Opinie o Stal-Systems S.A. w Przeworsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stal-Systems S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stal-Systems S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stal-Systems S.A. w Przeworsk

Pit

Firma ta nie jest ani solidna, ani rzetelna, lubi wprowadzać ludzi w zakłopotanie w każdej kwestii. Miałem dla niej pracować, lecz ze względu na fakt że zobaczyłem w co chcą mnie ubrać zrezygnowałem. Szczerze odradzam.

jurek

Firma bez pieniędzy. Na skraju upadłości. Bez kontraktów. Bankrut. Uciekać, omijać z daleka. PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM!!!

Piotrek

CZY warto zatrudnić się w stal system wólka pełkińska na stanowisku spawacz jaki system zmianowy jedna zmiana czy 3 po 8 godzin ile pracuje ludi na zmianie czy jest to duży zakład czy zakład w którym pracuje z 20 ludzi i czy warto szukac zatudnienia czy omijać łukiem i jak wygląda płaca na stanowisku spawacz

Nikomu nie polecam współpracy z tą pseudofirmą. (usunięte przez administratora) przez wielkie O!!!! Wieczne problemy z pieniędzmi, nie dotrzymują warunków umowy a ostatnio na terenie kilku elektrowni zaczęło aż huczeć o ich długach,upadłości i możliwości nieodzyskania pieniędzy!!!!!!!!!!!!

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Stal-Systems S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko SPAWACZ?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Buraczane prezesy, jak i cały biznes -)

Mirosław

Dlaczego w taki sposób oceniasz firmę Stal Systems? Nie uzasadniłeś w żaden sposób swojej wypowiedzi, dlatego chciałbym poznać bliższe szczegóły, co wpłynęło na to, iż w taki sposób oceniasz to miejsce pracy. Proszę o uzasadnienie wypowiedzi. Z góry dziękuję.

Oj
@Mirosław

Przecież piszą Ci całą prawdę zatrudnij się to będziesz wiedział o co chodzi

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

baart

Jak masz farta do dostaniesz ajk niemasz to poczekasz tydzien abo i dużej

Adz

Okres próbny chyba miesiąc lub trzy. Potem umowa na rok bodajże

Adz

Nie wiem skąd tak słabe opinie, kilka lat robie, problemu nie miałem, jak sie upominasz o swoje to dostaniesz, w okolicy nie wiem gdzie wam zapłacą więcej, aktualnie kiepsko z robotą. Z kasą zobaczymy

Luka

Dobra firma potrzebuje dobrych pracowników a o takich dziś bardzo trudno.

kmicic
@Luka

Dobry pracodawca nie potrzebuje praconików bo ich ma. Tu sie ludzi nie szanuje. nawet nie ma czym ani w czym robić. przynajmniej zaczli placic w trminie

Jak jest z awansem w Stal-Systems S.A.?

Hans

Awans obowiązków dostaniesz zawsze. Jesli nie jestes spokrewniony z szefostwem, to nie masz na co liczyc. No chyba że lubisz się kajac i lizać zady albo nie masz kręgosłupa moralnego.

Oczekiwałem, że dowiem się o sytuacji w firmie, ale jakoś tu cicho.. dlaczego?

Maciek

Jeśli chodzi o płatności tej formy to do mnie 506249384

Małgorzata
@Maciek

Mogę zapytać, na jakim stanowisku pracujesz w Stal-Systems? Pytam, ponieważ zastanawiam się, jak wyglądają tutaj warunki zatrudnienia. Nie ukrywam, że interesują mnie głównie oferowane przez nich zarobki

??
@Małgorzata

to jest jakiś pseudo-windykator

Ryszard

Mam nadzieję, że tak dobrze wam się tu pracuje iż zapomnieliście o tym forum?

kan

tel o płatności 512 988 800

Halina

Powiecie, czy firma prowadzi teraz jakieś rekrutacje?

Mirosław

Dosyć dawno na tym forum miały miejsce wpisy na temat firmy Stal System. Prawdopodobnie od tamtego czasu nastąpiły jakieś zmiany. Kto z obecnych pracowników zechce napisać kilka zdań na temat dzisiejszych warunków pracy, natychmiast zyska wielu czytelników swojej opinii i tym samym ożywi dyskusję na temat pracy w Stal Systems.

opole

UWAGA na STAL SYSTEM S.A. - firma nie wypłaca podwykonawcom doprowadzając ich do upadku! Zanim nawiążesz współprace porozmawiaj z poprzednimi kontrahentami dla Twojego bezpieczeństwa. Niestety wszelkie negatywne informacje o firmie w internecie oraz w branży mają realne potwierdzenie:(((

Stoczniowiec

Pracowalem tam pare lat temu,lecz krótko ponieważ mnie zwolnili :) ale od początku może;)Zostalem zatrudniony na stanowisko spawacz ze stawka startowa 8 zl (teraz na stoczni mam 21 zl netto). zamiast spawac byłem wykorzystywany do szlifowania,skrobakowania i pomagierki dla montera,zwiedzilem dwie ekipy w obu brygadzistami byli kapusie pana kierownika Wacka;] nie miałem aktualnych uprawnien na metode MAG 135 ,wiec zobowialismy się ze mi odnowią,ale ja nie mogę się zwolnic w ciągu 2 lat ,inaczej będę musial oddac pieniądze za ten wpis do książeczki spawacza ,a w tedy to było 400 zl . Dla mnie suma wielka ponieważ miałem 8 netto, nawet gdy były nadgodziny dostawałem mniej niż wyliczyłem,zreszta jak większość,bo jak mowil pan kierownik? nie było ponoc normy zrobionej(śmiech)! wracając do uprawnien.. jeśli zas sami mnie zwolnią w tym czasie nie ,musze oddawać tych 400 zl. Wymagania były coraz większe,i pretesje ze slabo spawam,czemu się nie dziwe bo jak miałem dobrze spawac skoro co chwile robilem wszystko tylko nie spawanie? No i pewnego dnia uslyszalem,ze koncza wspolprace ze mna itd. no to mysle? ulga koszmar się skonczyl ,chociaż nie musze kasy oddawać ,a uprawnienia sa dalej ważne. Pozniej perypetie z wyplata o ktra musialem walczyc i wcześniej obigówka ,ktra musial mi podbic kierownik. a wygladalo to tak. wzial .. podpisal i rzucil jak psu dosłownie, nawet z braku klasy nie odpowiedzil dowidzenia. Ale njwiekszy kubel glowy przyszedł po roku jak wyjechałem do Gdynii i tam poszedłem na rozmowe do stoznii NAUTA. zaszokowalo mnie wynagrodzenie które zaproponowali na wstępie 17 zl netto! no ale te uprawnienia.. i w tedy problemy same.bo nie ma certyfikatu na 136 a ja mam 135. wiec postanowiłem zrobić 136 i udałem się do pana ze szkolen w Gdansku i mowie,ze chce zrobić 136 bo 135 mam. A on do mnie ?ze 135 miałem jak zrobiłem kurs ,a ja ze mam przedluzenie uprawnien z przed niecałego roku na 135. a on mowi ze ta pieczatka co mam nic nie nzaczy bo nie mam pieczatki na certyfikacie.Ze ten co mi ja przybil w ksazece ,zabazowal na mojej nie wiedzy i po prstu mnie oszukal,bo tak naprawdę gdyby sam zrezygnowal z tamtej pracy to zaplacil był 400 zl za nic. Czyste oszustwo! chcieli wyludzic odemnie 400 zl. za cos czego nie było. Wiec proszę zastanowić się ,zanim się tam zaaplikuje.chyba ze się jest z rodziny;) POZDRAWIAM ZMIANE WOJTKA B.

pracownik dzieki Bogu byly
@Stoczniowiec

Ja tez tam pracowalem i zawsze wyplata byla wedlug naszych obliczen za niska oni mieli zawsze klopoty z liczeniem 5 razy 5 im wychodzilo 20 nam niestety 25 tak jak uczono nas w szkole Kiedy skonczyla mi sie umowa nie chcialem juz jej przedluzac bo szkoda nerwow wiec odszedlem nasylajac iM PIP Dzis juz nie pamietam ale za 2 lata pracy oddali mi okolo 5 tys no i oczywiscie zaplacili kare Jak nas poinformowala inspekcja znalezli tam wiele nieprawidlowosci ,lacznie skontrolowali ich 3 razy.Dziwie sie bardzo pracownikom ,ktorzy odchodza ,ze nie walcza o swoje i nie odbieraja swojej kasy ,po to jest inspekcja pracy zeby takim brac sie za tylek.O Wacku mam jak najgorsze zdanie,brak kultury osobistej i dobre wychowanie sie klania

pracowni

(usunięte przez moderatora) Koleś może zawodówkę skończył,albo nawet i nie! ale do roli (usunięte przez administratora) podwładnych debeściak! Kierownictwo też ściemnione po linii na bazie! Niejakiemu panu (usunięte przez moderatora) wydaje się, że jest premierem Donkiem na wichurze! Na co możesz liczyć? Nigdy wypłaty na czas, obcięcia wynagrodzenia zasadniczego, o premiach możesz zapomnieć, wiecznego stresu związanego z wymaganiami Kmitotów do zaorania! Niech tylko (usunięte przez moderatora) zakręci im kurek z kasą ! Niech (usunięte przez moderatora) trochę też poterepie porami !

Zostaw merytoryczną opinię o Stal-Systems S.A. - Przeworsk

• Jak się pracuje w Stal-Systems S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stal-Systems S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stal-Systems S.A.?

Stal-Systems S.A.