Opinie o Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie w Mogilno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie w Mogilno

gig Nowy wpis

Jak najdalej od tej firmy. Szefostwo to (usunięte przez administratora) współpracownicy tylko czyhają żeby(usunięte przez administratora) do szefa. W biurze sztuczna atmosfera a tak na prawdę każda z dziewczyn obgaduje siebie nawzajem.

Czy w Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Inka Nowy wpis

Pasza dla niosek kurka należała do bardzo dobrych jeśli chodzi o nośność (usunięte przez administratora) No właśnie była jest kluczowe, bo teraz działa w drugą stronę tz zamiast dużej nośnici teraz jest spadek do minimum.np jeśli do tej pory było 20 ,25 jajek ,to obecnie jest 10 jednego dnia,a następnego 5 i wcale nie chodzi o przerwę na przepierzenie . Jaki ja mam zysk ? Tylko dokładam.

Luidzi

Jeśli już ktoś jest byłym pracownikiem to mógłby sobie odpuścić swoje bzdury!!

Byly Nowy wpis
@Luidzi

Niby dlaczego? Lepiej żeby ludzie wiedzieli jak jest..

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Znajomy

Właściciele firm coraz bardziej muszą zważać na to jak się odzywają do swoich pracowników oraz jak ich traktują bo można teraz wszystko nagrać i do tego uświadomienie sobie ze żyją z pracy pracowników głównie i to docenić a szczególnie w Mogilnie o to ciężko bo myślą pracodawcy ze opłacając ZUS i minimalną krajową są idealni a pracownik ma za to być wdzięczny.

pracus
@Znajomy

Opinia z 2019, ale śmiało mogę powiedzieć, że nic się nie zmieniło. Podejście szefostwa poniżej krytyki. Krzyki i przekleństwa są na porządku dziennym. Ciągle mało i mało. Odradzam pójście tam na na staż a co dopiero do pracy. Stażyści są osobami od wszystkiego, a na koniec stażu dostają propozycję kolejnego lub żadnej propozycji, bo firmy nie stać. Firmy właściwie na nic nie stać. O podwyżkach nie ma co marzyć. Na większości stanowisk najniższa krajowa a szefostwo myśli, że oferują gruszki na wierzbie. Najlepiej nie pokazywać, że potrafi się więcej niż wymagają, bo zostanie to sprytnie wykorzystane, a nikt za to nie zapłaci. Zachowanie współpracowników również pozostawia wiele do życzenia - ci starsi stażem uważają się za najważniejszych w firmie. Jeżeli popełnisz błąd zostajesz zmieszany z błotem. Obgadywanie i życzliwe słowo dla szefa bardzo mile widziane. Podsumowując w tej firmie nabawisz się tylko stresu i stracisz pieniądze na leczenie u psychiatry.

Były PH

Z całego serca nie polecam

Janusz

Uważam, że dobry pracownik ma szansę na dobra pracę i płacę. Wiadomo, że różni pracują dlatego te opinie są takie różne!!!

Paulina

@Bob czy w firmie nie ma jasno zarysowanej ścieżki rozwoju? Rozwój stanowiskowy, jak i dodatkowe szkolenia to często jeden z najważniejszych czynników dla osób z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Jak wygląda ta perspektywa rozwoju tutaj?

Bob

kariery raczej tam nie zrobisz

kola

chce zlozyc dokumenty na przedstawiciela handlowego, mam 3 letnie doswiadczenie w podobnej branży. ktos udzieli info jakie zarobki, atmosfera itp? bede wdzieczna.

Paulina

Jak Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie przedstawia się na tę chwilę? Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Czy od tego czasu w firmie nastąpiły jakieś zmiany? Jak myślicie, o czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze opinie.

Wiolin

Jeśli chodzi o Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie to jest to jedna z piękniejszych firm jakie widziałem, moim zdnaiem warto sprawdzić jakoś na powaznie co się dzieje w ich murach, dla mnie bardzo fajna sprawa i tego będę się trzymał już do końca, serio

sdfg

bo karp musi sie zapoznać z kazdym cv, a to trudne dla niego

gfh

Przyjmą w końcu kogoś na stanowisko przedstawiciela handlowego? Bo rekrutacja trwa i trwa i trwa i trwa i trwa i trwa.

vcvc

Ile zarabiają netto przedstawiciele handlowi ?

nikt

ZATRUDNIMY PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH NA TEREN: RADZIEJÓW, INOWROCŁAW, WŁOCŁAWEK WYMIAR ZATRUDNIENIA: PEŁEN ETAT FORMA ZATRUDNIENIA: UMOWA O PRACĘ OFERUJEMY: umowę o pracę atrakcyjny system wynagrodzeń oraz premie uzależnione od osiąganych wyników samochód służbowy, telefon, pakiet szkoleń ZADANIA: budowa długofalowych i profesjonalnych relacji z nowymi i obecnymi Klientami realizacja założonych celów sprzedażowych doradztwo związane z produktami Firmy dbanie o wizerunek Firmy OCZEKUJEMY: wykształcenie min. średnie , znajomość rynku lokalnego skuteczność w działaniach handlowych, orientacja na klienta komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność w działaniu prawo jazdy kat. B Dokumenty aplikacyjne (CV + LM + zdjęcie) proszę przesłać na adres email: chp-pasze@wp.pl Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

fgg
@nikt

Witam. Jak wygląda kwestia samochodu, czy samochód służbowy dostajemy do domu i nim dojeżdżamy do pracy czy musiałbym swoim samochodem dojeżdżać do pracy ?, nie chodzi mi tutaj o użytkowanie go w celach prywatnych. Pytam bo dojazd do pracy w moim przypadku to kawał drogi.

dbfhbfhebfhwef

karpiowi to powinni statuetke Czeslawa Mizila dac.

nikt

Firma godna zaufania? Tak! Mamy zaszczyt obwieścić iż zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem „firma godna zaufania”. Otrzymują go przedsiębiorstwa cechujące się wyłącznie nienaganną opinią, etyką oraz rzetelnym podejściem do zobowiązań. Dziękujemy za zaufanie. To dzięki Wam, drodzy klienci, możemy się rozwijać i udoskonalać. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasza firma otrzymała także statuetkę Geparda Biznesu przyznawaną za dynamiczny rozwój.

nikt

Zapraszamy! chętnie wyssiemy wszystkie soki z Ciebie oraz całą energię a potem kopniemy w .... Oczywiście promocję produktu trzeba sfinansować z własnych środków bo jesteśmy bardzo biedną firmą.

cyga

jak wyglada? normalnie, najnizsza krajowa. gratis za pol roku mozesz se buty na stojaco wiazac.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie - Mogilno

• Jak się pracuje w Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie?

Centrum Hurtowe Pasz w Mogilnie
2.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Przemysłowa 7A
    88-300 Mogilno