counter
2 7 20 5 1
Magda0401 Nowy wpis
Klient

Witam ! Absolutnie nie polecam !! Na próbę chciałam zakupić jedno opakowanie „slimforte” odrazu dostałam Telefon . Pan zaczol mnie wypytywać I stwierdził ze potrzebna mi kuracja na 3,5 miesiąca wiec zakupiłam 4 opakowania . Zacząć miałam 1.02 plan który miał się mną „ opiekować „ mial zadzwonić 1 przed rozpoczęciem . Nikt się nie odzywał 3 tygodnie . Zaczęłam szukać w necie opinie i niestety spotkałam same negatywy . Przestałam brać . Po 4 tygodniach odezwał się do mnie inny pan jak mi idzie powiedziałam ze nie biorę i nie chcem brać na stoenie pisze ze jest 90 dni na zwrot powiedziałam ze chcem je zwrócić i odzyskać pieniądze za 3 opakowania do dnia dzisiejszego niestety nie mam pieniążków :). Na maila nawet nie odpisują . Żenada ...

Eli Nowy wpis
@Magda0401

Ja też niestety wtopiłm. Próbowałam odzyskać pieniądze i też nic. Jak zadzwonił człowiek Ady spytać jak się czuje(przez te tabletki w miesiąc przytyłam 4kg to tyle powinnam schudnąć mniej więcej....podobno wwfekt uboczny ale jak będę brała dalej to będzie lepiej. Korony tydzień i zaczęłam się tak strasznie źle czuć wchodzę na wagę a tu kolejne kg+ mało nie upadłam. Czekałam na telefon a tu nikt do tej pory nie dzorni minely 2mc,pieniędzy też nie ma. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) i kłamanie,dawanie nadziejo....MASAKRA....

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy pracownicy Healthway Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Darek Nowy wpis

Łatwo się oskarża tylko czy są podstawy do tego? Firma jak najbardziej ok!

Dante

Zostałem wrobiony na 720,- zł (prawie jak "na wnuczka" ). Oczywiście żadnych efektów - wręcz przeciwnie nawet mi odrobinkę przybyło.

Marek
@Dante

Co to znaczy, że zostałeś przez nich wrobiony? Powiesz konkretnej?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 574 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w Healthway Sp. z o.o.?

Anita

@emeryt z Poznania To nie jest właściwe forum na opinie o produktach gdyż tu pracownicy zamieszczają opinie o pracy!!

emeryt z Poznania

Jest to złodziejska firma która żeruje na naiwności biednych ludzi łudzących się madzieją utraty wagi ciala. Owszem można w ten sposób stracić wagę bo zostanie emerytowi mniej na jedzenie i zdenerwuje się oglądając nic niewarte kapsułki za tak duże pieniądze co też wpływa na utratę wagi ciała.

dzidek

Z pewnością idealnej firmy nie znajdzie się, wszędzie znajdzie sie coś do poprawy!!

Zofia
@dzidek

Rozumiem, że wypowiadasz się jako pracownik firmy Healthway Sp. z o.o.? Jeżeli tak to jestem ciekawa jakie masz sugestie dotyczące poprawy sytuacji pracowników w firmie. Co wymaga poprawy? Brakuje benefitów, premii?

On

Nie polecam tej kampani wzięli pieniądze s produktu nie odzyskali to są sami oszusci

Minęło sporo czasu, odkąd dodaliście ostatnią opinię związaną z pracą w Healthway Sp. z o.o.. Jak od tego czasu zmieniły się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

.,jhnn b.

@Ad.Me no własnie i tego typu błędy często zdarzają sie na portalach. Ludzie mysla ze piszą o jednej firmie, a tu okazuje się ze jednak o zupełnie innej. Warto tego typu błedy wytykać - niezłośliwie oczywiście, tylko żeby ludzie mieli świadomość tego

Piditejling
@.,jhnn b.

Osoby, które podzieliły się - usuniętymi już niestety - opiniami na temat firmy Healthway, pisały o firmie świadczącej usługi marketingowe w obszarze healthcare. Firma mieści się obecnie przy ul. Rydygiera. O ile jeszcze istnieje, resztką sił dźwigając brak kompetencji osób zarządzających, zwichrowaną osobowość jednej z Pań Prezes i indolencję "managementu". Zdecydowanie nie polecam pracy w tym przedziwnym miejscu. Człowiek się tam uwstecznia i traci nerwy.

Ad.Me

Healthway, a Healtways to dwaj rozni producenci zdaje mi sie.

Usunięte komentarze

Szanowni Państwo zarządzający serwisem GoWork - jesteście niewiarygodni!!! Dlaczego zniknęły wszystkie opinie dotyczące firmy Healthway? Czy dlatego, że były niepochlebne? Dlaczego ulegacie naciskom? Prosimy o wyjaśnienie!!!

Usunięte komentarze

Jak to możliwe ze zniknęła dzisiaj moja opinia która wczoraj została zamieszczona? Zniknęły rownież inne opinie dodam ze wszystkie negatywne obnażające niekompetencje zarządzajacych. Jakim cudem ?

Masz najnowsze wiadomości o firmie Healthway Sp. z o.o.? Podziel się nimi z innymi użytkownikami na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Healthway Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad