WALKI Sp. z.o.o

Opinie o WALKI Sp. z.o.o

Leszek

Czy jest jakiś powód, że ostatnio tak rzadko piszecie?

Niestety

A co ty myślałeś? Już od dawna wiadomo że promowani są lojalni kapusie i osoby którymi wiadomo kto dobrze umie sterować. Z kasą to samo. Ale może tak dajmy kolegom szansę, może coś dobrego z nich wyjdzie.

Kolo

Firma powinna się zmieniać na lepsze, zarówno dla pracowników jak i dla firmy. Tzn więcej zamówień, rozwój, nowy sprzęt, większe płace dla kazdego. Co z tego ze zmieniają się ludzie, stanowiska jak wszystko jest po staremu?

3xnie

Odkąd Polacy przejęli zarządzanie ta firma to nie ma opcji aby tam pracować. Każdy kto mógł to uciekł rotacja pracowników od roku jest zastraszającą. Nie ma to nic wspólnego ze skandynawską firmą tylko z polskim narobisz się a nie zarobisz. Inni lepiej płaca i oferują więcej socjalnych benefitów. Jeżeli nie macie pracy to możecie ja podjąć-cos tam zarobicie ale umowa na zastępstwo...totalny żart negocjujcie normalna jak kogoś potrzebują to zmienia a jak nie to więcej zarobicie w Amazonie nosząc paczki niż w Walki na tym stanowisku.

Znajoma
@3xnie

Telefonów nikt nie ma prawa odbierać jedynie może zakazać rozmów prywatnych. Radze skontaktowac sie rzecznikiem praw obywatelskich albo z innymi instytucjami walczącym o prawa pracownicze. Kochani walczcie o siebie i swoją godność

pracus
@Znajoma

A komu został zabrany telefon? Jakoś mi nikt nic nie zabrał :D Jedyne o czym była mowa to że mamy nie wnosic na halę i tyle.

?
@pracus

Co za różnica jak to nazwiesz ? Jeżeli faktycznie wejdzie to w życie, to będzie źle świadczyło o dyrektorze. Już zabrali nam fundusz socjalny, niby na chwilkę, ale dalej nie ma. Zakaz kolego to zakaz.

olgierd

W intrenecie wisi ogłoszenie na koordynatora produkcji czy jest to inna nazw na brygadzistę czy kierownika zmiany, istnieje u was teraz takie stanowisko ktoś z niego odszedł czy to nowa pozycja? Czy jest w zakładzie fundusz pracowniczy świadczenia takie jak wczasy pod grusza lub premie świąteczne i wakacyjne? Czy praca na produkcji jest tez w weekendy?

Aaaa
@olgierd

Wczasy pod gruszą? Żartujesz prawda ? Nie ma czegoś takiego, w grudniu czasami dają jakieś grosze chyba dwiescie w tamtym roku było. A Wielkanoc nigdy nic nie było. No chyba, że biura maja inaczej, co by mnie nie zdziwiło bo to całkiem inny świat . Stanowisko o które pytasz to nowa propozycja, nowego dyrektora. mówi się coś o 4 brygadach ale to nic pewnego. W soboty czasami się pracuje, często odwołują

Hm...
@olgierd

Z tego co pamiętam pracownicy musieli podpisać że rezygnują z tego funduszu, albo coś koło tego ... jak się mylę to niech mnie ktoś poprawi ??? Tak czy nie ???

Olgierd
@Aaaa

Dzięki. To blado na tle konkurencji tym bardziej ze po opiniach widać iż nastroje sa kiepske. To dziwne ze biuro jest w tej firmie traktowane na innych zasadach

Aaaa
@Olgierd

Nie wiem czy jest czy nie, pisałem że bym się nie zdziwił. Słyszałem parę plotek , ale czy są prawdziwe nie wiem. Ogólnie kadra zarzadzajaca wie jak o siebie zadbać i ma się dobrze, wszędzie tak jest.

Jamnik
@olgierd

Na terenie zakładu nie rośnie żadna gruszą więc takowych wczasów nie ma :P i nie będzie po pracownicy na rzecz rozwoju zakładu 4 lata temu na chwilkę. zrezygnowali z funduszu socjalnego, jest za to premia wakacyjna w postaci temperatury tropikalnej panującej w zakładzie od końca maja do końca września tak od 35-50 stopni C. Ciekawa definicja "Koordynator produkcji " Czyli coś pomiędzy dyrektorem zakładu a liderami ? Czyli teoretycznie kierownik ale żeby pensja nie była za wysoka to koordynator?? No i pytanie czy odporny na widok krwi i czy potrafi sobie poradzić podczas wypadku ? Jak ze znajomością udzielenia pierwszej pomocy ?

wywrotka

Pracodawca może zakazać wnoszenia telefonu na hale i po sprawie. Aczkolwiek mogli o tym pomyśleć lata temu a nie że tak to nikomu nie przeszkadzało, a teraz afera. A firmę ,dopóki ktoś z Finlandii nie będzie na miejscu, odradzam

Źona
@wywrotka

Myślę że zdecydował o tym ktoś kto nie ma dzieci i nie zna się na życiu , nie daj Boże coś się stanie i nawet nie będę mogła męża zawiadomić, co mam po kierownikach wydzwaniac ? Skoro tyle pracy we wroclawiu to po co pracować w firmie która w taki sposób traktuje pracownika ? Panowie szykujcie się na pampersy bo niedługo zabroni wam do wc chodzić

brudka
@wywrotka

Widze ze wiele się zmieniło od ostatnich 2 lat. Zrobiła się kolejna firma z naciskiem na wycisk i zniszczenie tak zachwalanej tam atmosfery pracy.

Nie
@wywrotka

Dziwi mnie takie myślenie, można zmienić bardzo dużo by poprawić funkcjonowanie firmy. Zakazanie smartfonów na hali nic nie zmieni, tylko Góra tak sądzi. Wiadomo im nikt niczego nie zakaze. Nie wiem czy wiesz, ale nie wszyscy mają czas coś zjeść, bo ciągle są poganiaja a to na wózkach, a to nie mogą zejść Z szalejacej maszyny. Nie każdy ma czas jak niektórzy liderzy godzinę kawę pić I pogaduchy robić. Nasze prawodawstwo jest dziurawe, pracodawcy dużo mogą , ale nie wszystko co jest dozwolone jest właściwe i dobre dla pracownika i jego rodziny.

Włodzio

Uważam, że jak ktoś chce pracować to zawsze będzie potrafił dopasowac się do wielu uwarunkować i nie będzie marudził.!

pipi

Praca Walki nie polecam maszyny za czasów PRL zarobki niskie głośno wentylacja to otwieranie ramp na Magazynie wózki się rozpadają każą chodzić w czapce żeby włosek tobie nie spadł a wszędzie bród Brak socjalu Kłamliwa Premia praktycznie jej nie mam jedyna zaleta to że się nie napracujesz odradzam firmę firma jeszcze trochę a upadnie !!

Wozio

Ludzie piszą na forum ale pewnie dopytują znajomych . Teraz zanim zmienisz pracę to często sprawdzamy nowego pracodawcę żeby nie narobić sobie bałaganu. Ale tak ogólnie sądzę, że to spoko firma , czasami są jakieś drobne problemy ale gdzie ich nie ma?

Maja

@jamnik rozumiem, że atmosfera w firmie jest dobra. A co możesz powiedzieć reszcie aspektów pracy? Chętnie usłyszymy co sprawia, że nie polecasz WALKI jako pracodawcy.

Luidzi

Czy WALKI Sp. z.o.o nie ma potrzeby zatrudniania nowych pracowników? Może ktoś słyszał o pracy, zależy mi na firmie bo słyszałem dobre opinie i mam dobry dojazd. A jak się pracuje , jaka jest w firmie atmosfera? Czy pracownicy maja jakieś dodatki typu socjalnego?

jamnik
@Luidzi

Luidzi Piszesz "słyszałem dobre opinie" a pytasz "A jak się pracuje , jaka jest w firmie atmosfera? Czy pracownicy maja jakieś dodatki typu socjalnego? " trochę bezsensu Atmosfera jest i jest jedna jedyna zaleta tej firmy, reszta do ...cenzura wytnie Nie polecam.

Kuba

cześć Mam pytanie do pracowników Walki Mieszkam na osiedlu naprzeciw zakładu i często słyszę jak z Walki wydobywa się dźwięk taki wibrujący jakby "łoł łoł łoł łoł", zastanawiam się co jest przyczyną tego hałasu czy to wentylacja czy jakaś maszyna na hali tak hałasuje? I tak zazwyczaj non stop - z krótkimi wyjątkami - od poniedziałku do soboty rano. Akurat od poniedziałku 3.04 do wtorkowego wieczora jest wyjątkowo cisza idealna, zakład teraz normalnie pracuje?

@Kuba

Chyba maszyny, ogólnie jest głośno, ale nie sądziłem że poza firmą słychać. Przeszkadza mocno?

Kuba

Słychać często w ciągu tygodnia a najbardziej w nocy, ten dźwięk jest denerwujący. A powiedz czy w ten poniedziałek i wtorek w Walki działały wszystkie maszyny czy jakaś nie pracowała, bo jak już pisałem, rzadko się zdarza w tygodniu żeby 2 pełne dni Walki nie hałasowało.

Maja

@Nadiachętnie dowiemy się więcej na temat tego co najbardziej lubisz w swojej pracy. Jakie są największe plusy pracy w firmie.

Nadia

WALKI Sp. z.o.o jest moim miejscem pracy z którego jestem zadowolona.

@Nadia

Nadia, mogłabyś do mnie napisać - mój mail podałem 2 posty wyżej, chciałbym zapytać o parę spraw Kuba

Ja również chcialem kolegów trochę wypytac. Szukam pracy i interesuje mnie w jaki sposób pracuje się na maszynach. Czy jest tzw wyścig szczurów, ogromne prędkości, jaki jest stan techniczny maszyn, od czego zależą premię, Czy jest jasny system ich naliczania, czy pracownicy współpracują ze sobą, Czy każdy dba o siebie. Czy macie problem Z urlopami? Jak Z l4? nie interesuje mnie charakter kierownika, przy moim obecnym każdy będzie lepszy. W tej chwili zmieniam pracę , chciałbym trafić tym razem na coś normalnego, a nie toksyczne zarządzanie i toksyczne relacje. Dzięki za każde słowo

Kuba

witajcie, proszę o kontakt osobę pracującą w Walki, najlepiej na produkcji, mam kilka pytań. mój adres qubawro@wp.pl Kuba

Florence76

W trakcie rozmowy o pracę zostały mi zadane prywatne pytania, które zakrawają na dyskryminacje na tle religijnym i etnicznym. Ze strony wrocławskiej firmy nie otrzymałam nawet przeprosin. Wolę nie wiedzieć, jakie zasady panują w firmie, w której podobne rzeczy dzieją się na etapie rekrutacji

@Florence76

A mogłabyś napisać jakie to były pytania?

Maja

Pracujesz w WALKI Sp. z.o.? Opowiedz jak dostałeś/dostałaś się do firmy! Jak trudny był dla Ciebie proces rekrutacji?

Witek

Trudne momenty są zawsze, żeby działać muszą oszczędzać.

Idealista

Porażka ta firma Walki a dokładnie firma powinna nosić nazwę: "firma odpad" bo z tego żyjemy "prawdopodobnie" jeszcze nikt do tej pory tego nie odkrył ale chyba alba ma kontakty z yakuza albo nasze rolki z aluminium pomylili na jakimś statku handlowym ze złotymi rolkami ktoś zna lekarstwo na tę chorobę ja tak wyrównajcie pensje z zachodem albo się chociaż do nich zbliżcie wstyd 13 euro za granica a wy dychę dajecie i to pln. za naprawdę ciężką i odpowiedzialną prace niedługo wszyscy odejdą i zatęsknicie za nami mówię atmosfera spoko ale więcej przed kościołem nazbieram jak u was zarobię ja za wymianę baterii w wózku na nową powinienem dychę brać jak nasz serwisant ze still ale na poważnie chcecie nas utrzymać w dobrym zgranym zespole to dbajcie chociaż pier... odrobinę podwyżki bo zaraz wiosna zawsze można na budowę iść:)

Optymistka

Tyle lat tu pracuję i wiem, że firma jest ok. złości mnie to opluwanie i oczernianie . Skąd w ludziach tyle jadu? A może są inspirowani przez konkurencję.? Jak tylko ktoś napisze coś dobrego o firmie natychmiast wylewa się hejt. Ludzie tak nie mozna!!

Zostaw merytoryczną opinię o WALKI Sp. z.o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w WALKI Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy WALKI Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WALKI Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WALKI Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w WALKI Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WALKI Sp. z.o.o