Healthway Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Healthway Sp. z o.o.

.,jhnn b.

@Ad.Me no własnie i tego typu błędy często zdarzają sie na portalach. Ludzie mysla ze piszą o jednej firmie, a tu okazuje się ze jednak o zupełnie innej. Warto tego typu błedy wytykać - niezłośliwie oczywiście, tylko żeby ludzie mieli świadomość tego

Piditejling
@.,jhnn b. 21.05.2016 19:28

Osoby, które podzieliły się - usuniętymi już niestety - opiniami na temat firmy Healthway, pisały o firmie świadczącej usługi marketingowe w obszarze healthcare. Firma mieści się obecnie przy ul. Rydygiera. O ile jeszcze istnieje, resztką sił dźwigając brak kompetencji osób zarządzających, zwichrowaną osobowość jednej z Pań Prezes i indolencję "managementu". Zdecydowanie nie polecam pracy w tym przedziwnym miejscu. Człowiek się tam uwstecznia i traci nerwy.

Ad.Me

Healthway, a Healtways to dwaj rozni producenci zdaje mi sie.

Usunięte komentarze

Szanowni Państwo zarządzający serwisem GoWork - jesteście niewiarygodni!!! Dlaczego zniknęły wszystkie opinie dotyczące firmy Healthway? Czy dlatego, że były niepochlebne? Dlaczego ulegacie naciskom? Prosimy o wyjaśnienie!!!

Usunięte komentarze

Jak to możliwe ze zniknęła dzisiaj moja opinia która wczoraj została zamieszczona? Zniknęły rownież inne opinie dodam ze wszystkie negatywne obnażające niekompetencje zarządzajacych. Jakim cudem ?

Masz najnowsze wiadomości o firmie Healthway Sp. z o.o.? Podziel się nimi z innymi użytkownikami na naszym forum.

Zostaw opinię o Healthway Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Healthway Sp. z o.o.