Opinie o Regionalny Szpital w Kołobrzegu w Kołobrzeg

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Regionalny Szpital w Kołobrzegu. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Regionalny Szpital w Kołobrzegu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Regionalny Szpital w Kołobrzegu w Kołobrzeg

Jakie są warunki zatrudnienia w Regionalny Szpital w Kołobrzegu?

Córka Nowy wpis

Potwierdzam wszystkie opinie ,lekarz A.Z. przyjął mojego tatę z bólami powyżej klatki piersiowej ,odsłuchał go słuchawka i wysłał na ekg -wyniki dobre i idź pan do domu ,a w domu tata na moich rękach umarł :( Co z takiego lekarza za człowiek ,jak można mieć taka znieczulicę na i nich ludzi ! Życzę takiej samej opieki w chorobie tym lekarzom co dali mojemu ś.p. Tacie .

Co jaki czas w Regionalny Szpital w Kołobrzegu można ubiegać się o podwyżkę?

pacjent Nowy wpis

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie na temat szpitala w Kołobrzegu, zero warunków higieniczno-sanitarnych, niekompetentni lekarze, aroganckie pielęgniarki, brak opieki medycznej, pacjenci pozostawieni sami sobie.Jest to umieralnia, zamiast leczyć to wykańczają pacjentów!!! Czują się bezkarni i ponad prawem. Dziwię się, że nikt ich nie kontroluje. Na stronie szpitala sami sobie piszą pozytywne opinie i podziękowania, które są sprzeczne z rzeczywistym stanem faktycznym. Za nic mają chorych ludzi. LICZĄ SIĘ TYLKO UKŁADY Z LEKARZAMI I ORDYNATORAMI.STRACH TAM SIĘ LECZYĆ!! Ktoś się powinien za to bandyctwo szpitalne wziąść!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Regionalny Szpital w Kołobrzegu się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Kasjer/Sprzedawca
Kołobrzeg
Intraservis Group sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca HalfPrice - Kołobrzeg
CCC S.A.
Ela

Potwierdzam poprzednie negatywne wpisy Doświadczenia z hirurgii i ortopedii rodem z czasów PRL Błedy w sztuce lekarskiej Pozostawienie pacjenta bez podstawowej opieki Wypisanie leżącego ze szpitala bez transportu do innej placówki Nawet nie było komu pomóc przenieść pacjenta na nosze do wynajętej prywatnie karetki Jak najdalej od tego szpitala!

Womanity

Tam zabijają ludzi.Mojego Tatę z niewydolnością krążeniowo oddechową trzymali od 1 w nocy do 8 rano.Nie podłączono tlenu,mój dusił się,zabili go,trzymali do ostatniej chwili(3 dni umierał dusił się w agonii)nie miał siły wstać,mówić,słychać było płytki cichutki oddech i charczenie.Konał w cierpieniu kilka godzin przed śmiercią podłączyli cewnik.Wywieźli z kardiologii na Oiom żeby im nie psuto statystyki umieralności.Lekarze na kardiologi bezczelni,pielęgniarki też.Ordynator zadufany w sobie gwiazdor powiedział,że mój Tato nie powinien się znaleźć na kardiologii.Skoro tak,to dlaczego nie przekazał pacjenta na pulmunologię tylko pozwolił żeby człowiek się dusił,zeszmacony,sponiewierany umierał w cierpieniu.Straszne.Życzę tym lekarzom z kardiologi żeby karma wróciła.

@Womanity

Bardzo wspólczuję, ale potwierdzam tą opinię. Personel opryskliwy, zero empatii do schorowanych ludzi, zbywaja wszystkich jak leci, dlaczego nikt nie przeprowadzi kontroli w tej placówce? To jest wykanczalnia.

Yyy

Nie słyszałam żadnej pozytywnej opinii na temat tego szpitala. Mam w rodzinie osobę która tam pracowała i również potwierdza, że to co się tam dzieje to jest skandal!! jednak niestety niebawem najbliższa mi osoba zostanie tam przetransportowana nad czym bardzo ubolewam ???????????? jeśli dojdzie do tragedii to obiecuję że zrobię wszystko aby osoby które się do tego przyczyniły poniosły za to odpowiedzialność!

Dramat. Najgorszy szpital z jakim się spotkałam. Jeden wielki bałagan. Lekarze nawet nie potrafią udzielić informacji na temat pacjenta. Chorych ludzi wyrzucają że szpitala

Zostaw merytoryczną opinię o Regionalny Szpital w Kołobrzegu - Kołobrzeg

Regionalny Szpital w Kołobrzegu