WALKI Sp. z.o.o

Opinie o WALKI Sp. z.o.o

Praaacownik

Gotowi na 4 ? Wszyscy zadowoleni

XYZ

jak wygląda utrzymanie ruchu w tej firmie? Chodzi o strukturę działu, liczbę obowiązków, możliwości awansu i atmosferę pracy :)

Konrad
@XYZ

Teraz mnie interesuje więcej informacji jakie struktury ilu pracowników, inżynierów.czy menagera konkretny i z wiedzą.

Pracownik firmy

Firma Walki jest godna rzetelna i co najważniejsze tematy które są omawiane zostają rozpatrywane z pozytywnym wynikiem

Pracownik utrzymania

Utrzymanie ruchu wyglada tak ze jest taki dzial,ale pracownicy nie musza nic robic i nie sa z niczego rozliczani,placone maja poprostu za to ze przychodza do pracy.Atmosfera jest bardzo dobra

XYZ

jak wygląda utrzymanie ruchu w tej firmie? Chodzi o strukturę działu, liczbę obowiązków i atmosferę pracy :)

Nie mogę polecić tej firmy. Każda niezgodność to "wina pracownika produkcji". Bez znaczenia jest czy błąd popełniło biuro, czy produkcja czy zewnętrzne firmy. Zawsze "wina leży po stronie pracownika produkcji". Przez to nigdy nie zdarzyło się dostać nawet 1/4 kwoty premii. Poza tym ta "premia" to. Tylko chwyt marketingowy bo nie ma warunków do tego, żeby można było ją wypracować. Podstawowa wypłata to co najmniej tragedia. W biedronce na kasie więcej da się zarobić.

Pablo

Firma nie rzetelna byłem na rekrutacji miała być odpowiedź w ciągu 2 tygodni.. mija 6 miesiąc wymagania jakby broń produkowali kasa słaba.. i daleko Kiełczów to zaułek daleki Wrocławia...nie polecam i na pewno nikomu z moich znajomych nie polecę żeby poszedł na rozmowę do tej firmy szkoda czasu a czas jest cenny

Maja

Pojawiła się właśnie oferta pracy na stanowisku Koordynator ds. obsługi klienta. Jest to, z tego co widzę, umowa o zastępstwo na okres 10 miesięcy. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z pracy w tym dziale firmy? Co warto wiedzieć o pracy w WALKI Sp. z.o.o w tym charakterze?

Nie
@Maja

Odradzam tę firmę, Nowy Stary szef wpadł na genialny pomysł odbierania telefonów pracownikom. Taką firmę należy bojkotować A nie w niej pracować.

jamnik
@Nie

Bartek rekwiruje telefony pracownikom ??? I pomysleć że jeszcze dwa lata temu można było na legalu korzystać z internetu ze służbowych PC które są w sterowniach

Zdziwiony
@jamnik

Nie??????????? No żartujecie??? Serio? Wiedziałem, że to była dobra decyzja odejście z tego gówna. I wy się na to godzicie???????????? Pracują tam jeszcze jacyś normalni ludzie?

Marysia
@Nie

to bardzo dobry pomysł. Przychodzi taka jedna plotkara z drugą i zamiast pracować gdera przez telefon i rzyga po innych. Niestety taka jest prawda a telefon prywatny to się uzywa w życiu prywatnym a nie w pracy.

............................
@Maja

(usunięte przez administratora) takich pracowników którzy nie pracują a gadają przez tel czy w inny sposób(usunięte przez administratora) się zwalnia i proste zabieranie tel to dowód braku doświadczenia i niekompetencji liderów i kierowników i nic więcej dziś nie zatrudnia się ludzi inteligentnych u góry którzy mają swoje zdanie(usunięte przez administratora)

Edek
@Zdziwiony

Normalni to już odeszli tak jak my zrobiliśmy chociaż jest jeszcze parę spoko z tego co wiem.

@Edek

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam. Odszedłeś z WALKI? A mogę zapytać, dlaczego podjąłeś taką decyzję?

ana
@Zdziwiony

ja obecnie pracuję na uczelni prywatnej gdzie rektor czuje sie wlascicielem pracownika - pracownik musi uzywac swojego telefonu komorkowego do celow sluzbowych (w tym wykonywac rozmowy zagraniczne) praca za najnizsza krajowa....takze bywa gorzej..

Jarek

@RR a często te szkolenia?

kandydat

witam , jest ogłoszenie na planiste produkcji jak wyglada praca w firmie warto aplikować?

@RR a te szkolenia faktycznie coś dają?

Czy pracodawca WALKI Sp. z.o.o organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

RR

co poniedziałek szkolenie jakościowe

Jack

Nie.

Janusz

Jak obecnie wygląda sytuacja w tej firmie? Chciałbym wiedzieć bo mam w środę rozmowę kwalifikacyjną o pracę tam.

Jak sobie pozwalasz żeby ktoś na Ciebie krzyczał i wyzywał to trudno Twoja sprawa. Jeżeli się chce i ma chęci to można się rozwijać uczyć innych maszyn co za tym idzie pracować w soboty i nawet w niedzielę więc nadgodziny jak najbardziej są. Nie przesadzaj z tym 19 wiekiem... Trzeba zawsze walczyć o swoje pracować na 100 % i nie dać sobie w kaszę dmuchać i wystarczy..Znam dużo dużo gorsze firmy.

To mówisz żyjesz po to żeby pracować 7 dni w tygodniu ? Wyrazy współczucia

Jamnik

Krzyczał ? Wyzywał ? tak sie domyslam z kontekstu odpowiedzi na usunięty komentarz z Administracji Trzeba się szanować idzie sie do przełozonego i jak sie udowodni że ktoś Ciebie wyzywał, to ta osoba powinna ponieść konsekwencje dyscyplinarne z wywaleniem za drzwi włącznie w trybie natychmiastowym, a jak kierownictwo ma to gdzieś to -Pozwać cywilnie wyzywajacego ( każdy prawnik to weźmie, jeżeli jest to w zakładzie pracy ) to bym nawet zrobił bez czekania na decyzje kierownictwa - Pozwać zakład pracy do Sądu Pracy tyle w temacie zalecam skonsultować sie z prawnikiem, wiem że za darmo jest na Piłsudzkiego niedaleko dworca

Olga

Rozumiem, że każda osoba ma możliwość przyjścia do pracy w dzień wolny i to jest jej liczone jako nadgodziny, później doliczane do wynagrodzenia, tak? Może mógłbyś nieco przybliżyć tę kwestię. Czy są jakieś limity? Czekam na Twoją odpowiedź!

Edek

Przesadnie przejęty firmą.Wyprany mózg.Kiedys tam pracowałem hehe.Nie wróciłbym za nic a trochę tam robiłem.

Jestem ciekawy czy u was operator maszyn może zarobić 3000netto, bo widzę że szukacie operatorów maszyn, zastanawiam się wysłać do was cv. Powiedzcie mi ile można mniej więcej zarobić ze wszystkimi dodatkami. Będę bardzo wdzięczny.

@Gość

3000 netto pakuje się i wracam do Polski !!

Jestem ciekawy czy operator maszyn może zarobić 3000 netto

Pan G

Witam, Możecie powiedzieć co jest nie tak w tej firmie? Co chwilę ogłaszają się że szukają lidera magazynu

Cezar kierowca

Bardzo fajnych pracowników firma WALKI posiada jeden śpi na krzesełku , aż kanapki spadły a drugi robi awanturę, że kierowca przyszedł się spytać o awizacje .

Nie pracownik
@Cezar kierowca

I bardzo dobrze, wy kierowcy zawsze nie macie czasu, każdy się śpieszy, zmień robotę jak ci nie pasuje czekanie. My na drogach też czekamy jak wy wyprzedzacie przez 2 kilometry.

Cezar

Czemu peacownicy śpią na magazynie przyjęciu towaru i są bardzo nie mili ?

Mareczek

@Kuba podbijam pytanie o pracę lidera! Jak to tutaj wygląda, jakie zarobki, benefity, umowa? Jak ludzie i szefowie?

Zostaw merytoryczną opinię o WALKI Sp. z.o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w WALKI Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy WALKI Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WALKI Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WALKI Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w WALKI Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WALKI Sp. z.o.o