Opinie o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kołaczkowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Kołaczkowo

Hieronim

Kiedy się wypełniły dni i przyszło zginąć zimą, prosto do nieba TRÓJKAMI szli żołnierze z Krakowiaków A zima było piękna tego roku).

REP
@Hieronim

nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.Karma wraca !!!!!

PH-01
@Hieronim

Szacunek dla dyrektora MC! :)

Colo
@PH-01

Bravo dla wielkiego Imperatora! Teraz już nikt go nie powstrzyma. Ciemny lud to kupi, ale nie EC dla kumatych

4P

Weź nie pytaj, weź się przytul, weź tu ze mną, weź tu bądź Weź nie młodniej, weź się starzej, razem ze mną idź krok w krok Weź nie pytaj, weź się przytul, weź tu ze mną, weź tu bądź Weź nie młodniej, weź się starzej, razem ze mną idź krok w krok

No i bęc
@4P

Dla Ciebie bracie siostro Puść mu w serca prosto Muzyka to wolność Cała Polsko pozdro To tylko możliwość Ja daje tobie wybór gdzieś, Wreszcie pośród ludzi dymu wiesz Widze je z profilu śmiech Patrzenie na nią, dla mnie natchnieniem to anioł Patrzenie to rozkosz na Ciebie jak bosko Ty tańczysz miszczowsko, dziewczyno.. jak w snach

Nikola

Ale porażka ta firma właśnie szukam nowej pracy. Żałuję że nie poszłam gdzie indziej.

CocaCola

Jak tam idzie „ Obraz nędzy i rozpaczy” ??

Sob
@CocaCola

Nowi ludzie papier kładą.

Andżelika
@CocaCola

Odkąd mamy nową panią personalną jest cudownie, wlewa tyle pozytywnej energi, że za chwile potopimy się w niej wszyscy, chyba pani prezes powinna szybko zakręcić kurek z tą dobrocią.

Brałeś udział w rekrutacji do Sobieski sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leszno
Cześć tu Sławomir ;-)

Polonais a/e na małych sklepach już widziałem ... kochani uprzejmie proszę o jakieś materiały POSM, bo sprzedawca był zaskoczony ze jestem twarzą tego towaru....”czymam kciuki”.

Kolega Sławomira
@Cześć tu Sławomir ;-)

Pan G.K. z zespołem właśnie spieszy instalować. Prawda? A i Modern też się podrywa....?

Cześć tu Sławomir ;-)
@Kolega Sławomira

Nie podszywać się....ogólnie wiadomo: SŁAWOMIR ma tylko KOLEŻANKI ;-) ...znów zarosłaś,mała znów zarosłaś (pauza) i znalazłem w Tobie osta”

Jeszcze tu...
@Cześć tu Sławomir ;-)

Hej no nie mów na forum o koleżance (usunięte przez administratora)bo jeden kierus balwanek będzie zazdrosny i to może złe wpłynąć na ich relacje. A (usunięte przez administratora)to wiesz jaki jest. Naplujesz mu w twarz a on powie że deszcz pada. Jak większość w tej firmie osób. A Bałwanek to chyba lubi castorama odwiedzać.

Axl Rose
@Cześć tu Sławomir ;-)

Sławomir niestety musisz sobie sam kupić materiały bo firmy nie stać. Firma ma długi i pożycza jeszcze kasę na przetrwanie więc trzymaj się musisz sobie dać radę. Pozdrawiam.

Joe
@Axl Rose

E tam, mam i nie musze kupowac, tylko cos PH roboty nie robia. Moze raz by pokazali, bo kiepsko idzie. Ciekawe jaka wymowke teraz daja do MC? Ten to ma cierpliwość :)

Lepper

Gregory ,oj gregory , co poczniem co poczniem co

@minimini

:))))))))))

Genowefa

Strata grupy MBWS za 2018r. 60 mln Euro... Pewnie większość to Polska. Cudotwórcy z CC...

@Genowefa

Ty masz w tym jakiś interes, aby tak pisać? Pytam z czystej ciekawości? Widziałeś kiedyś firmę naprawioną w 6 miesięcy? Szanujesz ty ludzi i twoich kolegów? Przypomnij, kto był cudotwórca w 2015,2016,2017? Tylko tak szczerze. Siedziałem dziś na spotkaniu i pokazywali co robią i co się dzieje. Brawo dla pani prezes i jej ludzi. Tyle w temacie. Z CC, nie z CC - ale dla tych co robia. to co dzis widzialem - szczegolnie na prezentacji marketingu i sprzedaży to serio inna bajka. Kumatym zostawiam do przemyślenia.

@Hmm

Po prostu oceniam wyniki a nie spotkania, piękne prezentacje i złote słowa. Odpowiedz sobie sam na pytanie, co jest ważniejsze. Oni przepracowali już pełny rok. To jest ich rok.

@Genowefa

Dla nauki: zwykle wyprowadzanie firm z takich zapaści to ok 2-3 lata. - 1 rok twarde sprzątanie, jeszcze brak wyniku (sprzątali za 3-4 lata wstecz, oceniam, że dobrze to zrobili, przyspieszyli bardzo mocno w czwartym kwartale), przypomnij też sobie ile osób rzucało kłody, jaki mieli interes? (dobre pytanie). Części już nie ma, niektórzy się jeszcze ostali, to też naturalne, tak jak niektórzy, którzy przyjeli pozę zaangażowaną, ale dalej szkodzą. I to też naturalne - 2 rok stabilizacja i pierwsze widoczne wyniki (do tego jeszcze pewnie dużo decyzji korygujących, raz w górę, raz w dół), trzeba mieć stalowe nerwy. - 3 rok początek wzrostu i stabilizacja pełna. Proponuje podejdź do kogoś z nich i pogadaj. Z tego co widzę to dość otwarci ludzie. To nie prezentacje, oni serio pokazują za pomocą prezentacji rzeczy, które się dzieją. To taki Coca-Colowy, hamerykański styl komunikacji z ludźmi. Fajowy nawet :-) tak chyba mają :-)

@Hmm

Obawiam się, że przy takich wynikach roku 3. nie będzie....

Juurek
@Hmm

Ciekawe jak firma chce poprawić wynik , robiąc te same produkty, nie mając kasy na inwestycje? Konkurencja ma lepsze portfolio produktów i potrafi sobie zrekompensować inwestycje. Macie inwestora , który dosypie kasy ? A może liczycie tylko na książkowy 3 letni proces restrukturyzacji, który trwa już 4 lata? Jakie firma przewiduje straty w 2019, pewnie z 30 % tego co w 2018? Jestem ciekaw jak zachowają się banki wiedząc ze koszty utrzymania w tym roku jeszcze wzrosna.

@Genowefa

Zdajesie Genowefa i Juurek to ta sama osoba :-) Czyli kolejny troll się zainstalował. Ten sam co poprzednio? A może ktoś były / nie były? :-) W każdym razie tu jest tak: trol jak pies szczeka, karawana idzie dalej, w dobrym kierunku i bardzo konsekwentnie. Zespół dobry, ludzie kompetentni. Atmosfera się poprawia. Tyle w temacie. Nie czytajcie wpisów troli. Marketing według mnie na wysokim poziomie, sprzedaż trzymana bardzo rygorystycznie przez fachowców z bardzo mocnym liderem na czele - p.o. :-) , wsparcie innych działów jest - rozkręca się. Krok po kroku, pokój po pokoju wietrzenie, nikt niekompetentny się raczej nie uchowa. Zdaje się jasno powiedział szef sprzedaży pan p.o. - albo sprzedajesz, albo pomagasz innym sprzedawać. To jest dobre motto. Co do produktów - MBWS ma bardzo dobre produkty. Kto tego nie kuma, chyba pomylił pracodawce, a kto jest trolem zewnętrznym - niech pójdzie do sklepu i kupi, polecamy - bardzo dobre produkty. Zespoły komercyjne się dograły, ludzie chcą razem pracować, ok zawszę się UFO znajdzie, ale i to normalka, jak robi robotę to super. Rynek też to widzi, w bankach też nie siedzą amatorzy, doskonale wiedzą jak proces wygląda i z pewnością jest spore zaufanie po tym co widzą. Aha i pozdrowienia i szacunek dla pani (usunięte przez administratora)! Jesteśmy z Panią!

@Juurek

Proces trwa rok odkąd jest prezes AJ i ekipa przez nią powołana. Wcześniej to jakieś żarty chyba były. Lekko to nazywając.

Maria
@LepperXYZ

Polecam przeczytać aktualne sprawozdania finansowe i sprawdzić kurs akcji. Wszystko jest ogólnodostępne. Wy chyba liczycie na cud....

Achtiung Babe
@Maria

Tu jest potrzebna mega szybko sprawna ekipa finansowa. Jeśli tego nikt nie widzi to warto, aby zobaczył...

Lepper123
@Achtiung Babe

Ano. Wszystko ruszyło do przodu... na co czekaja?

guide by colosseum in Rome
@LepperXYZ

Jesteśmy znani cenieni i bardzo rozpoznawalni. Zatrudniamy nową ekipę , która sprząta , wietrzy pomieszczenia, remontuje, szpachluje i usuwa "stary gruz". Różne zespoły już się dogadały i współpracują. Sprzyja nam klimat. Marketingowo - promujemy i udoskonalamy nasz wizerunek. coś skojarzyłeś ? tu niestety czas i brak sponsora działa na Waszą niekorzyść

Haha
@guide by colosseum in Rome

To chyba normalne co? Firma zaczyna działać jak już dawno powinna, gdyby nie beton i przypadkowi ludzie u sterów, co trawili czas i pieniadze Firmy, to by poszlo szybciej. Cudotwórca w szaliczkach też ni me dal rady, a czemu? Bo tu trzeba za...lać, aha i to uczciwie, niestety dla dyletantów trafili tu ludzie co się znają na robocie i co więcej robią bo lubią :) Zaś w ostatnim to się mylisz :) za mało wiesz, lub nie masz dostępu do wiedzy :) i pewnie to i nawet lepiej. A nawet z pewnością.

Guide by Colosseum In Rome
@Haha

Widzę ze „dyżurny”, to nic nie zrozumiał z ironii. A o uczciwości i zap...niu to nam lepiej nic nie mów. Świetnie wiemy ,kto i co lubi a także kogo. Wiemy również kto,dlaczego i w jakim celu tu przyszedł, czym się głównie zajmuje i jak to robi. Jak gość w szaliku miał coś zrobić , skoro on z założenia nigdy nic nie robi. Nie ośmieszaj się więcej takimi argumentami dla małych dzieci. Skoro sugerujesz ze jest inwestor to chociaż to dobre. No chyba ze to inwestor z cyklu : Dam jak zobaczę pierwsze wyniki tej całej restrukturyzacji.

Kto to dyżurny? :)

@Guide by Colosseum In Rome

Ja lubię ser żółty, czekolade i Słony Karmel. Czy jestem dobry?

@Guide by Colosseum In Rome

Wiemy? To są teraz „my”? Ale jaja :) coś się Wam zatem wydaje :)

Kolega Sławomira
@guide by colosseum in Rome

Sponsora to sobie sam szukaj, sporo ogloszeń w internetach :-) My zarobimy. Pozdro dla q-matych :-)

I dobrze
@Guide by Colosseum In Rome

Teraz bedzie się firma bacznie przyglądać tym co robią i tym co nie robią. I to mnie ogromnie cieszy. Ci co nie robią już się nie uchowają. Wreszcie będzie sprawiedliwie.

Sławek
@I dobrze

Kolego chyba nie wiesz co piszesz. Ciekaw jestem co masz na myśli robią czy nie robią? Kto ? Na 4 piętrze czy w terenie? Północ czy południe? Ph ,Kos czy Rks? Trochę niektórych na tym forum ponosi i to w każdą stronę.

Joanna
@Genowefa

Cena akcji firmy na giełdzie jest na najniższych poziomach w historii (polecam sprawdzić samemu). Pomimo ogloszenia nowych planów i wizji, kolejnych zmian kadrowych widać, że inwestorzy nie wierzą w te cudy. Jak żyć?

Joe
@Joanna

Kupowac

Mr Sobieski
@Joe

Spójrz na wykres i zdecyduj, czy samemu byś kupił.

@Sławek

Oby wszędzie.

pio

Zarobki śmieciowe, ale płacą krocie za buzię jakiegoś sławomira.. absurd.. Kto tam jest marketingowcem ?

@pio

Myslisz trochę? To pomyśl. Ja uważam, że pomysł mega! Tylko na sklepach mało :)

MBWS one :)

Trochę posłodzę bo warrto. A tak serio napisze co widze - mega gościa MC wsadził na Trade Marketing. Raz, że fajny, dwa że ma łeb jak sklep. No serio tu się robi fajnie. Dziewczyny z Trade Marketingu też super ogarnięte.

Na łeb wpadłeś?

@MBWS one :)

Poziom wsparcia faktycznie duży. Dla mnie ok.

Ona :)

Potwierdzam

My :)
@MBWS one :)

Potwierdzam też! Cały dział TM jest bardzo OK!

Sobieski

I ja tez potwierdze :)

Olo
@Sobieski

Zgadza sie

Ph
@MBWS one :)

No to i cegielke doloze - spoko ludzie. Pani O. - szacunek! No jest wspracie!

Lepper 9
@Ph

Tak chwalicie wszystkich no no, może jakieś konkrety co takiego robi TM?

Elka
@MBWS one :)

Widziałam prezentacje co pokazywali. Dobre narzędzia. Dzięki. Wreszcie przemyślany pomysł na audyty. Dobrze wytłumaczone czym handlować.

Elka
@Lepper 9

Widziałam na prezentacji, pogadałam z nimi, ludzie otwarci z dużym doświadczeniem jak widać. Według mnie dobrze poukładali zakres prac do zrobiena na sklepie, i konkretne narzędzia. Dla mnie jasne, i fajne to co o Krakowiakach mówili, sprzedajesz, albo pomagasz innym sprzedawać. Debre :) . Oby tak dalej, bo to pierwsza ekipa od dawna co ich w rynku widzę.

Krupnik
@MBWS one :)

MR, słodzisz wszystkim na prawo i lewo, a kto Tobie posłodzi?

Pehacz
@MBWS one :)

No widzialem, no sluchalem, nieglupie. Coca-Colowe, ale fajne, bo tam pewnie ludzi szanowalo sie z tad tez firma wyglada jak wyglada. Niech i tu robia. Zobacze jak w praktyce za 2 miesiace to bedzie wygladac. Ustawienie tras i targetow chyba najlepiej wyglada odkad tu pracuje (3 lata). Ciekawe tylko czy czas mamy.

OK
@MBWS one :)

OK - dołożę się z opinią. Lepiej jest zdecydowanie.

@MBWS one :)

I ja też. W, O, M - jesteście spoko! Widziałem efekty waszej pracy, sporo macie do zaorania, ale i sporo wam wychodzi!

@MBWS one :)

No to i ja - brawo Wy / My :-) W. i ekipa - fajnie!

Klient

Tak, zgoda

Obserwator

Spotkanie PH w Starogardzie. Ciekawe kogo tym razem Gwiazda Północy uraczy swoją osobą. Kto będzie zaliczony do grona zdobywców? Wybredna nie jest. Może to być każdy.

Johny
@Obserwator

No i wreszcie coś sensownego pokazują. Dobrze wymyślone.

Te sam
@Johny

Prezentacja tez będzie zapewne ciekawa... Ale zabawa w nocy, dla niektórych napewno niezapomniana.

Haha
@Te sam

I to też fajne! :-)

Leszek
@Te sam

Piszesz o spotkaniu integracyjnym dla pracowników firmy Sobieski ? Czy pracodawca często urządza tego typu eventy? Są nagrody dla najlepszych osób - a czy wszyscy zatrudnieni mogą w nich uczestniczyć? Takie bonusy są dużą zachętą dla osób zainteresowanych zatrudnieniem. Znalazłem aktualne ogłoszenie na stanowisko przedstawiciel handlowy i jest w nim mowa o atrakcyjnym systemie benefitów. Napisz, na jakie jeszcze inne dodatki do wynagrodzenia może liczyć pracownik firmy Sobieski?

PH
@Obserwator

No to idziemy w rynek, wreszcie i nareszcie.

Sławomir
@PH

Czym idziecie w rynek hahaha tym co stoi na samym dole na półkach????

Anton
@Sławomir

Z tym co jest, dobre produkty, których podstawowym problem jest to, że nie ma ich na sklepach, a nie bylo na sklepach bo bylo w hurcie. EC tez raz mial, raz nie mial. A jak są to faktycznie stoją różnie. Pokazali co mamy sprzedawać i jak to układać. Sensownie to wygląda. Z mojej trasy odpadnie mi sporo sklepów podobno, wiec dobrze. Z premia tez ogarneli. Za krotko tu jestem aby narzekać, ale jak przyszedłem to sporo tego było. Tyle w temacie.

Obserwator
@Anton

Nie ma produktów w hurcie bo nie rotują z półek. Krupnik smakowy jest nijaki. Nie ma.swojej jakości. Wszystko skopiowane z konkurencji. Nie zauważyłem konkretnych dzialan marketingu na tej marce.

PH

Bzdura

Marzena

Koniec miesiąca blisko. Kto położy papier?:)

Lepper nad Leppery
@Marzena

A ja ciekawy jestem kiedy w końcu MC przestanie być p.o. ? :) dobra robote gosc zrobil. Wie co chce, wizja jest wyniki sie pojawiaja. Ciekawe, ciekawe. Jest wreszcir kros kto sie dluzej niz pol roku utrzymal :) i fajnie. Choc patrzac na uklad teraz to na jego miejscu bym sie zastsnowil... pani HaeR...

@Lepper nad Leppery

A co z tą Panią? Wnioskuję, że ten MC to niezły gość, ma dobre tabelki, sprzedaje i nie zatrudnia znajomych. Tak?

@Lepper nad Leppery

Dziwne czemu na Linkedinie ciągle jest w CC. Czyżby po roku się wstydził nowego miejsca pracy? Pozdro dla kumatych.

Zocha
@Lepper nad Leppery

Odczepcie się od pani HaeR. Fajna babka i każdemu chętnie doradza co i jak. Kumata i nabita wiedzą. Nie zazdrościć baby tylko korzystać i uczyć się.

Worker

No wlasnie? Spoko babka. MC tez spoko. Robi robote. Zespok ulozyl. Walcza :) A wy sie za robote wezcie. Za duzo czasu macie? Sciaga ludzi. To normalne chyba? Z haerowka dobra robote robia. Tak 3 mac!

Rety

Hmm, są tacy co LN w d. maja :) patrząc jak jedzie na obrotach z zespołem raczej czasu nie maja :) Pozdro z południa dla pana P.O. :) I dzieki za Wszystko! A dla tych co kumają... tez pozdro, bo chyba pisze ktoś co się od MC odbił mocno :) hehe zobaczcie kto smutny oststnio chodzi lub kto odchodzi :)

Na to wyglada

Brawo!

Tak i jeszcze pozamiatal :) tych co posciagal to fajni ludzie. Malina to ty słodziaku?

LepperX YZ

Wszystko sie zgadza, poza faktem, ze fajnych gosci posciagal. Wiec jak to jego znajomi to szacunek dla niego, bo ludzi ocenia sie po znajomych :) . Mamy nadzieje, ze ma wiecej takich znajomych i oby szybciej ich sciagal! Co wy z tymi tabelkami? Sprzedaz to ma chyba sprzedawac i raczej to robia ostatnio :)

Zocha
@LepperX YZ

Wszyscy liczymy, na jego znajomych. Jak będzie nas więcej to pod mądrą i twardą, ale jednocześnie łaskawą ręką MC pokażemy jak sprzedają profesjonaliści. Te negatywne komentarze to z zazdrości.Zazdroszczą MC bo pokładany, doświadczony, inteligentny i przystojny. Trzymamy kciuki za MC i panią HaeR.

Wiliamna Peelna
@Zocha

I kurde fajny gość! Chyba jak dotąd najlepszy szef sprzedaży jaka ta firma miała. I taki Szef przez duże Szy :-) Plusem gościa jest to, że jest mega autentyczny i ma mega wiedzae komercyjną. Z kąd on czerpie energie i motywacje? :-) Już kilka osób zachodzi w głowę :-) Dobrze prowadzi do przodu, widać że szkoła CC - mega strategiczny łeb, nie kradnie, ludzi motywuje. nie jest burakiem co dojeżdżał ludzi, a byli tacy... oj byli. Dobre słuchy przychodzą od klientów. Bardzo fajni są GR i KR - profeska. To się robi bardzo dobry zespół! - hehe, może zaaplikuje na których ze stołków do nich :-) Jeszcze nie sprzedawałam w życiu, więc może, może :-) Dziwczyny Chłopaki ja za Was trzymam kciuki - p.o.o MC, GK, GR, KR, MR, JO, MCie, DG, AZ, JG - postawcie ten cyrk na nogi - wychodzi Wam, nie dajcie się trolom. A do pana p.o. - hehe jest Pan Gość :-) Fajnie!

Wiliamna Peelna

On chyba z tych co robią nie lansują się. Trzeba być bardzo dziwną osobą aby o to pytać... serio.

Juz byly

Bartek tu dalej trolujesz?

Juz byly

Bartek mnie to juz wali, ale przestan ty chlopie tu trolowac. Lepiej pod drzwiami sie zacznij pojawiac :)

FieldForceOne
@Juz byly

To raczej tez i nasze rodzime trole ;) jeden na pewno :) obaj w grudniu znikaja :) Zostaje jeszcze 3-ci i ostatni. Ciekawe czy pojdzie po rozum do głowy?

Mania

Hehe...

Mania
@Mania

Gość jest! Nie ma to tamto.

Susana
@Wiliamna Peelna

Podziękujcie marketingowi, bez nich byśmy nie dali rady :))))

Replikant

Jest ok. Gdyby nie jego znajomi i on to byśmy cieńko jechali... oby miał wiecej takich i kurde szybciej.... serio szybciej.

@Zocha

Tia.

BU
@Wiliamna Peelna

To fakt. Dobre info z rynku. Rok wytrzymał :)

BU
@Lepper nad Leppery

Jest gość. A przepraszam do sprzedaży to trzeba mieć tabelki? Czy pisze to jakiś dyletant? Do sprzedaży to trzeba mieć talent :) ot co. Z tego co widze to właśnie najwięcej ludzi pościągał do roboty i to dobrych ludzi. Może tu problem, bo inni też się chcą wykazać. A ja w Nowym Roku tak: panie P.O. MC rób pan swoje, ludzie w pana wierzą. Robisz pan dobrą robotę :) ilość tematów wyprostowanych (szczególnie te grudniowe!) podejście i cierpliwość do pozazdroszczenia. Tej cierpliwości szczególnie zazdroszcze :)

Sobieski
@Lepper nad Leppery

Tez jestem bo mega gość. Ma klase! Po tym co pokazali super, ale sie niektorzy beda musieli do roboty wziac :) hehehe Zas Pani haer to ta z tych co sie zna na wszystkim :) troche luzu bym pani poradził. Ciekawe, ciekawe.

Edmund
@Sobieski

Nie czepiajcie się od Pani haer, odkąd jest z nami w firmie jest super. Co do MC, to jeszcze dużo nie pokazał, SC był dużo lepszy. Nie gadać tylko sprzedawać :)

Olo
@Edmund

Dzieki pani HR Jest wręcz cudnie, nomiodzio! SC byl, pamieta ktos co sie dzialo :) hehehehehe Ehhh - jest cudnie!

Anna nie Anna
@Edmund

Tu bym z pania polemizowala, widocznie ejczar nie jest doinformowany :-) O przepraszam, Panie Edmundzie :-) Kumaci wiedzą, o co chodzi, co? :-) SC - hmm, no czlowiek legenda, no ja dokladnie pamietam co się działo - a działo się, hehehehe... i całe szczęście już się nie dzieje.

Hops
@Edmund

Edmund to Pani, droga Pani?

Panna z Wilka
@Edmund

Nie wiem kto to pisze, sam czy na zlecenie, ale straszny brak wiedzy i chyba tez kontaktu z ziemia. Lub też celowe działanie do realizacji własnych celów. Chyba jedna pani :) co? Co do SC i MC - dwie różne bajki i dwie różne historie z tego co widzę. SC jak był dobrze ogarniał modern, zaś TT bylo w mega rozsypce. Z tez pewnie tego powodu ktoś wpadl na cudowny pomysl z EC, bo inaczej nie ogarniali tradycji, a to bylo poczatkiem katastrofy. Jak patrze na MC to taka Coca-Colowa maszyna, wyszkolony, i nawet fajny w tym pchaniu do przodu, bo wciąga ludzi, a ci chcą za nim iść. Wprowadza 21 wiek, co jest dobre i bardzo tu potrzebne. Poziom zmian bardzo duży. Podnosi chłop poprzeczkę. Warto zobaczyc z bliska co on tam robi z zespolem i jak wogole jest teraz zbudowana sprzedaż jako dzial i myślenie, według mnie niebo a ziemia, ale jeszcze sporo do nadrobienia. Dobrze sie dogaduje z prezes AJ, widac, ze ja szanuje, nie oszukuje, walków nie ma za jego czasów, robi cieczko jak wszyscy i to jest tez zasadnicza roznica. Gwoli żarciku - Pamieta ktos jeszcze kogo SC wsadzil kiedys na szefa TT :) Reasumując dobre chlopaki obaj - kazdy do swoich bajek. Widać, że Pani prezes ogarnia teraz finanse i ten caly dzial tu sie powinno zadziać inaczej - jak to kliknie maszyna ruszy szybciej. MC moim zdaniem dużo pokazał, wedłu mojej opinii chyba najwięcej ze wszystkich szefów sprzedaży co tu byli przed nim. Armie to on umie budowac :) fajny filmik pokazywał :) Co do calego działu sprzedazy, ci ludzie startuja do walki z innego pulapu, mega rozwalony biznes co ukladaja od nowa, czasy SC to sielanka w porównaniu z tym co ci ludzie maja do zrobienia. SC jako szef ST powinien tez im pomagac. Reasumując zamiast sączyć jad na wszystkich wszystko sugerowałabym trochę wiecej pokory i szacunku do ludzi. Ludzie patrzą i widza...

Viola
@Panna z Wilka

Artykuł sponsorowany

@Panna z Wilka

SC nie znam, co do MC zgadza sie.

04:14 wpis? ojojoj.... :-(

@Ar-ek

4:14 To sie depresja nazwywa. Przykre. Co so zaś powyższego - ja się zgadzam. Pan M bardzo dużo wymaga, ale ma chyba placone za to, aby ta firma zaczela zarabiac?

Viola
@Ar-ek

Może po prostu inna strefa czasowa..

Ktos
@Viola

Hmm, to ciekawe :) w naszej my za MC! :)

@Viola

Chyba odmienny stan świadomości raczej.

Hmm

Tak jest niezły i tak cieszę się, że zatrudnia znajomych. Tabelke dzis miał :-) rano też, inni chyba też wiedzą jakie tabelki maja robić. Widziałem. Z jakiego działu jest Pani? (pan)

No właśnie :-)

Dobra zmiana 1

Nowa kadrowa to niezla gwiazd. Chce byc smieszna ale slabo to jej wychodzi. Dziewczyny z kadr juz podobno uciekaja. Na pierwszy rzut oka widac ze wazeline ma we krwi.

Omijać.

Rene Artois
@Dobra zmiana 1

Śmieszki, śmieszki. Dwie dziewczyny już wykończyła z trzech, jeszcze jedna i będzie 100% skuteczności jak na korporacje przystało

:-)

Juurek

Wszyscy wszyskich chwalą, wszyscy zadowoleni, nikt nie narzeka. Podoba mi się ta firma.

Kama
@Juurek

Sponsorowane wpisy na forum to jedno, a rzeczywistość drugie. Myślą, że tym słodzeniem ułatwią sobie rekrutację. W necie jest mnóstwo informacji o spółce jak sobie nie radzi.

Sławomir

Tak cała ta firma jest taka sama jak te nędzne filmiki że Sławomirem na YT. Byle jaki marketing i taka sama reklama.

Anton
@Sławomir

Mnie tam sie podoba :-) dali by tylko gadzety

DiscoKing
@Sławomir

Sławomir ok, tylko niech się na sklepach pojawi

Panna z Wilka

Uważam, ze fajne.

89_AK

Jak wygląda praca w biurze HR? Jak zespół, atmosfera, zarobki? Widziałam ogłoszenie o pracę i myślę czy nie aplikować?

Kasia_B
@89_AK

@Dobra zmiana 1 10.11.2018 18:57 Chyba nie masz dobrych doświadczeń?

@89_AK

Nawet nie zaczynaj dwie dziewczyny odeszły jak przyszła nowa pani dyrektor HR. Atmosfera bardzo zła chyba że chcesz nabawić się wrzodów to zapraszamy na tonący statek.

Fu

3,14-erdolisz.

@89_AK

Bardzo cieszy to, że chcesz rozpocząć karierę zawodową w firmie Sobieski. Trzymam kciuki za to, aby udało Ci się tu uzyskać wszystkie niezbędne informacje, dotyczące wspomnianego pracodawcy. A widziałaś może jeszcze jakieś ogłoszenia od tej firmy? Poszukują jeszcze osób na inne stanowiska?

89_AK
@Maja

Wlasnie tylko i wylacznie jedno ogloszenie do HR. Czytalam w internecie ze firma przechodzi kryzys duzy wiec pytanie czy nie zniknie z PL?

@89_AK

Zacznie znikać po ogłoszeniu wyników czyli od lutego .

@89_AK

Ja Was wszystkich proszę nie aplikujcie ta firma pójdzie na dno jak Kursk po ogłoszeniu wyników szkoda czasu i zdrowia ludzie sami odchodzą bo mają dość. Dobre czasy się skończyły dawno temu.

@Sprawiedliwy

Nie wiem, skąd właściwie wysuwasz tak daleko idące wnioski. Firma Sobieski zdaje się bowiem funkcjonować cały czas w sposób zupełnie normalny. Można nawet sądzić, że prężnie się rozwija. Jesteś w ogóle pracownikiem tego przedsiębiorstwa, czy tylko je obserwujesz? Liczę na to, iż udzielisz mi rzetelnej odpowiedzi.

Tezenis
@Maja

Jak się rozwija? Czytałaś w ogóle wyniki? A wywiad z portalu branżowego? Rozwija dywan pod orszak żałobny

@Maja

Zapraszamy na pokład.Jestem pracownikiem ale już nie długo bo nie daje rady psychicznie. W tym miesiącu kolejne osoby odchodzą na początku roku też więc życzę powodzenia

Kumaty
@Sprawiedliwy

Jak tam pracujecie to podajcie aktualna EBITDA to wszystko się wyjaśni. Którego podajecie wyniki 2017?

@Sprawiedliwy

Trochę niepokojące jest to, co piszesz. Ale może być po postu tak, że praca w firmie Sobieski nie będzie odpowiednia dla każdego, co jest w zupełności normalne. A jak długo tam pracowałeś? Pewnie orientujesz się, czy są skłonni do zatrudniania osób z małym stopniem niepełnosprawności? Co Nam o tym powiesz?

MixEl
@89_AK

Hehehehehehehehehehehehehehegehehhehrhe i tak dalej i tak dalej :)

MixEl
@MixEl

Btw - mnie to już zgrzewa, bo mam komfort obserwacji, ale ładnie to tak robote za plecami robić? P.O. się w końcu dowie... no niefajnie to wygląda... bym powiedział kwas. Panie P.O. Pan patrzy im lepiej mocniej na ręce....

@MixEl

Charakter Twoich postów jest trochę nie na miejscu. Nie należy robić tu sobie takich żartów, bowiem tak naprawdę niczemu one nie służą. Pamiętaj także, iż nie używamy na forum żadnych danych personalnych - mówi o tym regulamin GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Chyba nie jesteś już pracownikiem firmy Sobieski, ale na pewno dużo o nie wiesz. Myślisz, że zatrudniają tam osoby, które poszukują jedynie tymczasowego zajęcia, tj, na przykład studentów?

Kukuczka
@Maja

Cześć Maja - pracujesz w HR?

@Kukuczka

Chyba raczej pracuje w goworku i na zlecenie krakowiaków próbuje moderować to forum...

@Kukuczka

Chyba muszę Cię rozczarować - nie pracuje w dziale HR firmy Sobieski. Zajmuję się natomiast moderowaniem niniejszego wątku i w związku z tym chcę pomóc tym, którzy tego potrzebują, w uzyskaniu merytorycznych informacji na temat tego pracodawcy. Skoro już wyjaśniłam Ci tą kwestię, to może dodasz coś na wskazany powyżej temat? Jakie macie tam możliwości rozwoju zawodowego?

Wielki Figlarz - 2009-06-24 17:23:38 Widzę,że jest i wielbiciel bandy siwego wilka...mam nadzieje,że właśnie dzięki tej stronie,kolejni pracodawcy będą mogli trochę zaoszczędzić i nie mieć w swoich szeregach tak wspaniałych ludzi o których tu mowa...ludzi sukcesu:) Drogi kolego, zdecydowanie się mylisz. Jestem poza firmą i myślę że palec do tego też dołożył "siwy wilk", jak go tam nazywasz. Żadnej firmie nie życzę człowieka o tak małym rozumku (o ile w ogóle ten człowiek posiada rozumek) na stanowisku menedżerskim. Gdybym mógł decydować to szanowny pan [usunięte przez moderatora]nie pracowałby dłużej niż 1 dzień. To chodząca katastrofa, taki ENRON w ludzkiej postaci. Życzę wam "Sobieszczaki" powodzenia, a w szczególności umiejętności walczenia na rynku swoimi siłami, swoimi ludźmi a nie rękoma konkurencji, która tylko na 5 minut będzie waszym przyjacielem. Powodzenia.

asd

kogo teraz wyrzucamy?

Zakochana Zakochany

O jej jaki ten MC jest wspaniały co on w tej sprzedaży wyprawia same sukcesy super gość, AJ również super kobitka jaka mądra wyprowadzi tą firmę z tego długu i na pewno weźmie w leasing sobie Bentleya a Pani od HR anioł nie człowiek pewnie wymieni jeszcze połowę firmy.

Nie zazdrość.
@Zakochana Zakochany

Czy ja wiem, za to im nie płacą przypadkiem? Normalni ludzie, bez napinki. Robią to co mają robić. Robią to dobrze. Nie są idealni, bo idealni ludzie nie istnieją. Są dobrzy do tej roboty. Co do nas w MBWS zawsze się znajdzie ktoś komu nie pasuje wszystko. Musi wszystko obrzucić szlamem. Wtedy jest lepiej? Czym szybciej zmiany na 4p. zajdą tym lepiej - jeszcze kilka biurek i będzie normalnie. W sprzedaży najważniejsza jest teraz konsekwencja, mają plan i się trzymają. Szkoda tylko, że szybciej nie zamietli największych plotkarzy i robiących pod górę. Wiecie o kim pisze. Jeden się sam wyautował. Ci to mieli tupet dopiero, masters of disaster, niejaki AG chciał kiedyś z nimi porządek zrobić - z jednym w szczególności. Co do obecnego szefa sprzedaży - wspaniały, niewspaniały - robotę robi, rozumiem co do mnie mówi. Haerka to nie moja bajka, ale pani prezes wie co robi.

Beata
@Zakochana Zakochany

Czytam tą ironię :) Przesłodzili z tymi pochwałami samych siebie i to już nie jest wiarygodne tym bardziej jak się szerzej przejrzy neta. Nie będę aplikowała.

ZakochanaZakochany
@Nie zazdrość.

Mało wiesz albo jesteś jednym z nich że tak piszesz ci co piszą dla Was źle piszą prawdę to nie są plotkarze tylko mają dość kłamstwa i obłudy. Ale po nowym roku wszystko się zmieni skończą się rządy pijawek.

@ZakochanaZakochany

Z dedykacja dla Wiadomo Kogo: In your head, in your head, they are fighting With their tanks, and their bombs And their bombs, and their guns In your head, in your head they are crying In your head, in your head Zombie, zombie, zombie-ie-ie What's in your head, in your head Zombie, zombie, zombie-ie-ie, oh

Czopek
@:)

Hehe, dobre :) Wiadomo Kto - czyli Król fermentu :) Pozdro dla Wszystkich Pozytywnych!

Wyrobnik
@Czopek

Królowie Fermentu :-) trolują wszystkich i wszystko.

Wyrobnik
@:)

Hehehe - dobre, dobre :-) Pozdro dla Tego Pana dla którego jest ta dedykacja :-) W punkt!

Pan Bu
@Wyrobnik

Cieszcie sie z tego co mamy. Serio. Idzie robota do przodu.

Susana
@Pan Bu

Te pochwały to pisze ta sama ręka. Niedługo wyjdzie kto tu tak słodzi, będzie zaskoczenie że było zlecenie. Zalać forum sukcesami. Czy to dobrze ?

Obserwator życia codziennego
@Susana

Jakie zlecenia? Tu na tym forum od dość dawna jest 2-3 troli. Komuś bardzo zależy na negatywnym obrazie. Celowe działania? Jakiemu zaangażowanemu pracownikowi by zależało na szkalowaniu firmy, szefostwa, kolegów? Żadnemu. Więc obstawiam: byłych, prawie-byłych i kogoś z zewnątrz (taka moja teoria). A jak tu jest wewnątrz dla wszystkich ciekawych: sporo roboty, bardzo fajny zespół ludzi i to zgrany. Nikt nie markuje roboty. Fajna kategoria, dobre produkty. Ktoś musi mieć sporo czasu na zabawę w go-work. W każdym razie obecna ekipa i ci z pola i ci z 4 piętra to ludzie, którzy wiedzą co chcą. Odbudowują firmę, tworzą nowe narzędzia, walczą. Pozdrowienia też dla Pani HR. Robi Pani dobrą robotę. Nie jestem ze sprzedaży i widzę sporo z boku. Mądrym zostawiam do przemyślenia.

Boczek
@Obserwator życia codziennego

Nie poznałem osobiście. KOS mówi i ASM, że bardzo spoko. Ma fioła na punkcie jeżdzenia po sklepach. Choć plusem jest to, że pp każdej takiej wizycie się pojjawiają nowe materiały. Aha, lepiej znać klientów i standardy :) i lepiej robić to co mówi bo wraca za jakiś czas i ponownie sprawdza..

@Zakochana Zakochany

Spokojnie Pani Ejcz-Ar i jego załatwi :) :) Ma ta pani dostęp do ucha i umie negatywy sączyć :) samemu sie pokazujac jak zbawca wszystkiego, takie słuchy chodzą :) a pewnie jak by MC, Pandę zastąpił od razu to byśmy byli ze 6 miesięcy do przodu... trzymaj sie chlopie zatem :) i niech tam cie szanuja 4p, a jak nie to wal gdzies na GM-a :)

@Replikant

Szkoda :(

Odchodzacy

Maja maja O czym Ty piszesz o tym że jest tak pięknie takbdobrze że aż ...jowo... Niestety firma dalej jest w tym punkcie co była większość dobrych Ph pożegnała się z firmą w 2018 roku. Reszta kładzie papiery . Firma ma problem ze znalezieniem Ph . Innym nie idzie nawet na rękę żeby podpisać porozumienie stron. Zerknij na półki w małych psd i dużych co się dzieje.. Gdzie ta pełna dostępność...... A do tego jak przejrzysz głębiej forum i czytasz wpisy o jakiś menagierach balwanach to aż ręce opadają Jak Ci ludzie mają pracować jak są ciągle oklamywani i okradani...

Sprawiedliwy

Miejmy nadzieję że Kuke Tkywalker uratuje Nas od ciemnej strony mocy i wszystko wróci do normy i skończy się chaos.Dla kumatych. Niech Moc Będzie z Nami.

Destylarnia
@Sprawiedliwy

Kociewiaki nie mogą się doczekać !

Aha
@Sprawiedliwy

Kto to ci kumaci? To ci od czaczy? Hmm, podobno czaczy się nie qma? Więc jak to jest? Jest muka czy nie ma muki?

Witam, mam zamiar aplikować do Was. Rady / porady? (sprzedaż)

@Nowy

Jest to wątek, na którym wypowiada się naprawdę dużo osób. Jestem więc przekonana, że w niedługi czasie ktoś postanowi Ci pomóc. Nie zapomnij poinformować Nas, jak już będziesz na etapie aplikowania. A na jakie stanowiska w firmie Sobieski trwa jeszcze nabór?

abc
@Nowy

sprzedaż ale pytanie na jakie stanowisko? latanie po polu jak przedstawiciel czy kolejny konsultant derektor?

a jednak kreci sie
@Nowy

Nie ściemniaj, rekrutacje wstrzymane. Tu szykują się zwolnienia

poCC
@Nowy

Nie ma sensu, nie marnuj życia... W wwa na rozmowie regionalny mówi o złej kondycji firmy, chwaląc się nowymi samochodami, a jego podopieczna (inaczej nie da się jej nazwać) na innym już etapie opowiada o zmianach zarządu, budżetach... I to w sumie tyle co ona potrafi na takiej rozmowie sklecić... Siedzi ta bida z epapierosem na szyi i patrzy, nawet nie notuje, nie potrafi zadawać pytań, po prostu siedzi i patrzy raz na ciebie, raz pod stół. Dowiedziałem się z rynku że jej praca wygląda podobnie do tego jaką rolę odgrywa w trakcie rekrutacji - jest i nikt nie wie po co, przesłuchuje cię HRka (bardzo sympatyczna), wszystkie informacje notuje, chociaż ona była kompetentna. Ja zrezygnowałem z dalszej rekrutacji, jeżeli chcesz się w jakikolwiek sposób liczyć w tej branży - omijaj, szkoda czasu i syfu w CV. Jeżeli chcesz wejść w tę branżę - omijaj, ponieważ nie masz od kogo się czegokolwiek nauczyć.

Boczek
@Nowy

Robota ok. Targety realistyczne.

Leelu
@poCC

Co racja to racja

Leelu
@Nowy

Błagam szkoda Twojego zdrowia i czasu

Krystyna

Daj sobie spokój

@Krystyna

Dosyć ogólnikowy jest Twój powyższy komentarz. I dlatego też nie wynika z niego, dlaczego właściwie odradzasz zatrudnienie się w firmie Sobieski. Powiedz Nam w kolejnym poście, jak długo tam pracujesz. Czy nowi pracownicy mają szansę na pracę w oparciu o stabilny rodzaj umowy?

hej czy wy wiecie

Dużo ludzi odeszło w tym miesiącu, w kolejnym druga fala

JezusZLitwy
@hej czy wy wiecie

A kto odszedl? Z komunikacja w firmie nie jest dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Kołaczkowo

• Jak się pracuje w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALCO-TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ