Opinie o Hagric Woźniecki Sp. z o.o. sp.k. w Szczeglin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hagric Woźniecki Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hagric Woźniecki Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hagric Woźniecki Sp. z o.o. sp.k. w Szczeglin

Napiszcie, bo w ogłoszeniu mało co wyjaśnione. To kierowca odpowiada za zaganianie zwierząt na pakę? Czy podjeżdża, rolnik robi swoje, odjeżdża i wszystko?

Angel Nowy wpis

Jakieś zmiany W Nowym Roku?

Iwona Nowy wpis

fajnie jakby ktoś faktycznie napisał jak w praktyce zjazdy tutaj wyglądają, o które ktoś już pytał na ile dni można liczyć, że ktoś w domu będzie i jak to w ujęciu godzinowym by wyglądało? tutaj jest szansa na pracę na pół etatu?

Adusss

Dawny pracownik. Jesli chcecie wiedziec co to jest tracenie wlasnej dumy to to jest idealne miejsce. Wiadomo kazdy wie ze pracowac trzeba i jaka to jest praca ze zwierzetami ale ludzie kochani.... 24 pomazyc jakies chorw wyciaganie kart kombinacje czas do domu to pan sobie cos wymysli... chlopaki nawet kupe malo co robia w kabinie bo czasu nie ma. Chore rozliczanie.. katastrofa. Zwolnilem sie myslalem ze nie znajde lepszej finansowo firmy a jednak 13 dni na 8 w domu albo 13 na 15 w domu i pieniazki spoko 600 zl dniowki w tej chwili nie zadne chore kilometry. Chlopaki rodzina najwazniejsza jebac to szambo powaznie. Wiem ze wielu sie zasiedzialo i im sie nie chce szukac ale ile mozna ganiac te niunie i spac po 3 godziny.. Pozdrawiam was przejrzyjcie na oczy. Od razu mowie 600 zl mam po 8 latach pracy wy zaczynajac bedziecie mieli jakies 480 na start.

@Adusss

Ok czyli już widzę jakie stawki. No 480 wygląda dobrze, szkoda że takim kosztem. Ale czyli dobrze rozumiem, że co roku podwyżka tutaj to 15? I prócz tej dniówki to już nic więcej się nie dostaje?

Adus
@Iwona

3010 plus 60 euro pelne opodatkowanie plus zaczynasz od 60 zl dodatku za dzien i wzhledem stazu masz wiecej... do Zusu masz wszystko odprowadzone. Mozna tez wziasc nauczyciela dodatkowo 2.tys. za swieta jak jedziesz masz 4 tysiace. Nagrody za bezszkodowosc. I co najwazniejsze jak planujesz tak jest. Za 8 dni pracy masz ponad 6 tysi...za 15 dni masz ponad 8.500 za 20 to juz wpada ponad 11 w twoim przypadku.

@Adus

No to miałabym szczerze dylemat. A można byłoby tak się zatrudnić, że co miesiąc w kratkę?

@Adusss

A jak wyglądają zjazdy ? Są w piątek i w poniedziałek wyjazd ? Czy jak to wygląda.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hagric Woźniecki Sp. z o.o. sp.k.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Tomek Dola

Jestem byłym pracownikiem (kierowcą)tej firmy.Mile wspominam pracę u p. Sylwka.Tak jak powiedział na rozmowie wstępnej,tak było,to konkretny gość.Oczywiście ciężka praca,ale i dobra kasiora.

@Tomek Dola

A niektórzy widzę, że jadą po nich, że porażka. :( Ale to skoro kasiora taka dobra to dasz znać mniej więcej jaka? ;)

Joe

Wyzyskiwacz ludzi ciagle magnesy. Dziwne rozliczenia weekendy po 16 godzin bo 8 godzin spedziles na myjni w kolejce ogolnie lipa. Omijac szerokim łukiem

Rico

W tej chwili jest to moloch ponad osiemdziesiąt ciężarówek ,jako kierowca coś zarobisz ,dużo pracujesz za darmo ,karta wyciągnięta z tacho i out wbity .żadnego szacunku że strony spedycji ,jesteś najtańszą częścią do wymiany. Młodzież bez pojęcia i doświadczenia próbuje ustawiać doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników .

Kierowca
@Rico

Dokładnie jak piszesz firma porażka

@Kierowca

W sensie ? Możesz opisać jak wygląda praca a firmie jaki system jakie pieniądze .

Kierowca

Płacą z km plus podstawa spedycja to jedna wielka porażka najlepszy jest ten młody w rurkach zero szacunku do tego dochodzi praca bez karty na out pauzy po 4-6h nie polecam

Alicja
@Kierowca

To kiedy Ty do domu zjeżdżasz jak masz takie długie pauzy?

Zostaw merytoryczną opinię o Hagric Woźniecki Sp. z o.o. sp.k. - Szczeglin

• Jak się pracuje w Hagric Woźniecki Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Hagric Woźniecki Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Hagric Woźniecki Sp. z o.o. sp.k.
  • 17
    88-300 Szczeglin

Hagric Woźniecki Sp. z o.o. sp.k.