Opinie o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) w Wólka Kosowska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) w Wólka Kosowska

Joanna

Osoby zainteresowane pracą w firmie zachęcam do sprawdzenia jej strony internetowej i zakładki kariera http://www.kamis.pl/kariera

MG
@Joanna

Wyzysk człowieka chcącego pracować przez bandę niewykwalifikowanych nie mających pojęcia o sprzedaży dyrektorôw, którzy tylko kłamią i wyciskają jak cytrynę z HR ma to w głębokim poważaniu, ale czego można się dpodziewać po przytytym dyrektorku i jego włazidupcu JKP? Nie polecam. Praca w lidlu czy biedrze to wakacje w porównaniu do tego obozu pracy. Ludzie odchodzą notorycznie bo szanują siebie. Ciekawe kiedy Amerykanie to dojrzą i zrobią z tym porządek. W tym tępie Kamis w rynku zniknie w przeciągu roku.

3erf

@Nujak też mi się wydaje że tak by było najprościej bo zawsze można się najwięcej rzeczy dowiedzieć jednak jak najwięcej tak zawsze jest u kogoś bezpośredno..w sumie czasem to nie ma innej możliwości

Cioteczka

A co to??? szukają Plant Directora??? Nie ma go czy go posunęli za coś?? Jak to wygląda??

Terminator2

Poszukuję dużej ilości musztard Kamis w super cenie-ktoś coś wie moze -gdzie najlepiej kupić?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kamis Przyprawy S.A? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

karol

cześć@granda mówisz,że kamis ma lepszą jakość,ale czego towaru czy opakowania,a zatrudniają w kamisie bo nie słyszałem chyba,że pracowników agencyjnych na krótki okres.

Piotruś

Ale teraz wam Prymat po gaciach jedzie. Kto by pomyślał, że ta mała kilka lat temu firemka połknęła was w sprzedaży.

big

@poradzę czytam twoje posty i jak nie piękna firma to znowu cieszyć się,żeszkolenie powiedz co bierzesz to się poczujemy podobnie jak ty.

kiler

CZeść @in nie no masz rację,że szkolenie wchodzi w zakres,ale w kamisie to tych przez agencje to szkolą nie z obsługi maszyn,ale z BHP i jak składać kartony Au,ha,hihi to dopiero poważne szkolenie.A forma docenienia umiejętności pracownika tzn.,że co,że go przeszkolą czy co.Trzymaj się ciepło.

Operatorek

Operatorzy którzy tam pracują, nie robią łaski żeby pomóc. Aczkolwiek ciekaw jestem czy jak bys ty tam pracował ponad 5 lat, i by przyszedł nowy pracownik który nic nie umie a zarabia wiecej niz ty, i jeszcze musisz go szkolic, to czy robił byś to z usmiechem na twarzy?

figo
@Operatorek

Słuchaj@operatorek to nie chodzi o to,że on nie umie bo wiem,że są tacy ludzie,którzy pracowali w różnych firmach i na różnych maszynach,a np.w spożywce nie.Powinno być jakieś szkolenie jak w normalnych firmach i wtedy klient nowo przyjęty sam się określa czy na danym stanowisku da radę czy nie,albo kierowniczek powinien go wprowadzić,pokazać to działa na takiej zasadzie to na takiej jak ktoś robił przy obsłudze maszyn to wie,że czasem drobna rzecz o której się nie wie,albo ktoś nie pokazał jak to usunąć wstrzymuje produkcje,a ty stoisz jak głupi i nie wiesz co z tym fantem zrobić.A co do zarobków to nie wierze,że człowiek zatrudniony przez agencje bo tylko tacy nowi tam są zatrudnini zarabiają więcej od operatora,który parę lat wstecz został przyjęty,ale on przeszedł szkolenie na maszynach,które będzie obsługiwał bo nikt nie jest alfą ani omegą. Zero socjalu potrzebna produkcja potrzebny plan do wykonania to ciach tel. do agencji daj pani paru nowych na miesiąc dwa lub trzy,a potem wypad to co oni mają się starać jak tylko obiecują,że jak się pan sprawdzi to podpiszą umowę bezpośrednio przez KAMIS,a nie z miesiąca na miesiąc irytujące dziadostwo jeżęli chodzi o pracę przez agencje.Pozdrawiam i zlikwidować pracę przez jakieś śmieszne agencje pracy tymczasowej przyjąć pracowników normalnych,którzy chcą mieć stałą pewną pracę.

kiler
@Operatorek

Witam@operatorek figo ma trochę racji ciebie też kiedyś ktoś szkolił,pokazywał co i z czym to ty też nie bądż taka fujara do grobu sobie tych tajemnic obsługi głupiej maszyny nie zabierzesz jakby nikt nikomu nic nie pokazywał i nie tłumaczył zasad działania i usuwania usterek to nie było by żadnych fachowców no chyba,że kilku samouków.W szkole nauczyciel jakby się uparł,że ci nie pokaże liter to byś do dziś czytać i pisać nie umiał-rozumiesz zasade działania tego świata bo jaśniej jużsię chyba nie da.

figo

Jakimś tam liderem jest tylko ,że prymat ma lepsze wyniki kamis się obawia i trzęsie porami na słowo PRYMAT ,a podjąć prace u nich to można,ale przez agencje właśnie na produkcji zero szacunku dla takich agencyjnych pracowników kolega pracował,a coś się zapytać jak to ma być bo nie robił na takich maszynach to cwaniak jeden z drugim łaske ci robi,że coś pomoże(bo zapomniał wół jak cielakiem był,a teraz wielki operator jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba)AU ha,ha,śmieszne co niektóre te chłopoki.

kolo

NIE wiem @6565 o co ci chodzi z tymi kontaktami wyskoczyłeś z tym ni z gruszki ni z pietruszki twoje wypracowanie nie związane z tematem,a co warto próbować bo też nie wiem.

hetman

Witam wszystkich czy do kamisa można dostać się myślę o produkcji jako operator normalnie przez firmę czy tylko tymczasowo przez te śmieszne agancje można sobie przez jakiś czas popracować.Dzięki za wszelkie odpowiedzi.Pozdrawiam forumowiczów.

kolo

Może i wielka,piękna na zdjęciu a prowadzona przez kolesiów ,którzy na papier swoje plany i wizje przelewają, ale nie stanie żaden matoł przy maszynie tylko się mądrzy więcej taktów ,za wolno,a czemu nie pakują szybciej,do kibla dziewczyny przy niektórych śmiesznych operatorkach wyjść nie mogą bo palcem grozi bo kier mu w bani namieszał a to zwykły chłop co myśli że pozjadał wszystkie rozumy.Najgorzej jak dopuścić chłopa do koryta to kończy jak Lepper.

Historia

Witam. Moja przygoda z Kamis zaczęła się kilka lat temu. Wtedy jeszcze było ok. To co się dzieje teraz to jakaś masakra. Człowiek się boi przyjść do pracy. Zwolnienia, zwolnienia, presja itp. Wymagania dla PH są masakryczne wysokie. Firma nie wie chyba co dalej robić. Non stop podwyżki planów, zero stabilności, zmiany tras wymagania kosmiczne wyssane z palca. Ciężko się tu pracuje. Ludzie odchodzą a ci co są to szukają innego zajęcia. Jeśli chcesz nie mieć spokoju,pracować po kilkanaście godzin, odbierać telefony o 20, albo ustawiać stojaki po godzinach bo kierownik musi miec zapięty plan ilościowy za około 2 tys zł to idz do Kamis. Ja rezygnuje poddaje się ta firma to kolos na glinianych nogach zarządzany przez nieudaczników z wizjami którzy otaczają się tylko swoimi kolesiami z własnego świata, rodzinami. Praca w Kamis jest niepewna. Na rozmowie obecuja ci złote góry, niskie plany , wsparcie w rezultacie dostajesz tylko opiernicz i czystą podstawę bo system wynagradzania jest tak skomplikowany że mało kto wyciąga maxa. Nie proponuje tej firmy jako pracodawcy. Ja się stąd zawijam... tak jak moi koledzy

kolega pechowiec
@Historia

Stary , dzisiaj wszędzie tak jest , co ty nie masz kolegów w innych firmach? zapytaj , jak chcesz mieć luz i spokój to zostań w domu..... ale pewnie stara ci nie pozwoli .

franczesek

SZufar na kierownika ma predyspozycje.Pytacie jakie;a no jak każdy kier lubi spać,może robić szkolenia z BHP,zakładania bobin i po godznach szkolić zwierzęta w cyrku np;koń kuleje!!!Au ha ha ha

ph łódź

Mariusz Ś. na kierownika! buahahaha ciekawe czy Małgorzata D. też startuje hahahaha!!!!!! Agnieszka w pierwszej kolejności powinna ich się pozbyć... masakra :/

ph slask

hahahahahaha powaznie szukaja RKS za pana S?i kolega Mariusz startuje? przeciez to najwiekszy sciemniacz w historii kamisa.......

ph wawa
@ph slask

A ja myślałem , że wszystkich ściemniaczy , nieudaczników i przekrętasów już się pozbyli , a jednak jeszcze są .......

ph

na południe Polski szukają RKS-a, bo Pan S. zakończył karierę w MCCORMICK`u. Czekać tylko jak nowym RKS-em zostanie jakiś PH z detalu, który liże dupę po same jaja! pozdrowienia dla kolegi o imieniu Mariusz. Mariusz jesteśmy z Tobą! Pewnie już zacierasz ręce na myśl o tym, że się uda!

Ciekawy

Na jaki region szukają RKS?

PH

Robią porządki, jest nawet rekrutacja wewnętrzna z PH na RKS, zobaczymy co z tego wyjdzie. Niektórzy się obawiają i dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) - Wólka Kosowska

• Jak się pracuje w McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)?

Zobacz opinie na temat firmy McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)?

McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)