Opinie o Allan Hill Farm w St. andrews

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Allan Hill Farm. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Allan Hill Farm na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Allan Hill Farm w St. andrews

hmm

ktos sie wybiera z okolic Konina,Poznania?

Mefisto

Kiedy zaczynają się zbiory i jak się zapisać na wyjazd?

Mefisto

Witam. Jestem zainteresowany wyjazdem na farmę i mam kilka pytań. Od kiedy zaczyna się praca na tej farmie? I czy są jeszcze wolne miejsca?

;)

Skad jestes? :)

@;)

z województwa lubelskiego okolice Radzynia podlaskiego

TruskawkowySok
@Mefisto

nie placa za kg placa za skrzynke a w skrzynce 10 malych panetek. skrzynka 1.2 do 1.5 funta.skrzynka ma miec 5,5kg :))

nataliiiiiiia
@Mefisto

jeżeli wysłałam dzisiaj swoje zgłoszenie, kiedy mogę spodziewać się odpowiedzi?

dziku13
@nataliiiiiiia

Ja nie wysyłałem zgłoszenia przez stronę, byłem na spotkaniu z pracodawcą w Zamościu i manager mówił, że w drugim, trzecim tygodniu marca będą dawać odpowiedzi (także te negatywne) na maila.

ona!

Hej, ja mysle nad aplikacja. :-) Bilet autobusowy bez znizki to pewnie koszt z rzędu ok. 500 zl w jedna stone. I tez szukam informacji ile placa za kg. Moze wiecej mowia na spotkaniu?

monit

Hej ;D Chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje podróż na farmę i jak płacą od kg ?

k.

Hej, chciałabym wybrać się na zbiory, ma ktoś adres gdzie aplikować ?

d7

Jedzie ktoś z małopolski, lub ze śląska 23 czerwca?

xs

Hej, jest ktoś z okolic Bydgoszczy rozważający wyjazd po 10 czerwca ?

Kris

Jedzie ktoś z Żywiecczyzny?

najszybciej chyba samolotem a potem z lotniska na farmę taksówką lub autobusem

zdzicho

Witam. Ja w tym roku wybieram się tam do pracy, jakim transportem najlepiej tam dotrzec?

darekk06

Witam, czy moze mi ktos napisac cos wiecej o tej farmie? Pracowalem na roznych farmach, a wtym roku wybieram sie tu. Bede wdzieczny za prawdziwe informacje na temat pracy i ludzi tam pracujacych.Pozdrawiam. igoriborys@op.pl 516291113

Tylko raz tak bylo, ze wyplata byla przesunieta na poniedzialek, bo strasznie duzo ludzi wtedy wyjezdzalo i musieli ogarnac z ich wyplatami, oddac musieli depozyt i takie tam, ale informowali o tym i kazdy wiedzia, a tak to zawsze byla wyplata na czas. Nie wiem, ale jak komus cos nie odpowiada to zawsze cos znajdzie na nie. Ja juz bylam kilka razy i pojade nastepny, jest ciezko, czlowiek sie wkurza, ale gdzie sie nie wkurza, w kazdej pracy cos jest nie tak. Denerwuja mnie wypowiedzi, ktorzy pojechali tam i mysleli, ze beda lezec i pachniec, a pieniadze same beda wplywaly na konto. Jedziesz na dwa miechy to zaciskasz pasa i zapierniczasz, a jak nie, to utrzymuj sie z zapomogi leniu, a niech tacy ludzie jak ja robia na Ciebie. Wstyd wstyd wstyd

mała mi

milutkaa do tej pory można było zapisać sie pisząc do Kaśki ale ostatnio pisała miże już tam nie pracuje a więc musisz pisać na e-maila recruitment@allanhill.co.uk 1122 niby dlaczego twoim zdaniem jest to obóz???? bo nie dałeś/aś rady pracować ok 8 godzin dziennie? w posce też musisz pracować niekiedy więcej godzin i w gorszych warunkach niż przy zbieraniu truskawek. No ale jak to mówią "złej baletnicy to i rąbek u spódnicy przeszkadza" tak i tobie .

owszem polecam

Żółty

Mała mi dobrze mówi. Jak ktoś robi maniane to potem płacze, że jest źle. Tam nie jedzie się dla samych wakacji, trzeba swoje kilka kilkanaście godzin odpracować a po pracy, jak to było w 2013 smażyć się na słońcu bo w lipcu były upały ;) Po przyjeździe podpisuje się umowę, każdy otrzymuje numer NINo (National Insurance Number) Ubezpieczenie jest, podatki też są, ale wszystko do odzyskania. pozdro 600, farmę polecam na 90% pojadę tam poraz 3ci.

mała mi

byłam na farmie w tym roku i to był mój pierwszy raz w takiej pracy i to co tu piszecie wydaje mi sie jedną wielka bzdura. bywa ciężko nie powiem ale da się zarobić. a wajzerzy wcale nie wyrzucają za byle co, jesli zbierasz (usunięte przez administratora) i zostawiasz to tak owszem ale jeśli ty jesteś w porządku to i oni są.przez 3 miesiące nie zostałam ani razu odesłana na caravane za rabisz ani tym podobne. po prostu komu sie nie chce pracować to wszędzie będzie mu źle i potem takie pieprzenie na forum jacy to ludzie są dla niego źli!!!! a w tym roku płacili w piątki i nigdy sie nie zdarzyło aby przelew był innego dnia. farma godna polecenia. pozdrawiam i dozobaczenia. mała mi:)

browarek

nie spózniaja się powinni placic w piątek a płaca w poniedziałek

browarek

[usunięte przez administratora] obiecuje kokosy a tak naprawd (usunięte przez administratora) tam się zarobi chyba ze ma się układy podatku nie zwracają oszukują wywalają za byle co lipa nie polecam w Polsce można zarobić to samo i nie w tym smrodzie i wilgoci

:-)

Ferma Allan Hill Farm to farma na ktorej mlodemu pracownikowi ciezko zarobic, ktos kto jest ktorys raz z rzedu daje rade pracowac ponad norme bo wie co i jak. Mlodego pracownika zamiast uczyc to wyrzucaja na 1 lub 3 dni do karawany za nie wyrobienie normy lub zebranie nie takich truskawek, kiedys moze i placili sporo ale teraz bardzo malo od 1,1£za skrzynke 5 kg do 1,6 w porywach 1,7£za 6 kg.malo godzin, bez nadgodzin bonus czyli ponad norma tez tyle ile za 1 boxa czyli skrzynke. Jestem pracowita ale jeszcze nie nauczona jakie truskawki,jedni wajzerzy mowia tak drudzy tak, najgorszy wajzer Mariana nie lubi ludzi z reszta jej tez nikt nie lubi.najlepszy Dijan. Nie polecam,za prad gaz karawane placicie..wasza wola ja tu nie wracam

Zostaw merytoryczną opinię o Allan Hill Farm - St. andrews

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Allan Hill Farm?

Kandydaci do pracy w Allan Hill Farm napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Allan Hill Farm