JasminCare PRO Sp. z o.o.

Opinie o JasminCare PRO Sp. z o.o.

ikh

Specjalista ds. informatycznego wsparcia użytkowników rzeczywiście może liczyć na dobre zarobki, ale wiadomo czy sa teraz jakieś premie do podstawy zarobków? Takie urozmaicenie jest potrzebne każdemu.

każda firma ma dobre lub złe opinie, ale też jestem zdania, że powinny być one zgodne z prawdą. Osobiście z powodów rodzinnych nie mogę skorzystać z oferty firmy JasminCare, ale mam o nich bardzo dobre zdanie. Już po wstępnych rozmowach widać pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie pracowników biura, widziałam też wzór umowy- nie mają nic do ukrycia. Z wykształcenia jestem księgową i powiem, że rzadko się zdarza uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na każde, nawet te dociekliwe pytania ;) polecam innym opiekunkom z czystym sumieniem!

katka

przepraszam ale nie mam polskich czcionek:(

katka

ja pracuje od stycznia 2014 i nigdy sie nie zdazylo zeby ktos z firmy zostawil mnie sama sobie. zawsze dzwonia i interesuja sie, zalatwiaja szybko wszystkie sprawy, polecam kolezankom i ciesze sie bo zupelnie przez przypadek trafilam na to formum i widze,ze tak wiele osob dobrze pisze o tej firmie to prawda ze jamincare- w trosce o drugiego czlowieka. Pozdrawiam ze slonecznej Bawarii

Bonitka

ja się dołączam do wszystkich zadowolonych. Firmie JasminCare przyznaję 6 gwiazdek za: przemiłą obsługę, profesjonalne podejście, kompleksową pomoc we wszystkich formalnościach, wysokie zarobki, sprawdzone Stelle,opiekę podczas wyjazdu:-) POLECAM!!!!

BENIA

bardzo dobra firma, uczciwi i wiarygodni. Polecam Jasmincare bo sama pracuję i jestem zadowolona.

Danusia1953

ja pracuję i jestem bardzo zadowolona. Warunki pracy bardzo dobre,również finanse bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim bardzo serdecznie firmę Jasmincare! Ofert pracy firma ma bardzo dużo, przedstawiane są w biurze lub przez telefon

opiekunka24

firma ciągle ma oferty pracy. Można znaleźć ich stronę w internecie. W razie czego podam numer bo też pracuję w tej firmie:)

DUSIA

ja pracuję z tą firmą rok. Jestem szczęśliwa. Zlecenia są precyzyjnie dobierane do oczekiwań. Również finansową kwestię ustala się indywidualnie. W tym roku firma przyznała premię długotrwałym współpracownikom, w zeszłym roku dostałam paczkę na święta. Pracownicy firmy interesują się losem opiekunek i przede wszystkim- co dla mnie najważniejsze- wynagrodzenie wypłacane jest zawsze na czas i w określonej kwocie, jest też możliwość otrzymania zaliczki. Polecam i przy okazji życzę wszystkim Błogosławionych Świąt Narodzenia Pańskiego!

opiekunka24

ja tutaj jestem częstym gosciem a Olla nie znam. zarabiam na rękę 1230 i 170 za święta teraz. zwrot za podróż 150 a mieszkanie i wyżywienie jak wszędzie bezplatnie nie narzekam:-)

opiekunka24

zdecydowałam się na wyjazd z tą firmą. wszystko super załatwiane. Firma wiarygodna i wypłacalna. polecam wszystkim opiekunkom jasmincare:-)

OllaOl

ja pracuję już drugi rok. jestem bardzo zadowolona. pieniądze zawsze na czas, troska ze strony pracowników biura. W tym miesiącu otrzymałam jeszcze premię za długą współpracę jak wszystkie inne koleżanki. z całego serca polecam i dziękuję za wspaniałą współpracę!

milkaE

moja mama pracuje w tej firmie i wszystko jest ok. polecamy innym jasmin care!

isabel

opiekunko24 czeka się nie długo jeśli znasz język to kilka dni. ja otrzymałam kilka ofert. wybrałam spokojną ofertę bez dzwigania i wstawania w nocy bo nie mogę. zarobki dobre. firma cały czas rekrutuje nowe opiekunki, możesz się zgłosić.

opiekunka24

dobrze ta firma wygląda. Ktoś wie ile się czeka na wyjazd i ile można zarobić?

marek

ja tez pracuje z Jasmin juz drugi rok i nic zlego powiedziec nie moge. kasa na czas, obsluga w biurze przemila. dostalem nawet premie za dobra wspolprace. Firmy na pewno nie zmienie. polecam innym Jasmincare!!

ADRIANNA1980

Witam panie, chciałabym powiedzieć, że w tej firmie pracuje moja teściowa. Wyjeżdża na zmiane od półtora roku. Ostatnio przy podnoszeniu swojej babci coś jej się stało z kręgosłupem. To była niedziela i nie wiedziałam do kogo się zwrócić o pomoc. Zadzwoniłam do szefowej, pani Joanny. Ona się tak przejęła. Od razu zadzwoniła do teściowej, potem do rodziny u której pracowała. Okazało się, że teściowa musi zjechać do domu. Pani Joanna wezwała od razu lekarza domowego i już poniedziałek rano teściowa wyjechała do domu. Zmienniczka była na miejscu tego samego dnia wieczorem. Wszystko się szczęśliwie skończyło. Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak szybką i profesjonalną pomoc. W zeszłym tygodniu pani Joanna dzwoniła do nas i pytała jak się czuje teściowa. To prawdziwa troska o drugą osobę. Polecam tą firmę wszystkim naszym znajomym, którzy wyjeżdżają.

janka57

każdy może poczytać na ich stronie, co mają do powiedzenia opiekunki, które tam pracują. tych opinii jest coraz więcej w internecie. ja się zdecydowałam i jestem właśnie na pierwszym wyjeździe. Po miesiącu mogę powiedzieć, że nasza wspolpraca świetnie się układa:))))))))))))

MariaMaria

ja pracuję z firmą chyba najdłużej i tylko mogę chwalić. Pracowałam u kilku rodzin. wszystko od początku do końca załatwione, wypłata zawsze na czas, albo wcześniej. Znam dobrze język więc i dobrze zarabiam. po roku szefowa zaproponowała mi podwyżkę. Takie rzeczy się nie zdarzają innym. wiem, bo do opieki jeżdże już 10lat. Polecam wszystkim, a ci co to piszą złe opinie, to oszuści jacyś.

ALINA101

pracuję w tej firmie od prawie dwóch lat i mogę powiedzieć z czystym sumieniem wszystkim na tym forum, że dla tych pań z biura zawsze liczy się najbardziej opiekunka. odbierają telefony o każdej porze, interesują się nami, pomagają. Poza tym wiem, że każda z tych pań pracowała jako opiekunka w Niemczech a szefowa postanowiła otworzyć tą firmę po tym jak zmarła jej podopieczna, którą opiekowała się ponad pół roku.. do śmierci. To naprawdę wspaniała firma:)))))))))

Zostaw merytoryczną opinię o JasminCare PRO Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w JasminCare PRO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JasminCare PRO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JasminCare PRO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JasminCare PRO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w JasminCare PRO Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JasminCare PRO Sp. z o.o.