Opinie o KSB Projekt Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie KSB Projekt Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KSB Projekt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KSB Projekt Sp. z o.o. w Warszawa

Stanki

Kiki, i nie zgłosiłaś tego w sądzie, w PIP? Ciekawe czemu? A może jesteś jedną z tych które uważają że za dupogodziny się należy? Siedziałaś na fejsiku, latałaś na przerwki i produkowałaś goowno w toalecie; uważając że Ci się należy? Jak się mylę - leć i zgłoś. W końcu jaka praca, taka płaca.

mandzio

Popieram "kiki"

kiki

Firma totalnie nie powazna. Stosuje sie przemoc i fizyczna i psychiczna z czego szefowie sa bardzo dumni, nie wstydza sie czesto okreslac swoich dzialan jako mobbing. Wyplata jest po prostu smieszna, obiecuja niby 12 zl brutto, a wyplaty mozna sie spodziewac 400 zl mniejszej niz zakladano na poczatku. Warunki pracy sa ciezkie, wszedzie panuje balagan. Nikomu nie polecam bo ta firma to po prostu jedno wielkie oszustwo. Okradaja ludzi z czasu i sily.

łobuzy

łobuzerka i tyle, szkoda czasu. gdybym nie przyjechała z mamą toby mi w życiu nie zapłacili za kilka dni mama zrobiła awanturę, kierownik się przestraszył i po kilku godzinach czekania zapłacili mi później się dowiedziała, że i tak bezpośrednio w netii płacą 6razy więcej....

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
mufffie

pedrosklodo ma racje mają totalny syf w biurze.

pedrosklodo

Nie chciało mi się pracować ?! Ciekawe tylko dlaczego poświęciłem 2 razy godzinę na dojazd do Waszej firmy. Na szczęście szybko znalazłem korzystną finansową pracę, gdzie nie ma bałagabu w biurze, gdzie nie ma duchoty na open spacie, a umowa jest podpisywana od pierwszego dnia w pracy.

pedrosklodo

Mówią, że jak Cię widzą tak Cię piszą. To co zobaczyłem na rozmowie kwalifikacyjnej odstraszało. Pełno kartonów z paczkami, powszechny bałagan fizyczny i organizacyjny.Rozmowa całkiem spoko pokazano mi system wynagrodzeń. Zostałem umówiony na szkolenie w poniedziałek, ze względu na to że byłem chory przełożyłem na środę, przez telefon Pani zapewniała, że nie ma problemu i żebym przyszedł w środę o 11 czyli dziś. Przychodzę, okazało się, że ogarnia nic abym miał szkolenia. Gościa, który miał ze mną robić szkolenie nie ma. Kazali mi usiąść przy jednym stanowisku przyn konsultantach. W boxach panował bałągan, można by rzec panowała zasada "róbta co chceta", ponadto pomieszczenie wielkości około 40 m^2 w nim około 20 osób i żadnej klimatyzacji! Posiedziałem z 10 minut i popytałem o pracę konsultantów (akurat była awaria serwerów), okazało się że na 3 pytane osoby wszystkie pracowały nie dłużej niż tydzień. W pewnym momencie padło pytanie konsultanta do kierownika: "Szefie, kiedy dostaniemy umowy na piśmie". A on"Nie panikuj, po niedzieli babeczka od umów wraca z urlopu to się jakoś umowy załatwi". I TO MA BYĆ POWAŻNA FIRMA?! PRACOWNICY PRACUJĄ BEZ UMÓW, BEZ UMOWY TO MOŻNA PRACOWAĆ NA TRUSKAWKACH ETC, ŻADNE POWAŻNE CALL CENTER SOBIE NIE POZWOLI NA PRACĘ BEZ UMOWY. Podziękowałem, w międzyczasie podchodząc do stanowiska kierownika zauważyłem, że przeglądał skrypty rozmów, w których odpowiedzi na pytania klientów, były wulgaryzmami. Nie sądzę, aby to była dobra firma. Omijajcie adres Warszawa Kasprowicza 45/47. Polecam prace na call center w telekomach: Orange,Tmobile, Polkomtel,Play, nc+ Cyfrowy Polsat. Duże firmy nie pozwoliłyby sobie na takie warunki pracy.

Kubson

Za robotę się weźcie...

gos

Proszę napiszcie ile jest podstawy dla PH, jaki samochód i jaka umowa. Dziekuję z góry

gość1

moja dziewczyna pracuje tam na call center. jest mega zadowolona ma fajny team i przyznam ze na wynagrodzenie nigdy nie narzekała wręćz przeciwnie.. jest bardzo pracowita , to raczej nie miejsce dla ludzi którzy odsiedzą swoje przeplotkują i wychodzą. Jestem w szoku ze pojawiają sie jakies tego typu negatywne posty . powodzenia :)

ciekawy

powiedzcie mi czy przedstawiciel handlowy dostaje samochód służbowy czy własny środek transportu proszę o szybką odpowiedź

złomiarz2

prowizja o polowe niższa niż gdzie indziej i brak podstawy (usunięte przez administratora)pracuj pracuj a bedzie pan zadowolony - szkoda czasu pracuja dla znanych marek i tylko dlatego jeszcze sa na rynku

kapitan

Praca jak to praca. Jestem handlowcem od 3 lat, na początku słuchawka. Za darmo nic nie ma. Jak jesteś ogarnięty i umiesz sprzedawać to w KSB się dogadasz. Jak liczysz na kase za krzesłowe godziny to szukaj gdzie indziej

niezadololona

mozesz pracowac codziennie po 12 godzin to i tak nic nie zmieni na poczatek proponuja 20 zł brutto (usunięte przez administratora).uwazam ze zmarnowalam tylko maly kawałek zycia pracujac w tej firmie.(usunięte przez administratora) jesli jednak sie zdecydujesz na ta pace zucze powodzenia i wytrwalosci. jak zajdziesz na szkolenie proponuje tylko szczera rozmowe z pracownikami na temat pracy moze poznasz prawde :)

ByćMożePrzyszłyPracownikKSB

Witam, Firma KSB Projekt zaprosiła mnie na szkolenie (produktowe i z technik sprzedaży) - czy ktoś może doradzić czy warto iść na te szkolenia i podejmować współpracę z tą firmą??? Powyższe opinie przyznam szczerze, że bardzo mnie zniechęcają.. także bardzo bym prosił kogoś o wyrażenie jeszcze swojej opinii na ten temat, Dziękuję z góry, Pozdrawiam

rolnik

Na początek dają 20 zł brutto i tyle masz jeśli uczciwie pracujesz. Ja pracowałem krótko, bo tylko czerwiec i lipiec, teraz na wakacje jadę i z zarobków jestem zadowolony. Ci, którzy narzekają na stawki to oszuści, którzy grali w czasie pracy w menadżera piłkarskiego albo siedzą na FB... dziwię się tylko, że w KSB panuje taka przyjazna atmosfera, że takie rzeczy przechodzą w godzinach pracy. A potem zdziwko, że wypłata mała :) Za to pewnie mistrzostwo świata Polską zdobyte w Menadżerze hahaha

SB

Nie polecam. Proponuję przeczytać każdy punkt umowy którą podpisujecie (usunięte przez administratora)

Iom

Siedziba przy metro Stare Bielany. Wciskają kit o zarobkach. Na początek masz 20 zł brutto za h po tygodniu już wchodzisz w system prowizyjny. (usunięte przez administratora) ale gdy dochodzi o wypłat to ich wysokość śmieszy. Wynik można by ugrać wysoki ale bazy mają śmieszne i z miesiąca na miesiąc coraz gorsze. Każdy z mojego zespołu łudził się, że coś się zmieni niestety zmienia się tylko na gorsze. Po miesiącu masz lekko ponad (usunięte przez administratora). Słodko. Już nie ma nikogo ze "starego zespołu".

Zostaw merytoryczną opinię o KSB Projekt Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KSB Projekt Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KSB Projekt Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KSB Projekt Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Kasprowicza 45/47
    01-836 Warszawa