Opinie o Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia w Nowy Dwór Mazowiecki

Renia

Nie kupuje i odradzam wszystkim są lepsze piekarnie Kolacz Łukasik przynajmniej nie truja ludzi pracownikom płacą na czas pensje.

Renia

Jakie oskarżenia sama prawda pseudo firma która żerują na naiwności ludzi. Pieczywo mdle i nie dobre. Powinni się zamknac

Powini zamknąć ten (usunięte przez administratora)

Renia

Oczywiście odrazu cie przyjmą będziesz pracować za 1500zl płacone raz na trzy miesiące uderzaj śmiało czekają na takich naiwnych ludzi jak ty.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Ochrony- 17 zł netto/h w firmie Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.

1500 plus premia 200 płacone co kwartał

marcin

Super firma musi być 80 opini negatywnych niedługo sami będą pracować. Płacą grosze z opóźnieniem i jeszcze pewnie się dziwią że nie ma ludzi do pracy chorzy ludzie

Renia

Wszyscy niech walą dzwiami i oknami do tej firmy stabilne i pewnie najlepsze zarobki w mieście. Powinni pisać ogłoszenia poszukuje frajerów do pracy za pensje 1500 płacone co dwa miesiące byli by przynajmniej szczerzy. Wielki wyczyn umowa o prace.

Dla mnie firma beznadziejna żeby w dzisiejszych czasach prosić się o ciężko zarobione pieniądze. Opóźnienia po 3 miesiace a w tym czasie całą rodzinka i właściciel na wakacje zakupy w galeriach albo nowe samochody z pracowników idiotow robią ciągłe gadki że nie ma kasy. Kto tam pracuje jest żałosny robić 3 miesiace za jedną pensje tragedia nie polecam tej firmy.

Renia

Jedna wielka ściema robią dzień dziecka rozdają tani popcorn i baloniki żeby pokazać jaka to dobra firma. W niedzielę wszyscy do kościoła tak żeby wszyscy widzieli jacy to katolicy. A własnych pracowników traktują jak (usunięte przez administratora) trzeba się prosić o wypłatę od wielkiego biznesmena Andrzeja Kowalskiego. Tylko drunie tam pracują za darmo

Ela

Jeden wielki (usunięte przez administratora) prowizorka udają normalna firmę a tak naprawdę mają pracowników w (usunięte przez administratora) Omijajcie z daleka nic dobrego was tam nie spotka.

Rafal

Jaka najlepsza firma tragedia i badziewie nie płacą pensji na czas najniższe zarobki że wszystkich podobnych firm w okolicy. Co kilka tygodni szukają nowych pracowników bo każdy kto tam popracuje odchodzi

marcin

Pracowałem tam 10 lat i pracował był do dzisiaj gdybym dostawał pensje ną czas a nie co 3 miesiace w ratach. Firma tragedia nie ma na surówne wszystko robione aby taniej. Jak tak dobrze idzie firmie to czemu ma długi i bankrutuje a właściciel wszystko wyprzedale. Odeszło z firmy 80 % najlepszych pracowników.

Pawcio

To nie żadne plotki szczera prawda samo życie. Warto wiedzieć z jakimi ludźmi się pracuje.

Rafal

To ja ją odrazu zatrudniam place każde pieniądze jak za zboże. Dawaj dziewczyno do mojej firmy

Ofert są wszędzie w Piekarni Kolacz jest jedno miejsce na kierowniczke tylko trzeba się spieszyć zanim córką wlasciela się dowie Agnieszka bo ma tam iść jak firma ojca zbankrutuje. Kolacz powiedział że ja odrazu przyjmuje jak się dowiedział ze łyka i nie wyplowa. Podobno młody Kaszyniski mu powiedział.

Tadek

W tej firmie nigdy nie mozna było dobrze zarobić moja żona tam pracuje od kilku lat i zarabia 1500zł miesięcznie w dodatku dostaje pensje co dwa miesiące bo właściciel wiecznie nie ma pieniędzy tylko dla siebie ma. Gdyby nie kredyt dawno by to rzucila ta prace. Chcecie pracować za darmo i dorabiac chamstwo to droga wolna mają pełno ofert pracy bo już nikt tam nie chce pracować.

Tadek

maja oferty pracy wisza na szybie od kilku miesięcy i nie ma chętnych nikt nie będzie za darmo pracował. Nie dlugo zbankrutuja i się zamkna

Tadek

Piekarnia do zamkniecia nie płacą pracownikom pensji nie ma umowy praca na czarno. Traktują pracowników jak śmieci.

Ola

Powinni zamknac ta firme za takie traktowanie ludzi dno właściciel powinien się wstydzić

Mirka

Cała firma powinna iść do zamkniecia beznajdziejne produktu truja ludzi do tego cała rodzina tandetna pseudo biznesmeni posmiewisko w całym Nowym Dworze Maz.

Zostaw merytoryczną opinię o Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia - Nowy Dwór Mazowiecki

Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia
1.2/5 Na podstawie 102 ocen.

Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia