Norimp Bako Poland

Wrocław

Opinie o Norimp Bako Poland

pilo

nie dajcie się nabrać na okulary, bo to ściema

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Jak oceniacie pracę w Norimp Bako Poland? Co Wam się najbardziej podoba?

zawiedziona

byłam na badaniu oczu wszystko ok! wybrałam okulary gdy poszłam po odbiór dostałam je w papierowej torebce, a nie w etui.Biorą niemałe pieniądze, a przywożą w papierowych torebkach,po prostu żenada. Nie polecam nikomu.

omomo
użytkownik zarejestrowany

W przypadku tej firmy @gienek ciężko jest konkretnie powiedzieć jak jest ponieważ zajmują się wieloma rzeczami i kręcą się w wielu branżach, samochodowych, cukierniczych czy też w meblarstwie. Warto spróbować jako handlowiec, bo wynagrodzenie to podstawa oraz premia

irena

dalej pracuje ta Irenka Ukrainka?

kk

Słuchajcie mam pytanie..bo tam szukają na pakowacza ręcznego..w jakich godz się pracuje i jakie są warunki zatrudnienia?

Norimp Bako

Informujemy, że sprawę wpisów prowadzi Prokuratura Rejonowa Wrocław Krzyki.

śmiech

Buhehehe postępowanie karne o wyrażanie opinii, dobre! Gratuluję pomysłowości!

haha

Do Szado i wszystkich innych, którzy smarują i piszą jak ta firma jest kochana (bo pewnie jesteście pracownikami tej firmy), powiem krótko: jak coś lub ktoś jest do wszystkiego - to jest do niczego.

zadowola

Witam pracuje w tej firmie od 5 lat i nie zgodzę się ze szef jest oszustem to normalny dobry człowiek Z którym można dojść do porozumienia w każdej sprawie jest otwarty i uważam że traktuje ludzi na równi z sobą.co ma za znaczenie że ma piękne żyrandole i poduszki z cyrkoniami??! Jak lubi to ma ale tu chodzi o konkurencję która nie śpi i próbuje najgorszych metod jakimi są pomówienia :( ja polecam tą firmę pozdrawiam

xxxxxxx
@zadowola 22.08.2014, 12:08

Jak ktos nie ma ambicji to sie podoba.....................

A mi sie podoba ;)

bj

Ostrzegam wszystkich przed pojechaniem tam na rozmowe - do produkcji wyrobów marcepanowych. Żenada po prostu , strata czasu i pieniędzy na bilet!!!!!!Pani "kierownik" nie dość że spózniona pół godz. to nic konkretnego odnośnie pracy tam nie przekazała!Pokazała w okienku jak wygląda praca,(usunięte przez administratora)tyle na temat zatrudnienia.Jak chce Pani to może przyjść w pon. i spróbować.ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gienek
użytkownik zarejestrowany

łapią się czego mogą i na czym mogą jak najwięcej zarobić. To też jest jakiś sposób na utrzymanie płynności

sulim
użytkownik zarejestrowany

może jednak kierownictwo stwierdziło i przeliczyło, że w taki sposób zarobią więcej. Raczej powinni znać się na interesie

vanilla
użytkownik zarejestrowany

moim zdaniem to w ogóle Norimp powinien skupić się na jednej branży, a nie "rozwija" się w kilku na raz

szkarłat
użytkownik zarejestrowany

ale takie żądanie raczej na nic się nie zda. Trzeba przywyknąć do tego, że takie rzeczy się dzieją w Norimp Bako:)

arek
użytkownik zarejestrowany

Ja po takiej sytuacji żądałbym zadośćuczynienia w formie rabatu, czy czegoś takiego, to jak dla mnie niedopuszczalne.

byku

brak organizacji, nigdy nie ma mozliwosci zrobienia badania wzroku, zimno w salonie, a stan lokalu pozostawia wiele do zyczenia bylam umowiona na odbior na godz 16 po potwierdzeniu tlefonicznym z siedziba potwierdzono taka decyzje, towar przyjechal o godz 18 ! nigdy wiecej tam nic nie zamowie.

Matylda

Najniższa krajowa, jak nie mniej i umowa zlecenie...za nadgodziny nie masz płacone

Norimp Bako

Informujemy, że w sprawie wszystkich powyższych bezzasadnych wpisów aktualnie prowadzone jest postępowanie karne przy udziale policji.

!!!!!

Rotacja jest przeogromna to fakt ....I macie racje nie jest to firma dla ludzi z Ambicjami !!!!! Bardzo duzo odeszło ludzi inteligetnych i bardzo dobrze znajacych sie na pracy...a zostali ....hehehe

xyz

To co kolezanka napisala wczesniej to niestety prawda, ta firma nie jest dla ludzi z ambicjami i powaznie myslacej o pracy zarobkowiej! Najlepsza dla studentow zaocznych badz osob samotnych! Pozdr.

Zostaw opinię o Norimp Bako Poland - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norimp Bako Poland