Opinie o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta). Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) w Warszawa

mn

no to super a irek i gosciu to ta sama osoba

glupi idiota

List ten kierowany jest wyłącznie do jego odbiorców, a wszelkie próby udostępniania lub ujawniania go na forach internetowych będą traktowane jako działanie na niekorzyść spółki.

jjk
@glupi idiota

no i co sa jakies konkrety?

7pos
@jjk

od poniedzialku jazda 5 tysiecy paczek na oddzial kasa za dwa dni albo pod koniec miesiaca

głupi idiota

tak mam nowe wiadomosci

pewnie za tydzień w środę albo piątek....

Kurier

spotkanie poległo no sprawdzeniu rejonu na ktory mam dostarczać paczki ina kogo wypisywać fv

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
jol

jakies nowe wiadomosci?

...

a co irek już nie wozi pączków?? :)

o to tam co mial przedstawicielstwo irek

a

wrocław

ubawiony dewiantem

a gdzie oni teraz sie przeniesli

waw

7 ART SP Z O O REGON:022164606 NIP:8992744882 KRS:0000465424 REGON022164606 NIP8992744882 KRS0000465424 Członkowie reprezentacji: Nazwisko i imię:Funkcja lub stanowisko: Bugajny RyszardCzłonek Zarządu Brzeziński Grzegorz RafałCzłonek Zarządu to bylo zaplanowane po co im byla druga firma

jga

kto wie gdzie firma ma swoja nową siedzibę??

kurier

i co tam ustaliliście na tajnych spotkaniach?

jednak firma rusza bo kase zaplacili

te 54 psycholku
@54

te, 54, kiedy będziesz miał na tabletki od psychiatry i przestaniesz wypisywać brednie?

@54

kolejny bajkopisarz

jga

jutro sie przejdę do skarbowego zobaczę co mi powiedzą

jga

i co ci pomogło to ze sprawdzili te fakt??

x2

Spółka z o.o. odpowiada za długi całym swoim majątkiem. Wspólnicy zaś do wysokości swoich wkładów. Choć są dwa wyjątki od tej zasady. Warto je poznać. Magiczne brzmienie określenia formy prawnej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest często błędnie pojmowane jako swego rodzaju wytrych, umożliwiający wszystkim osobom zaangażowanym w funkcjonowanie spółki uniknięcie jakiejkolwiek odpowiedzialności za jej zobowiązania. Potoczne rozumienie ograniczenia odpowiedzialności spółki może prowadzić do nieporozumień. Jeśli bowiem spojrzymy na kwestię odpowiedzialności za zobowiązania z punktu widzenia samej spółki, to nie jest ona niczym ograniczona.

ubawiony

pani Elizabeth Taylor !! Tutaj Pan Sylwester Stallone do spółki z panem Burtem Reynoldsem i Kevinem Costnerem Ile pani chce pożyczyć ?

Mrs Elizabeth Taylor

Szukasz kredytu biznesowe, pożyczki osobiste, kredyt , samochód Pożyczka , kredyt studencki , kredyt konsolidacyjny zadłużenia , niezabezpieczonej pożyczki , venture capital kapitału , itd. .. Albo ty odmówiono kredytu przez bank lubfinansowych instytucja, dla jednego lub więcej reasons.You w odpowiednim miejscu na Twoje rozwiązania pożyczki! Jestemprywatnym pożyczkodawcy , daję pożyczki do firmy i osoby prywatne w niskiej i przystępnej stopy procentowej 2 % . Procentowych. Prosimy o kontakt poprzez e-mail divinegraceloanfirm@gmail.com Kredytobiorcy DANYCH S 1 ) Imię i nazwisko : ....................................................... 2 ) Kraj : ........................................................... 3 ) Adres : .......................................................... 4 ) Stan : .............................................................. 5 ) Płeć : ................................................................ 6 ) Stan cywilny : ................................................. 7 ) Zawód : ..................................................... 8 ) Numer telefonu : ................................................ 9 ) Obecnie pozycji w miejscu pracy : ..................... 10 ) Miesięczny dochód : ............................................. 11 ) Kwota kredytu Potrzebny : ..................................... 12 ) Czas trwania kredytu : ................................................ 13 ) Cel kredytu : ............................................ 14) Religia : ........................................................ 15 ) Czy stosowane przed .................... dzięki, Pani Elizabeth Taylor

irek tez stracil nadzieje a i gosciu tez sie wycofal

art286

przeciez caly czas mowili ze kase maja do tej pory co tydzien placa

jga

do jakiej instytucji to zglosic??

Inwestorek pisiorek
@jga

U Pani (usunięte przez administratora) , na rogu w miiesnym .

x2
@jga

zglaszasz w prokuraturze lub policji

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w 7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

7Post Sp. z o.o. (Firma zamknięta)