IQFM Sp. z o.o.

Opinie o IQFM Sp. z o.o.

asdf

A ja nie polecam pracy w IQFM. Kiedyś może i było ciekawie, ale teraz pojawiają się problemy z wypłatami, które dochodzą po 2 tygodniach. Oj pogorszyła się ta firma..

blebleble

Dopiero co zacząłem współpracę z firmą. Na pierwszy rzut oka pełen profesjonalizm. Stawki ustalane konkretnie co za co ile, od razu umowa wysłana do podpisu bez proszenia się i czekania. To co najbardziej się rzuca w oczy a nie spotkałem się z tym wcześniej to ciągłe wpieranie swoich pracowników a nie wyliczanie błędów jakie popełnili, szukanie problemów, liczenie jak tu uciąć kasę. Zasada prosta - jak firma zarobi przy danym projekcie to nawet najniższy pracownik coś z tego dostanie a firmie zależy aby ich klienci byli zadowoleni. Supervisorzy extra ludzie. Można na nich liczyć, pytać, chętnie pomogą, doradzają jak dobrze działać, zawsze odpiszą (nie wiem czy wszyscy, ponieważ odnoszę się do mojego supervisora, ale podczas mailingów do całej grupy da się zauważyć że zapewne wszyscy mają tak działać bo ich przełożony o to ciśnie). Jeśli komuś nie idzie przy projekcie za dobrze to najpierw pytają, rozmawiają co można zmienić aby był lepiej. Jak byłem pierwszy dzień w pracy to supervisor do mnie zadzwonił dopytać jak wrażenia itp. Nic dodać nic ująć. Oby tak dalej !!

aassaa

Rekrutacja do dużego projektu (start 1.09.2015) albo trwa albo już jest ku końcowi (chyba, że kogoś z polecenia szukają głównie - tego nie wiem). Zadzwoń do nich to być może uzyskasz więcej informacji lub napisz mi maila sopel-20@o2.pl w tym temacie

Jestem bardzo zawiedziony obsługą tej firmy. - Wynagrodzenie nie zostało przelane na czas - Kontakt telefoniczny oceniam na -1 w skali do 10. Osoba na recepcji nie lubi odbierać telefonów, a jeśli już to zrobi to od razu się rozłącza. Na ponad 30 wykonanych połączeń nikt nie przeprowadził ze mną rozmowy ponad 3 sekundowej. - Niekompetentni pracownicy, którzy przez brak wiedzy wprowadzają w błąd. To wszystko powoduje ogromne problemy dla mnie jako pracownika. Odradzam korzystanie z usług tej firmy!

Pracuję,chwalę ,polecam.Normalni życzliwi wypłacalni Pracodawcy super ASM (Pozdrawiam )fajnie że jeszcze są na świecie tacy Ludzie i Pracodawcy

Iam student in vistula university

nazywamsie

Słucham i patrzę i czytam i nie ufam chyba temu co tutaj przeczytałem. lepiej na własnej skórze się przekonać o wszystkim. Warto chyba zaryzykować czasem w życiu. Mam tak poza tym wrażenie, że niektórym to bardzo zależy, żeby ktoś inny jemu pracy nie zabrał itak pisze czasem od rzeczy. ale to takie ogólne wrażenie.

pirom

@ika? zmieniłaś? jeśli tak to weź mi powiedz z doświaczenia jak jest w tym całym iqfm ackermann? bo jakoś nie wiem dlaczego ale Ci tak "wirtualnie" ufam. A jeśli Ty nic nie wiesz, to może jakimś cudem znajdzie się tu ktoś inny kto będzie wiedział cokolwiek, bo nie chce mi się wierzyć że nikt nic nie wie

ika

Hej :-) Obecnie jestem na etapie zmiany pracy i chce uzyskac informacje na temat pracy w IQFM ACKERMANN. Prosze o info: Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma? Co wyróżnia tę firmę od innych? Jak pracownik jest oceniany i promowany? Jak można opisać atmosferę pracy w firmie? Z góry dziekuje za odp.

Kocoń

Vigo ty masz a imię Robert ?

Sęp

Pracuje w IQFM od 4 lat. Przez ten czas miałem przyjemność pracować w wielu projektach, głównie sprzedażowych i promocyjnych. Atmosfera pracy i kontakt z przełożonymi jest po prostu na medal. Zero stresujących sytuacji, profesjonalne szkolenia, ciekawe projekty i dobra płaca szczególnie dla studentów i osób uczących się. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

IQFM - merch

Witam pracuje ok roku jako merch w IQFM i jestem zadowolony z tej firmy płacą na czas zawsze do 10-go, bez przyczyny się nie czepiają miła atmosfera spoko ludzie - naprawdę podoba mi się praca u nich

M.D.

Z firmą współpracuję już od dość dawna i jedynym jej minusem jest to, że rzadko spotykamy się wszyscy razem, bo ludzie tu pracujący są po prostu rewelacyjni. Pracowałam już w wielu miejscach, ale nigdzie nie spotkałam się z taką życzliwością "góry" do pracowników najniższego szczebla. Dla mnie ta firma to jak taka jedna wielka rodzina, gdzie każdy może liczyć na każdego. Firmy nie zamierzam zmieniać na inną bo wiem, że lepszej nie znajdę a zarobki są dość spore i zawsze na czas.

M.C.

W mojej opini.. to pierwsza Firma zatrudniająca Merchandiserów, gdzie góra interesuje się pracownikami, współpracuje z nimi od pół roku natomiast zmiana z poprzedniej formy na obecną jest zmianą jak z piekła na niebo.. zarobki są adekwatne do tego co się robi a zarabia się ciężką pracą a nie oszustwami etc. Polecam jeżeli chcecie poczuć inny świat niż wyzysk i dezorganizacja.

Paula

Wartość dodaną firmy tworzą ludzie którzy w niej pracują. Jeżeli ktoś jest jak ja to mówię "ludzki" i ma dobre podejście do człowieka tak jak ludzie w firmie IQFM, pracownicy wynagradzają się tym samym: uczciwością, lojalnością i oddaniem do pracy. Tak powinny wyglądać wszystkie firmy :)

Kamil Błażewicz

Bardzo profesjonalna firma,doceniam zaangażowanie i odpowiednie podejście do pracownika,odpowiedni poziom zarzadzania i kompetencji,polecam!!

Arbuzik

Mega współpraca:) idalnie mozna sie dogadac. Doceniają uczciwych:) Pracuję dla nich już chwilę czasu i 1 raz spotykam się z taką relacją między pracodawcą a pracownikiem:)

mati

współpracuje z tą firmą juz od dobrych paru lat i przez ten czas nigdy nie było problemu ani z wypłacalnością ani z niczym innym, dobra atmosfera to podstawa i tak też jest :) dobry kontakt z szefostwem ;)

Basia

Pracowałam przy dwóch projektach dla IQFM. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, którą w miarę możliwości nadal chciałabym podtrzymywać. Wszystkie kwestie ustalone przed podjęciem pracy, zostały dotrzymane. Należy podkreślić dobry kontakt ze współpracującymi jak i z fachowym szefostwem. Nie było problemu z wypłacaniem pensji, zawsze maksymalnie do 12 każdego miesiąca. Za dobrze wykonaną pracę można było liczyć na premie,które można było również uzyskać w konkursach sprzedażowych. Same akcje sprzedażowe przeprowadzane dla firm, wpływały na fachową i komunikatywną obsługę klientów jak i wzrost sprzedaży oferowanych, prezentowanych produktów. Polecam współpracę.

pika

Ja nic o oszustwach nie słyszałam, ale jeszcze nie pracowałam w iqfm ackermann, dopiero zastanawiam się nad aplikacją.

Basia

Wazne, aby pieniadze byly konkretne i wyplacone na czas, bo ostatnimi czasy duzo sie mowilo o oszustwach... takze na to radze zwrocic uwage

lila

hostessy wszędzie robią raczej to samo. Zapytajcie raczej o pieniądze jakie można otrzymać jako taka hostessa w IQFM

Zostaw merytoryczną opinię o IQFM Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w IQFM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IQFM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IQFM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IQFM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w IQFM Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IQFM Sp. z o.o.