Onninen

Kraków

Opinie o Onninen

no ja widze ze oni teraz sporo nowych ofert pracy maja na przyklad na stanowisko handlowca w branzy instalacyjno- grzewczej w Jeleniej Gorze oferuja atrakcyjne wynagrodzenie,szkolenia dostosowane do potrzeb,prywatną opiekę medyczną

Siemka
@200 03.05.2016 16:26

Bardzo dużo towaru na jutro w bardzo wysokich cenach - takich jutrzejszych:) po podwyzsce. Firma uwzględnia już dzisiaj podwyżki które producent będzie być może miał za rok :)

Hydrostolec

"Towar będzie na jutro a ja dziś kupię obok? Ale gdzie? W Tadmarze też nie ma nic na półkach.

Nie da się do nich dodzwonić i brakuje podstawowego towaru.

elekteroman
@anonim 07.09.2013 08:28

Towar będzie na jutro :) a ja dziś kupię obok.

Zostaw opinię o Onninen - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Onninen