Opinie o IT.Integro Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT.Integro Sp. z o.o.

noro

Wiadomo, że musi pokazać portfolio. Bez tego to nie ma co myśleć o pracy jako grafik. Do tego trzeba mieć jeszcze dobrą znajomość HTML, CSS. PHP i JS, WordPress, Adobe Photoshop, InDesign.

Królik

tortoise - 2012-03-23 18:59:56 myślę że demonizujesz sytuację ... Firma jest OK, interesująca atmosfera, mili ludzie. Czasami niektóre sytuacje, fakt ... dają w kość :)Ludzie(pracownicy) zawsze tworzyli atmosferę tej firmy... i tylko ludzie... Mam nadzieję; że przydomek \"żółw\" pozwoli Ci zobaczyć sprawę z innej perspektywy...odpowiednio szybko I pamiętaj, że tylko Tobie może się wydawać że Twój interes jest najważniejszy

Dżordż

(usunięte przez administratora)

tortoise

myślę że demonizujesz sytuację ... Firma jest OK, interesująca atmosfera, mili ludzie. Czasami niektóre sytuacje, fakt ... dają w kość :)

Gość

(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o IT.Integro Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT.Integro Sp. z o.o.