counter
5 133 77 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w JasminCare Sp. z o. o.?

Lidia Nowy wpis

Dodaj treść twojego wpisupracowalam przez okres 2 lat ,bylam bardzo zadowolona wiec dziwia mnie te zle opinie

Nick

Te "pienia anielskie" są pisane przez pracownice Jasmincare lub osoby podstawione. Firma "kogucik" nie warta splunięcia, co dopiero angażu u nich!

Iwona Nowy wpis
@Nick

Nie zgadzasz się z pozytywnymi opiniami o JasminCare i uważasz, że nie warto tam pracować. Możesz napisać, dlaczego? Co konkretnie jest nie tak?

Paweł Nowy wpis

Świetny pracodawca, wystarczy dobrze robić swoje ,a praca będzie czystą przyjemnością, ja polecam!!!!

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 310 dni.

Czy w JasminCare Sp. z o. o. są szkolenia zewnętrzne?

AdamZ

Współpracuję z tą firmą od paru lat i zawsze wszystko było dobrze ,jesteśmy tylko ludźmi a więc myślę że zawsze można się dogadać.Panie są sympatyczne ,a pani prezes jak są problemy potrafi pomóc osobiście .Mam nadzieje że długo tak jeszcze potrwa.Pozdrawiam opiekunów i opiekunki oraz życzę dużo zdrowia i wytrwałości .

raf-73

Pięć lat współpracowałem z firma Jasmin Care,żadnych problemów nigdy nie było.przemiły i bardzo kompetentny personel,poważna firma ,polecam.

Opiekunka 2017

Firma Jasmin Care wszystkim którzy chcą pracować w Niemczech przy osobach starszych polecam tą firmę . Sympatyczna kadra , sprawdzone miejsca , wynagrodzenie na czas . Kiedy wyjeżdża się na kontrakt na drugi dzień jest telefon z firmy . Pracuje już półtora roku w tej firmie i jestem zadowolona .

bmn798

Ostrzegam przed praca w tej agencji.Podpisuja umowe o prace z wynagrodzeniem 300 euro,reszte wyplacaja jako diete,co jest niezgodne z prawem.Bedziecie wzywane do Sadu,a ZUS ui skarbowka beda od was zadac skladek oi podatku od zarobkowww powyzej 300 euro.Agencja bardzo podle to rozgrywa,w sadzie bedzie was ponizac Beata ich pracownica,dla Jasmin opiekunki to margines,biedota i plebs i tak sie ich tam traktuje.Takie miejsca omija sie z daleka.I zawsze sprawdza umowy,szczegolnie to co jest napisane drobnym drukiem.

Tak12Nie1
Mira

Słyszałam, że agencja ma super opinię. Może podpowiecie od czego zależy wysokość wynagrodzenia?

Opiekunka
@Mira

opinie może i ma dobre, bo dziewczyny w biurze starały się zawsze i były dla opiekunek Ale problemy sądowe słynnej Pani Prezes spowodują, że kiepsko będzie... oj kiepsko ZUS o swoje pieniądze się już upomina, skarbówka także! chytry dwa razy traci!

Tak2Nie3
@Opiekunka

Mam pytanie odnośnie warunków zatrudnienia w JasminCare. Jaki rodzaj umowy jest proponowany przez tę agencję opiekunkom? Stabilność zatrudnienia, szczególnie jeśli przebywa się za granicą, jest niezwykle istotnym aspektem dla osób rozważających podjęcie takiej pracy. Będzie to dla nich cenna informacja.

Motylek1981.....

Firma Jaśmin Care to bardzo dobra agencja dla opiekunek. Super kadra z Panią prezes na czele. Zarobki jak dla mnie dobre, sprawdzone miejsca, wypłata na czas. Polecam tą firmę każdemu kto szuka pracy jako opiekun osób starszych w Niemczech.

Tak2Nie

Co powiecie na temat zarobków w JasminCare Sp. z o. o.? Czy ich wysokość od dodania ostatniej opinii zmieniła się?

Ewelina Iłowa

Witam też pracowałam w tej firmie hmm ja jestem b zadowolona z Jasmincare:-) Tak to prawda Niemcy często zatajają informację o podopiecznym i to wina jest po stronie Niemcow nie firmy owszem firma nas wysyła do danych rodzin i tak naprawde rodzina swojego podopiecznego przedstawia z jak najlepszej strony. Ja trafiłam do Niemca początkiem był spokojny ale pozniej stał sie agresywny bo np: nie pozwoliłam mu sie dotykać lub czesto probował zaglądac mi w koszulke potem doszlo do sytuacji ze kilka krotnie mnie uderzyl mialam umowe na dwa mc i wytrzymałam tam miesiac bardzo psychicznie miałam siniaki na rękach nogach nawet mnie kilka razy kopnoł podupadłam zadzwonilam do firmy opowiedzialam o wszystkim natomiast firma w przeciągu kilku godzin zorganizowała mi szybki powrot do domu martwili sie i czułam ze firma mną sie interesuje i wszystko zrobi abysmy byli bezpieczni. Ponadtto firma wywalczyła dla mnie odszkodowanie za ten miesiac ktory mialam przepracowac a nie przepracowałam bo musialam zjechac do domu z winy podopiecznego. Z wspolpracą z Jasmin jestem b.zadowolona firma nas wysyla ale w gruncie rzeczy my jestesmy dla nich najwazniejsi. Ja nie mam zastrzezen zadnych i polecam tą firmę jesli ktos se zdecyduje na opieke. Płacą na czas i sie interesują jęsli są problemy Firma pomaga i jest zorgaznizowana. :-) Pozdrawiam JasminCare i zapraszam do współpracy z tą firmą.

pola
@Ewelina Iłowa

Co za brednie .Dopiero po miesiącu reakcja .Szok .Czy Wy sami te opinie piszecie ,czy mało inteligentne Panie ,może nawet głupie ,skoro są bite i siedzą miesiąc .Szok ,szok

Mati
@pola

Opiekunka opisała swoją sytuację, bardzo osobistą.. dlaczego Pani ją obraża? Po co takie komentarze ?

Tak2Nie1

Barbara z Torunia
@pola

ja pracuje na opiece ponad 10 lat i zawsze jak jade do dziadka to są takie sytuacje. kazda z nas wie, że to sa chorzy ludzie i każda z nas przeżywa takie momenty na miejscu. Ja mam 56 lat i wiem jak sobie z takim dziadkiem radzić. Pani Ewelina pisze o tym ale jak czytam to firma jak się dowiedziała to od razu była reakcja.. i jeszcze to odszkodowanie dla pani Eweliny- brawo firma, nie widze tu powodów do nazywania opiekunki głupią. Wiele z nas często nie zgłasza problemów firmom bo sie wstydzimy, nawet boimy a tu jak czytam firma na medal. Nie znam, ale polecam. takie zachowanie firmy to wzór

Gosik

Polecam*polecam*polecam to najlepsza firma w Polsce!!!

Lidia

@Motylek81 takie opinie na pewno motywują mieszkanki okolic Jeleniej Góry do podjęcia pracy opiekunki z pomocą agencji JasminCare, bo wiedzą, że firma o nie zadba i nie pozostaną same sobie na obczyźnie.

Motylek81

Jasmin Care to moim zdaniem najlepsza agencja dla opiekunek w Jeleniej Górze . Miła kadra , wyjazdy w sprawdzone miejsca do Niemiec . Wynagrodzenie na czas . Polecam wszystkim opiekunkom i opiekunom tą firmę .

Lidia

@Edka masz bardzo dobre podejście. Agencja JasminCare może nie wiedzieć jak osoba, do której wysyłana opiekunka się zachowa przy niej, bo jednak opiekunka może komuś się przypodobać, a inna nie. Każdy jest innym człowiekiem i jednak dotyczy to obu stron, więc zachowań ludzkich nie można przewidzieć.

Ewa

Polecam JasminCare z Jeleniej Góry i dziękuje za piękną kartkę z życzeniami świątecznymi. Wszystkim Paniom z biura życzę radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2018!

Edka

@kruszynka ja tez trafiłam do fatalnej Niemki , zero szacunku. Zgłosiłam firmie i zaproponowali sami powrót lub zmianę zlecenia. Na szczęście babka się uspokoiła jak się dowiedziała że zjeżdżam i mogłam zostać do końca, nie winie firmy za tą Stelle. Druk A1 i kartę dostałam po powrocie bo ZUS wydał z dużym opóźnieniem. Najlepiej zadzwoń do nich i się dopytaj. Nie sądzę żeby ta firma jednych traktowała lepiej a drugich gorzej , trzeba rozmawiać . Najważniejsze że dostałaś wynagrodzenie i wróciłaś w terminie. Pozdrawiam Edk

Lidia

@bogusia i co zgłosiłaś się do pracy z JasminCare? @kruszynka jak już dojedziesz tam potem daj znać jak Ci się pracuje i czy potwierdzasz opinie na forum.

Bogusia
@Lidia

Zgłosiłam się i wyjeżdżam po świętach. A Ty ? Pozdrawiam

kruszynka
@Lidia

Mialam problem ze zjazdem, firma probowala mnie przetrxymac, w koncu nie odpowiadali na moje smsy, nie oddzwaniali.Zjechalam i tak planowo.Nie dostalam druku A1 i karty EKUZ, m7mo, ze dopominalam się. Wyplata byla nawet dzień przed terminem.Ale zero wspolpracy, zainteresowania. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o JasminCare Sp. z o. o. - Jelenia Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

JasminCare Sp. z o. o.
5/5 Na podstawie 133 ocen.