Opinie o Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna S.p.z.o.z. w Kołobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna S.p.z.o.z.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna S.p.z.o.z. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna S.p.z.o.z. w Kołobrzeg

Wiesiek Nowy wpis

Szukano w marcu do pracy na recepcję. Ale niestety ogłoszenia nie da się już otworzyć. Można wiedzieć, w jakich godzinach, według jak układanego grafiku tu się pracuje? Na stronie uzdrowiska informują o recepcji czynnej całą dobę.

gogos33@wp.pl Nowy wpis

Pobyt w sanatorium Willa Fortuna zaliczam do bardzo udanych. Począwszy od profesjonalnej obsługi a skończywszy na warunkach panujących w Willi Fortuna. Jestem bardzo zadowolona z zabiegów jakie tam są oferowane. Personel bardzo miły, kompetentny a atmosfera rewelacyjna. Kontakt z lekarzem bardzo dobry zainteresowanie i podejście do pacjenta ogromną. Na pewno wrócę tu jeszcze raz. Bardzo serdecznie dziękuję za troskę i miły pobyt.

Szukam pracy na recepcji, czy to byłoby dobre miejsce pod względem warunków, atmosfery, kierownictwa? Martwi mnie trochę to, że bardzo dużo razy szukali recepcjonistów. Tak się zastawiam, z jakiego powodu? Obsługa gości, rejestrowanie, wystawianie faktur to jedyne obowiązki, czy jeszcze coś trzeba ogarniać na stanowisku? :) Proponują umowę o pracę na czas nieokreślony - to wielki plus, a za jaką stawkę?

Jadwiga Nowy wpis

W Willi Fortuna byliśmy po raz drugi. Wszystko super. Panie w recepcji zawsze uśmiechnięte i pomocne. Personel medyczny bardzo empatyczny. Świetnie dobrane zabiegi. Fizjoterapeuci wspaniali, zawsze uśmiechnięci i serdecznie. Baza zabiegowa bardzo dobrze wyposażona. Pokój przestronny, dobrze wyposażony, czyściutki. Panie sprzątające uśmiechnięte i pomocne. Stołówka kameralna, ładnie urządzona a posiłki bardzo urozmaicone i smaczne. Położenie Willi wymarzone. Już dzisiaj planujemy wyjazd do Willi Fortuna w przyszłym roku. Wszystkim Pracownikom Ośrodka jeszcze raz dziękujemy za wspaniały pobyt.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna S.p.z.o.z.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.

Czy w firmie Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna S.p.z.o.z. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Recepcjonistka, na które poszukują na InfoPraca.pl to dość istotna kwestia.

Jesteśmy obecnie w Willa Fortuna pobyt prywatny osrodek nie duży ale jest super zabiegi bardzo dobre czysto ,personel miły stołówka Super, ogólnie bardzo jesteśmy zadowoleni . Polecam .

Niko

Jak tu jest z pracą dla fizjoterapeuty? Można się zatrudnić na część etatu na B2B? Czy tylko stały etat z sztywnymi godzinami pracy? Napiszcie bo zależałoby mi na bardziej elastycznym podejściu do pracownika.

rehabilitacja super wyżywieni

beznadziejne wyżywienie

Ela Krzysztof

Byliśmy 29.11- 20.12. 2021 skierowanie NFZ. Opieka medyczna ok. Zabiegi, fizjoterapeuci super. Wyżywienie ok. Warunki pobytu dobre, Panie sprzątające mistrzowie zawodu. Polecamy pobyt.

Firma dodała nową ofertę pracy na Pokojowa / Pokojowy. Czy ktoś o tym słyszał?

Słonce

Tak Lepiej dzwonić czy na maila?

Willa Fortuna
@Słonce

W tym momencie oferta jest nieaktualna. Prosimy o CV na e-maill; rezerwacje@willafortuna.pl. Pozdrawiamy serdecznie.

Ola 123

Pobyt w szpitalu uzdrowiskowym Willa Fortuna to przede wszystkim wspaniałe zabiegi rehabilitacyjne i dobry odpoczynek. Świetna lokalizacja - bardzo blisko do morza. Recepcja i menager uzdrowiska reagują natychmiast na nasze dodatkowe potrzeby, np. wózek inwalidzki , żebym mogła korzystać nie tylko z tarasu ale też ze spacerów. Z pełnym przekonaniem polecam.

@Ola 123

Pani Olu bardzo się cieszymy, że pobyt w naszym ośrodku był udamy. Zapraszamy ponownie.

BB
@Ola 123

Czy to prawda, że kuracjusze komercyjni są faworyzowani? Spotkałam się z tym w Połczynie Zdroju. Komercyjni jedli posiłki za kotarą, abyśmy my z NFZ nie widzieli !!!

@BB

Goście komercyjni faktycznie mają wyższy tz."wsad do kotła" bo i też płacą dużo wyższą kwotę. Staramy się aby goście ze skierowaniem NFZ mieli równie smaczne jedzenie. Nasi goście nie zgłaszają uwag do żywienia. Wszyscy spożywają posiłki na jednej otwartej sali w 2-ch zmianach. Jestem przekonana, że będzie Pani zadowolona z wypoczynku i leczenia. Pozdrawiam.

Ala
@BB

Komercyjnie mają inna stawkę dzienną więc jedzą lepiej żadna to nowina. Co można za 7 zł zaproponować,?

Diabetyk

W Szpitalu Uzdrowiskowym Willa Fortuna byłam tak kilka lat temu. Nie wspominam miło. Skierowanie otrzymałam po pobycie w szpitalu na oddziale diabetologicznym. Willa Fortuna szczyci sie leczeniem min.cukrzycy. Mam cukrzycę TYP 1. Miałam pompę insulinową. Pani doktor stwierdziła, że "muszę sobie radzić sama", bo ona nie zna się na leczeniu pompą insulinową. Więc zostałam z problemem mojej choroby sama. Były tez inne osoby chorujące na cukrzycę. Ze zdziwieniem przyglądaliśmy się, co nam podają w posiłkach. Dietetyk chyba nie miał ukończonej edukacji, co powinien jeść chory na cukrzycę. Poza zabiegami i tzw."dietą" (właściwą ditą, której nie było) nic więcej nie oferowano. Zaznaczam że jadą ludzie z różnymi schorzeniami poza cukrzycą. Cukrzyca prowadzi do powikłań i powstania innych chorób. Całkowity brak edukacji zdrowotnej (diabetologicznej), a to jest najważniejsze. Uczyć, przekazywać wiedzę, jak uczniom mało pojętnym, aby zrozumieli, że źle prowadzona cukrzyca jest ich pojawiającymi się nowymi problemami zdrowotnymi. Na moje pytanie czy jest edukacja dla pacjentów, było wielkie zdziwienie.

@Diabetyk

To fakt. Diabetykami nie bardzo się przejmują, nie robią badan kontrolnych, czasami zadzwoni pielęgniarka pytając o cukry . Dieta cukrzycowa 2000kcal (+-), ale jak się nie podzera i chodzi codziennie do mola i z powrotem to w moim przypadku, jako jedynemu z turnusu zaskutkowało - 6kg.

Tosia

Jadę tam w styczniu po szpitalne czego mam się spodziewać i na co zwrócić uwagę??

Basia
@Tosia

Ja tez jade w styczniu od 4 stycznia.

@Tosia

Może na pokój z balkonem

Basia

Jadę tam w styczniu po szpitalne skierowanie Ale te komentarze nie nastraja na optymistycznie. Już się boję.

@Basia

Na jedzenie nie ma co narzekać w porównaniu do innych sanatoriów/szpitali. Natomiast dla ludzi z schorzeniami ortopedycznymi może być pewien kłopot niby sa cztery windy ale jeżdżą bardzo wolno i te przy recepcji najczęściej były popsute.. Rozkład zabiegów też jest nie wdzięczny, w okresie zimowy o 16 jest juz ciemnio ani wyjść na spacer ani na deptak ..

Jaki jest okres rozliczeniowy w Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna S.p.z.o.z.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Wiesia

Wszystkie płatności regulowane są na bieżąco.

@Wiesia

A jak wygląda pensja dla pracowników Willi Fortuna? :) Czy na wypłatę składa się podstawa plus jakieś premie? Jeśli tak, to jakie i ile wynoszą oraz za co są przyznawane?

beba

Dostalam skierowanie z NFZ do Willi Fortuna. Już się boje, po przeczytaniu opiniii. Nie wiem czy nie zrezygnować z sanatrorium.

@Wiesia a mogłabym prosić o informację jaką umowę oferują Państwo pokojówkom?

Czy w Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna S.p.z.o.z. są szkolenia zewnętrzne?

Wiesia

Willa Fortuna nie prowadzi szkoleń. Zapraszam do odwiedzenie naszej strony www.willafortuna.pl. Pozdrawiam

Czy firma Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna S.p.z.o.z. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Wiesia

Tak, w całości finansujemy szkolenia pracowników.

ola

Pobyt w szpitalu uzdrowiskowym Willa Fortuna to przede wszystkim wspaniałe zabiegi rehabilitacyjne i dobry odpoczynek. Świetna lokalizacja - bardzo blisko do morza. Recepcja uzdrowiska reagują natychmiast na nasze dodatkowe potrzeby. Pokoje w obiekcie są czyste, zadbane i przytulne. Jedzenie w obiekcie jest bardzo pyszne. .Z pełnym przekonaniem polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna S.p.z.o.z. - Kołobrzeg

• Jak się pracuje w Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna S.p.z.o.z.?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna S.p.z.o.z. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna S.p.z.o.z.?

Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna S.p.z.o.z.
  • Rafińskiego 3
    78-100 Kołobrzeg

Szpital Uzdrowiskowy Willa Fortuna S.p.z.o.z.