JasminCare PRO Sp. z o.o.

Opinie o JasminCare PRO Sp. z o.o.

raf-73

Pięć lat współpracowałem z firma Jasmin Care,żadnych problemów nigdy nie było.przemiły i bardzo kompetentny personel,poważna firma ,polecam.

Opiekunka 2017

Firma Jasmin Care wszystkim którzy chcą pracować w Niemczech przy osobach starszych polecam tą firmę . Sympatyczna kadra , sprawdzone miejsca , wynagrodzenie na czas . Kiedy wyjeżdża się na kontrakt na drugi dzień jest telefon z firmy . Pracuje już półtora roku w tej firmie i jestem zadowolona .

bmn798

Ostrzegam przed praca w tej agencji.Podpisuja umowe o prace z wynagrodzeniem 300 euro,reszte wyplacaja jako diete,co jest niezgodne z prawem.Bedziecie wzywane do Sadu,a ZUS ui skarbowka beda od was zadac skladek oi podatku od zarobkowww powyzej 300 euro.Agencja bardzo podle to rozgrywa,w sadzie bedzie was ponizac Beata ich pracownica,dla Jasmin opiekunki to margines,biedota i plebs i tak sie ich tam traktuje.Takie miejsca omija sie z daleka.I zawsze sprawdza umowy,szczegolnie to co jest napisane drobnym drukiem.

Motylek1981.....

Firma Jaśmin Care to bardzo dobra agencja dla opiekunek. Super kadra z Panią prezes na czele. Zarobki jak dla mnie dobre, sprawdzone miejsca, wypłata na czas. Polecam tą firmę każdemu kto szuka pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech.

Ewelina Iłowa

Witam też pracowałam w tej firmie hmm ja jestem b zadowolona z Jasmincare:-) Tak to prawda Niemcy często zatajają informację o podopiecznym i to wina jest po stronie Niemcow nie firmy owszem firma nas wysyła do danych rodzin i tak naprawde rodzina swojego podopiecznego przedstawia z jak najlepszej strony. Ja trafiłam do Niemca początkiem był spokojny ale pozniej stał sie agresywny bo np: nie pozwoliłam mu sie dotykać lub czesto probował zaglądac mi w koszulke potem doszlo do sytuacji ze kilka krotnie mnie uderzyl mialam umowe na dwa mc i wytrzymałam tam miesiac bardzo psychicznie miałam siniaki na rękach nogach nawet mnie kilka razy kopnoł podupadłam zadzwonilam do firmy opowiedzialam o wszystkim natomiast firma w przeciągu kilku godzin zorganizowała mi szybki powrot do domu martwili sie i czułam ze firma mną sie interesuje i wszystko zrobi abysmy byli bezpieczni. Ponadtto firma wywalczyła dla mnie odszkodowanie za ten miesiac ktory mialam przepracowac a nie przepracowałam bo musialam zjechac do domu z winy podopiecznego. Z wspolpracą z Jasmin jestem b.zadowolona firma nas wysyla ale w gruncie rzeczy my jestesmy dla nich najwazniejsi. Ja nie mam zastrzezen zadnych i polecam tą firmę jesli ktos se zdecyduje na opieke. Płacą na czas i sie interesują jęsli są problemy Firma pomaga i jest zorgaznizowana. :-) Pozdrawiam JasminCare i zapraszam do współpracy z tą firmą.

pola
@Ewelina Iłowa

Co za brednie .Dopiero po miesiącu reakcja .Szok .Czy Wy sami te opinie piszecie ,czy mało inteligentne Panie ,może nawet głupie ,skoro są bite i siedzą miesiąc .Szok ,szok

Mati
@pola

Opiekunka opisała swoją sytuację, bardzo osobistą.. dlaczego Pani ją obraża? Po co takie komentarze ?

Barbara z Torunia
@pola

ja pracuje na opiece ponad 10 lat i zawsze jak jade do dziadka to są takie sytuacje. kazda z nas wie, że to sa chorzy ludzie i każda z nas przeżywa takie momenty na miejscu. Ja mam 56 lat i wiem jak sobie z takim dziadkiem radzić. Pani Ewelina pisze o tym ale jak czytam to firma jak się dowiedziała to od razu była reakcja.. i jeszcze to odszkodowanie dla pani Eweliny- brawo firma, nie widze tu powodów do nazywania opiekunki głupią. Wiele z nas często nie zgłasza problemów firmom bo sie wstydzimy, nawet boimy a tu jak czytam firma na medal. Nie znam, ale polecam. takie zachowanie firmy to wzór

Gosik

Polecam*polecam*polecam to najlepsza firma w Polsce!!!

Lidia

@Motylek81 takie opinie na pewno motywują mieszkanki okolic Jeleniej Góry do podjęcia pracy opiekunki z pomocą agencji JasminCare, bo wiedzą, że firma o nie zadba i nie pozostaną same sobie na obczyźnie.

Motylek81

Jasmin Care to moim zdaniem najlepsza agencja dla opiekunek w Jeleniej Górze . Miła kadra , wyjazdy w sprawdzone miejsca do Niemiec . Wynagrodzenie na czas . Polecam wszystkim opiekunkom i opiekunom tą firmę .

Lidia

@Edka masz bardzo dobre podejście. Agencja JasminCare może nie wiedzieć jak osoba, do której wysyłana opiekunka się zachowa przy niej, bo jednak opiekunka może komuś się przypodobać, a inna nie. Każdy jest innym człowiekiem i jednak dotyczy to obu stron, więc zachowań ludzkich nie można przewidzieć.

Polecam JasminCare z Jeleniej Góry i dziękuje za piękną kartkę z życzeniami świątecznymi. Wszystkim Paniom z biura życzę radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2018!

Edka

@kruszynka ja tez trafiłam do fatalnej Niemki , zero szacunku. Zgłosiłam firmie i zaproponowali sami powrót lub zmianę zlecenia. Na szczęście babka się uspokoiła jak się dowiedziała że zjeżdżam i mogłam zostać do końca, nie winie firmy za tą Stelle. Druk A1 i kartę dostałam po powrocie bo ZUS wydał z dużym opóźnieniem. Najlepiej zadzwoń do nich i się dopytaj. Nie sądzę żeby ta firma jednych traktowała lepiej a drugich gorzej , trzeba rozmawiać . Najważniejsze że dostałaś wynagrodzenie i wróciłaś w terminie. Pozdrawiam Edk

Lidia

@bogusia i co zgłosiłaś się do pracy z JasminCare? @kruszynka jak już dojedziesz tam potem daj znać jak Ci się pracuje i czy potwierdzasz opinie na forum.

Bogusia

Zgłosiłam się i wyjeżdżam po świętach. A Ty ? Pozdrawiam

kruszynka
@Lidia

Mialam problem ze zjazdem, firma probowala mnie przetrxymac, w koncu nie odpowiadali na moje smsy, nie oddzwaniali.Zjechalam i tak planowo.Nie dostalam druku A1 i karty EKUZ, m7mo, ze dopominalam się. Wyplata byla nawet dzień przed terminem.Ale zero wspolpracy, zainteresowania. Nie polecam.

gafa

Jeszcze w Zyciu nie widziałam tak wyszczekanej PANI PREZES! która nie pozwoli dojść do słowa - firma do bani -jedno oszustwo - jeżeli jest żle to tak cię przetrzymają zeby firma mogła sobie odciągnąć "swoje ciężko zarobione pieniądze" czyli 10 dni a potem +pocałuj nas w nos+

Pani Prezes
@gafa

Szanowna Pani Zdzisławo, złamała Pani warunki umowy szkodząc tym samym naszej firmie. Gwarantujemy naszym klientom ciągłość opieki a Pani argumentem do natychmiastowego zjazdu było znalezienie pracy na czarno za rzekomo dużo większe pieniądze. Pozostawmy więc kwestię nieuczciwych postaw własnym sumieniom.

Rafał
@gafa

Proponuje liczyć sie ze słowami ,bo to sa pomówienia,nieprawdziwe z resztą.

dobre
@Pani Prezes

dobre!!! ŁATWO JEST OBSMAROWAĆ KOGOŚ W INTERNECIE, ALE TRZEBA SIĘ ZASTANOWIĆ CZY WINA NIE LEŻY PRZYPADKIEM PO OBU STRONACH, @Gafa WSTYD!

Lidia

@Bogusia ja nie zgłaszałam się do pracy w JasminCare, ale fajnie, że udało Ci się zorganizować wyjazd do pracy. Koniecznie jak przyjedziesz daj znać jak Ci się podoba i czy warunki odpowiadają tym, na które się umawiałaś z agencją.

Lidia

Wszyscy praktycznie polecają tą firmę, ale jednak nikt tego nie uargumentował. Może @UŻYTKOWNIK powiesz więcej o swojej współpracy z firmą JasminCare? W wywiadzie z Go Work Dyrektor wspomina o tym jak dbają o pracowników np. biurowych: "Może Staram się dbać jak najlepiej o pracowników i doceniać ich pracę. Mamy systemy motywacyjne, dodatkowe ubezpieczenia medyczne, polisy ubezpieczeniowe czy karnety do centrum treningowe." Czy to jeden z powodów dla których cenisz firmę JasminCare? Rozumiem, że też jak najbardziej polecisz osobom szukającym pracę za granicą akurat tę firmę.

bogusia
@Lidia

@Lidia, ja też się zastanawiałam za co wszyscy polecają tą firmę bo też czyrtałam wywiad, na ich stronie mają bardzo dużo opinii od swoich opiekunek, które piszą, że polecają i piszą za co. Widzę po tych opiniach, że firma ma bardzo dobry kontakt z opiekunkami, płaci w terminie i ma fajne podejście, rozwiązuje problemy. tutaj też na dole ludzie opisują swoje historie i też polecają.. chyba się zgłoszę z ciekawości. Pozdrawiam Bogusława

beata krzysztof

mają najlepsze opinie ze wszystkich firm. czy numer 733228601 jest aktualny? ktoś wie?

kruszynka
@beata krzysztof

Tak,aktualny,wyjeżdzam z nimi 30 pażdziernika.

UŻYTKOWNIK

WYPŁACALNA I WIARYGODNA FIRMA-POLECAM!

Ludka

Współpracowałam z firmą rok. Bardziej życzliwych , uczciwych i kompetentnych ludzi w życiu nie spotkałam. Polecam z całego serca !

grażyna

polecam tą firme!!!

BK

Pracuje w JasminCare od 2013 roku z mała przerwą. Powiem krótko : jeszcze nigdy nie spotkałam sie z tak uczciwa przemiła osobom jaka jest szefowa -pani Joanna. Pracownicy biura zawsze uśmiechnięci i pomocni. Życzę sobie zdrowia aby moc kaknajdluzej pracować z tą firma a firmie życzę aby nigdy nie straciła ludzkiej twarzy

Zostaw merytoryczną opinię o JasminCare PRO Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w JasminCare PRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JasminCare PRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JasminCare PRO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JasminCare PRO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w JasminCare PRO Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JasminCare PRO Sp. z o.o.