Opinie o Genesismobo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Genesismobo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Genesismobo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Genesismobo Sp. z o.o. w Warszawa

Aktywny pracownik

Polecam firmę. Może zarobki nie są przesadnie wysokie ale pracuje się przyjemnie: elastyczne godziny pracy, wyrozumiali przełożeni, dobry socjal,

@Pracodawca

Spółka wprowadziła prywatną opiekę medyczną.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Genesismobo Sp. z o.o.?

Pracownik Nowy wpis

@Pytanie W zależności na jakie stanowisko. Jeśli do serwisu to podstawowe umiejętności w posługiwaniu się narzędziami do montażu urządzeń w autobusach, lutownicą. Cała reszta do nauczenia.

Aktywny pracownik

@Aktywny pracownik

Kurcze a jest jakiś sposób, żeby te zarobki jakoś sobie zwiększyć? :(

@Aktywny pracownik

Jaki socjal? Pracowałem w tej firmie i socjalu nie miałem. Brak prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia, karty sportowej.

@Pracodawca Nowy wpis

Spółka wprowadziła prywatną opiekę medyczną.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Serwisant w Genesismobo Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Czy Genesismobo Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Godziny są elastyczne, pracę zgodnie z regulaminem należy zacząć między 7 a 9 rano. I jeśli jest pełen etat to zakończyć pracę po 8h.

Sas

Zgodnie z regulaminem 7:8:30 a wybrańcy to nawet na 15:00 moją przyjść.

@Sas

Darujcie sobie ta firmę."Utopiła: kasę w system, który upadł (e-tol czy coś w tym stylu) i są same straty. Do tego kontrole z PiP więc i kary a i główny kontrahent chce się wycofać. Może po istnieją kilka lat może kilkanaście. Czas pokaże! Kto lubi hazard niech ryzykuje pracę tam ja w "pipidówie" dostałem prawie tyle co u nich a koszty to około 4k zł wiec teraz zarabiam jakby 4kzł więcej i jestem sam sobie sterem i żeglarzem i nie słucham niedoświadczonych ludzi z papierkami, których do pracy zatrudnili ludzie mniej kompetentni niż "kierownicy". Moze to świadome działanie aby znaleźć (usunięte przez administratora)odpowiedzialnych za upadek firmy.

Czy rekrutacja na stanowisko Serwisant - Montażysta Urządzeń Elektronicznych w firmie Genesismobo Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Obiektywny

Ta firma ma nie tylko problem z pracownikami ale i z firmami współpracującymi. Serwis sprzątający zmienia się tka często, że jak jest się na dłuższym urlopie to nawet sprzątaczki się nie pozn!

@Obiektywny

fakt. w 2 - 3 miesiące było kilka ekip.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Sas

16.05.2023 09:05

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Sasikona wywiad

Elektronik, w praktyce też programista, a właściwie głównie programista. Moje obowiązki to: pisanie softu, programowanie, projektowanie urządzeń, przygotowywanie po napisaniu oprogramowania dokumentacji produkcyjnej.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Sasikona wywiad

Praktycznie nie (raz jak firmę, "rozłożył" koronawirus), mimo że sprzęt w domu miałem dużo lepszy niż w firmie. Wyposażenie warsztatu było beznadziejne. Brakowało podstawowych urządzeń do profesjonalnego działania. Trochę to zmieniłem, ale do perfekcji droga daleka.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Sasikona wywiad

Finanse. Kiedy kończyła mi się umowa, obiecano mi większe zarobki, ale słowa nie dotrzymano, nawet nie mieli ochoty go dotrzymać i "naciągnęli" mnie na 3 miesiące pracy za tzw. frajer, gdzie nie otrzymałem obiecanej podwyżki, a jednocześnie poniosłem wyższe opłaty przy wynajmowanym mieszkaniu, gdzie podjąłem się wynajmu z racji wyższej pensji.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Sasikona wywiad

Nie wiem, bo zarobki innych pracowników to tajemnica. To już świadczy, że coś jest nie tak. Jeśli wszystko byłoby w porządku to z zarobków nikt nie robiłby tajemnicy, ale jak ktoś zarabia dużo, a pracuje nieuczciwie, a nic nie robi to trzeba zarobki ukrywać. W regulaminie jest podana informacja o równości wynagrodzenia, jednak nie mogę mieć takiej gwarancji, jeśli inni na tym samym stanowisku, co ja nie mogą mówić, ile zarabiają. Gdyby taka informacja była podana i to z uzasadnieniem, to bym to zrozumiał. Tak to jest to dla mnie hipokryzja.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Ponad rok.

Sasikona wywiad

Nigdy! Tam są równi i równiejsi, gdy przychodzi do wynagrodzeń. Czasami pracownicy zdradzają, ile zarabiają i wychodzi na to, że równa pensja dla wszystkich jest nieprawdą.

Sasikona wywiad

Zero rozwoju. Firma tylko wymaga, nic w zamian nie dając. Propozycje rozwoju są "likwidowane" w zarodku. Miałem inicjatywę i znalazłem darmowe szkolenie, powiązane z branżą, niestety firma odmówiła mi zgody na uczestnictwo w nim i nieobecność w pracy. Dodatkowo szkolenie odbywało się w moim miejscu zamieszkania bez kosztów delegacji, noclegu, transportu itp.

Nie było szkoleń.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Sasikona wywiad

Całkiem ok, gdyby nie niektóre niedopełnienia obowiązków szefostwa i kilku osób, np. w zakresie BHP.

Sasikona wywiad

Miały być szkolenia i możliwość rozwoju, jednak w ogóle nie było takich okazji. Dodatkowo ustnie dostałem potwierdzenie podwyżki, jednak nigdy do niej nie doszło.

Sasikona wywiad

W firmie jest duża rotacja pracowników, warto popracować nad lepszymi warunkami pracy, by pracownicy zostawali dłużej. Dobrze też, by hasło równości miało uzasadnienie dla każdego, a nie tylko dla nielicznych. Jeśli wymaga się od pracownika przestrzegania przepisów, to firma też powinna ich przestrzegać! Wypłata nie zawsze jest na czas, a mimo opóźnienia nie są wypłacane odsetki.

Były bez żalu

Tam jest więcej nieprawidłowości niż tylko brak szkoleń BHP. Zapowiadają się ogromne kary i to nie tylko dla firmy ale dla pracowników, którzy zawinili.

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Genesismobo Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Serwisant.

Jeśli "coś" potrafisz albo masz chęci do szybkiego nauczenia się to zarobisz. Na początku wynagrodzenia niskie, w miarę nabierania umiejętności przybiera i pensja. Jeśli udajesz ze coś potrafisz na rozmowie, a potem trzeba Ci włączyć lutownicę bo sam nie ogarniasz to nie jest to miejsce dla ciebie.

Firma Genesismobo Sp. z o.o. rekrutuje właśnie na stanowisko Serwisant. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Mery

Serwisant? Zapominj! Pensja głodowa, niech sobie szukają fachowców w warzywniaku!

Krawaciarz

Po wykonaniu zadania rekrutacyjnego (określonego jako na tydzień pracy, realnie ~2 dni) przez 3 (słownie trzy tygodnie) nikt nawet nie napisze że "nie dziękujemy" po prostu totalny ghosting. Tak że kultura w firmie jest tak luźna że aż żenująca.

@Krawaciarz

Proponujemy uzbroić się w cierpliwość. Rekrutacja dalej jest prowadzona - przeciąga się ze względu na dużą ilość kandydatów. Po zakończeniu rekrutacji na pewno zostanie wysłana wiadomość zwrotna z odpowiedzią ;)

I to na każde stanowisko tutaj jest tak duże obłożenie? Bo to wygląda jak spora konkurencja w takim razie. Czy feedback zawiera krótkie wyjaśnienie czego komuś ewentualnie brakowało?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Genesismobo Sp. z o.o.?

Wszystko zależy od stanowiska i procesu rekrutacji.

Kamila

No to prawda. A ogólnie jeśli chodzi o zarobki możesz tak mniej więcej podać jakieś widełki jak to wygląda?

@Kamila

Tak jak wspominałem, stawki są zależne od stanowiska. Programista zarabia inaczej niż pracownik biurowy czy serwisant. Jeżeli chodzi o poziom stawek to wg. mojej opinii są rynkowe, jest dowolność co do formy zatrudnienia (UoP, B2B, UZ). Generalnie firma podchodzi indywidualnie do każdego.

Indywidualnie to super a jak z ogólną elastycznością? Pytam w kontekście ustalania grafiku

Czy w Genesismobo Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Podpisywane są różne umowy (UoP, UZ, B2B) w zależności od preferencji pracownika.

Wiecie coś nowego odnośnie firmy Genesismobo Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa, bo nie piszecie nic o nich, a nie wiemy jak u nich z stażem jest.

Osobiście polecam. Wykwalifikowana kadra, luźna atmosfera. Firma co chwilę zatrudnia nowe osoby i powiększa zespoły pracowników.

Aleks

Coś wydarzyło się w firmie i dlatego przestaliście pisać czy też jest to efekt zadowolenia z pracy w firmie?

@Aleks

W firmie jest luźna atmosfera. Bardzo dobrze mi się tu pracuje ;)

Robert

Można liczyć na samochód służbowy?

@Robert

Zależy od stanowiska, ale jeżeli zakres obowiązków tego wymaga to oczywiście.

Czy urlop w Genesismobo Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Tak

Czy jest możliwość pracy w Genesismobo Sp. z o.o. na część etatu?

Odpowiedź

To zależy od stanowiska. Z tego co wiem, to są w firmie osoby pracujące na pół etatu.

Zostaw merytoryczną opinię o Genesismobo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Genesismobo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Genesismobo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Genesismobo Sp. z o.o.?

Genesismobo Sp. z o.o.
  • Wróbla 33