WALKI Sp. z.o.o

Opinie o WALKI Sp. z.o.o

kierownicka

Czy operator wózka może liczyc na zabrobki na poziomie 2500-3000 na rękę czy to nie ta firma? Nie chce marnować czasu na rozmowie :)

koza

No jasne odrazu wal 5tys

Jamnik

Nie. Nie może liczyć.

Marysia
@kierownicka

Matko, to ja jestem inżynierem z 7 letnim doświadczeniem i tyle nie mam, a weźcie się kopnijcie.

:o
@Marysia

Co? Ja po szkole się zatrudniłem jako pracownik produkcji i po roku spokojnie 2 500 na rękę miałem miesięcznie

Gabriela
@:o

Należy się zatem tylko cieszyć, że po roku pracy na produkcji udało Ci się uzyskać takie zarobki. Rozumiem, iż podana przez Ciebie kwota jest podstawą. A czy w firmie WALKI można liczyć od czasu do czasu na jakieś premie czy inne dodatki do pensji?

..............................
@Jamnik

NA BOGA DZISIAJ 90% FIRM PRODUKCYJNYCH PŁACI OD OD 2300 DO 3 Z KAWAŁKIEM TO PO CO WALY KLAMEI ŻE PŁACI 4 000 BRUTTO PODSTAWY JAK TYLE NIE DAJE 4 000 BRUTTO TO 2800 PLUS DODATEK ZA NOCKI 2930 PROSTE

Rozczarowany

Jak to jest , że Walki kieruje się trzema zasadami , a jedną z nich jest uczciwość. I teraz powiedzcie jak to ma się do pracowników którzy starają się dobrze pracować . Przecież nie wszyscy olewają sobie to co robią. Chodzi mi ostatnią produkcję aluminium która teraz stoi sobie pod oknami biura . Gdzie jest teraz ta uczciwość w stosunku do nich. Dlaczego to zawsze szeregowy pracownik musi podchodzić uczciwie do pracodawcy , do zasad w firmie . To powinno działać w dwie strony. Przecież tego nie można nazwać inaczej jak oszustwo , bo jak można się czuć kiedy przychodzisz do pracy od poniedziałku do soboty zasuwasz jak baran , męczący hałas i duchota , robisz co możesz na tych "ultra nowoczesnych maszynach" aby to jakoś chulało . I co. Jedna osoba coś zrobi nie tak i "cała" firma obrywa. Co ma wspólnego pracownik extrudera 1 z extruderem 5 albo magazyn z produkcją. No nic. Przecież to że mamy chodzić i pilnować się na wzajem to jakaś bzdura. Bo podczas pracy na swojej maszynie musiał bym zostawić kolegę samego który za chwilę akurat będzie potrzebował mojej pomocy albo nie daj boże coś mu się stanie , a mnie akurat tam nie ma. Państwo z zarządu powinni się zastanowić nad tym fantem , bo wam może wydawać się to uczciwe ale nam nie. I myślę że sami nie chcieli byście być w ten sam sposób traktowani. Pamiętajcie że firma to nie jakiś Johanson albo Janusz . Firma to my wszyscy . I tak jak firma funkcjonuje dzięki szeregowym pracownikom tak również funkcjonuje dzięki wam tam na górze dlatego jeśli chcecie kogoś pociągnąć do odpowiedzialności to osobę która popełniła błąd a nie cały zespół.

Witold
@Rozczarowany

Inne osoby, które pracują w firmie WALKI na stanowiskach szeregowych, podzielają Twoje zdanie na ten temat? Zapytałem o to, ponieważ gdyby inne osoby również tak uważały, to myślę, że warto by było zorganizować spotkanie z pracodawcą i przedstawić mu Wasze stanowisko w tej sprawie. Myśleliście może nad tym?

Ktoś

Mało profesjonalna rekrutacja.

Ja3

Przybywam na rozmowę. Muszę się zwolnić z pracy żeby dojechać na umówiona godzinę. Po kilku dniach otrzymuje telefon z zaproszeniem na drugi etap.Na rozmowie o tym mnie nie poinformowano ze jest jeszcze jakiś etap. Po czym po trzech godzinach otrzymuje telefon, ze rekrutacji na to stanowisko jednak nie ma.

Tomaszek

Witajcie, jak wygląda praca w walki? Jakie są realne zarobki na maszynach brutto? Coś się poprawiło czy ledwo 4 brutto? (usunięte przez administratora)

Calineczka

Cześć. Pojawiło się ponownie ogłoszenie na koordynatora obsługi klienta. Interesuje mnie: 1) Czy jest to nowe stanowisko czy wakat po kimś kto odszedł ? 2) Czy zarobki na tym stanowisku są powyżej średniej krajowej? 3) Czy firmą zarządają polscy czy zagraniczni dyrektorzy? 4) Czy rotacja w firmie jest duża? 5) Czy firma posiada ZFŚS? Dzięki za wszelką pomoc.

Pizzerman

Praca w Walki była dla mnie wielkim zaszczytem.Zapraszam teraz do Biesiadowa w Strzelinie...

Gruby29

Witam jak w tej formie wyglada dzial utrzymania ruchu ? Stanowisko automatyka i jakie zarobki mniejwiecej ?

@Gruby29

Od czasu opublikowania Twojej wypowiedzi minęło kilka tygodni. Czy znasz już odpowiedź na swoje pytanie? A może zdecydowałeś się podjąć zatrudnienie na opisanym stanowisku? Jeżeli tak, powiedz nam proszę, jak przebiega proces rekrutacji w tym miejscu pracy. Czy był tylko jeden etap rekrutacji, czy może było ich kilka?

Agnieszka

Od 2015 roku Walki ma System awizacji okien rozładunkowych. Jeżeli ktoś się nie zaawizuje z dostawą 24h przed to stoi. Zrobione to jest po to, aby był porzadek. I jeżeli ktoś czeka to tylko ten, który nie ma okna. Każdy dostawca towaru jest poinformowany o tym na jaki mail ma wysłać awizację. Pretensje zatem do swoich zleceniodawców.

...................

i czemu jest ostatnio taka rotacja jeszcze 7-8 miesiecy temu takiej nie było były ogłoszenia ale co 3 miesiace a nie jak teraz co2-3 dni

@...................

Jakie dokładnie stanowisko Cię interesuje? Widzę, że dokładnie śledzisz oferty pracy dodawane przez pracodawcę. Dużo informacji o pracy w WALKI możesz znaleźć na stronie internetowej firmy pod zakładką kariera: https://www.walki.com/aboutus/careers.html

Maja

@xxx, nie zgodzę się z Tobą. Na forum nikt nie ma możliwości usuwania negatywnych komentarzy, jeśli są one zgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin Administrator usuwa tylko te wpisy, które naruszają regulamin strony Gowork.

...................

Ile mogę dostać na start w aktualnej firmie mam 3500 brutto czy tu zarobię więcej jakie warunki pracy są czy zasuwasz jak motorek bo rozumiem ze maszyna produkuje np opakowania zupek a ja zmieniam rolki kontroluje nadruk parametry dokładam materiał i tyle pani z hr dzwoniła do mnie mówiła że się nie na robię nie na dzwigam jak z pracą pracujecie od dzwonka do dzwonka czy kończycie za 15 14 sta ,bony są na św,czy wakacje,czy jest mobing

Pozdrowki

Ale sie usmialem, liderka ok? Jakoś inaczej to pamiętam, nie każdy lubi pracować za innych. kto tego nie akceptowal, odchodził . Firmę polecam, magazyn nie.

@Pozdrowki

magazyn zasuwa za wszystkich innych, a jak ktoś czegoś nie zrobi na swojej zmianie to ktoś inny z następnej musi to zrobić. a (usunięte przez administratora) musi przypilnować aby było zrobione

Maja

@Pozdrowki, czy mógłbyś powiedzieć jakie widzisz pozytywne strony pracy w WALKI? Czy można liczyć na dodatki do podstawowego wynagrodzenia? Chętnie się dowiem co nowego słychać w firmie.

xxx
@Maja

po co pisać, skoro administrator usunie jak komuś z kierownictwa firmy nie spodoba się odpowiedz

Maja

@Arek, rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w WALKI. A aplikowałeś już? Czy jeszcze się zastanawiasz? Mam nadzieję, że ktoś udzieli Ci satysfakcjonujących odpowiedzi na Twoje pytania. Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w WALKI we Wrocławiu? Polecacie tego pracodawcę?

Pozdrowki

Jasiek

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem. Zawsze można zmienić firmę!!

Maja

@Arek, a chciałbyś coś wiedzieć konkretnego o firmie? Jesteś zainteresowany pracą w WALKI? @Mors, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w WALKI. Aplikowałeś już? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Polecacie pracę w WALKI we Wrocławiu?

Arek
@Maja

W sumie jaką płaca, ale tutaj się nie dowiem. Jakie dodatki, premie, bony na święta? Czy przełożeni ok? Czy maszyny w dobrym stanie? Tego typu

Mors

Nikt nie narzeka to znaczy ze firma raj na ziemi

Arek

Bardzo zastanawiająca jest ta cisza. Szkoda, że nie piszecie

Mors

Jakie są warunki pracy na operatora maszyn? Wynagrodzenie? Trudności w obsłudze maszyn? Podejście przełożonych? Napiszcie coś konkretnego, bo szukają ludzi do pracy. Benefity? Premię?

Zostaw merytoryczną opinię o WALKI Sp. z.o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w WALKI Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy WALKI Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WALKI Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WALKI Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w WALKI Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WALKI Sp. z.o.o