Opinie o Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie w Mogilno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie w Mogilno

ktoś

srustem nie upustem, masz pojęcie!

ktoś

ceny macie jak w kosmosie

nikt

Przed nami kolejne Targi Rolne! :) Tym razem zapraszamy Was do Żnina, gdzie po raz XVIII odbędą się Pałuckie Targi. Zareprezentują się na nich najelpsze firmy rolnicze z regionu. Nie zabraknie ofert wystawców w branżach: maszyn i urządzeń, ogrodniczej i szkółkarskiej, pasz, nawozów i środków ochrony roślin, doradztwa i obsługi rolnictwa, materiałów budowlanych i branży spożywczej. Na Pałuckiej Wystawie Zwierząt Hodowlanych wystawiana będzie trzoda chlewna oraz króliki, drób, gołębie i inne drobne zwierzęta. Kwalifikację zwierząt na wystawę prowadzą związki hodowców, ocena dokonywana jest przez wyspecjalizowane komisje. SERDECZNIE ZAPRASZMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO STOISKA! TARGI ODBĘDA SIĘ W DNIACH: 23.08.-24.08.2014 r. Miejsce: Żnin, nad jeziorem Czaplem

Zdziwiony

A gdzie Pan Przemek ? Co chwila ktoś nowy do mnie przyjeżdża, jak się można związać z Wami skoro co pół roku ktoś nowy ? Jakie zaufanie ? Mnie odwiedziło w przeciągu ostatnich 2 lat 5 przedstawicieli.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
nikt

Firma Centrum Hurtowe Pasz powstała w 2001 r. Główna siedziba mieści się w Mogilnie. Niedługo później powstały kolejne oddziały w Żninie oraz Gniewkowie. Zapotrzebowanie rynku przyczyniło się do powstania nowych działów. Obecnie Centrum Hurtowe Pasz to dynamicznie rozwijająca się Firma mająca w swojej ofercie różnorodny, bogaty asortyment. Stawiając na ciągły progres organizujemy kilkanaście spotkań, na których wprowadzamy nowe technologie, zarówno w żywieniu zwierząt, jak i ochronie roślin. Konferencje dla rolników przyczyniają się do czynnego postępu w rolnictwie. Prowadzimy doświadczenia w oparciu o poletka demonstracyjne, na których prezentujemy najnowszy postęp genetyczny w uprawie nawożenia i ochrony roślin. Coroczne Targi Rolne w Bielicach i Żninie są doskonałym przykładem uczestnictwa Firmy w życiu społecznym. Reprezentowane stoisko zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Chętnie wspieramy mniejsze i większe gospodarstwa, co pozytywnie wpływa na ich rozwój. Otrzymane dyplomy i podziękowania potwierdzają zaangażowanie z jakim wspieramy nie tylko branżę rolniczą, ale również społeczną. Centrum Hurtowe Pasz jest współorganizatorem Dnia Dziecka, Dożynek Gminnych, a także sponsorem eliminacji powiatowych Wiedzy Rolniczej. Firma Centrum Hurtowe Pasz nie pozostaje obojętna na potrzeby dzieci. Zawsze chętnie dofinansowuje organizowane uroczystości. Warto nadmienić, iż przynależymy do elitarnego Klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się firm.

Widzę, że i CHP zaczyna zbierać opinie na forach. Jeszcze rok temu była cisza ale niezadowolonych pracowników przybywa. Dla tej firmy stażyści to tania siła robocza, Urząd Pracy zapłaci za każdego. Szkoda tylko uczciwych pracowników, którzy się angażują i dają z siebie wszytko a i tak dostają "figę z makiem". W tej firmie nie warto być uczciwym i pracowitym, bo nikt ci za to nie podziękuje a o zapłaceniu możesz pomarzyć. W stosunku do zatrudnionych kobiet są kulturalni ale facetów traktują jak zwierzęta. Przykra sprawa, gdy ktoś jest słaby psychicznie niech tam się nie wybiera. STRATA CZASU.

xxxx

fajna firma

"w wewnątrz" hahaha

kontrola a nie "kontrol" esie!!! :P :P :P

...................

Ale Bober to takie sympatyczne zwierzątko a nie jakiś byle tam zwierz ;p przezwiska zwierząt.....w CHP muszą uważać by tak nie mówić bo im animals naślą;p :)żałosne te komentarze dwóch CZEMPIONÓW handlowych branży rolnej :)

?

a co w dzisiejszych czasach urzedy panstwowe robią? zalosne to jest to jak jest traktowany pracownik. a ta strona powstala po to wlasnie by sie wypowiedziec na ten temat.

Uwolniony

Proszę uważać na zakres obowiązków wychodzący szeroko po za normy np. przywożenie szefów w nocy w weekend z Poznania lub innych miejsc oraz na obraźliwe przezwiska nawiązujące do zwierząt.

?

Nie wiem kogo żona/mąż czy wuj czy stryj czy pracownik pisze te opinie, ale ciekawi mnie fakt, że tak narzekają ludzie na te warunki, a na to wszystko są różne urzędy i można to łatwo skontrolować, nawet jeśli już tam nie pracujecie. To trochę żałosne pisać na temat tej firmy takie rzeczy (jeśli są prawdą) a nic z tym nie robić. Fakt, że firma nie cieszy się dobrą opinią, ale zawsze łatwiej pisać jak jest się anonimowym niż w twarz powiedzieć.

XXX
@

CO TY ZA GŁUPOTY PISZESZ, WSZYSTKO CO PISZESZ NA TYM FORUM POZOSTAJE ANONIMOWE I ŻADEN URZĄD NIE MOZE TEGO SPRAWDZIC BO ADRES IP KOMPUTERA TO RZECZ PRYWATNA. ADRES IP MOZE SPRAWDZIC TYLKO PROKURATURA, CO JEST NIE MOZLIWE W TAKICH DEBILNYCH SPRAWACH JAK OPINIA NA FORUM O FIRMIE KTORA CZYTAJĄC PO POSTACH JEST JAKA JEST. A CHCIALEM TAM APLIKOWAC NA PH. ...CZYTAJCIE REGULAMIN... DZIEKI ZA OPINIE, BO BYM POPELNIL BLĄD.

?

kaska 12 - 2013-10-01 18:56:56 Tak czytam te wpisy i wiem kto je pisze z imienia i nazwiska nawet ..ale to szczegol.dziewczyno skoro masz meza glaba ktory do niczego sie nie nadaje to go zmien a nie wylewaj zale na pracodawcow bo co oni moga za to.zalosne niedlugo wyleci z drugiej firmy paszowej i bedzie forum na jej poczynania....CHP jest jakie jest nie jest idealne i pewnie nie po lepszy sie ale opcja bezrobocia tez jest i klopot ma z glowy.Ch.ja tam wiesz :P :P :P

kaska 12

?

to widze ze troche sie zmienilo. za naszych czasów stazysta zapie.dalal w kazda sobote jak beduin. oczywiscie za free. :P

Była

Dla stażystów to miejsce to piekło ! W biurze okropna atmosfera, krzyki szefów i poganianie i monitoring nawet piernąć nie wolno. Stażyści wykonują pracę jaką powinni wykonywać pracownicy, a oni wolą stażystów żeby pracowników nie zatrudniać i brać kasę z PUP. Soboty wolne dla stażystów.

?

Widzę, że grono wypowiadających się osób rośnie. Mam pytanko: Czy stażyści nadal są wykorzystywani m.in. do pracy w soboty oraz na działkach u szeryfów?

Uwolniony

Pasze i nawozy są normalnej jakości nic nie podrabiają tylko nawozy typu polifoska są na dworzu i są potem zgrubiałe- czyli są źle przechowywane, płacili w czerwcu już za to kary jak była kontrola. A nieszanowanie pracowników jest duże - od czerwca zwolniono/odeszło 5 osób. Na firmę zatrudniającą ok 25 pracowników to jest na serio źle. A płace nie idą w górę "zwykłym" robolom, tylko kuzynom albo tym którzy ważą od 120 kg wzwyż. A hurtownia już się kończy, mają coraz mniej klientów bo za wysokie ceny + krótkie terminy 2-3 tygodnie, a oni sami mają od firm po 3-6 miesięcy. ŻENADA

Dzielnicowa

Nie jedziecie czasem na Janowo???

Ciekawa

A wie ktoś dlaczego wciąż się pojawiają ogłoszenia o pracę w CHP tak często ? Bo co miesiąc szukają kogoś nowego, na prawdę tak nie szanują ludzi i jest taka rotacja pracowników ? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie - Mogilno

• Jak się pracuje w Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie?

Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie
2.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Przemysłowa 7A
    88-300 Mogilno