Onninen

Opinie o Onninen

Coraz większa liczba firm zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie pracowników mogą mieć benefity pozapłacowe. Czy Onninen jest takim przedsiębiorstwem?

no ja widze ze oni teraz sporo nowych ofert pracy maja na przyklad na stanowisko handlowca w branzy instalacyjno- grzewczej w Jeleniej Gorze oferuja atrakcyjne wynagrodzenie,szkolenia dostosowane do potrzeb,prywatną opiekę medyczną

Siemka
@200 03.05.2016 16:26

Bardzo dużo towaru na jutro w bardzo wysokich cenach - takich jutrzejszych:) po podwyzsce. Firma uwzględnia już dzisiaj podwyżki które producent będzie być może miał za rok :)

Hydrostolec

"Towar będzie na jutro a ja dziś kupię obok? Ale gdzie? W Tadmarze też nie ma nic na półkach.

Nie da się do nich dodzwonić i brakuje podstawowego towaru.

elekteroman
@anonim 07.09.2013 08:28

Towar będzie na jutro :) a ja dziś kupię obok.

Zostaw opinię o Onninen - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Onninen