Opinie o Cris Polska Sp. z o.o. w Jarosław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cris Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cris Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cris Polska Sp. z o.o. w Jarosław

Ona Nowy wpis

Zastanawiam się czemu tak długo nie ma tu opinii, zwłaszcza, że asystentki jakiś czas temu do siebie na Pleszewską szukali. W opisie wskazana została znajomość angielskiego oraz włoskiego, czy jest ona sprawdzana na samej rozmowie?

Kasia Nowy wpis

Praca Pinko Gdynia. Zdecydowanie nie polecam!!! Rozmowa całkiem przyjemna do momentu, kiedy trzeba dać pracownikowi umowę o pracę, którą obiecywało się podczas rozmowy.Niestety kierowniczka (usunięte przez administratora)kłamie jak z nut. W pierwszym dniu pracy wymyśla jakieś bajeczki i proponuje umowę zlecenie wręcz naciska na jej podpisanie.Ja tego nie zrobiłam dla zasady być może jak następnym razem ta pani będzie kogoś rekrutowała wykaże się odrobiną szczerości. byłam tam jeden dzień i nie podpisałam umowy zlecenia ponieważ miała być o pracę. Jeśli firma stosuje takie praktyki wątpię żeby ktoś tam będzie chciał pracować

Joanna Nowy wpis

@mmm Opowiadasz o swoich doświadczeniach z punktu widzenia pracownika, czy też osoby korzystającej z usług firmy Cris Polska Sp. z o.o.? Twoją wypowiedź można zrozumieć dwojako, natomiast doprecyzowanie będzie z pewnością przydatne dla innych osób szukających informacji o tej firmie.

mmm Nowy wpis

Nie polecamy współpracy z tą firmą. Nie płacą. Zalegają z fakturami dla kontrahentów, wykrętnie motywują opóźnienia w terminach płatności. Firma z ładnie wyglądającą fasadą, a pod powierzchnią... niestety fikcja. Na koncie mają windykacje wierzytelności. Myślę, że powinno to zastanawiać...

Gosia

Już od dziś nie pracuję, bo mówili o długiej współpracy a okazało się, że oni zatrudniają tylko na zlecenie i tylko na 1 miesiąc...już dużo takich osób tam było, które karierę zakończyły w tej firmie po 1 miesiącu, bo takie założenie ciche jest tam. Lepiej dać sobie spokój.

liniii

hej! jest u nich widze nowa oferta pracy jako sprzedawca na pewno.

Gosia
@liniii

Tak, jako sprzedawca. Szukają następnego jelenia na 1 miesiąc, na zlecenie a potem dają kopa w d...ę.

Zostaw merytoryczną opinię o Cris Polska Sp. z o.o. - Jarosław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cris Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cris Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cris Polska Sp. z o.o.
  • Połczyńska 104