Opinie o Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia w Nowy Dwór Mazowiecki

Tomasz

Ja też słyszałem że się zamykaja kwestia jakości towaru jest bardzo słaby prawie nikt nie kupuje od nich.

marcin

Szkoda ze się zamykaja i bankrutuja

Ale rodzina zamiast dbać o interes z którego wszyscy żyją to każdy olewal i tylko wydawał pieniądze

Co za ludzie zamiast dbać o własny biznes roztwonili cały majątek a teraz nie mają z czego zrobić dobrego chleba

Dobra Dusza :)
@Monika

Nikomu ale to nikomu nie polecam pracy u "państwa" Kowalskich. Znam sprawę od środka! Złodzieje,oszuści! Wiszą ludzia po 8tys złotych innym więcej... Są wredni,wyniosli i opryskliwi w stosunku do swoich pracowników.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Ochrony- 17 zł netto/h w firmie Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
Rafal

Szkoda ze taka piekarnia bankrutuje i się zamyka. Przesadzili trochę z tym starym towarem

Dorota

To rzeczywiście przesadzaja z tą oszczędnośćia taka kiedyś fajna piekarnia co się z nimi porobiło strach tam kupować. Ja już napewno nic nie kupię dla swojego dziecka.

Renia

Jaki kolego idiotko. Dla ciebie trzyma poziom nawet prostytutka na pigalaku. Od ich tortów porzygać się można. Od 10 lat nic nowego nie mają. Zdjęcia na tort drukuja że zwykłego tuszu zamiast używać spozywczy tylko kwestia czasu jak się jakieś dziecko zatruie.

Renia

Omijać szerokim łukiem firma najgorsza w mieście słabe produkty i stare nie mają kasy i oszczędzają na wszystkim

Róża

Szkoda mi tych ludzi tak jadą pi nich ze ręce opadają a po tej Agnieszce to już wogole. Coś nie zaciekawa ta firma musi być.

bunio

Nie wiem kto chce pracować za takie pieniądze w dzisiejszych czasach. Kto pracuje w tej firmie jest nie udaczynnikiem. Są firmy na miejscu w których mozna zarobić na produkcji 2500 3000 zł z umową o pracę płacone w terminie.

bunio

Na produkcji 1500 zł tylko ze nie płacą w terminie trzeba czekać na kasę nieraz miesiąc więc w gruncie rzeczy pracujesz za 750zl miesięcznie

bunio

Kiepska pensja niskie zarobki brud i syf na produkcji robak na robaku

Rafal

Pewnie od konkurencji 90 osób pisze z innych piekarni to ze nie płacą pensji to całe miasto wie. Poza tym jaka to konkurencja dla kogo jak to najgorsza firma.

Tomasz

Właśnie nic z chęcią ja zatrudnię słyszałem że ma talent.

Andzelika

Pracowałam tam na produkcji trzeba było się odganiac od robaków wszędzie były. Do tego nie płacą na czas i umowy nie ma

Artur

Szkoda słów na tą badziewiasta firmę i tak zbankrutuja.

Dziewczyna jest dobra udaje grzeczna ale chłopaki na mieście mowia że cuda potrafi liże wszystko tyłka nie trzeba myć parę tygodni. Wie co ma robić żeby faceta zadowolić.

Tomasz

Ja z chęcią przyjmę to kierowniczke Agnieszkę do siebie skoro ma taki talent w ustach daje samochód służbowy i dobra kasę. Mam nadzieję że się jej nie uleje

Rafal

Oni nie mają nic wsponego z normalną firma kiepskie produkty stary chleb lody z proszku. Nie mają pracowników bo nie płacą pensji. Prowizorka na całego sklep firmowy stary że wstyd na całe miasto

Rafal

Łukasik ma lepsze produkty. Kiedyś Kowalski miał dobre lody teraz lipa woda i proszek

Zostaw merytoryczną opinię o Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia - Nowy Dwór Mazowiecki

Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia
1.2/5 Na podstawie 102 ocen.

Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia