Opinie o Allan Hill Farm w St. andrews

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Allan Hill Farm. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Allan Hill Farm na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Allan Hill Farm w St. andrews

TOPPICKER

NIE POLECAM! Praca sama w sobie nie jest najgorsza, kwestia przyzwyczajenia, problem jednak zaczyna się jeśli chodzi o traktowanie ludzi przez tych "wyżej postawionych" kierowników, nikt nie oczekuje królewskiego traktowania, ale odrobina szacunku nikomu nie zaszkodziła, szczególnie, że oczekują tego szacunku od nas, a sami traktują innych jak bydło. Najgorszym jednak co tam się przytrafiało był fakt, że ucinali godziny dosłownie za wszystko, dawali kary za nic, a gdy przychodziły payslipy okazywało się, że z dnia, w którym przepracowało się 14h płacone było za niecałe 11h.

veda

Wybiera się ktoś na tą farmę z okolic Warmii?POmorza? ja planuje leciec w sobote samolotem z gdanska do edynburga powiedzcie jak ludzie i warunki na farmie? to ze zbieranie owocow nie jest latwo to wiem ale jesli klimat jest ok to da sie to zniesc jade pierwszy raz na farme ,wszystko zbierane jest w tunelach czy rownież pod golym niebem na sloncu?

bylem tam
@veda

Na tej farmie zostało zbioru truskawek max na 3 tygodnie Praca jest dobra dla kogoś kto nie musi jeść, pić, spać, sikać,

xy

na farmie zbiera się tylko truskawki czy inne owoce też np maliny, borówki?

dorka

Wyjeżdżam z Rzeszowa 28.05. Ktoś coś?

ro ce

witam, wybiera sie ktos na farme na 1 czerwca z bialej podlaskiej lub okolic. prosze o kontakt scotyy4@wp.pl

lukas95

Jeśli chodzi o województwo lubelskie , to znam osobę zajmująca się praca na farmie. E-mail : lukaszek@amorki.pl ZaiNteresowani pisać , na pewno pomniki

ina

Hej musisz wejść na ich stronę internetową(usunięte przez administratora)wypełnić formularz zgłoszeniowy jeśli będą kogo potrzebować to odpowiedzą mailowo na twoje zgłoszenie

karola

Czy ktos wybiera się na farmę w okolicy 15 czerwca?

apple

Hej to moje gg 11197138 lęce 21.04.2015 na tą farmę .. Czy ktoś jeszcze się wybiera tam ??

dzidz11pb

Witam ja mam zamiar jechać na 1 czerwca fajnie by było się spotkać z tymi osobami co jadą wtedy i jechać juz jednym przewoźnikiem a jak będzie nas więcej to może i taniej podróż będzie to mój email jeśli jesteście zainteresowani spotkaniem te osoby co z Krosna były na spotkaniu we wodniku piszcie dzidz11pb@amorki.pl pozdrawiam. Jedna osoba juz się odezwała.

ina

hej wybiera się ktoś z krosna lub okolic na 1 czerwca?

toppicker

Witam, co do opinii na temat farmy..można pisać i pisać. Ja proponuje pojechać i przekonać się na własnej skórze. Praca nie jest łatwa, przede wszystkim dla dziewczyn. Choć nie raz "słaba płeć" pokazała, że ma jaja większe niż nie jeden z przyjeżdżających tam facetów. Nastawcie się na dużą ilość pracy, tam nie jedzie się na wakacje. Są plusy i minusy. Pamiętajcie pierwszy rok jest najgorszy, trzeba się za klimatyzować, poznać tamtejszy system pracy, to co nam można, a czego nie. Za plusy osobiście uważam fakt, że możecie tam poznać wielu ciekawych ludzi, zetknąć się z różnymi narodowościami. Poznać samego siebie, sprawdzić się przede wszystkim, często nauczyć pokonywać własne słabości. Na pewno zarobicie kilkakrotnie więcej w porównaniu z tym co można zarobić w Polsce w pracy przez okres wakacyjny, ale oczywiście nie ma nic za darmo. Poza tym wyjazd do samej Szkocji, poznania innej kultury, zobaczenia jak żyją jej mieszkańcy, zwiedzenia okolicznych miasteczek jest niezapomnianym przeżyciem. Oczywiście oprócz ciężkiej pracy jest czas na przyjemności. Co tydzień organizowane są imprezy, grille, również wycieczki do najbardziej turystycznych miejsc Szkocji. Raz w sezonie organizowany jest mecz z okoliczną farmą oraz „bal przebierańców”, można w nim wygrać niezłą sumę, tak naprawdę za kreatywność Powiedzmy, że tyle ogólnie o plusach. Do minusów mogę przede wszystkim zaliczyć bardzo ciężką pracę, którą potęguje czasami zła pogoda. Trzeba się nastawić na zmienność pogody. Bywa że pracujemy w ulewę, ale chronią nas przed nią tunele. Jednak bez płaszcza przeciwdeszczowego i kaloszy się nie obędzie. Ostatnie sezony bywały raczej bardzo upalne. Zdarzało się, że trzeba było opuszczać pole na kilka godzin, ponieważ temperatura pod tunelami była niedowytrzymania, a truskawki się gniotły w dłoniach. Co do znajomości języka…jest on ważny, ale nie najważniejszy. Na pewno się przyda, lecz nie jest wymagany. Praca wygląda w ten sposób…zazwyczaj odbywa się od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę. Sobota zazwyczaj jest dniem wolnym od pracy, jednak bywało, że trzeba było pracować również w sob, ponieważ było dużo zamówienie na truskawkę. Najwcześniejsza godzina pracy to na 5, w dni bardzo upalne. W ciągu pracy 2 przerwy na 8h. I tak codziennie..

nowa

W tym roku jade pierwszy raz.jedzie ktos jeszcze z rzeszowa?

aaa
@nowa

ja jade z rzeszowa z chlopakiem tez pierwszy raz. kiedy się tam wybierasz? może ktoś doradzi jakiś transport? czy lepiej samolotem czy jakimś busem?

apple
@nowa

hej ja jadę z Rzeszowa.. a dokladnie w wtorek lecę na tą farmę po raz pierwszy

Master

Do końca kwietnia mają sie odezwać, to jeszcze jest trochę czasu :) :) Ale w tym roku bedzie sie działo :)

Master

Nie ma obaw mozna jechac. -Praca jest - kase wypłacają - sa imprezy - raz ciepło a raz chłodno - zarobicie wiecej jak w kraju na podobnym stanowisku - jak jestescie flegmatykami i macie swój swiat to nie jedźcie :)

aaa

witam, wybiera się tam ktoś w tym roku z Rzeszowa?

raf

witam ,jedzie ktoś z Krosna? (spotkanie było w Wodniku )

@raf

Witam ja miałam się zamiar wybrać z Krosna ale jeszcze nie odpowiedzieli na moje zgłoszenie, możesz mi powiedzieć kiedy się wybierasz?

Sara
@raf

Witam ja jeste z Krosna i byłam też na spotkaniu w Wodniku. Zadzwoniłam do nich sama i jade juz w maju :)

tiki

tez myslalam nad wyjazdem, ale zwlekam i sama nie wiem.

adrianm90

Hej też jestem ciekawy jak tam praca wygląda proszę o kontakt na gg 9281669. Z góry dziękuję i pozdrawiam

grześ

Cześć! Jestem w rozterce czy wybierać się tam do pracy czy nie naczytałem się już sporo opinii i nie wiem gdzie jest w końcu prawda, czy ktoś mógłby krótko streścić jak wygląda tam praca ? kontakt: gg:70057563; e-mail: grzenio20007@wp.pl Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Allan Hill Farm - St. andrews

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Allan Hill Farm?

Kandydaci do pracy w Allan Hill Farm napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Allan Hill Farm