Pe Ka De Partners Sp. z o.o.

Opole

Opinie o Pe Ka De Partners Sp. z o.o.

JOGAS

Hej Wam. Poszukuje obecnie pracy i w sumie robię mały researach. Sporo już się o nich dowiedziałem , ale to raczej bardziej techniczne kwestie mnie interesowały. Teraz z kolei pytanie jak jest z atmosferą? Wiem , że ciężko o dobrą w tej branży , ale żeby przynajmniej było do kogo się odezwać , a nie cisza i sama robota

Jak jest w firmie Pe Ka De Partners Sp. z o.o.? Wiesz coś czego inni nie wiedzą? Podziel się z nami opinią na ten temat!

Zostaw opinię o Pe Ka De Partners Sp. z o.o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pe Ka De Partners Sp. z o.o.