Opinie o Norimp Bako Poland w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Norimp Bako Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Norimp Bako Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norimp Bako Poland w Wrocław

W internecie znalazłam ofertę pracy na stanowisko sprzedawcy do salonu optycznego. Niestety, ogłoszenie to jest sprzed 2 lat. ;x Wiecie może, jak często poszukują pracowników na ten wakat? Wtedy oferowano wynagrodzenie od 3200 do 4800 złotych brutto. A teraz? Na jakie zarobki można liczyć? Jeśli chodzi o elastyczny grafik, to samemu można decydować, kiedy chce się pracować? Firma oferuje atrakcyjny system wynagrodzeń i premii. Za co w ogóle można otrzymać te dodatkowe pieniądze?

Czy w Norimp Bako Poland zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Tak, ale dowiadujesz się po kilku dniach pracy o warunkach. Dużo ściemniają i tyle

Co wchodzi w socjal Norimp Bako Poland?

Nic...

Jedynie czekanie na wszechwielmożnego jegomościa, tudzież czarna dziura. Brak poszanowania czasu, brak taktu, brak ogólnie czegokolwiek z ich strony....

Iwona
@Nic...

Rozwiniesz to jakoś szerzej może? Bo brzmi niepokojąco ale zastanawiam się jakie to przełożenie konkretnie w różnych sytuacjach by miało tutaj

Nic... Nowy wpis
@Iwona

Wielki Pan szef umawia się na rozmowę o pracę, nawet się nie przedstawiając i każąc na siebie czekać przynajmniej godzinę, bo gdzieś sobie pies (czyli szef) pobiegł bez kagańca, tracąc cenny czas ludzi. Nie polecam aplikacji w tej firmie.....

Iwona Nowy wpis
@Nic...

mówiąc krótko nie przyjęli Cię wtedy? ale, że godzinę to trwało to zastanawiam się o jakim stanowisku teraz mowa i co trzeba było mówić w tym monologu całym... czyli tutaj kompetencji nie sprawdzają w żaden sposób?

NicMnieNieDziwi

Rekrutacja w tej "firmie".....porażka. Osoba rekrutująca nazwijmy ją "MarziPan", nie przedstawia się odpowiadając na aplikację. Umawia się na konkretną godzinę i nie ma jej. Pracownikowi nakazuje przekazać, że spóźni się.... Po godzinie sytuacja nie ulega zmianie. Troszkę mam do siebie pretensje, bo szanuję siebie, swoje umiejętności i przede wszystkim czas, bo to pieniądz... Tobie pozostaje wybór, przeczytać i zastanowić się.....czy warto podjąc ryzyko zatrudnienia.

Przykre...
@NicMnieNieDziwi

A, co do czego "pracodawca" ma czelność mówić jacy to "pracownicy" są źli i go (usunięte przez administratora) itd. itp. Nagłówki w gazetach/portalach informacyjnych, "bezrobocie, ludzie nie szanują pracy". Mamy przykład, że to ludzie chcą pracować, a pracodawcy są niekompetentni.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Norimp Bako Poland? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Olga

Dziwna rekrutacja, właściciel pyta czy masz męża,czy możesz spać czasem po 2 noce w hotelu, na biurku mnóstwo CV,widać wrażliwe dane osób. Nie wiem co to za ludzie. Kobiety badzcie ostrożne

@Olga

Dzięki za ostrzeżenie! Wczoraj do mnie dzwonili, ale tak czułam, że to jest jakaś podejrzana sprawa!

Barbara
@Zszokowana

Jakaś masakra! A na jakie stanowisko startowałyście, że takie pytania padały?

@Barbara

Nie pamiętam, bo pewnie wysyłałam CV z rok temu może więcej, oczywiście jak pytałam o jakie stanowisko chodzi to byłam zbywana.

Iwona
@Zszokowana

Czekaj nie rozumiem chyba. CV wysłałaś tak o w przestrzeń nie określając sobie na jakim stanowisku chcesz tu robić? Serio obojętne Ci to było gdzie Cię wrzucą?

@Iwona

Nie, nie było. Dlatego zapewne była to praca biurowa, sekretariat ale chciałam mieć pewność, bo byłam na przeróżnych rekrutacjach gdzie w ofercie była praca biurowa a okazywało się, że szukają domokrążców.

Wojciech

Miałem nie przyjemność rozmowy z panem który rekrutował może Szef nie wiem nie potrafił się przedstawić ogólnie wielki chaos ponieważ dzwonił do mnie ok 4 razy i pyta się czy składałem CV i czy mogę przyjechać już natychmiast do firmy na rozmowę bo ludzie siedzą w domu i czekają tylko kiedy mają wyjechać zero informacji o zatrudnieniu jaka umowa jakie zarobki nie powie przez telefon bo to tajemnica nie trafiają argumenty że szanuje swój czas i pieniądze bo mam dość spory kawałek do przejechania a jak ma mi powiedzieć że najniższa krajowa to szkoda mi wyjeżdżać z domu. Podsumowując jeśli na wstępie pan się nie przedstawia jak się nazywa i skąd dzwoni wszystko jest chaotycznie na już na teraz a na zapytanie o warunki burka myślę że nie ma sensu dalsza rozmowa. nie polecam zatrudnienia w tej firmie ponieważ tylko straci się nerwy i czas.

Mil.

Pracowalam tam dużo lat. Jakoś nic mi się nie stało.

Zdziwiona

Niedawno dostałam telefon, nikt się nie przedstawił tylko od razu pytanie czy rekrutowałam. Akurat tak było, ale ROK TEMU, więc nie pamiętam na jakie stanowisko. Rozmowa bardzo chaotyczna, musiałam kilka razy prosić o jakieś informacje na temat pracy ostatecznie umówiliśmy się, że dostanę szczegóły SMS. No i szczegóły to strona internetowa firmy. Gdy pytałam o jakie stanowisko chodzi konkretnie to dostałam odpowiedź "zapraszam na rozmowę". Nie planuje na rozmowę iść bo to już na starcie jest bardzo nie poważne. Czy ktoś był ostatnio na rozmowie?

Halina z Lodzi

Zamówiłam okulary w firmie Norimp Bako. Po otrzymaniu,y okularów okazało się, że szkła są niesymetryczne. Jedno szkło jest większe od drugiego, wskutek czego jedna strona opada a druga unosi się do góry. Złożyłam reklamację na wymianę jednej soczewki. Minęło 2 tygodnie od złożenia reklamacji i do chwili obecnej nie ma że mną żadnego kontaktu. Dzwoniłam do firmy wielokrotnie, ale nikt nie odbiera telefonu. Nie mam okularów ani pieniędzy. Nie polecam nikomu takiej firmy Nie wiem co dalej zrobię. Mam cichą nadzieję, że ktoś z firmy do mnie zadzwoni i załatwi moją reklamację. Halina

@Halina z Lodzi

Powinni uwzględnić twoją reklamacje jeśli okulary zostały źle wykonane. Może p prostu trwa to jakiś czas, a 2 tygodnie to jeszcze nie tak długo. Czekaj spokojnie, a jeżeli nie będzie odzewu wtedy nawet podjedź do firmy. Bo sam kontakt telefoniczny czasem nie wystarcza. Przynajmniej ja bym tak zrobił.

sońka
@Marek

Firma jak jest solidna to sama powinna wszystko załatwić, a nie jeszcze gdzieś jeździć.

Natalia
@Halina z Lodzi

Ta firma to banda oszustów i naciągaczy,przestrzegam wszystkich przed interesami z nimi.Wyciagaja od ludzi kasę za badziewie,reklamacji nie uznają,przynajmniej kontakt się urywa bądź nie odbierają telefonu.Jednak Rzecznik Praw Konsumenta zaintwtesowal się już nimi ,gdyż skarg było zbyt dużo,jak i o firmie będzie w Sprawie dla Reportera

Grażyna

Zamówiłam okulary 3 tygodnie temu wpłacając niemłą kwotę.do dnia dzisiejszego ani okularów ani pieniędzy. Co za firma podła.niemozna się dodzwonić. Zapadli się pod ziemię.Ostrzegam wszystkich.

Halina
@Grażyna

Dokładnie, dzwonię od samego rana zero kontaktu. Zamówione tez ponad 3 tygodnie temu.

była pracownica

Norimp. Wiele ludzi, wiele opinii... Pracowałam tam w dziale optyki. Przyznam, że praca dla kogoś kto się dopiero uczy zawodu jest rewelacyjna. Dużo pracy na szlifierni okularowej, hurtowni opraw, szkieł i na wyjazdach także. Każdy kto chce się czegoś nauczyć może na to liczyć w tej firmie. Zarobki jak każdy ustala to osobiście z Szefem. Są zróżnicowane od ok 2000 zł do góry. Każdy dba o siebie i swoje zarobki. Jeśli ktoś chce dostawać wszystko na konto tak jest. Trzeba być stanowczym i wiedzieć czego się chce. Wszystko idzie załatwić. Ja miło wspominam czas spędzony w tej firmie i każdy kto tam pracował przyzna, że można się wiele nauczyć. Trzeba mieć swoje zasady, swoje zdanie i dążyć do zamierzonych celi. W każdej firmie jest jakieś ale... Pozdrawiam serdecznie.

olo
@była pracownica

dążyć do celów a nie celi ,,madra glowo,,

Jolka

@Aga Mam wrażenie, że konkurencja podsunęła pomysł takiego wpisu! Przecież to jest forum pracownicze

Aga

Niestety zamówiłam okulary. Odesłałam, bo opis nie zgadzał się z rzeczywistością . Pieniądze wyrzucone w błoto. Nie odbierają telefonów. Przykre ale muszę interweniować u rzecznika praw konsumenta.

Beata

@tak a ty jesteś także pracownikiem? Rozumiem ze atmosfera jest ciężka ?

Tak

Pracownice w firmie jak osy wzajemnie do siebie .

zadowola

Witam pracuje w tej firmie od 5 lat i nie zgodzę się ze szef jest oszustem to normalny dobry człowiek Z którym można dojść do porozumienia w każdej sprawie jest otwarty i uważam że traktuje ludzi na równi z sobą.co ma za znaczenie że ma piękne żyrandole i poduszki z cyrkoniami??! Jak lubi to ma ale tu chodzi o konkurencję która nie śpi i próbuje najgorszych metod jakimi są pomówienia :( ja polecam tą firmę pozdrawiam

xxxxxxx
@zadowola

Jak ktos nie ma ambicji to sie podoba.....................

wystraszony
@xxxxxxx

Szef może i jest ok, ale jego pracownicy we Wrocławiu?!!!! masakra! Piszę tu o Pani Ewelinie pseudo księgowej, która jak byłem w firmie potraktowała mnie jak śmiecia. Krzyki i gadanie na innych to jej chleb powszedni. Panie Zygmuncie jak może Pan trzymać takiego kogoś w firmie.Kilka osób już się na tą Panią skarżyło. Proszę z tym coś zrobić, tak nie da się pracować! Jestem już po 40, pracowałem w różnych firmach, ale z taką podłą osobą spotkałem się pierwszy raz.

@wystraszony

Ta Pani (usunięte przez administratora)pracuje tam jeszcze?

Magdalena
@Ktoś

Podbijam Twoje pytanie, choć osobiście wolałabym dowiedzieć się o warunkach pracy w Norimp Bako, takich jak pensja i atmosfera, bez ujawniania danych konkretnej pracownicy, tak jak to zrobił @wystraszony w swoim wpisie, bo to zwyczajnie słabe.

Staszek

@Ktoś A może wystarczy być dobrym, sumiennym pracownikiem i opinia byłaby zupełnie inna?

@Staszek

Bzdura Staszku.

Ktoś

Nie polecam. Firma , w której problemy rozwiązuje się krzykiem. Brak poszanowania czasu pracy .

Janosik

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Każdy wie, że idealnie to nigdzie nie będzie!!

Brak grafiku na miesiąc. Ogromna rotacja pracowników. Praca za najniższą krajową. Przepracowałem kilka miesięcy. Nie polecam . Nic stabilnego tu nie otrzymasz.

Zostaw merytoryczną opinię o Norimp Bako Poland - Wrocław

• Jak się pracuje w Norimp Bako Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Norimp Bako Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norimp Bako Poland?

Norimp Bako Poland