Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!
Nowy wpis
odradzam
30.08.2017 20:54
Inne
najgorszy pracodawca z jakim mialam do czynienia wyzysk to malo powiedziane, to sa ludzie niereformowalni dla ktorych pracownik jest nikim liczy sie wlasny zysk
Nowy wpis
koszmar
30.08.2017 21:38
Inne
pracowalam tam kilka lat temu dokladnie mam nadzieje ze kogos uda mi sie uchronic przed pojsciem do pracy do tego horroru, to miejsce gdzie pracuje sie doslownie 24h najpierw niby mowia ze do 2 a pozniej sie okazuje ze o 6 konczysz nad ranem i pozniej i 13 od nowa robota oczywiscie wlascielka nie rozumie tego ze ludzie potrzebuja czegos takiego jak sen i wydzwania jakby nigdy nic po pracy pracownikow ma sie za nic wazne zeby kasa sie zgadzala wielu ludzi wykiwali obiecujac normalna prace a jak bylo to wiadomo koszmar ponizenia brak szacunku do drugiej osoby niektorzy przyjezdzali z daleka a wracali z niczym mowia ze karma wraca, predzej czy pozniej mysle tak sie stanie nie da sie budowac czegos trwalego na cudzym nieszczesciu
pracownik
03.07.2013 02:35
Inne
Dom na plaży to to samo co restauracja "Bałtyk" tam można sobie przeczytać opinie o pracodawcy,
Właściciel celowo nie podaje nazwy lokalu a jedynie stronę internetową.
Zostaw merytoryczną opinię o Dom na plaży
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.