Opinie o Stal-Systems S.A. w Przeworsk

Maciek Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Jeśli chodzi o płatności tej formy to do mnie 506249384

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Stal-Systems S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Ryszard Nowy wpis

Mam nadzieję, że tak dobrze wam się tu pracuje iż zapomnieliście o tym forum?

kan Nowy wpis

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Halina

Powiecie, czy firma prowadzi teraz jakieś rekrutacje?

Nick

Buraczane prezesy, jak i cały biznes -)

Tak11Nie

Mirosław
@Nick

Dlaczego w taki sposób oceniasz firmę Stal Systems? Nie uzasadniłeś w żaden sposób swojej wypowiedzi, dlatego chciałbym poznać bliższe szczegóły, co wpłynęło na to, iż w taki sposób oceniasz to miejsce pracy. Proszę o uzasadnienie wypowiedzi. Z góry dziękuję.

Mirosław

Dosyć dawno na tym forum miały miejsce wpisy na temat firmy Stal System. Prawdopodobnie od tamtego czasu nastąpiły jakieś zmiany. Kto z obecnych pracowników zechce napisać kilka zdań na temat dzisiejszych warunków pracy, natychmiast zyska wielu czytelników swojej opinii i tym samym ożywi dyskusję na temat pracy w Stal Systems.

Tak11Nie

Czy ktoś wyrazi swoją opinię na temat pracy w firmie Stal Systems? Proszę o pozostawianie informacji na temat warunków pracy i pracodawcy, a nie pracowników. Pamiętajcie, że każda pozostawiona informacja jest pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem tutaj pracy.

opole

UWAGA na STAL SYSTEM S.A. - firma nie wypłaca podwykonawcom doprowadzając ich do upadku! Zanim nawiążesz współprace porozmawiaj z poprzednimi kontrahentami dla Twojego bezpieczeństwa. Niestety wszelkie negatywne informacje o firmie w internecie oraz w branży mają realne potwierdzenie:(((

Tak30Nie
Stoczniowiec

Pracowalem tam pare lat temu,lecz krótko ponieważ mnie zwolnili :) ale od początku może;)Zostalem zatrudniony na stanowisko spawacz ze stawka startowa 8 zl (teraz na stoczni mam 21 zl netto). zamiast spawac byłem wykorzystywany do szlifowania,skrobakowania i pomagierki dla montera,zwiedzilem dwie ekipy w obu brygadzistami byli kapusie pana kierownika Wacka;] nie miałem aktualnych uprawnien na metode MAG 135 ,wiec zobowialismy się ze mi odnowią,ale ja nie mogę się zwolnic w ciągu 2 lat ,inaczej będę musial oddac pieniądze za ten wpis do książeczki spawacza ,a w tedy to było 400 zl . Dla mnie suma wielka ponieważ miałem 8 netto, nawet gdy były nadgodziny dostawałem mniej niż wyliczyłem,zreszta jak większość,bo jak mowil pan kierownik? nie było ponoc normy zrobionej(śmiech)! wracając do uprawnien.. jeśli zas sami mnie zwolnią w tym czasie nie ,musze oddawać tych 400 zl. Wymagania były coraz większe,i pretesje ze slabo spawam,czemu się nie dziwe bo jak miałem dobrze spawac skoro co chwile robilem wszystko tylko nie spawanie? No i pewnego dnia uslyszalem,ze koncza wspolprace ze mna itd. no to mysle? ulga koszmar się skonczyl ,chociaż nie musze kasy oddawać ,a uprawnienia sa dalej ważne. Pozniej perypetie z wyplata o ktra musialem walczyc i wcześniej obigówka ,ktra musial mi podbic kierownik. a wygladalo to tak. wzial .. podpisal i rzucil jak psu dosłownie, nawet z braku klasy nie odpowiedzil dowidzenia. Ale njwiekszy kubel glowy przyszedł po roku jak wyjechałem do Gdynii i tam poszedłem na rozmowe do stoznii NAUTA. zaszokowalo mnie wynagrodzenie które zaproponowali na wstępie 17 zl netto! no ale te uprawnienia.. i w tedy problemy same.bo nie ma certyfikatu na 136 a ja mam 135. wiec postanowiłem zrobić 136 i udałem się do pana ze szkolen w Gdansku i mowie,ze chce zrobić 136 bo 135 mam. A on do mnie ?ze 135 miałem jak zrobiłem kurs ,a ja ze mam przedluzenie uprawnien z przed niecałego roku na 135. a on mowi ze ta pieczatka co mam nic nie nzaczy bo nie mam pieczatki na certyfikacie.Ze ten co mi ja przybil w ksazece ,zabazowal na mojej nie wiedzy i po prstu mnie oszukal,bo tak naprawdę gdyby sam zrezygnowal z tamtej pracy to zaplacil był 400 zl za nic. Czyste oszustwo! chcieli wyludzic odemnie 400 zl. za cos czego nie było. Wiec proszę zastanowić się ,zanim się tam zaaplikuje.chyba ze się jest z rodziny;) POZDRAWIAM ZMIANE WOJTKA B.

Tak14Nie
pracownik dzieki Bogu byly
@Stoczniowiec

Ja tez tam pracowalem i zawsze wyplata byla wedlug naszych obliczen za niska oni mieli zawsze klopoty z liczeniem 5 razy 5 im wychodzilo 20 nam niestety 25 tak jak uczono nas w szkole Kiedy skonczyla mi sie umowa nie chcialem juz jej przedluzac bo szkoda nerwow wiec odszedlem nasylajac iM PIP Dzis juz nie pamietam ale za 2 lata pracy oddali mi okolo 5 tys no i oczywiscie zaplacili kare Jak nas poinformowala inspekcja znalezli tam wiele nieprawidlowosci ,lacznie skontrolowali ich 3 razy.Dziwie sie bardzo pracownikom ,ktorzy odchodza ,ze nie walcza o swoje i nie odbieraja swojej kasy ,po to jest inspekcja pracy zeby takim brac sie za tylek.O Wacku mam jak najgorsze zdanie,brak kultury osobistej i dobre wychowanie sie klania

Tak17Nie1
pracowni

(usunięte przez moderatora) Koleś może zawodówkę skończył,albo nawet i nie! ale do roli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podwładnych debeściak! Kierownictwo też ściemnione po linii na bazie! Niejakiemu panu (usunięte przez moderatora) wydaje się, że jest premierem Donkiem na wichurze! Na co możesz liczyć? Nigdy wypłaty na czas, obcięcia wynagrodzenia zasadniczego, o premiach możesz zapomnieć, wiecznego stresu związanego z wymaganiami Kmitotów do zaorania! Niech tylko (usunięte przez moderatora) zakręci im kurek z kasą ! Niech (usunięte przez moderatora) trochę też poterepie porami !

Tak12Nie

Zostaw opinię o Stal-Systems S.A. - Przeworsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie