Mielewczyk Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mielewczyk Sp. z o.o.

Piotrek

Jak fajna ekipa się trafi na zmianie to jest całkiem fajnie, no ale nie z każdym się trzeba lubić. Kierownictwo wyrozumiałe, można się dogadać. Pieniądze na czas zawsze.

@Piotrek

Może i pieniądze na czas, ale przy obecnej inflacji kwoty wynagrodzenia powinni podnieść, bo z miesiąca na miesiąc się to odczuwa w zakupach. Może nowe osoby powinny walczyć o lepszą stawkę już na wstępie.

Zadowolony

W firmie jest duża rotacja, ale wynika głównie z tego, że przychodzą ludzie którym po prostu nie chce się pracować. Szybko uciekają i każdego dnia narzekają. Są ludzie, którzy pracują długo i nie marudzą.

Polecam prace w Mielewczyku :) firma nie wymaga specjalistycznego wykształcenia, wszystkiego Ciebie nauczą, wyszkolą. Firma inwestuje w pracownika i stałe podnosi jego kwalifikacje poprzez różne kursy i szkolenia. System płac sprawiedliwy i satysfakcjonujący. Premie uznaniowe w zależności od efektywności pracy. Szefostwo dba o zespół, interesuje się i wprowadza szereg zmian i ulepszeń, żeby utrzymać pracowników.

Danuta

No to spoko, że szkolą. Wiele firm tego nie robi. A te kursy firma w 100% opłaca?

@Danuta

Oczywiście, że tak. Nie ma żadnych zobowiązań dla pracownika.

Alicja

To super! A macie jakieś inne benefity w pracy ?

Beata

W firmie Mielewczyk w Dzierżążnie pracuję już czwarty rok. Miałam pewne obawy przed zmianą jaką to dokona w moim życiu . Nie ukrywam, że finanse przeważyły. O tej firmie wiedziałam tylko , że wypłata zawsze na czas tzn; solidna i rzetelna, że rozwija się tzn; że mam szanse. Pracując tu zauważyłam jak szefostwo podchodzi do swoich pracowników, jakie ma podejście do człowieka niezależnie od zajmowanego stanowiska, każdy jest ważny, każdy zasługuje na uwagę i rozmowę. Wszyscy wszystkich znają i mogą na siebie liczyć. Ta rodzinna atmosfera bierze się właśnie z góry. To właściciele, swą postawą dają dobry przykład. Tu dobro powraca. Na moich oczach i z moim udziałem tworzy się lepsze jutro. Firma prężnie się rozwija w Polsce i za jej granicami. A ja jestem jej częścią i z tego jestem dumna

@Beata

Bo to prawda!

@Beata

to że szefostwo jest w porządku to prawda

Warsztat

Polecam prace w firmie Mielewczyk. Bardzo dobra atmosfera w pracy, super szefostwo. Solidna firma

Artur
@Warsztat

Fajnie że polecasz ale przydałby się konkrety. Jak jest z umowami? Można dostać od razu na czas nieokreślony? Bo zależy mi na stabilnej pracy i nie wiem czy wysyłać CV. Doradzisz coś?

Mpwam
@Artur

Najpierw umowa na czas próbny, potem na rok , następnie na czas nieokreślony.

@Mpwam

Na początek umowa na okres próbny 3 miesiące, następnie czas określony 33 miesiące a potem czas nieokreślony.

Mik
@Mielewczyk Sp. z o.o.

Brak stabilizacji. Żaden bank nie da mi kredytu na dom.

Klient

Polecam firmę super kontakt!

Patryk
@Klient

Szefostwo pisze sobie pozytywne opinie z minuty na minutę,

Klient

Polecam firmę, dziewczyna pracuje i jest bardzo zadowolona .

Patryk
@Klient

Kto normalny piszę pozytywne opinie w święta, jeszcze dodane w bliskim przedziale czasowym, ciekawe kto to pisze ...

Klient

Polecam firmę znam kilka osób które tam pracują i są bardzo zadowolone

Dziewczyny ze spedycji

Solidna firma która nie patrzy na człowieka jak na maszynę do robienia pieniędzy. Każde z szefostwa ma ludzkie podejście do każdego, nie trzeba przepraszać za to,że się żyje. Współpracownicy bardzo mili, kierownicy każdego z działów również. Nie rozumiem skąd tak negatywne opinię. Pracownicy wiedzą najlepiej jak jest Jak oceniam firmę ? 10 punktów na 10 możliwych. Każdemu polecam takiego pracodawcę .

Mikimu

Jaka jest atmosfera w biurach w Dzierżążnie? Jakie są zarobki i warunki, podstawa plus premia czy cała pensja?

Byly pracownik

Mam mieszane uczucia co do tej firmy,ale trzeba tam pracować żeby samemu wyrobić sobie opinie.

Leon

Jak wygląda praca jako inspektor drobiu sprawdzanie tzn sprawdzanie chorób na czesci cieplej panklar posiadam dyplom szkoła kurs ukończony w Holandii nie wiem jak to się w Polsce nazywa chodzi o odrzucanie organów kurczaków po np kolorze zapachu jakie są zarobki w Pl na tym stanowisku doświadczenie 10 lat zakłady drobiarskie w Holandii

Kawle

@mucha. Może i przejrza na oczy i zobaczą w końcu co się dzieje na CF .. A nie tylko stoją i się smiaja a tak na prawdę to się wgl nie znają... Te co są liderami i brygadzistka wgl nie powinny nimi być szefostwo powinno to sprawdzić dokładnie i wtedy się okaże kto się nadaje a kto powinien stać na lini wtedy tak wesoło by już nie było. I by się nie chwaliły że tak zarabiają po kilka tys za nic...

Mika Kawle

Nie polecam tej firmy. Nie radzę pracować na CF tam wykorzystują ludzi i szukają (usunięte przez administratora) żeby pracowali a brygadzistka z liderka stoją i się śmieją z ciebie. Brak słów wykorzystywanie ludzi i tyle. Wgl te co są liderami i wgl nie powinni nimi być....

Mucha.
@Mika Kawle

Szkoda, że pracodawcy o tym nie wiedzą. Może przeczytają komentarz. Widzę, że brak ludzkiego podejścia.

Mika Kawle
@Mucha.

@Mucha. No szkoda ale może wkoncu przejrza na oczy i zobaczą jak jest. Jak szefowa na zakładzie to udają że robią żałosne... Liderka i brygadzistka które się wgl nie znają ale to nic..... Szefostwo powinno bardziej sprawdzić kto się nadaje a kto powinien na taśmie stać i to na każdym dziale..... Szkoda gadać....

....

Witam pytanie odnośnie pracy na stanowisku Magazyniera Wysokiego Składu czy ktoś poleca. W jakich dniach praca i czy weekendy są pracujące?

@....

Praca w godzinach 6:00 -14:00, 14:00 - 22:00, sobota co trzecia 6:00 - 14:00.

Czy jest jakiś dojazd z Siemirowic do tej pracy?

@Piotr

Dojazdy na własną rękę ale zawsze można zgadać się z kimś kto dojeżdża z Siemirowic ;)

zainteresowany

do jakiego zakładu?, praca w układzie zmianowym? jakie wynagrodzenie na start?

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Mielewczyk Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 31 maja

Kora

Umowa o pracę na 3mce, okres probny a potem na rok lub wiecej.

xyz
@Kora

Umowa zlecenie też się zdarza.

Czy jest możliwość podjęcia pracy na 1/2 lub 3/4 etatu ?

Klaudia

@mycha jak ich wykorzystują ?

Zostaw merytoryczną opinię o Mielewczyk Sp. z o.o. - Dzierzążno

• Jak się pracuje w Mielewczyk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mielewczyk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mielewczyk Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 33 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mielewczyk Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mielewczyk Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mielewczyk Sp. z o.o.