Opinie o Stal-Systems S.A. w Przeworsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stal-Systems S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stal-Systems S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stal-Systems S.A. w Przeworsk

Jaka atmosfera panuje w firmie Stal-Systems S.A.? Są ogłoszenia na Praca.gov.pl z 19 lipca. Czy jest rotacja?

@Pracodawca
@Jacek

Powodem mojego wypowiedzenia był ogromny (usunięte przez administratora). Skala tego zjawiska w tym miejscu jest nie do opisania. Pracować należało także w nadgodzinach za darmo oczywiście w innym razie praktyki mobbingowe nasilały się. Wszechobecny strach pracowników nie do opisania. Tego się nie da opisać słowami.

Zakończyłem współpracę w 2021 roku i muszę przyznać, że opinię mam pozytywną ze względu na ludzi tam pracujących. Świetne znajomości i nawet przyjaźnie wyniosłem z tej przygody. Jeśli chodzi o pracę to nigdzie się tak wiele nie nauczyłem (i to nie jest w 100% pozytywna opinia). Zakres obowiązków był bardzo szeroki, bardzo dużo pracy, co u takiej osoby jak ja skutkowało dużą satysfakcją z pracy i tego, że "się dzieje". Zwolniłem się z dwóch powodów: firma nie informowała w ogóle pracowników o tym, że wchodzi w restrukturyzację i co się z tym wiążę. Nie informowali jak przebiega i nie utrzymywali morale w zespole. Drugi powód to dyrektor z manią wyższości, z zawsze zadartym nosem, zawsze mądrzejszy. Cóż... Ja STS zawsze będę wspominać z wielką radością. Pracowało mi się bardzo dobrze i jedynie końcówka współpracy może zostać oceniona negatywnie. Ogólnie Prezesowi Stanisławowi będę zawsze życzyć wszystkiego dobrego i trzymać kciuki!

To ciekawe jak teraz płacą, dopiero minimalna ma być 4200 ponoć za rok jakoś. Z 7 się wyciągnie teraz? I to na B2B czy bardziej tradycyjnej umowie?

nie płacą Nowy wpis

Witam. Doświadczenia mam takie- nie płacą a jak mogą to wezmą na przelew i nie zapłacą. Mają dziesiątki spraw w sądzie a sami są w restrukturyzacji . Omijać jako pracowniczy a tym bardziej jako dostawcy!!!!

Rysiek Nowy wpis

A konkretnie to jakie zmiany widać? Rozumiem, że są to zmiany na plus, więc mnie zaciekawiło. Ja chciałbym się dostać do pracy jako spawacz. Podejrzałam ofertę pracy i wiem z niej, że uprawnienia spawalnicze są tylko mile widziane. Firma pomaga zdobyć takie uprawnienia ( finansowo)?

Maria Nowy wpis

Te wszystkie oferty pracy na ich stronie to są cały czas aktualne i normalnie można aplikować? Mąż zainteresował się pracą jako malarz przemysłowy, tylko nie ma orzeczenia, a to jest mile widziane i się stresuje, że nie będzie wzięty pod uwagę. Bez owijania w bawełnę podajcie kwoty pensji, firma akurat pisze o pensji, że jest atrakcyjna.

Można więcej informacji, dlaczego nie polecasz? Rozważam firmę przy zmienianiu pracy niedługo to wolałbym wiedzieć. Wciąż jest problem z nadgodzinami tak jak pisano tu wcześniej? Kasa chociaż jest już na czas zawsze? I czy możliwe, że jakieś zmiany wkrótce nadejdą i warunki się poprawią? Nie mam pojęcia jak szefostwo podchodzi tam do zgłaszanych problemów, może jest szansa.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Stal-Systems S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko SPAWACZ?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Jak dużo osób pracuje w Stal-Systems S.A.?

Tadeusz

Ja tez miałem problem z nimi.. zawsze wymigiwanie się od płacenia, poszliśmy na twarde działania z kancelaria i w rok odzyskaliśmy ponad 700 tys Podam nr może spróbujcie 572 3oo 7o4

Inia

Mam kilka pytań odnośnie pracy dla kierownika narzędziowni w firmie, trwa aktualnie rekrutacja na stronie firmowej. Jest ktoś w stanie przedstawić przynajmniej widełki zarobkowe? W ogłoszeniu jest mowa, że pracodawca zapewnia wszelkie narzędzia i urządzenia do pracy? Co wchodzi w ich skład? Telefon, laptop? Nie mogę sobie tego zobrazować a tata myśli nad aplikacją.

Katarzyna

Atmosfera fatalna. Szczują ludzi i traktują jak (usunięte przez administratora) Wierzycieli traktują z góry. Zarząd to chłopy po podstawówce którzy do nikogo i niczego nie maja szacunku. Pisze jako były pracownik- to ja złożyłam wypowiedzenie.

Iza
@Katarzyna

A wypowiesz się na temat tych wynagrodzeń, o których już ktoś wspominał. Tobie też się zdarzyło dostać wynagrodzenie w opóźnieniu lub niepełne? Jak długie są te opóźnienia i czym je tłumaczą?

@Iza

Opóźnienia jeśli były to może jeden dzień. To jedyna rzecz, która starali się wypełniać zgodnie z wymogami kp. Tłumaczą tym, że czekają na duże płatności od kontrahentów którzy nie płaca im terminowo. Dopiero po zwolnieniu się z firmy dowiedziałam się, że nie miałam na bieżąco odprowadzanych składek do ZUS. Po miesiącu, najdalej kilku mcach od zatrudnienia zaczyna się potworny (usunięte przez administratora). Ja byłam w takiej sytuacji finansowej, że musiałam to przez jakiś czas tolerować. Nie rozumiałam też dlaczego prezes ma do mnie ciagle pretensje bo swoją prace wykonywałam bez zastrzeżeń- zreszta nigdy nie dostałam też żadnej kary pracowniczej etc. Byłam zbyt młoda i zbyt niedoświadczona by nazwać to co tam praktykuje prezes. Totalny brak poszanowania dla ludzi.

Jacek
@Katarzyna

Czy dobrze zrozumiałem Twoją wypowiedź, że powodem złożenia wypowiedzenia było ciągłe niezadowolenie prezesa z wykonywanej przez Ciebie pracy, mimo że w Twoim mniemaniu wszystko wykonywałaś prawidłowo? Pisałaś też, że nie dostałaś żadnej kary, a czy zwracano Ci uwagę, żeby robić coś inaczej?

Zapora

podła, bo niewypłcają pensji

@Pracodawca
@Jacek

Edzia

Widziałam że firma szuka projektanta. Nie napisane jest w prosty ale zastanawiam się czy ta.prava to jest w delegacjach? Wpisane jest zakwaterowanie w miejscu pracy oraz pracę przy największych inwestycjach w Polsce. Wie ktoś jak często się zjeżdża z projektu?

Dominika

A o zarobkach co możesz powiedzieć? Wspomniałeś że było dużo pracy więc ciekawa jestem czy wynagrodzenie było do tego adekwatne? I czy jakieś premie czasem dawali?

@Dominika

Ja byłem zadowolony i wypłata zawsze była na czas.

Irena

Zdradzisz widełki płacowe na pierwszej umowie? Konkurencyjne są stawki? Czy rynkowe? I jeszcze szukam informacji na temat rodzaju umowy. Można dostać umowę o pracę?

@Irena

Przepraszam, że tak późno. W latach 2018-2021 zarabiałem 4 do 6 tys. netto.

Zawiedziony

Nie polecam firmy. Nie płacą. Może się zdarzyć że wyjedziesz na projekt o otrzymasz cześć wypłaty. Do tego jeśli ze swojej kieszeni dokonasz wydatków uzgodnionych na potrzeby firmy, np. naprawa auta służbowego, zatankowanie sprzętu budowlanego czy wystąpisz o zwrot za badania możesz długo czekać i się nie doczekać. A już nie daj Boże aby poszedł na chorobowe w trakcie projektu - pozbawią Cię wynagrodzenia

Irena
@Zawiedziony

Jak to możliwe? Czy za te wydatki trzeba przedstawić fakturę na firmę żeby zwrócili? Jak argumentowali brak środków dla ciebie? Ile już czekasz na te zaległości? Będę wdzięczna za informacje

metalmarket

uwaga firma nie płąci !!!

Rotor

Nie polecam tej firmy. Na jeden z budów, na której pracowałem z ramienia Inwestora, kierownik budowy w Stal Systems ciągu jednego roku zmienił się 6 albo 7 razy... W ciągu roku! Można więc sobie wyobrazić jaka jest spychologia i ile obowiązków spoczywa na głowie kierownika budowy i nie mam tutaj na myśli obowiązków wynikających stricte z Prawa Budowlanego... Kierownikowi budowy dochodzą pierdoły bo nie ma inżynierów budów oraz sypie się wszystko od samej góry - nieodpowiednie materiały budowlane (niezgodne z projektem), niechlujnie wykonane powłoki antykorozyjne, totalny bałagan na budowie... Dyrektorzyna który na budowy przyjeżdżał rozglądać się za (usunięte przez administratora) zamiast zajmować się bodową... Na samej górze są młotki i u takich się ne pracuje, zapamiętajcie to sobie.

@Rotor

Chyba jesteś z Eltur lub PGE bo jesteś zorientowany a może jesteś jednym z tych co doprowadzili do katastrofy podwykonawców i tej firmy pewnie jeden z tych pseudo Prezesów lub kierowników. Stal-Systems wybudował 3/4 polskiej energetyki do puki tacy pseudo menadżerowie nie doszli do władzy, którzy niszczą wszystko co popadnie.

Katarzyna

Prezesie prawda w oczy kole? Proszę tu nie produkować teorii spiskowych. Za błędy jakie się popełni należy z godnością ponieść konsekwencje a nie dorabiać niewiarygodne historie.

Stal-Systems S.A. ma teraz aktualne oferty pracy w Wólka Pełkińska. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Prond

Zaległości w wypłatach dla pracowników, nie odprowadzają składek w pełnej kwocie. Mobbing Prezes Staszek zawsze znajdzie pretekst żeby nie wypłacić pełnego wynagrodzenia

Wanda
@Prond

Długie i duże te zaległości w wypłatach dla pracowników są?

@Prond

Potwierdzam opinię. Źli i (usunięte przez administratora) ludzie.

Kryptoreklama

Nic nie wskórasz jesteś pracownikiem formy windykacyjnej. Zwykły nagon, wypłacisz ze swoje pensji jak firma jest w restrukturyzacji obecnie?

Podwykonawca

Uważajcie na tą firmę!!!!! Nie podejmujcie się współpracy z nimi. Od prawie 2 lat nie wypłacili mojej firmie pieniędzy!!!! Dodzwonić się nie można a na maile nie odpowiadają. Cały czas Pani dyrektor finansowa Beata twierdzi że podjęli kroki i sprawa jest w sądzie ponieważ przechodzą restrukturyzację!!!!!!

poszkodowany
@Podwykonawca

Takich firm jak Twoja jest więcej. Firmie w której ja pracuje też wiszą kasę od ponad 12 lat.

Izabela
@poszkodowany

12 lat? I że niby to jest jakoś udokumentowane i tyle lat sobie czekają na spłatę? Za co niby

Krysia_60
@Podwykonawca

Dzień dobry, oni zawsze znajdują sposób, żeby kręcić, a pienionżki i tak sobie pakują po kieszeniach.. Polecam572369699 może uda się pomóc.

Izabela
@Krysia_60

Do kogo to numer? Ty też miałaś z tą firmą jakieś problemy?

Podwykonawca 2
@Podwykonawca

Czy jest szansa na rozmowę telefoniczną? Mam problem z tą firmą podobny do Pańskiego.

Rafal

Witam są oferty pracy w Stal systemie jakie są stawki jako monter konstrukcji i czy mozna dostać umowę

Dominika

Zauważyłam tutaj na forum głosy, że w Stal-Systems wypłaty nie są na czas, a przynajmniej tak było w przeszłości według niektórych osób. A jak jest teraz z wypłatą wynagrodzeń? Chciałabym się zorientować w aktualnej sytuacji firmy. Proszę o komentarze i pozdrawiam.

...
@Dominika

Na czas a nawet wcześnie

Roberto

Porażka majstrowie zero pojęcia o pracy nie płacom w terminie a Połaniec to tylko upadłości ?

Małgorzata
@Roberto

A Ty również należałeś bądź należysz do grona pracowników firmy Stal-Systems? Ciekawi mnie, czemu akurat w ten sposób wypowiadasz się o pracy innych... A jak oceniałeś swoje zaangażowanie w pracę? :)

Pit

Firma ta nie jest ani solidna, ani rzetelna, lubi wprowadzać ludzi w zakłopotanie w każdej kwestii. Miałem dla niej pracować, lecz ze względu na fakt że zobaczyłem w co chcą mnie ubrać zrezygnowałem. Szczerze odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Stal-Systems S.A. - Przeworsk

• Jak się pracuje w Stal-Systems S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stal-Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stal-Systems S.A.?

Stal-Systems S.A.