IT.Integro Sp. z o.o.

Opinie o IT.Integro Sp. z o.o.

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w IT.Integro Sp. z o.o.?

noro

Wiadomo, że musi pokazać portfolio. Bez tego to nie ma co myśleć o pracy jako grafik. Do tego trzeba mieć jeszcze dobrą znajomość HTML, CSS. PHP i JS, WordPress, Adobe Photoshop, InDesign.

Królik

tortoise - 2012-03-23 18:59:56 myślę że demonizujesz sytuację ... Firma jest OK, interesująca atmosfera, mili ludzie. Czasami niektóre sytuacje, fakt ... dają w kość :)Ludzie(pracownicy) zawsze tworzyli atmosferę tej firmy... i tylko ludzie... Mam nadzieję; że przydomek \"żółw\" pozwoli Ci zobaczyć sprawę z innej perspektywy...odpowiednio szybko I pamiętaj, że tylko Tobie może się wydawać że Twój interes jest najważniejszy

Dżordż

tortoise

Gość

Zostaw opinię o IT.Integro Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT.Integro Sp. z o.o.