Opinie o BMW Olszowiec w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BMW Olszowiec. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BMW Olszowiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BMW Olszowiec w Poznań

PM

Brak szacunku do pracownika, wokół każdego tworzą się pomówienia w różnych działach, krzywe spojrzenia, plotki oraz wykorzystywanie do różnego rodzaju prac nie związanych z obowiązkami osoby o danym stanowisku. Brak narzędzi pracy lub bagatelizowanie ich uszkodzenia lub zużycia. Wszystko dla zysku firmy, zwłaszcza powiększanie szkód aut po wypadku w dziale blacharni. Doradcom radzę zmienić nastawienie i spojrzeć oczami "kolegi z pracy". Pozdrawiam i życzę powodzenia.

kara

Witam już raz zostaliśmy potraktowani bez odpowiedzi a teraz już drugi tydzień czekam za oferta na e-maila po uprzedniej rozmowie telefonicznej i nie ma jak tu kupic samochód z takim podejściem do klienta musiałam skorzystać z oferty BMW gdzies indziej tam zostałam mi przedstawiona oferta natychmiast .Czyli nie polecam

Irek

Idealnie nigdzie nie jest ale jestem pewna, że pracownicy również nie są idealni.

3cj50

nikt normaln nie wytrzyma dluzej niz kilka miesiecy , (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla BMW Olszowiec: doceniajcie pracownikow zamiast rekrutowac co chwile kogos nowego Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: docenic pracownika i okazac mu szacunek

Recepcjonistka

Z pozoru jednoetapowa rekrutacja, po czym zaproszenie na dzień próbny, który okazał się DARMOWY. 8 GODZIN PRACY ZA DARMO.

Coś o sobie, Doswiadczenie w branży Dojazd

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Centrum informacji

Nie polecam nikomu! Chyba że ktoś chce mieć markę premium w cv. (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla BMW Olszowiec: Zmiany struktury zarządu . (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić diametralnie wszystko w podejściu do pracownika

Elżbieta

Na stronie internetowej BMW Olszowiec rzeczywiście nie ma żadnej rekrutacji @bezpłatnypracownik. Sytuacja, którą opisujesz była w jakiś sposób wyjaśniana? Wcześniej nikt nie pisał na forum o tego typu sytuacjach więc może zaszło jakieś nieporozumienie?

Czy tak dobrze się pracuje , że zapomnieliście o forum?

Robert

Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie?

Nic specjalnego. Firma na chwile

cśśś

Dla mnie najważniejsze jest to, że stabilne zatrudnienie jest u nich zapewnione, a skoro umowa jest w pełni respektowana, to się wcale nie dziwię, że atmosfera tak znacząco się u nich poprawiła. Ważne dla mnie jest to, że dbają o swoich pracowników.

Observer

Doskonale, że ma rynku poznańskim pojawi się nowy silny dealer BMW Inchape. Mam nadzieje, że klienci Smorawińskiego i Olszowca masowo będą przechodzić do BMW Inchcape. Oby jak najwięcej !

Jolanta, Bremen
@Observer

Zgadzam się... Mam niemieckie doświadczenie w obsłudze klienta BMW. Chętnie przeniosę je na rodzimy grunt

premium

Żenada , odszedłem z tej firmy jakiś czas temu... Marka premium , a nie zarobisz jak w Dacia... Ciekawe , czy w Niemczech też mają takie same zarobki...

observer

Czasami wejdę na stronę firmy w zakładkę KONTAKT. Administrator strony pewnie nie nadąża zmieniać nazwisk osób tam pracujących w poszczególnych działach, ponieważ zbyt długo tam nie zabawią. Jeszcze raz - omijać szerokim łukiem.

Alicja

Firma szuka obecnie głównej księgowej. Czy warto do BMW Olszowiec aplikować?

Moze Ciebie @Miszko koledzy robia w balona, mnie nie

gosc123

Dzięki

gosc123

Hej ma ktoś nr kom do kierownika Adama co jeździ czerwonym BMW pilny kontakt Dziękuję za pomoc

rebus

Omijać z daleka. Opinie jak się przekonałem prawdziwe. Dostałem od nich propozycję pracy lecz zrezygnowałem za wczasu. Kasę obiecują, a na umowie jest minimalna krajowa.

Observer

Nie chodzi o żalenie się tylko rzetelną informację o klimacie w tym zakładzie. PS: Stosunkowo niedawno odeszły rownież dwie kolejne dziewczyny-z serwisu i kasjerka.

sprawiedliwy

Jeśli nie wypłacają pensji w terminie to od tych spraw jest Państwowa Inspekcja Pracy. Ludzie ogarnijcie się jeśli na to pozwalacie to sami strzelacie sobie w kolano. Jeśli nie chcą respektować prawa jako pracodawcy to niech sami sobie pracują. Trzeba z takimi pracodawcami robić porządek a nie się żalić.

Zostaw merytoryczną opinię o BMW Olszowiec - Poznań

• Jak się pracuje w BMW Olszowiec?

Zobacz opinie na temat firmy BMW Olszowiec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BMW Olszowiec?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BMW Olszowiec?

Kandydaci do pracy w BMW Olszowiec napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BMW Olszowiec