counter
2 20 18 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Wiecie może czy w International Coupons S.A. szukają chętnych na staż?

drobniak Nowy wpis

Dobra firma dla tych co chcą pracować. Rzadko pisane są opinie bo ludzie nie narzekają.

Pomocny pomocnik Nowy wpis

Firma zmieniła nazwę i dane na Picodi.com S.A. (usunięte przez administratora)

Tak1Nie

Patrycja Nowy wpis

Hej, co powiecie o pracy w firmie? Czy nadal funkcjonuje? Ciężko o niej cokolwiek znaleźć. Jakie zmiany zauważyliście od czasu ostatniego wpisu? Czy ten pracodawca jest wart polecenia? Jak myślicie, warto aplikować? Zachęcam was do aktywnego udziału w dyskusji.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Patrycja

Od prawie roku nie było nowych opinii na temat International Coupons S.A.. Co w tym czasie uległo w zmianie? Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie zastanawiają się nad dołączeniem do firmy? Wasze doświadczenia mogą być dla nich bardzo pomocne. Osoby, które trafiły na wątek szukając informacji na temat firmy jako pracodawcy zachęcam do zadawania pytań oraz zapoznania się z treścią wywiadu jakiego udzielił dla naszego portalu przedstawiciel International Coupons. Znajdziecie w nim odpowiedzi na pytania takie jak: W jaki sposób przeprowadzany jest proces rekrutacyjny? Co wyróżnia firmę pośród innych w tej branży? Tekst dostępny jest pod linkiem: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,858468,wywiad-szymon-dobosz

sd

Może wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy zwłaszcza na pracownikó produkcji? Dzięki

Jontek

no, jakby na stanowiskach powiązanych z IT dawali poniżej 3000, to raczej nikt by się u nich nie zatrudnił ;-D

Tak1Nie

Takse

W firmie jest kilka osób które zarabia jakieś pieniądze - general menager, kilka osób z IT (choć na IT to zarobki są i tak niskie) PM, a reszta ma ochłapy, kuszą startupową atmosferą, owocami i globalnym projektem, ale prawda jest taka że liczy się to co dostajesz na rękę - a w IC jest to niestety nie wiele. Świadczy o tym duża rotacja pracowników

Tak7Nie

gandi

Ktoś wie ile dają na start na stanowisko Polish market specialist? Teraz szukają zastanawiam się czy startować

dees91

Moja opinia o firmie jest jak najbardziej pozytywna. Nie jest to typowe korpo, atmosfera w firmie jest luźna, pracuje się wg mnie bardzo fajnie. Dużo fajnych benefitów, comiesięczne kody rabatowe, turnieje w PESa, częste wyjścia na piwo i wiele więcej. Pensja solidna, przez czas który tam pracowałem bardzo podniosłem swoje umiejętności. Ogólnie polecam.

kilkadzisiatmilionowzyskuismieciowki
@dees91

To czemu tam już nie pracujesz śmieciówki nie wsmak

Tak4Nie

exworker

Nie polecam, umowy śmieciowe, pensje głodowe, ewentualnie dla studentów na start. Atmosfera w firmie ok.

Tak12Nie

byyKodowiec

PS: jestem skłonny wypić "naważone" przez siebie piwo i przyjąć karę za kłamstwa które napisałem pod wpływem alkoholu, dlatego proszę prezesa aby wskazał wybraną przez siebie fundację oraz kwotę jaką mam wpłacić w ramach zasłużonej kary i dla przykładu dla innych, aby nie byli skłonni robić tych samych rzeczy. Proszę o podanie nazwy fundacji w postaci odpowiedzi na ten komentarz, ja zobowiązuje się wpłacić wskazaną kwotę na konto jako Anonimowy darczyńca a skan wpłaty również tutaj udostępnię jako dowód.

byyKodowiec

Tutaj ponownie ja. Poprzedni komentarz zgłosiłem do usunięcia zanim jeszcze ktokolwiek z firmy zdążył go odczytać. Napisałem do pod wpływem emocji, zaraz po spotkaniu ze znajomymi (zakrapiane alkoholem). Bardzo żałuje tego co napisałem i wstyd mi za to niesamowicie. Na moje usprawiedliwienie mogę tylko dodać, że naprawdę zgłosiłem jego usunięciu praktycznie na drugi dzień po jego napisaniu (administrator przeciągnął ten proces na kilka dni), ponieważ od razu jak sobie przypomniałem co napisałem, było mi strasznie głupio i wstyd. Prostując... Już pisząc prawdziwą opinię (i nie pod wpływem alkoholu:) ): Praca w IC to naprawdę było wyzwanie. Zarząd jest młody i to działa na plus - od razu przechodzimy na Ty, żadnych per "Pan", "Pani", atmosfera jest na tyle luźna, że nawet niektórzy w biurze "leżą" i nic nie ma ku temu żadnych zastrzeżeń. Jak potrzeba prywatności to można pójść do osobnych pokoi porozmawiać. Spokojnie można do pracy przyjechać rowerem i nie przejmować się, że się jest w krótkich spodenkach i w podkoszulku. Czasami są nadużywane przekleństwa, ale bardziej w formie "humorystycznej" co tylko podkreśla swobodę tej firmy. Kadra menadżerska również wyluzowana. Co prawda nie wszyscy mają tak dobrą wiedzę na temat e-coomerce jakby się powinno wydawać, że powinni mieć, ale za to umiejętności miękkie (takie jak negocjacje, zarządzanie, rozmowa) są opanowane do perfekcji i to chyba jest ważniejsza umiejętność w zarządzie niż umiejętności twarde - po to zatrudnia się specjalistów. Co do IT, kiedyś faktycznie firma jechała na studentach (jak np. ja jeszcze pracowałem), ale dużo od tego czasu się zmienia. Zatrudniani są coraz lepsi specjaliści za coraz większe stawki, więc idzie ku lepszemu. Do poprawy to socjal i formy zatrudnienia (jak ja jeszcze pracowałem to przeważały umowy-zlecenie), ale z tego co się orientuje, to tutaj również idą powoli zmiany na plus. Podsumowując. Jeśli kogoś znudziło nudne korpo i chciałby spróbować czegoś nowego, bardziej satysfakcjonującego i w dodatku w firmie, która się dynamicznie rozwija (i łatwiej dostać awans/podwyżkę) to jest praca dla niego. Jeśli kogoś interesuje klepania jedno i to samo przez 8h i nic nie robienie, to lepiej niech zostanie w corpo:) Jeszcze raz ubolewam nad moją poprzednią opinią, która był samymi kłamstwami pisanymi pod wpływem alkoholu i zbyt dużego stanu emocjonalnego. Szczerze przepraszam całą firmę i życzę sukcesów a przyszłym pracownikom samych podwyżek! (w tej firmie naprawde są one dość częste i duże - 20% to norma) Nie podpiszę się prawdziwymi danymi, bo naprawdę mi wstyd za to co wcześniej napisałem.

Korpolud
@byyKodowiec

Nie wiem, o jakich korpo mówisz w kontekście "nicnierobienia", ale w tych, które ja znam (krakowskie) - się po prostu ZASUWA jak Spitfire ;). Czasem nawet zapominasz o pójściu do toalety, bo musisz wyrobić target. Także zestawienie "korpo = nicnierobienie" uważam za wyjątkowo nietrafione ;).

nowy

Cześć Czy też oferują minimalną krajową? dla większości nowych?

expracownik

atmosfera jest dobra wszyscy sie lubili i jest luzno zarobki... zalezy kto i za co jak w kazdej firmie biznes sie rozwija dobrze

łowca30

Witam, szukam opinii o tej firmie: International Coupons Spółka z o.o to nowa spółka w Polsce, dużo rekrutują, może jakiś aktualny pracownik się wypowie, albo ktoś kto był u nich na rozmowie. Interesuje mnie: - jaka jest atmosfera - jakie zarobki (w stosunku do stawek rynkowych) - czy ten biznes ma szansę zaistnieć w polsce - jaka jest ich strategia rozwoju :) z góry dzieki za odpowiedzi

Tak9Nie

Zostaw merytoryczną opinię o International Coupons S.A. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

International Coupons S.A.
2/5 Na podstawie 20 ocen.