś ;)

teRenia

3 pokoje widziałeś..? :) No to gratuluję- wygląda na to, ze ktoś tu nie przeszedł nawet rozmowy kwalifikacyjnej.. A gdzie Ty tych wystraszonych ludzi widziałeś skoro nawet nie dotarłes do działu handlowego? A czy przypadkiem te wystraszone owieczki nie przyszly na rekrutacje podobnie ja Ty..?

Blue Sky
@teRenia

Ten wpis to chyba autorstwa samego szefa firmy Marken.... :) Przynajmniej tak wygląda. :)

@Blue Sky

Bardzo prawdopodobne :)

andrzejek

czesc, czy można z Tobą się jakoś skontaktować? mam pare pytań

@andrzejek

Pytań odnośnie ? :)

@koko

@koko odnośnie pracy w Marken.

@andrzejek

Słucham

Koko

Widze ze nie tylko ja musialam pisac takie wezwanie ;)

andrzejek

cześć! na trojmiasto.pl wisi ogłoszenie Opiekun sieci dystrybucji, Przedstawiciel firmy Bitdefender w Polsce - Marken. Zastanawiam się czy nie aplikować. Jak wygladją tam warunki płacowe, zakres obowiązków, atmosfera na linii pracownik - pracownik, pracownik - przełożony. Jest ktoś w stanie doradzić? Proszę o rzetelne i podparte faktami opinie. Dzięki.

lulek z pcimia

obecnie szukają Promotora marki w internecie, zarobki z ogłoszenia NA POZIOMIE OD 2500 BRUTTO DO 5000 BRUTTO. więc to oczywiste, że ZACZYNAJĄC OTRZYMASZ 2500 BRUTTO a jak długo będziesz otrzymywać taką wypłatę to JUŻ INNA KWESTIA - podejrzewam, ze ciągle. Poza tym wypłata składa się z podstawy oraz premii - NIE WIEM CZY TE 2500 BRUTTO określa już premię. Równie dobrze górną granicę mozna było określić jako 10000 BRUTTO POD WARUNKIEM, ŻE SPEŁNISZ SZEREG NIEWYMOWNYCH CZYNNOŚCI. BARDZO ŁADNIE SKONSTRUOWANE OGŁOSZENIE - ładną pogodę dziś mamy :) słonecznie tak bardzo

strata czasu

Wielka "firma komputerowa". Piękne nazwy stanowisk, a prawda jest taka, że sadzają ciebie przed komputerem "na słuchawce" dzwonisz cały dzień po tysiąc razy do tych samych ludzi aby wcisnąć im program, którego nikt nie chce kupić. Praca marzeń.

N4M

iwono widzę, że jeśli sama nie sprawdzisz to nikomu tutaj nie uwierzysz. Skoro wolisz uczyć się na własnych błędach, niż skorzystać z doświadczeń innych - próbuj. Powodzenia.

N4M

iwona to, że w ogłoszeniu piszą max 5000 brutto - oznacza nic innego, że tyle ma Pan(usunięte przez administratora). Chyba nie myślisz, że tyle zarobisz u Pana Marka? Pracowałem kiedyś w tej firmie, później nawet z innej strony miałem okazję się z nimi kontaktować. Firma ma niepoważne podejście do klienta. Wysłałem do nich zapytanie o oprogramowanie antywirusowa na ponad 30 stanowisk, a oni nie raczyli nawet mi łaskawie odpisać. Jako pracodawcę niepolecam. Jako kontrahenta również nie. Lepiej szukajcie pracy w innych firmach.

on

w tej chwili jest oferta na pracownika helpdesk, która opisana jest ze brak doświadczenia i wydaje się na takiego zwykłego helpdeskowca - a jednak oczekiwania są bardzo duże, na rozmowie nie mieli mojego cv, co wydaje się normalne jak aplikujemy na jakieś stanowisko. A przedstawiciel który prowadził rozmowę chyba nie miał pojęcia jak wyglądało ich ogłoszenie o prace - strata czasu dla obu stron.... Zresztą po przeczytaniu komentarzy, nie ma czego żałować

piotr

Witam, mam pytanie, czy płacą na czas i czy atmosfera jest dalej taka nieciekawa?

Zostaw merytoryczną opinię o Marken - Gdynia

• Jak się pracuje w Marken?

Zobacz opinie na temat firmy Marken tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marken?

Kandydaci do pracy w Marken napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marken