Opinie o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) w Wólka Kosowska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy). Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) w Wólka Kosowska

Zula

Witam czy bez doświadczenia pracy na produkcji jest możliwość przyjęcia oraz w jakich godzinach jest praca ? Od 6-14 itd i czy jeden dzień ranek potem druga zmiana nocka wolne itd? Czy jak i co z weekendami. Miesięcznie ile netto?oraz gdzie mogę znaleźć rizklad jazdy dowóz pracowników z Grójca do firmy?

Wiktoria
@Zula

Jakiś czas temu pytałaś o pracę na dziale produkcji w firmie Kamis Przyprawy, interesował Cię między innymi system pracy oraz to, czy przyjmują osoby bez doświadczenia. Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu, czy kontaktowałaś się z firmą? Może byłaś już na rozmowie o pracę?

Zula
@Wiktoria

Dzwoniłam do firmy narazie nie mają wakatow kazali wysłać cv i jak będą przyjęcia dadzą znać. Nadal niewiem jak działa system pracy w jakich godzinach i ile za godz netto.

Mała12
@Zula

Nie polecam pracy w kamisie pracowałam atmosfera nie do pojęcia na mokrej liderzy do (usunięte przez administratora) wydzieraja się i krytykują tymczasowych ludzi oraz ich wyzywaja na dziale Portugalii po paru miesiącach zwalniają

Dlaczego z rynku wycofywana jest kurkuma?

Aleksander

Pracujesz może w Kamis Przyprawy i powiesz mi coś więcej na temat poziomu wynagrodzenia w firmie? Twoja wypowiedź jest bardzo krótka i niewiele wnosi, mam nadzieję że kolejnym razem rozpiszesz się nieco bardziej.

mixx

Witam pracował koś jako pakowacz lub operator maszyn będąc zatrudnionym przez agencje manpower i może się podzielić opinią na temat pracy,zarobków i atmosfery.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Kamis Przyprawy S.A? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Do anonimu

Jak dla ciebie praca pakowaczki jest ciężka to idź zbieraj truskawki świeże powietrze i nie narobisz się ha ha ha

Niestety nie mogę powiedzieć zbyt wile dobrego o tej firmie z pkt. widzenia pracownika produkcji. Szefostwo- czyt. zarząd, dyrekcja są odrealnieni bazując na opinii kierowników wielmoznych panów SZ i R, którzy od wieków skrzętnie ukrywają wszytskie problemy chroniąc swoje zadki. Paca Pań na stanowisku pakowaczki jest ciężka pomimo, że nie muszą dźwigać itp, ale jest to żmudne, nudne zajęcie, albo wieczne czyszczenia w kurzu i pyle z kierwonikiem zaplecami ze stoperem. Operatorzy pracują na ruinach maszyn i wiecznie słuchają pretensji o nie zrealizowane plany. zarobki nie powalają, ale mimo to wśród pracowników ktrozy sa zwożeni z okolic gdzie wciąz jest ciezko z praca rotacji dużej nie ma. Wypłąta jest na czas, wolne weekendy. Ciekawe doświadcznie, ale czy jest to miejsce gdzie cche się pracować do emertytury ?

Jeszcze pracujacy.

Na magazynie w Stefanowie jest lepiej od kiedy rok temu zwolnili kierownika.Przepraszam sam się zwolnił haha.Bo musiał.Wszyscy wiedzą o co chodzi.Nie ma takiej złośliwości ze strony tego czarnego pana i nacisku na przymykanie oka.Ale i tak się dorobił.

MS

Ostatnio kupiłem musztardę miodową waszej produkcji . Życzę wam żebyście do końca życia musieli taką (usunięte przez administratora) Jest gorsza od gówna i nie ma na to żadnego tłumaczenia- gdzie technolodzy ,gdzie jakościowcy. Kwas , gorycz , a miód widziała jak żaba niebo. Kamis stał się gówniana firmą - od lat brak postępu , wielki kit ! Żegnam bez szacunku wkurzony po zmarnowaniu potrawy. Wiocha to wiocha już teraz wiem !

Prywatne

Dużo osób teraz nie dostało następnej umowy i są bez pracy?

Zorientowany

Co do pracy w fabryce to ludzie zawsze byli ok, z każdym można się dogadać. Zarobki słabe. Praca na produkcji stosunkowo łatwa.

Justyna

Czy są jakieś zniżki na te produkty jeśli jest się pracownikiem?

Zorientowany
@Justyna

Kiedyś był sklepik na terenie firmy i pracownicy mogli kupić produkty w dobrych cenach, pewnie działa dalej...

konkurencja

piszecie o chamstwie,kiepskiej atmosferze? To wejdzcie i poczytajcie o Prymacie Jastrzebie Zdrój.

Kamis

Może Kamis jest expertem, fakt że jest rozpoznawalny ale z chamstwem trzeba walczyć, więc zróbmy coś z tym bo jak na razie to śmietankę spijają kierownicy

@Kamis

Ty też sądzisz, że atmosfera w Kamis jest tak kiepska? Czy o jakim chamstwie piszesz?

animal

Sama praca jako handlowiec jest ok,pieniądze można zarobić całkiem niezłe. Szkoda tylko że panuje ogromny mobbing, szczególnie w województwie lubelskim i za sprawą panującego kierownika Pana G. który jest osobą fałszywą i nie liczącą się z nikim i niczym. W swoim wąskim mniemaniu jest najmądrzejszy ale to bardzo szybko się skończy, czas start Panie G.

Sląsk
@animal

Słyszałem o mobbingu w LUBLINIE. Szkoda że w dzisiejszych czasach i w takiej firmie ma to miejsce. Swoją drogą animal uważaj bo pan G pogrozi ci PALUCHem. Tacy ludzie jak on nie powinni u nas pracowac

Mikołaj

Kamis jest ekspertem w zakresie przypraw od 1991 roku. Pozyskuje przyprawy i zioła z ponad czterdziestu krajów na świecie. Do swojego zespołu firma szuka pracowników produkcji-pakowaczy warzyw i przypraw, specjalisty do spraw eksportu, pracownika magazynowego/operatora wózka widłowego. Dawno nikt nie pisał o aktualnej kondycji firmy i warunkach zatrudnienia. Zachęcam Was do zostawianie swojej opinii o Kamis Przyprawy.

Stefan
@Mikołaj

Szukają pracowników magazynowych do Stefanowa.Od kiedy zwolnili kierownika magazynu (usunięte przez administratora)(przekręt )sytuacja się poprawiła.Mniej ginie i można dac większą kasę.

Damian
@Mikołaj

Oj Adrianie nie koloryzuj :)

@Stefan

Co konkretnie uległo poprawie od tego czasu? Czy atmosfera w miejscu pracy jest również lepsza?

Małgorzata

No trzeba powiedzieć, że masz bardzo złe zdanie na temat tego pracodawcy. Trochę mnie to zdziwiło, ponieważ Kamis to firma z naprawdę bogatą tradycją, a wiec można byłoby sądzić, iż pracownikom jest tam dobrze. Wspomniałeś o mobbingu, który jest już poważnym wykroczeniem. Czy zgłosiłeś ten fakt odpowiedniej instytucji?

Niko

Witam Jak wygląda praca na dziale Elektromechaników ? Jest ktoś może kto podzieli się opinią ?

@Niko

Masz jakieś doświadczenie na stanowisku, które Cię zainteresowało? Ciekawi mnie, czy w trakcie ewentualnego procesu kwalifikacyjnego będziesz mógł tym samym podnieść swoje szanse na zatrudnienie. W ogóle to ciekawi mnie, dlaczego akurat w firmie Kamis chciałbyś pracować? Napisz coś o swoich preferencjach zawodowych. Chętnie je poznam.

Niko
@Mikołaj

Tak mam, pracuje trzy lata w dziale utrzymania ruchu. Zainteresowali mnie dlatego że to duża firma i mieszkam praktycznie obok (Mroków).

@Niko

Dziękuję za odpowiedź. Rzeczywiście lokalizację masz dobrą, dlatego miałbyś blisko do pracy. Skoro masz 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, to mógłbyś dodać, czego oczekujesz po pracy w tym miejscu? Jestem ciekaw, czy preferujesz lepszą atmosferę, czy wysokie wynagrodzenie.

Zol

KAMIS NIE JEST NAWET POLSKĄ FIRMĄ! Także kapitał leci do kieszeni prezesa i na konta Włoskie. Łatwo można namierzyć słodkie komentarze kolesi podstawionych przez Kamisa. Można was chłopaki łatwo wyłowić. Prawda na europejskim rynku pracy jest taka, że przedsiębiorcy doskonale orientują się w sytuacji i gdzie szukać niewolników za miskę ryżu. Cenią się i nie przemęczają Brytyjczycy, Włosi, Niemcy i Francuzi, nawet Hiszpanie (mimo kryzysu), ale Polaczek zawsze będzie tyrał za grosze. A najbardziej obrzydliwe jest to, że kiedy ktoś się buntuje i jest szansa poprawić warunki pracy, to jeden Polak drugiemu do gardła skacze i wali do gleby, żeby tylko przypodobać się kierownikowi, który i tak ma takiego pracownika gdzieś. Dobrym acz smutnym przykładem jest to co dzieje się teraz w polskim oddziale Amazon. Samosąd i lincz wewnętrzny na współpracownikach, którzy się buntowali zaprzepaścił szansę wszystkich na godną i spokojną pracę. Zachód się bogaci, Arabowie się bogacą, Chińczycy już nie wiedzą co z kasą robić, tylko Polacy w samym środku Europy klepią biedę i niech któryś spróbuje się wychylić i buntować! No!

Oby
@Zol

Super spostrzeżenie

@Zol

Wszędzie się bogacą ci co mają najwięcej, a więc kadra menedżerska, nie dotyczy to tylko Polski ale całego świata, bo tak jest on urządzony. W Chinach czy u Arabów też się pracuje za miskę ryżu. Skąd niby mieliby najbogatsi kasę na bogactwa, jeśli mieliby się nią dzielić z biednymi? Z wyzysku pracowników najniższego szczebla. Nie bądźmy naiwni, że tylko u nas jest bieda - to mit.

cola

Cześć wszystkim, czy w kamisie bedzie lepiej niż w Coca-coli? Pozdrawiam

Majeranek
@cola

To pytanie jest na poziomie - co lepsze Cola czy Pepsi?

@Majeranek

Pepsi oczywiście :D

Ty

Zostałem zaproszony na rozmowe do kamisa. Moze ktos cos wiecej powiedziec ? Jaka obecnie jest podstawa, samochod (z gps czy nie ?), warunki pracy itp. Bede bardzo wdzieczny :)

@Ty

Przecież tego wszystkiego dowiadujesz się na rozmowie. Ludzie, skąd w ogóle takie pytania? :)

Zostaw merytoryczną opinię o McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) - Wólka Kosowska

• Jak się pracuje w McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)?

Zobacz opinie na temat firmy McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)?

McCormick Polska S.A (Kamis Przyprawy)