Mielewczyk Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mielewczyk Sp. z o.o.

Witaj!

Miło nam, że interesujesz się naszą firmą, która od 30 lat produkuje na Kaszubach wyroby drobiowe, słynących z doskonałej jakości.

Jesteśmy firmą rodzinną, stoimy na straży wartości i tradycji. Dbamy, aby każdy pracownik czuł dobrą atmosferę i czerpał satysfakcję z wykonywanej pracy. Wiemy, że fundamentem firmy są właśnie pracownicy i to od nich zależy jakość naszych produktów, więc proponujemy warunki zatrudnienia takie, jakie sami chcielibyśmy otrzymać idąc do nowej pracy :)

Pracowników zatrudniamy w ramach umowy o pracę, bo uważamy, że to najbardziej korzystna i uczciwa forma zatrudnienia. Ponadto, wszyscy mają codziennie zagwarantowany ciepły posiłek, przygotowany na miejscu, przez nasze nieocenione kaszubskie gospodynie.

Lubimy doceniać i nagradzać nasz zespół za aktywność, kreatywność i lojalność. Oferujemy bogaty pakiet szkoleń i przejrzystą ścieżkę kariery, a stały rozwój naszej firmy sprzyja licznym możliwościom awansu.

Dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie, jak i konstruktywną krytykę.
Wierzymy, że dzięki Twoim spostrzeżeniom będziemy mieli możliwość wpłynąć na funkcjonowanie naszej firmy.

Jeśli masz jakieś pytania, śmiało napisz do nas: rekrutacja@mielewczyk.pl

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Rodzina Mielewczyk
Daria

Firma daje dużo możliwości rozwoju, a przy tym oferuje na prawdę fajne warunki pracy (umowa o pracę, szkolenia, możliwość awansu). Pracuje tu już od 7 lat i jestem bardzo zadowolona. Wypłata zawsze jest na czas + dodatki stażowe, premia za frekwencję, prezenty świąteczne itd.

Monika
@Agnieszka

W naszej firmie ścieżka kariery jest uzależniona od Twoich zdobytych kompetencji, zaangażowania i osiągnięć. Awanse są zasłużone i oparte na umiejętnościach oraz wkładzie w rozwój firmy. To oznacza, że Twoje zaangażowanie w doskonalenie się oraz osiąganie wyników będzie kluczowe dla Twojego rozwoju zawodowego i awansu w naszej organizacji.

Pracownik od 10 lat.

Są ludzie którzy pracują w tej firmie po 10 ,20 lat to o czymś świadczy.

Joanna

Spokojna, nieskomplikowana praca. Ludzie jak wszedzie, lepsi i gorsi. Pieniądze tez ok. Mogę polecić pracę w Kawlach.

Polecam prace w Mielewczyku :) firma nie wymaga specjalistycznego wykształcenia, wszystkiego Ciebie nauczą, wyszkolą. Firma inwestuje w pracownika i stałe podnosi jego kwalifikacje poprzez różne kursy i szkolenia. System płac sprawiedliwy i satysfakcjonujący. Premie uznaniowe w zależności od efektywności pracy. Szefostwo dba o zespół, interesuje się i wprowadza szereg zmian i ulepszeń, żeby utrzymać pracowników.

Alicja
@Pracownik

To super! A macie jakieś inne benefity w pracy ?

Józia Nowy wpis
Inne

Dzień dobry. widziałam ofertę pracy dla specjalisty ds. standaryzacji. Po opisie wiem, że doświadczenie zostało uznane w zasadzie za atut. Jeśli tak to w jaki sposób sam kandydat jest sprawdzany na rozmowie?

Nowy wpis

@Józia

Witaj! Doświadczenie zawsze jest atutem! :) W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu z naszym działem hr +48785553250. Mogę jedynie zdradzić, że rekrutacja na to stanowisko to po prostu sympatyczna rozmowa. Nie są przewidziane, żadne "nietypowe" zadania do wykonania :)

Justyna

Czy są jakieś prace, gdzie nie trzeba mieć doswiadczenia?

Nowy wpis

@Justyna

Justyno, obecnie prowadzimy rekrutacje na liczne stanowiska, w tym takie, przy których nie wymagamy doświadczenia, ani nawet specjalistycznego wykształcenia. Możesz zerknąć na ogłoszenia na naszej stronie https://mielewczyk.pl/pl/kariera/ ale lepiej zadzwoń to o wszystkim opowiemy :) 785553250

Mirka Nowy wpis
@Justyna

W tej firmie wszystkiego Cię nauczą

Witaj!

Dziękujemy za wszystkie pozytywne opinie, jak i konstruktywną krytykę.

Jeśli masz jakieś pytania, śmiało napisz do nas: rekrutacja@mielewczyk.pl

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Rodzina Mielewczyk
nie podam :)

ja jz tam nie pracuje co prawda z powodow osobisytych, ale dobrze wspominam 3 lata ktore tam spędziłem. Pracowalem na produkcji i dalej mam kontakt z paroma osobami co tam są i mowią ze jest dalej ok. Praca nie jest lekka jak to na produkcji ale warunki sa ok, fajnie ze dają objady :)

Daria

Paweł
@Daria

U mnie podobnie, z tym że pracuję dopiero 4 lata :) Można się fajnie rozwijać i awansować, kasa jest ok.

Agnieszka
@Paweł

Hej, a możecie opowiedzieć coś więcej o swoich ścieżkach kariery? Nie jestem do końca pewna których stanowisk one dotyczą. ja chciałam iść na specjalistę ds. rekrutacji, właśnie jest dostępna oferta. jak wyglądają te całe awanse?

Monika
@Agnieszka

Zuza

Pracuję tutaj narazie krótko bo 6 miesięcy ale jest lepiej niz w poprzednich pracach. wiesz co masz robic i kiedy dostaniesz pieniadze. Kierownicy sa rózni, ale ja trafiłem super, oby tak dalej.

Aktualność
Poznajcie Marcina - Naszego Konserwatora Techniczno Gospodarczego!
Dzisiaj mamy zaszczyt przedstawić Wam Marcina, nowego członka naszego Działu Utrzymania Ruchu w Dzierżążnie! Pomimo krótkiego stażu, już teraz widać, że wnosi ze sobą ogromną wiedzę i zaangażowanie.
Marcin to prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie, a nasza firma z pewnością skorzysta na jego doświadczeniu i umiejętnościach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego przyjęcia przez zespół oraz pewni, że przyniesie on wiele korzyści naszej działalności
Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak Marcin będzie rozwijał się w naszym środowisku pracy i jakie innowacyjne rozwiązania przyniesie na nasz warsztat!
Nie zapominajmy także, że nadal poszukujemy nowych pracowników do Działu Utrzymania Ruchu w Dzierżążnie! Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, to nie wahaj się złożyć aplikacji!
Kaśka
Inne

W tym roku widzę ze też asystentka spedytora jest potrzeba, zastanawiam się czy poważnie tak szybko się awansuje czy może większość spedytorów potrzebuje do pomocy jednej osoby, skoro znowu szukają? Jak to codzienne wsparcie z opisu może wyglądać? Zastanawiam się czego można się nauczyć

Inne

A wy nie kontaktujecie się z Pracodawca także w sposób mailowy? Widzę ten wątek i sugestie, że według co niektórych było żal kartki A4 dla niektórych pracowników, mimo wszystko w jaki jeszcze inny sposób wysyłane są im informacje? Może właśnie mailowo? PIT w jakiej formie jest wysyłany?

@anonim

Żadnych informacji pracownik nie dostaje na emaila. Normalny pracownik nie ma żadnego kontaktu z szefostwem a jest ich kilkoro.

Stasia
@Były pracownik

Pracuje w tej firmie ponad rok a szefostwo spotykam praktycznie codziennie. Nie przechodzą obojętnie obok pracownika tylko zawsze zapytają np. "jak Ci mija dzień?". Moim zdaniem są otwarci na wszystkich pracowników bo nawet można zjeść z nimi wspólnie obiad na pracowniczej stołówce.

@Stasia

To takie bardziej problematyczne tematy względem warunków pracy kiedy są poruszane i w jakich okolicznościach? Są może do tego dodatkowo wydzielone jakieś specjalne terminy konsultacji?

Małgosia H

Jestem w firmie Mielewczyk od 4 lat i bardzo sobie cenię przyjazną atmosferę, którą tworzą wszyscy pracownicy. Firma oczekuje pełnego zaangażowania od pracownika i w zamian daje szanse rozwoju (zawodową i osobistą). Różnego rodzaju integracje powodują że nikt nie jest sobie obcy i potrafimy ze sobą rozmawiać. Zakładam że osoby pracujące w Mielewczyk od wielu już lat również dostrzegają powyższe. Każdy ma możliwość przedstawienia swojej opinii więc powyżej znajduję się moja @Pracodawca

Witam. Nie do końca rozumiem negatywnych komentarzy . Każdy kto chce pracować ,angażować i się rozwijać znajdzie w firmie swoje miejsce . Umowa o prace ,płatne nadgodziny ,całość wynagrodzenia na konto ,premie uznaniowe ,premie stażowe ,premie za polecenie nowego pracownika ,premie za frekwencje ,paczki , obiady dla wszystkich pracowników ( tu naprawdę szacun za te obiady ) ,odzież robocza Bardzo polecam pracę w tej firmie .

Obecny pracownik
@pracownik

W pełni się z tym zgadzam i polecam pracę w tej firmie.

Balbik
@pracownik

Jest to ustawiona opinia. Pracowałem w tym miejscu i w jest to okropne miejsce ! Przez 2 lata nie widziałem i nie słyszałem o żadnej paczce, obiady są ale okropne w smaku..a ludzie tam pracujący to 90 % osób którzy pracują tam po znajosci albo z przypadku bez wykształcenia i wiedzy na temat. Upokarzają człowieka gdzie tylko się da! Powinno dać do myślenia dlaczego jest tyle negatywów i cały czas min.15 ofert pracy na stronie przez cały rok na rozmaite stanowiska pracy..szanujący się człowiek nie pozwoli na takie traktowanie

Inne

Pracownicy otrzymując swoje wynagrodzenie nie dostają żadnego wydruku potwierdzającego dla siebie od pracodawcy ile mają przepracowanych godzin, ile nadgodzin, ile godzin nocnych, ile premii czy innego przysługującego mu dodatku fikcyjnego. Nie stać firmy na taki druczek dla pracownika? Nikt nie wie dokładnie ile mu się należy pieniędzy, czy firma ma coś do ukrycia?? Bardzo dziwne

Jolanta Klinkosz
@Były pracownik

Jesteśmy w trakcie zmiany programu i tworzenia Panelu Pracownika, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić swoje rozliczenia, urlopy itd. Natomiast na ten moment każdemu pracownikowi, który zgłosi się do swojego przełożonego bądź do działu kadr udostępniane są rozliczenia, być może nie wiedział Pan w jaki sposób uzyskać te informacje, więc podaję kontakt do siebie tel. 691 300 350 Jolanta Klinkosz dział kadr i płac.

Mik
Inne

Jak wyglada praca na filetowaniu. Ile na minutę się ich robi. Jaka płaca? Jaka atmosfera?

Inne

Zapytania dotyczące pracy asystentki już widziałam, odnosiły się one jednak do działu spedycji, a co z HRem? Wiem ze to do niego widnieje teraz właśnie oferta w internecie. Jeszcze przez parę dni będzie dostępna, wiec czy był tu może ktoś na rozmowie i mógłby się co do niej jakoś szerzej odnieść? jak sam proces rekrutacyjny w tym przypadku wygląda i co jest sprawdzane?

Bingi
Inne

Jeżeli rozważasz zatrudnienie w tej firmie to odradzam. Większość komentarzy opisujące co tam tak na prawdę się dzieje są na bieżąco usuwane.. panuje tam chora, (usunięte przez administratora) atmosfera. Pomarańczowe czepki - cf, część świeża, jakość robią wszystko, abys czuł się jak najgorsze (usunięte przez administratora), Jeżeli szanujesz siebie i swoje zdrowie to odradzam..nie ma jasnych godzin pracy, zazwyczaj pracuje się o wiele dłużej ( ok +3h) w tym także soboty. Na pewno i ten komentarz zostanie zaraz usunięty. Taka jest metodą tego zakładu. Jak coś jest niewygodne to usuwają zarówno ludzi z pracy jak i komentarze. Brak obiektywności. Walka z wiatrakami

JB
Kandydat

Czy proponowane sa jakies ubezpieczenia, np, medyczne?

Inne

Witam, na ich stronie jest informacja dla kandydatów, że pensja pracownika produkcji rozpoczyna się od 4700 brutto. Czyli rozumiem może być jeszcze więcej? Od czegoś konkretnego to zależy? Pracujecie tam na kilka zmian? Jak oceniacie teraz atmosferę na produkcji, w firmie?

Marek
@anonim

Taaaa.... będziesz miał więcej jak będziesz klepać nadgodziny.

@anonim

Przytoczona kwota brutto, to stawka na początek. Po okresie próbnym kwota ta, może wzrosnąć, w zależności od stanowiska na produkcji.

@Mielewczyk Sp. z o.o.

W zależności od stanowiska jedynie wzrasta? Czyli na tym etapie wyniki danego kandydata nie są jeszcze w żaden sposób brane pod uwagę? Czy istnieje przy tym szansa aby przypisać dane potencjalne kwoty do wspomnianych stanowisk? Lubię mieć jasność

Zniesmaczony
Inne

Cóż można spoko zarobić, jak się trafi do dobrego działu np. do p. Zdziśka, na filetowanie (część świeża) bądź do logistyki. najlepiej nie rzucać się w oczy i zbytnio nie zpoufalać no chyba że się kogoś zna prywatnie, poza tym strasznie fałszywa ekipa zarządzająca CF (pomarańczowe czepki) w sposób poniżający traktujący pracowników swojego działu i nie tylko. Nawet jeśli człowiek się stara i jest kumaty ale nie spodoba się ekipie której wydaje się że może dużo to w nagrodę otrzymać można, albo sugestie szukania innego działu albo wypowiedzenie bo od tak im się podoba, jest to strasznie poniżajace i potrafiące zdołować pracownika najlepiej od tego działu jak najdalej !!! Po za tym jednym chorym działem cf polecam tu pracę że względu na dobry social ciepłe posiłki 3x dziennie i godną pensję, różne imprezy firmowe, móstwo szkoleń podnoszących wiedzę pracowników i Spoko szefostwo.

@Zniesmaczony

Dziękujemy, że podzieliliście się z nami Państwo Waszymi odczuciami. Przykro nam, że nie znaleźliście wsparcia w rozwiązaniu swoich problemów wewnątrz zakładu. Ufamy, że dział HR w obecnym składzie będzie dla Was, jak i pozostałych pracowników wsparciem w rozwiązywaniu tych, a także innych problemów, które przecież zdarzają się w każdym miejscu pracy. Kwestiom, o których Państwo piszecie już teraz bacznie się przyglądamy. Mamy nadzieję, że wprowadzone rozwiązania pozwolą nam uniknąć takich sytuacji w przyszłości. Z poważaniem Dział HR

Były pracownik CF

Odradzam pracę na dziale produkcji CF, w Kawlach. Pomarańczowe czepki, zamiast mieć nadzór nad produkcją, przesiadują ciągle w biurze (szczególnie na drugiej zmianie). Wieczne narzekanie i poniżanie pracownika, oraz naśmiewanie się z niego za jego plecami. Szefostwo powinno się przyjrzeć zastępcy kierownika jak i pozostałym osobą funkcyjnym, bo w takich warunkach mało kto wytrzyma dłużej w tej firmie.

Czy firma Mielewczyk Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

@Pytanie

Tak, nigdy nie płaciłam za szkolenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Mielewczyk Sp. z o.o. - Dzierzążno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Mielewczyk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mielewczyk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mielewczyk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 31 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mielewczyk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mielewczyk Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mielewczyk Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii