Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia

Nowy Dwór Mazowiecki

Opinie o Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

@Rafal skąd informacja o złej sytuacji finansowej firmy? Mógłbyś podać więcej konkretów? Będą to cenne informacje dla osób rozważających podjęcie pracy w Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia w Nowym Dworze Mazowieckim.

Luckie

Uwaga na tego pracodawce, najchetniej zatrudnialby tylko na czarno, zaleglosci w wyplacaniu pensji na poziomie 2-3 miesiecy. Zamyka stary zaklad i ma zamiar otworzyc nowy. Nie liczylbym jednak na poprawe sytuacji pracownikow. Panie Kowalski co Pan widzi jak Pan w lustro patrzy? Tylko zlodzieje wydaja ciezko zarobione pieniadze pracownikow. Wstyd. Ja bym sie na Pana miejscu w takim malym miescie jak Nowy Dwor Mazowiecki wstydzila pokazac. A Pan jak widac nie ma za grosz wstydu.

Rafal

Dobrze że bankrutuja wkoncu zamknie się ta pseudo firma przestaną truc ludzi i wciskać im stare produkty. Może wkoncu pracownicy się obudza i zaczną walczyć o swoje pieniądze za nim komornicy wszystko zabiorą.

Marek

Witam a jak teraz z płaceńem pakowacz chleba czy pomocnik jaka stawka.

Barbara

Ciasto i ciastka stare. Obkroja dookoła i niby świeże. Pieczywo leży po 3/4 dni a biedne kobiety które to sprzedają muszą wysłuchać od klientów. Pierogi to jest najlepsze : Stare, zplesniale jagody,mięso najgorszej jakosci miela razem z kośćmi. Ochydne !!!! Lody :) barwnik, barwnik i jeszcze raz barwnik :) Smacznego

Pracowałam tam przez jakiś czas, to najgorszy syf w jakim kiedykolwiek mogłam się pojawić. Pracodawcy nie wypłacają pieniędzy na czas, słyszałam o sytuacjach gdzie ludzie muszą czekać na wypłatę przez pół roku. Właściciele wyżywają się na pracownikach za to że coś im nie wychodzi bo nie potrafią zarządzać swoją firmą. W piwnicach grasują myszy, a koty właścicieli chodzą po cukierni sikając gdzie popadnie, można zauważyć tam karaluchy i inne robale wychodzące z worków z przeterminowanymi gotowymi proszkami . Produkty są nie świeże, mąka która wysypie się na podłogę jest przesiewana przez sito i przeznaczona z powrotem do użycia przy produkcji... Jest to najgorsza cukiernia w jakiej miałam okazję pracować.

Dorota

Pracowałam tam i przez dwa miesiące nie miałam płacone pensji zwykli oszuści

Piotrek

Sami wyzyskiwacze chcieli by żeby za darmo pracować. Dobrze ze bankrutuja.

Andzelika

Wlascicielka to dopiero sfrustrowana osoba nic jej nie wychodzi udaje wielką szefowa. Padną jak zdechle muchy

Rafal

Ograniczenii umysłowo właściciele pracownicy okradali ich przez przez 20 lat po kupowali sobie domu samochody a oni zastanawiają się do dzisiaj czemu bankrutuja.

Artur

Żałośni właściciele najpierw nie płacą pensji po kilka miesięcy a potem zwalniają ludzi. A jak już nie ma komu robić to dzwonią po tych co ich zwolnili i prosza żeby wrócili sami niech pracują. Tak to jest jak ma się ludzi za śmieci.

Andzelika

Tylko idioci tam pracuja za grosze na które i tak trzeba czekać po trzy miesiące omijać szerokim łukiem

Renia

Nie płacą pensji dobrze ze bankrutuja

Adam

Odradzam wszystkim pracę w tej firmie nie płacą pensji po 3 miesiace a później zwalniają jak się upominasz o kasę i zatrudniają następnych żerują na naiwności ludzi.

Rafal

Przecież sami pracownicy o tym mówią nie ma pieniędzy na nic nawet na podstawowe surowce mąkę pensje jedne wielkie bankructwo. Poza tym dla kogo oni są konkurencja może dla kiosku ruchu. Komornicy w kolejce stoją żeby zająć firmę

Rafal

Bankruci nawet na mąkę nie mają kwestia czasu jak padną.

Adam

Pracowałem tam to wiem starocie dodawali do produktów aby taniej

Adam

Widać i czuć w smaku starocie strach kupować

Adam

Szkoda ze taka firma bankrutuje ale jak się sprzedaje stare towary to co się dziwić

Renia

Przygotować beze i potem ja zjeść. No i obiecać że nie będzie się wynosić jajek z magazynu i znajomość języka ukraińskiego.

Rafal

Ale można jeszcze na awans na kierownika i w tedy to już nawet 1800 na ręke zarabiasz

Rafal

Bardzo dobry start zaledwie po trzech latach dostajesz umowę i zarabiasz cale 1500zł

Renia

Dobrze powiedziane szansa jest ale czy dostaniesz wypłatę to już zagadka. Pensja adekwatna do obowiązków 12 godz pracy pensja 1500 zł płacona według widzimisia szefa albo jest albo nie ma.

Andzelika

Nie ma żadnej umowy wszyscy pracują na czarno paru stałych pracowników ma umowy reszta pracuje po 5 lat na zleceniu przedłużanym co miesiąc. Tragedia poza tym 80 % Ukraińców pracuje za grosze

Andzelika

W innych firmach jest co miesiąc w tej zaczynasz się upominac o kasę bo wiecznie nie ma stajesz się nie wygodny i jesteś zwolniony. Umowę dostajesz dopiero po kilku miesiącach a jak nie pasuje to nikt cię tu nie trzyma na siłę

Andzelika

Dobrze tzn 1500zl płacone nie regularnie raz na dwa miesiące umowa to żart zlecenie przedłużane co miesiąc.

Andzelika

Wyczuwasz ironię lał lał ale tu musisz być mądra. Super firma dla upośledzonych i mało rozgarnietych. Bankruci

Andzelika

Kochana pensja na papierze ale podobno można zjeść jednego paczka dziennie albo kajzerke więc jest ok gorąco polecam.

Andzelika

Rozmowa kwalifikacyjną wygląda następującą. Szef jest pani wstanie przeżyć za 700 zł miesięcznie tak jest pani skarzepyta nie. To witam w Piekarni praca po 12 godzin pensja płacona co gwartal. Gitara Siema

Artur

Żadnej przesady nie ma przynajmniej zarobisz pieniądze chodzac po śmietnikach bo tam napewno nie

Artur

Firma konkretna benifity socjalne owszem gumowce i łapka do zabijania robaków umowa graniczy z cudem tak jak pensja na czas lepiej już po śmietnikach chodzisz niż tam pracować

Artur

Komornicy nie ma wypłat sami Ukraińcy pracują no i szefostwo przeganiaja się w głupocie tylko iść i pracować za jedna pensje płacona co trzy miesiące

Renia

Co chwila dostają mandaty od sanepidu Poza tym już kilka razy im zamknął produkcjie za stare surowce i brud

Mirka

Uwaga w sklepie firmowym biegają robaki po chlebie byłam świadkiem.

Renia

Na swoje potrzeby mają ale żeby tak olewac biznes i nie płacić pracownikom pensji

Anula

Wyszła im ta oszczędność że teraz bankrutuja szkoda taka piekarnia.

Róża

Nie dziwie się że bankrutuja nie płacą pracownikom słaby towar właściciel stary nie ma pomysłu co zrobić z firmą reszta rodzinki tylko do wydawania pieniędzy.

Adam

Ciekawe kiedy oglosza bankructwo szkoda mi ludzi którzy tam pracują po trzy miesiące za jedną pensje

Artur

Szkoda ze taka firma tak nisko upadła stary towar nie płacą pensji przykro patrzeć.

Rafal

Pracowałem tam 3 miesiace i dostałem jedna pensje 1400 zł żałosne nie polecam. Poza tym chleb sprzedają z poprzedniego dnia jako świeży.

Tomasz

Co się takiego stalo że tak nisko upadli i wciskając ludziom stare produktu. Przesto bankrutuja

Mirka

Wszyscy z produkcji odchodzą bo nie płaci pensji nie długo się zamkna podobno ma ogłosić bankructwo bo jest nie wypłacalny

Renia

Co się dziwićie ratują się jak mogą przed bankructwem.

Mirka

Jak można tak nisko upaść żeby sprzedawać stare pieczywo i ciastka. Co za ludzie.

Róża

Strach tam kupować co kolwiek lepiej omijac

marcin

Mają długi w hurtowniach i młynach nikt im nie chce dawać surowców do produkcji. A ten Kowalski jeszcze własne siostry okradł z pieniędzy całe miasto huczy.

Tomasz

Ja też słyszałem że się zamykaja kwestia jakości towaru jest bardzo słaby prawie nikt nie kupuje od nich.

marcin

Szkoda ze się zamykaja i bankrutuja

Monika

Ale rodzina zamiast dbać o interes z którego wszyscy żyją to każdy olewal i tylko wydawał pieniądze

Zostaw opinię o Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia - Nowy Dwór Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ania Sp.j. Andrzej Kowalski Piekarnia