gospoda polska

Szczyrk

Opinie o gospoda polska

Dominik82

Dla kelnera z doświadczeniem miejsce marzenie- bardzo dobre zarobki i wysokie napiwki. Praca jak wszędzie w gastronomi - niełatwa no i kontakt z klientem - poprostu trzeba ludzi lubić, inaczej nic nie pomoże. W sezonie wiadomo- szczególnie wysokim zima/ferie i środek lata - ruch i pracy bardzo, bardzo dużo, ale wszystko zawsze zapłacone w terminie co do grosza. Polecam dla kelnerów, którzy nie boją się ciężkiej pracy, ale dzięki temu lepiej zarabiają.

ame

Branża sportowo-restauracyjna jest dośc trudna, ale wiadomo jakich zarobków można się spodziewać? Dzięki

andrzej

Jak dla mnie kolo właściciel ok. może nie wysokie stawki ale w terminie i legalnie to dla mnie ważne napewno uczciwe

kolbi

marne szanse na jakakolwiek umiowe o prace. pracodawca nie dba o jakiekolwiek pozytywne warunki pracy. w sezonie zimowym jest ogromna ilosc nadgodzin poza sezonem zwolnienia... polecam jako prace dorywcza na twardych warunkach tlko i wylacznie... ogolnie to totalne wykorzystwanie ludzi od lat...

eliss

nie polecam

Zostaw opinię o gospoda polska - Szczyrk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gospoda polska