Mielewczyk Sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mielewczyk Sp. z o.o.

Miki
@Alicja

Ja w tej firmie pracuje czwarty rok. I bardzo sobie chwale pensja ok. na święta paczki codziennie zupy. Szefostwo robi wszystko żeby było dobrze i są bardzo wyrozumiali.

Pracownik Kawle

Serdecznie polecam pracę w Firmie Mielewczyk. Pracują tam fajni ludzie z którymi dobrze się dogaduję. Szefostwo też ma pozytywne nastawienie dla pracowników. Wypłata też okej. Nie ma na co narzekać a wręcz można chwalić tą firmę :) Dostajemy ciepłe obiady, raz w tygodniu owoce a czasami też coś słodkiego. Polecam Firmę Mielewczyk !

Administrator Nowy wpis

Mielewczyk Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Spawacz. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Bunia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.
Kandydat

W jakich godzinach jest praca? Czy jest możliwość pracy tylko do godziny np. 6-14?

Natalia Nowy wpis

Mam świetną szefową, ale celowo nie wymieniam imienia, żeby nie było, że wazelina :D Fajna atmosfera i fajni ludzie. 8/10 :D

Teresa Nowy wpis
@Natalia

to czemu ocena mimo wszystko 8/10 a nie 10/10 skoro jest tak dobrze?

Janek

Firma dba o pracowników i dobrą pracę wynagradza, a jak ktoś wisi pól dnia na telefonie to niech się nie dziwi potem że mu szef nie gratuluje wyników. Pracuje 2 lata i optymistycznie patrze w przyszłość.

Rafał

Jest coraz lepiej, firma z dużym potencjałem więc i możliwość rozwoju dla pracowników. Polecam ludziom którzy mają troszkę ambicji.

Mariusz

ja mogę uczciwie powiedzieć że w firmie mi się podoba i nie sluchajcie rozżalonych desperatów, którzy się pracą nie zhańbili amen

Joanna

Spokojna, nieskomplikowana praca. Ludzie jak wszedzie, lepsi i gorsi. Pieniądze tez ok. Mogę polecić pracę w Kawlach.

Michał

Mi się tu podoba. Nie wchodzę w (usunięte przez administratora)nikomu, a udało mi się awansować. Wystarczy robić swoje. Dodatki motywują do pracy więc warto się starać. Nie lubie jak wszyscy mają po równo choć ktoś robi połowe, a ktoś za dwóch.

Jarek

Jak sie chwile przeboli i ogarnie temat to mozna nie najgorzej zarobic. Za darmo nic nie ma.

Jarek

Mięsożerca

Strajkować nie zamierzam :D Spoko atmosfera, czasem nawet jest zabawnie. Pieniądze zgodnie z umową, czasami nawet przed czasem. Poza tym zawsze lubiłem mięso…

Alicja
@Mięsożerca

A czemu niby miałbyś strajkować? I o co chodzi z tym mięsem? Rozumiem, że to ubojnia, dostajecie coś z niej jako swego rodzaju dodatek?

Wojtek

Uczciwe i jasne warunki. Wiem co robię i za ile. W 100% pokrywa się z tym co mi powiedzieli na wstępie. Jak mi przestanie odpowiadać to wypieprzam do innej firmy.Po co siedzieć na siłę i narzekać? Chyba, że czekacie na służbowy samochód i szofera :D

Citizen

Pracowałam w podobnej firmie w UK. Jeśli narzekacie tutaj, to polecam spróbować tam. Mnie już nawet funty nie przekonają...

Kaszub

Trzeba przyznać, że firma cały czas się rozwija a mimo to ciągle dba o pracowników i o warunki w firmie. Zwykle im większa firma tym mniej się zwraca uwagę na szarego pracownika. Tutaj jeszcze jest jakiś duch rodzinnej firmy, na tyle na ile to możliwe przy tej skali.

Krzysztof

Poznałem tam wiele zajbistych ludzi jak i wiele zwykłych śmieci goniących za kariera i mających drugiego człowieka w głębokim poważaniu. Ale tak ogólnie z perspektywy czasu całkiem spoko firma.

Optymistka

Skończcie ludzie narzekać. Ideałów nie ma co szukać ale firma jest naprawdę w porządku ,więc pracujmy nad poprawą tego co nam nie pasuje. To jak w związku :D

Julia

Szacunek i fajna atmosfera poza kilkoma drobnymi zgrzytami. Jak najbardziej mogę polecić. Wracam po macierzyńskim! :D

Asia

Nie zgodzę się z niektórymi opiniami tutaj. Nie czułam by firma traktowała mnie jak robota, wręcz przciwnie, kierowniczka zawsze bardzo wyrozumiała i zawsze murem za swoim zespołem. W wielu sprawach można się dogadać jak ktoś potrafi rozmawiać a nie narzeka pod nosem.

Łukasz

Witam. Praca jak praca. Pieniądz na czas, urlop i nawet podziękują jak się przykładasz do pracy. Oczywiście jest kilku "dziadków" co wiecznie od lat narzekają . Ogólnie jest OK.

Justyna

Ciężko mi szło na początku, ale znalazło się parę osób, które pomogły mi przetrwać ten trudny początek. Dzięki za wsparcie :D Teraz już jestem całkiem obcykana i nie narzekam. Trzeba zacisnąć trochę zęby pierwsze 2-3 miesiące. Powodzenia dla wszystkich świeżaków :D

Zostaw merytoryczną opinię o Mielewczyk Sp. z o.o. - Dzierzążno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Mielewczyk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mielewczyk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mielewczyk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 24 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Mielewczyk Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Mielewczyk Sp. z o.o., to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mielewczyk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mielewczyk Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mielewczyk Sp. z o.o.