Opinie o AML Job service w Racibórz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy AML Job service. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AML Job service o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AML Job service w Racibórz

Tiiikitakiii

Kilka słów na temat pracy w obozie (usunięte przez administratora) bo inaczej nie da się tego nazwać. Praca po 9,10 godzin dziennie, w soboty również , żadnych dodatków za nadgodziny nie dostaniecie. Na magazynach jest tak zimno ze bez kurtki zamarzniecie. Brud i (usunięte przez administratora) wózki widłowe jeżdżą tak ze mogą was (usunięte przez administratora) na magazynie. Często pracujecie za 2-3 osoby na stanowisku bo przecież polaki to (usunięte przez administratora)i trzeba ich wykorzystywać ile się da. Zakwaterowanie 15 osób w domku, przeciekające okno,(usunięte przez administratora)materace, ale 300 euro miesięcznie musisz zabulić za te luksusy. Zakupy dwa razy w tygodniu tak zwany wyścig szczurów, kto pierwszy zrobi zakupy ten jest najlepszy. Po odjęciu wszystkich kosztów zostanie wam całe 7,50 euro netto na rękę. Także kto chce być tanią siła robocza to zapraszam na (usunięte przez administratora) do Niemiec

Wioleta
@123

możecie doprecyzować w jakim zakresie można otrzymać tu jakaś nagrodę? Chłopak będzie po świętach się chyba zbierał a nie rozumiem kwestii tych kartek. Czemu liczba godzin jest zależna od koordynatora a nie samego zakładu gdzie pracujesz, to nie jest tylko osoba wspomagająca?

YYYYY Nowy wpis

Siemanko. Widziałem ten taki formularz aplikacyjny na stronie. przymierzam się do stanowiska lakiernik / malarz. Po przeczytaniu tych zeszłorocznych stawek chciałbym jednak poznać te tegoroczne. Jeśli w całym formularzu miałbym wszędzie „sehr gut” to co mi zaproponują? I kiedy w sumie sprawdzą czy faktycznie tak dobrze się znam?

Cześć, od roku nikt nie korzysta z usług agencji czy po prostu warunki się poprawiły czy cos? Jak na razie przeglądam pobliskie tymczasówki w Raciborzu. W tym roku na jakie oferty można jeszcze liczyć? Zaszły w ogóle jakieś zmiany? Może i kadrowe? Strona www tez mi nie odpowiada, może tu ktoś odpowie?

Maxoo

Anonim Nowy wpis
@Maxoo

Jak można oferować 7 euro netto na rękę pod koniec roku 2023?

Tiiikitakiii

@Tiiikitakiii

Nie podłapałem kwestii zakupów. Czemu ludzie się o nie tak ścigają? Resztę opisu czasami widywałem na innych stronach agencji, ciekaw jestem skąd biorą czasami rekomendacje na pewne lokalizacje. koordynatorzy w ogóle tam przyjeżdżają?

Kierowcy jeżdżą na zakupy z pracownikami jak by robili to za karę, najlepiej by było jakbyś w ogóle nie robił zakupów, po 10 minutach wszyscy już czekają w busie i narzekają jak to długo czekają na innych. Rozumiem wszyscy przywożą sobie żarcie z Polski bo niby tańsze ale nie każdy tak robi więc to logiczne ze do sklepu nie wchodzi tylko po bułki i maslo tylko robi zakupy na pół tygodnia więc co za tym idzie w sklepie musisz posiedzieć trochę dłużej niż te 10 minut

Tak na mieszkania przyjeżdżają koordynatorzy , wywiesić listę na następny dzień czy w nagrodę idziesz do pracy czy nie, czy może dzisiaj pracujesz do 16 albo jak jesteś najlepszym pracownikiem to do 17

Wioleta Nowy wpis
@123

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w AML Job service na stanowisko Monter?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie AML Job service? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca na terenie Polski Monter Izolacji/blacharz

Wiecie może czy mieszkania nie da rady jakoś taniej ogarnąć? Nie byłem jeszcze na wyjeździe, dlatego pytam. Kiedyś ktoś pisał o jednej lokalizacji, którą odradzał, tak? A co z innymi? Macie zdanie? I co z umową? jakie informacje są w niej zawarte?

Maxo

Nie polecam praca za 7 euro netto ledwo odliczone prawię 10 euro dziennie od osoby za mieszkanie . Praca za 3 czasami za 4 osoby na swoim stanowisku . Rozmowa większości osoby za granicy Białoruś Rumunia , ciągłe rotacje (w pracy ). Kierownictwo z Niemiec ,Hiszpanii z językiem niemieckim Chiny i oczywiście Polacy bardzo nie mili tłumaczą ci jak by za karę to robili że chcą coś od nich .Nie wszyscy ale przynajmniej 50% i oczywiście umowa z której ciężko zrezygnować łaskawie odbierze biuro które wysyłała cię do pracodawcy z Niemiec . Choć miało być inaczej .

Migosia

Najgorsza agencja. Obiecują gruszki na wierzbie.. Banda złodziei..za taką kasę nie warto jechać.. zupełnie inne warunki na umowie. Sama praca ok,ale kierownictwo i szefostwo traktuje ludzi jak śmieci. Jeśli mężczyźni płaczą to coś jest na rzeczy. Banda polaczków dostała się na kierownictwo i swoich traktują jak bydło. Fuj ,brzydzę się takimi ludźmi. Ktoś się wzbogaca,ludzką krzywdą!!!

@Migosia

Serio, aż płacz? A powiesz jakąś sytuację która spowodowała właśnie taką reakcję?

Jacek
@Karolina

Po prostu mężczyzna był gnębiony, szefostwo z Niemiec jak i scherberiny Polki stali i patrzyli na ręce, wszyscy się po nim darli kiedy człowiek wypruwal z siebie ostatnie poty, starał się jak mógł, ale dla nich to za mało. Kretyni (usunięte przez administratora) zwierzęta są lepiej traktowane. Przyjeżdżając tutaj usłyszałem „ludzie tutaj czasami są traktowani tak jak w obozach” i sam się przejechałem na prawdzie!

Jacek

Agencja porażka, oszuści. Wszystko pięknie naobiecywali, a na miejscu człowiek dowiaduje się prawdy. Polak Polaka traktuje jak śmiecia, brak szacunku. Na tst ludzie są gnębieni, co chwilę tylko ktoś płacze. Starsza kobieta potrafiła zanosić się z płaczu jak małe dziecko. Szefostwo dno totalne.

Czy istnieje możliwość rozwoju w AML Job service?

nick

Raczej nie. Tam liczą się znajomości z szefostwem. Chyba że jesteś z Raciborza i to są Twoi dobrzy znajomi.

@nick

Czyli co? wszytko załatwiane po znajomości a jak ktoś nie ma "pleców" to już nigdy nie awansuje nawet jak jest dobry? To chyba powinien być ważniejszy jest rozwój firmy a nie kolesiostwo.

Loki
@Jarosław

Rożnie bywa. Jak jesteś dobry to awansujesz.

@Loki

No widzisz. Czyli nie jest tak źle jak piszą. Dają premie za dobrą robotę, czy też trzeba mieć znajomości żeby więcej zarobić?

Loki
@Jarosław

I to i to ale jak sie przykładasz to zarobisz.

@Loki

To napisz ile jest tej premii jak się przykładasz. Kilkaset zł się dorobi?

lester

Życzliwa obsługa dająca nadzieję osobie chcącej pracować "na lepsze jutro". Dla mnie najbardziej profesjonalna agencja jaką spotkałem na Śląsku.

@lester

Wypowiadasz się pozytywnie więc pewnie udało ci się przez nich załatwić prace. Napiszesz jakie warunki proponują? Kasa jest dobra czy po prostu tylko na przeżycie??

pigmej
@Jarosław

Dla mnie kasa dobra, ale co komu pasuje.

Justyna
@pigmej

No właśnie, każdy prowadzi inny poziom życia. Pochwalisz się zarobkami? Tak chociaż w zaokrągleniu :)

Misiu

Nie jedzcie z tego biora obiecali prace najpierw 3 tygodnie zwlekali a potem pojechalismy do pracy robilismy na czarno wrucilismy bez kasy z dlugiem jak ktos chce dam swoj numer

Monia
@Misiu

Mozna o kontakt na email? pawcio97@interia.pl

madzia

, Hejka mam pytanie był ktoś w tym roku pracy w Niemczech na tym systemie dwóch tygodniowym ile można zarobić na czysto bez mieszkania i tych opłat Ile wychodzi za godzinę Gdy odliczymy mieszkanie dojazd i ubezpieczenie Ile godzin dziennie się pracuje i w ogóle jak tam jest czy do pracy jest daleko od mieszkania i czy ktoś nami będzie kierował

hehe
@madzia

5 euro za godzine, godzin masz tyle do ilu sie dobijesz, bo tam trzeba sie starac o to zeby nie siedzien na "kantynie", a tak to nie licz na wiecej jak 300-400 euro max czyli mniej jak minimum obecnie w Polsce...

Grzegorz
@madzia

Nie polecam. Bylem nie zarobilem a jeszcze dolozylem.

Miciu2

Witam.Czy ktos pracował w hotelu w miejscowości Norderney Niemcy przez tą agencję ? Proszę o opinie. Razem z kolegą mamy jechać w sobote do pracy

Julka

Wróciłam pare dni temu z pracy w Niemczech właśnie poprzez tą agencje , większość wypisywanych tutaj opinii to bujdy na resorach. Nie wszystkie hotele są super czyste to fakt , ale na magazynie się nie namęczysz , w większości atmosfera jest okej. Jedyne co to narzucają chore normy do wykonania , ale mało kto naciska na nie. Ludzie są naprawdę pomocni , jedziecie do pracy na magazynie , kokosów nie będzie , weekendy tez nie we wszystkich magazynach są pracujące. Jednak 1800 zł za dwa tygodnie to w Polsce mało gdzie uraczysz. Jeżeli masz predyspozycje do zarabiania więcej w Polsce to nie jedź tam , proste ????

Gosc
@Julka

A ile godzin w ciągu dwóch tygodni przepracowałeś?

Kazek
@Julka

Dziewczyno kobiety mają tam nie które co robić a faceci mają przerąbane rzucasz tylko kartonami az głowa podskakuje by ktoś tam myślał by się zmieniać to pewnie te chore normy by wytrzymać szło.

Krzyś
@Gosc

Godziny o 4 rano wstajesz autobus i od 6 do 16 praca od poniedziałku do soboty.

Boos
@Julka

1800 zł za dwa tygodnie i jeszcze zadowolonych bo w Polsce tyle nie zarobią hahaha. Chłopie ja jak pojechałem pierwszy raz za granicę bez języka wyciągałem 2 tysiące zł od poniedziałku do piątku przy 50h

Madzia
@Julka

jakich godzinach praca i ile dni tygodniu

Agnieszka
@Madzia

Pytasz o system pracy w AML. A możesz jeszcze powiedzieć, o które dokładnie stanowisko chodzi? To ułatwi sprawę, dzięki.

JaR8
@Boos

Gdzie tyle wyciągnąłeś?

Kriatof.

Witam. Wyjezdzam do Austri na fasady. Polecacie ta firme czy nie zabardzo ?? Z gory dziekuje ????

Mario
@Kriatof.

No to pojechaliśmy. Podobno przeniesiono na 02.03.19. Podobno że zla pogoda a to ciekawe że tam wVillach jest ok10 st i brak sniegu a ci o miesiąc budowę opóźniają

Misiu
@Mario

Bo to bioro to jedna sciema

Krzysiek

Właśnie wróciłem.Byłem od 8 do 24 marca.Hotel-nie jest źle szczerze powiedziawszy.Szału nie ma lecz ty jedziesz tam pracować a nie leżeć. Koordynatorzy są faktycznie pomocni nie zlewają pracownika jak coś się złego dzieje.Za ciężko dla ciebie na jakiejś hali?To cie przeniosą miałem kilka takich przypadków.Kobiety też tam nie narzekały. Ja przerobiłem w ciągu 2 tygodni 10 dni bo wolałem mieć wolny weekend,zaś znajomy po wyłączeniu godzin będzie miał ponad 2300 zł,ja natomiast koło 1800.Mnie to satysfakcjonuje.Ci co gadają że tak tam źle to jakieś nie wiadomo co oczekują.Nie narobisz się.Według mnie to jest akurat dobra oferta

@Krzysiek

i 1800 zł tobie wystarcza ?? zważywszy że pracujesz za granica a nie w Polsce???

xxx
@anonymous

"w ciągu 2 tygodni 10 dni bo wolałem mieć wolny weekend,zaś znajomy po wyłączeniu godzin będzie miał ponad 2300 zł,ja natomiast koło 1800."

fadasd
@xxx

1800 za 2tygodnie o ja cie hahaha jak takie rumuny robia, to podwyzek nie daja

Beata

Jak wygląda sprawa z językami na wyjazdach? Da się dogadać, czy trzeba dobrze umieć niemiecki lub angielski?

Robol

Poczytajcie opinie na tst ils gowork bo tak to się kiedyś nazywalo tylko z nadmiaru syfu zmienili nazwę najpierw było tst potem ils teraz job

Nie polecam ????LOLO????

Witam jeżdżę już pół roku i wszyscy co piszą mówią o hotelach że czysto A wcale tak nie jest dość że jak przyjedziesz to szukają Ci miejsce gdzie masz wogole mieszkać ponieważ mają remonty hotelowe chociaż ich nie ma . Jeden z hotelow nie ma nawet łazienki na piętrze trzeba wychodzić do baraku ( KONTENER) O warunkach w środku nie wspomnę to jest jeden z hotelow. A w pracy taki masz zapierdol że nie masz kiedy nawet wody się napić bo oni mają normy i (usunięte przez administratora) ich obchodzi (usunięte przez administratora). Do tego na hali jest z 30stopni ciepła A wody Ci nie dadzą jak sobie sam nie kupić. Wstajesz wszczenie o 4 rano i pracujesz do 16 to nawet nie masz się gdzie wykapac bo jak wszyscy przyjdą z pracy to ustawiasz się w kolejce i czekasz z 2 godziny . Na hotelu nie ma tv ani Internetu siedzisz jak w więzieniu, łóżka podwójne materace trzeba prosić żeby dali nowe bo możesz trafić na (usunięte przez administratora) materac. A na kordynatorow nie masz co liczyć jeśli coś chcesz od nich (KOLEGA CHCIAŁ JECHAĆ DO SZPITALA TO CZEKAL 3 DNI AZ KTOS SIĘ NIM ZAINTERESUJE) lodówki masz 3 w kuchni zamiast w pokoju po jednej, jak od Ci zginie to się nie zdziw że są (usunięte przez administratora) na mieszkaniu, Miałem taki przypadek że spałem do pracy ponieważ tak byłem dojebany że nie wstałem A tu o 8 rana przychodzi szef otwiera Ci drzwi i z wielkimi pretensjami pyta dlaczego nie ma Cię w pracy A jak oni zrobią wolę to ich to mają (usunięte przez administratora) A ty masz chodzić jak byś miał motorem w (usunięte przez administratora) A co do wypłaty to dość że (usunięte przez administratora) to i tak czekasz na to miesiąc. Jeśli chcesz tutaj przyjechać to przygotuj się na szkołę przetrwania. Serdecznie nie polecam tej agencji na spotkaniu mówią inaczej A w rzeczywistości jest całkiem inaczej . ????

ero

witam kolegów i koleżanki zamierzam jechać przez tą firme na budowy czy polecicie ją czy nie bardzo a co obiecują przed wyjazdem to zapewniają .

Zostaw merytoryczną opinię o AML Job service - Racibórz

• Jak się pracuje w AML Job service?

Zobacz opinie na temat firmy AML Job service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

AML Job service
2.9/5 Na podstawie 49 ocen.
  • ul. Juliusza Słowackiego 32 lok. 25
    47-400 Racibórz