WALKI Sp. z.o.o

Opinie o WALKI Sp. z.o.o

jasna sprawa

tyle ile ludzi tyle opinii pozdrawiam

Loczek

Życzę zdrowych,radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2015 dla całej załogi!!! P.S Co nas nie zabije to nas wzmocni!!!

jeżeli ktoś potrzebuje pracy to tu nie jet wcale złe miejsce -możecie wieżyc lub nie ale sa znacznie gorsze- na zewnatrz ,po 12 h wyplata jak szef zechce... a tu zamknieta hala,stołoweczka 8h i wychodzisz,wyplata na czas bez proszenia a jesli chodzi o kwoty 2,5 br na start i sie zwieksza - nie jest to co w biedronce itd ze za 2,1 zapiernicz o atmosferce nie bede sie rozwodzil bo zawsze bedzie ktos niezadowolony z kim sie nie bedzie lubil itd do pracy przychodzi sie pracowac a nie towarzysko firma sie rozwija , jest mloda -wielu rzeczy jeszcze nie ma ale to moze sie zmienic pozdro

zadowolony pracownik

otóż moim skromnym zdaniem sprawa wyglada tak wspomniane w poprzednim poscie 80% osób ktore szuka nowej pracy nie wie jak moze byc w przyszłosci w walki tak naprawde firma sie rozwija i odrazu nie wymagajmy zbyt wiele pracuje sie naprawde niezle pomimo duzego ogromu pracy jaki trzeba wlozyc w funkcjonowanie firmy brakuje jednak troche lepszych zarobkow pakietu socjalnego oraz karty multisport co mozna napotkac w innych firmach mam nadzieje jednak ze z czasem doczekamy sie tego wszystkiego poki co na prace nie mozna narzekac

jrghsdfh

Jest tak,80% osób które pracuje na produkcji cały czas szuka innej,lepszej "roboty". Komu się uda ten zmienia pracę,dopóki nie będzie LEPIEJ! Ludzie się zwalniają i będą zwalniać.Może w końcu biuro z fałszywą Panią-HR,zacznie zastanawiać się nad swoim postępowaniem.Róbcie tak dalej,to może zwolni się jeszcze parę osób ;)

olo

A do magazynu? Na wózki widłowe? Proszę o dopowiedź, pilnie szukam pracy

Z wyższym wykształceniem? Zapraszamy do nas na produkcję przy maszynie na pewno wykorzystasz swoją wiedzę

aaa

Wiesz nie wiem czy obecnie kogoś szukają, żadnych ogłoszeń u nas nie widziałem. może zadzwoń i się zapytań?

Lukas

widzę że niektórzy niedowartościowani pracownicy przenieśli się do internetu i tu psują atmosferę cóż...każdy robi to co umie najlepiej. A wystarczyło samemu zostać liderem a nie teraz atakować tych co wygrali. Ja nie narzekam na zadnego, do tej pory pracowało mi sie z nimi spoko.A Koleżanka jest liderem i tak niby wygląda ten brak szans dla kobiet? Bartkowi czasami puszczają nerwy, nikt nie jest doskonały. Normalni ludzie załatwiają swoje sprawy w cztery oczy jeżeli coś do kogoś mają a nie płaczą anonimowo na forum. fabryka młoda potrzebuje czasu na rozwiniecie, jest dużo do zrobienia. Socjalu faktycznie nie ma, i to (usunięte przez administratora) bo każdemu na święta brakuje.

YYY

Jak to ktoś u góry napisał... "W takiej atmosferze nawet anioła by szlag trafił". XXX widać, że z Heńkiem nie pracowałeś i bzdury piszesz. A ja gratuluję całej trójce (do Nowego - nie przejmuj się plotami, u nas to normalne, każdemu się dostaje). Mam nadzieję, że współpraca z wami będzie ok i że wreszcie atmosfera w tej firmie zacznie się poprawiać. Pozdrawiam

rozrzutnyTIMO:D

w tym roku podobno szykują zaczepistą paczkę na święta! tym razem dwie mandarynki i 4 michałki, a nie jak rok temu 1 mandarynka i michałek...

Młody pracownik .

Słuchajcie , ta firma to jeden wielki wałek , obiecują na rozmowach ze będzie pięknie . Wchodzą w (usunięte przez administratora) jak ktoś chce się zwolnić obiecując złote góry , potem poczekajcie to będzie lepiej. Bartuniu jak mówią do niego jego (usunięte przez administratora) nie wie już co komu obiecuje żeby tylko został w pracy .Facet nie na daje się do roli kierownika .W tej firmie nie będzie socjalu ,bo firma nie zarabia i są starty.Obiecanki o tym ze będzie dobrze są już od roku . tak słyszałem ,bo jestem młody i długo tam nie posiedzę . Trzeba uciekać jak najszybciej

szczery

małe grono ludzi,które się zna na wylot.nowych pracowników źle traktują.wszyscy sie podpierdalaja nawzajem i plusuja u Pana Bartka.....masakra.co do pencji...gola pensja,operator maszyn ok 1800 a operator na magazynie 2000.maja wprowadzic dopiero premie biorac pod uwage frekwencje i minimalizacje strat w postaci odpadow (ok 300 zł brutto jesli beda dobre wyniki w odpadach).Firma poraża,zła atmosfera w pracy i same dziobaki i tyle.Przez okres jaki pracowałem tylko z jedna osoba mozna bylo zlapac normalny kontakt.mam nadzieje,ze moja opinia sie komus przyda...

Loczek

Najpierw trzeba zasadzić drzewo,żeby zbierać owoce. P.S Zawsze warto być człowiekiem,Audsajder,Dżem!!!

x

Człowiek jak człowiek? Ja osobiscie pierwszy raz spotykam sie z kierownikiem który odnosi sie do pracowników w sposób wulgarny,przypominający język podwórkowy.Chamski buc z przerosnietym ego,zapomnial ze przynajmiej połowa pracowników też potrafi sie porozumiec z dyrektorem fabryki,i powiedzieć co tak naprawdę się tutaj dzieje.

prako

A co za różnica ile mają lat? Nowe nie są Ludzie na nich pracują to znaczy że się da.

adi

Praca nie jest ok, zarobki również. Odradzam, no chyba że ktoś chce przezimować i w między czasie poszukać innej.

praca ok, wszystko zaczyna sie rozkrecac, lepsza taka niz przy tasmie

brak funduszu socjalnego a co za tym idzie brak jakich kolwiek bonów, wczasów pod gruszą itp. bo kadrowej się nie chce liczyć... brak multisportu, medicovera i goła pensja bez żadnych dodatków czy premi... kierownicy działów znających się tylko na porządkach i na niczym więcej... ZASTANÓWCIE SIĘ CZY CHCECIE TAKIEJ PRACY...

Moim zdaniem to jemu się wydaje że dalej jest w polarze,nie potrafi rozróżnić pracę na linii/taśmie produkcyjnej od pracy na maszynach produkcyjnych.

hcfhdd

jestem po rozmowie kwal. nie wiedzialem ze kiero to znany mi z opowiesci moich znajomych z wczesniejszego,wiekszego zakladu i to wcale nie koniecznie o pochlebnych opiniach,warto sie przyjmowac?

nowicjusz
@hcfhdd

co z tym kierownikiem? Napisze ktoś coś więcej?

nowicjusz
@hcfhdd

Może ktoś napisze jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Kto na niej jest? (poza kierownikiem o którym już wyżej kolega wspominał) Czy dostałeś się do tej pracy? Jeżeli tak to jak atmosfera, jak ci się pracuje? Ktoś wie ile lat mają te maszyny?

Zostaw merytoryczną opinię o WALKI Sp. z.o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w WALKI Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy WALKI Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WALKI Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WALKI Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w WALKI Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WALKI Sp. z.o.o