Opinie o Sunprogres w Nowa wieś

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sunprogres. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sunprogres na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sunprogres w Nowa wieś

wiocha

forum ciotek bezrobotnych widać . Nie mają na telefon ? teraz darmocha u wszystkich więc narzekajstwo nadawać można nawet na konferencyjnej,,,, liczą jednak na karierę blogowicz pierdoła roku podobno 1 mln. odsłon jest na tym forum i szukają talentów ! sunprogres wzbudza tyle emocji u tych orłów że aż dziw bierze że ich nie rozwali . Uważajcie kreatorzy , myśliciele, ludzie sukcesu żeby wam jad dupska nie rozsadziła hahahahaha nudno się zrobiło to trochę nakręcę , bo zapewne pacanki baranki podbiegną do korytka i się wygadają

Panisko
@wiocha

Wiocha - witaj kolego mój z sąsiedztwa ten poinformowany prawnik o krs ekd czy pkd , pisane bankructwo jak zapiał kogucik, oj ! ale popatrz nic mu nie płacą a sypie wiedzą! pracuje za darmo i nie narzeka - weźmy tego muminka do siebie - będzie nam kawę parzył -haha podoba mi się też ten doradca który chce wynagrodzenie za pierdzenie w siedzenie widziałeś jakie chcieliby warunki ! Zdaje się , że jesteśmy z innej bajki - sprzedajemy i zarabiamy ale jak pamiętasz wielu było w energii , telefonach i zawsze to samo daj, daj , daj, daj ,daj kto ich produkuje? i jak obciążają budżet zasiłkowy daj,daj mam plan na 125 % więc stawiasz fla....przyjacielu bo Cię pobiłem :18 umów! ale jest czerwiec , podejmujesz wyzwanie ? 20 umów ? John wielki? czekam do jutra czy podniesiesz rękawicę:-)

Wiocha
@Panisko

Panisko , skubańcu jak zwykle coś ukrywasz:-) Miałeś mieć .... ( konkurenci) , ale i tak (usunięte przez administratora)nie stuknąłeś haha dawaj : nie mniej niż 15 ! co ty na to ? ale podwajam stawkę ps. w poniedziałek zobaczysz wyniki - nie odpalaj jeszcze rac bo Ja daję dzisiaj ostro( już 2 spisałem a mam jeszcze o 18 i 19 2 następnych ) - szczeneczka opada:-) Pisałem do Jonasza o wzmocnienie akcji i mam zgode > Masz rację tutaj się fajnie pisze - błyszczymy jak na festynie u mnie w gnojownikach

Witajcie, dostajemy wypowiedzenia obecnych warunków i jako propozycję nie do odrzucenia najniższą krajową + marne premie. Jak się nie podoba to wypad. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

Seba
@pracownik

Chyba pracujemy w innych firmach... Pracuje w województwie warmińsko-mazurskim i w przeciwieństwie do Ciebie dostałem awans i nowe auto służbowe. Teraz zaczynamy sprzedaż nowych systemów solarnych i z tego co wiem dołączyło do nas kliku nowych handlowców. Na moim terenie też przydała by się jeszcze jedna osoba, więc jeśli ktoś byłby zainteresowany to chętnie pomogę zacząć. Warunki są bardzo atrakcyjne.

Praktycznie niewiele się nie zmieniło. Większe premie za wyniki.

kumpel żdzisia
@pracownik

nooo bardzo niewiele... etatowcy dostali 3/4 etatu, 1300 brutto i prowizje z 3 na 2% po 100% realizacji planu...Śmiech na sali. Dodam tylko, że byli w firmie ludzie, którzy samej podstawy mieli 3500 brutto z naciskiem na byli bo takie warunki ciężko przyjąć. Ludzie na WDG wcale nie są w lepszej sytuacji. Żeby dostać podstawę muszą wyrobić 4 umowy w pańszczyżnie także nie ma lekko w słonecznym progresie;)

uprzejmy

Wasz pracownik z Łańcuta jest na zwolnieniu lekarskim a pracuje w innej firmie. To coś nie halo.

małgorzata

jest duży problem z kontaktem poprzez infolinie z tą firmą ,mam awarię kolektora w trakcie trwania gwarancji i właśnie niemożliwy kontakt z tą firmą infolinia nie reaguje na wybierane numery a awaria jest poważna,nie mam pojecia co teraz robić moj tel.(usunięte przez administratora)POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!

Wiktor
@małgorzata

Witam, potwierdzam że kontakt jest utrudniony. U mnie na szczęście jeszcze wszytko działa ale pracownik od nich nie zostawił nawet wizytówki z numerem a miałem do nich sprawę. Jakoś tak dziwnie miał na imię. Pozdrawiam z Przecławia.

doradca techniczny

Kiedyś profeska, obecnie bliżej kaszanki;0

Sebuś

Hej, pozdrawiam wszystkich, mi się świetnie pracuje, premia za wyniki super i w sumie prawie nic nie muszę robić, bo wszystko dostaję z biura. Widać, że firma ostro wzięła się do pracy, bo mamy dużo nauki z nowym programem dotacji. Pogłoski o wchłonięciu to jakaś ściema, u mnie się nic nie zmieniło, a pracuję już 3 lata. Takie forum to śmietnik na bluzgi, nic wartościowego tu nie znajdziesz.

Witajcie, Sunprogres zostaje wchłonięty przez firmę Ekoprogram. To są ci sami ludzie więc nie spodziewam się poprawy warunków i atmosfery.

Człowiek
@Gość

Sunprogres to marka ekoprogramu więc nic nowego nie odkryłeś...

@Człowiek

Sunprogres to spółka cywilna cywilna a Ekoprogram to spółka z o.o. komandytowa. Sprawdź sobie w KRS albo CEIDG. Sunprogres odchodzi do lamusa bo jest tak zadłużona i bez kasy, że premie w tym miesiącu dla handlowców wynosiły 300zł. Ekoprogram to będzie spółka bez odpowiedzialności przy takich układach.

Spostrzegawczy
@Gość

"Człowiek" ale ty jesteś zorientowany, skąd masz takie informacje? Pracujesz tam, czy co? Pewnie zarabiasz tam kupę kasy i martwisz się, że przyjdą inni i cię wygryzą?! Czyli pisanie na tym forum nie ma już sensu skoro SunProgres już nie ma, tak? Założyliście już jakieś nowe forum o EkoProgram, bo chciałbym już napisać co myślę, tylko za bardzo nie wiem co, ale w sumie patrząc na poziom postów "Człowieka" to mogę napisać cokolwiek, bo przecież to i tak bezsensu.

Bezrobotny

Co wam mam napisać ?siedzę i szukam roboty bo mi podziękowali żałuję że nie dałem chociaż 10% z tego co powinienem teraz chodzę do firm kukuryku i wiem że niedobrze zrobiłem Zebrało mi się na odwagę i przyznaję że popełniłem błąd ale to chyba dobrze bo wiem czego nie zrobię ( raczej co zrobie) w przyszłości powodzenia wszystkim

@Bezrobotny

Kubuś przestań hejtować

Concept

Sławek, Marta: witamy w GIODO.

Kolega

Zapraszam na profesjonalne szkolenie na www.darmoweszkolenia.com np. z telemarketingu, najlepiej te za 1800 zł i będzie dobrze Uczymy zasad sprzedaży , telemarketingu, zachowania jak i wielu przydatnych rzeczy w rzemiośle handlowca

Sunprogres

Oferujemy wiele sposobów współpracy, aby każdy sam mógł wybrać swój plan pracy dostosowany do umiejętności oraz celów finansowych. Udostępniamy wszelkie potrzebne materiały i szkolenia. Nasza firma od lat sprzedaje systemy solarne, zainstalowaliśmy już ponad 4000 instalacji w całej Polsce, dlatego mam naprawdę bardzo duże doświadczenie z przedstawicielami oraz agentami. Kompetentnych i uczciwych pracowników bardzo cenimy, wynagradzamy, szanujemy i bardzo lubimy z nim współpracować. Wielu z nich jest z nami od lat. Niestety o innych chcemy jak najszybciej zapomnieć.

szczęśliwy były pracownik
@Sunprogres

Ja też chce o was jak najszybciej zapomnieć. Takiego cwaniactwa i niesłowności nigdzie nie doświadczyłem. A po was (z pewnych względów, dobrze znanych wam i nie tylko, oczekiwałbym czegoś innego). Ośmieszacie się takimi wypowiedziami. A odnosząc sie do waszego uroczego wpisu - "Kompetentnych (co sprzedają bez żadnego wsparcia od was) i uczciwych (co się nigdy nie upominają o swoje,zakładają z własnej kieszeni) pracowników bardzo cenimy (podstawa 1500-1800), wynagradzamy (po terminie z pociętą prowizją), szanujemy (tu mi brak komentarza, ponieważ szacunku nie okazaliście mi nigdy)i bardzo lubimy z nim współpracować".

@szczęśliwy były pracownik

Ja też się cieszę że już tu nie pracuję. Żadnej stabilizacji nie było w firmie. Pracuję u konkurencji za lepsze pieniądze i w koleżeńskiej atmosferze.(usunięte przez administratora)

gość

W rozmowie kwalifikacyjnej same superlatywy. Potem zderzenie z rzeczywistością i czekam 3 mce na wynagrodzenie. Umowa agencyjna wymaga chodzenia po domach i proszenie się o zakup kolektorów. Obiecują telemarketing a potem oczekują że sam będziesz dzwonił i umawiał sobie spotkania.

Sunprogres

Widzę po wpisach, że temat nadal niektórych bardzo emocjonuje. Jestem pod wrażeniem zaangażowania Alojza oraz wzruszyłem się czytając jego wspomnienia. Takie emocje naprawdę trzeba cenić. Dziękujemy i cieszymy się, że jesteś z nami. Rozumiemy obawy niektórych przed "nowym" ale gdyby "stare" było dobre nie trzeba by było nic zmieniać. Oferujemy wiele sposobów współpracy i każdy sam wybiera swój własny plan pracy. Jedyne czego wymagamy to uczciwości, zaangażowania i chęci do pracy. Czy to za dużo? Przecież większość wpisuje te cechy w swoim cv. Naprawdę życzymy Wam samych sukcesów!

@Sunprogres

Uczciwość zacznijcie od siebie drodzy Sunprogres. A do tego dalej zatrudniajcie byle kogo za śmieszne pieniądze to opinia o was będzie cały czas na podobnym poziomie. Wpisując tutaj głupoty okraszone w pseudo intelektualny bełkot (usunięte przez administratora)

doradca

Wsparcie sprzedażowe od miesiąca - niesamowite , odkąd zarząd zmienił zarządzanie firmą ,już bez RKS to niebo a ziemia . Teraz dopiero widać potencjał działu wsparcia. Teraz widzę wizję działań i moją przyszłość w firmie. Polecam innym.

Sunprogres

Drodzy czytelnicy uprzejmie informuję, że nasza firma nie znajduje się w KRD, ponieważ Krajowy Rejestr Długów jest firmą prywatną, a za udzielenie informacji o firmie należy zapłacić i podpisać umowę. Takie wpisy mają na celu po prostu zwiększenie liczby klientów KRD. Nasza firma z każdym miesiącem zwiększa ilość zamontowanych systemów solarnych, zapewniając instalacje najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Jak to w naszym kraju bywa sukces w oczy kole i niestety spotykamy się jak widać z zawiścią i zazdrością. Dodatkowo właśnie kończy się dofinansowanie NFOŚiGW do kolektorów. Już niedługo zaczynamy nową kampanię. Wszelkie pytnia odnośnie naszej firmy proszę kierować na maila biuro@sunprogres.pl lub za pośrednictwem formularzy na naszej stronie. Z przyjemnością na nie odpowiem. Z wyrazami szacunku dla wszystkich forumowiczów, Zespół Sunprogres

Sunprogres

Rozumiem Twoje obawy, weź jednak pod uwagę, że nie ma nas w KRD. Nie mamy również żadnych zaległości wobec naszych pracowników. Aktualnie wypłacamy premie za rekordową sprzedaż. Nie bagatelizujemy jednak Twoich obaw więc jeśli dysponujesz jakimiś sensownymi faktami, bardzo proszę o kontakt bezpośrednio z naszą firmą.

Marian Mrózek
@Sunprogres

Nareszcie ktoś z firmy sensownie zareagował Pracowałem 1 rok i znam firmę Sunprogres i żadnego złego złamanego słowa nie powiem Dziwię się , że kilku klakierów robi Wam takie bydło ale cieszy fakt że teraz rzetelnie i w oparciu o FAKTY poradzicie sobie z "niezadowolonymi" burzycielami i oszczercami Fakty,fakty - to jest cenne dla szukających pracy! Brawo MM ci którzy powinni wiedzieć -wiedzą kto pisze -Pozdrawiam z kaliforni

kamil

jak się z Tobą skontaktować? Jestem ze Śremu i chciałbym pogadać

Jacek
@kamil

napisz i wyślij CV na wspolpraca@sunprogres.pl

Jacek
@kamil

sory , wspolpraca@sunprogres.eu

Patryk Legnica

Jestem po pierwszym miesiącu i polecam sam pozyskuję klientów dostałem kilka namiarów z firmy kolega wprowadzający bardzo miły kasa zaliczkowa na czas kiedy potrzebowałem wypłata - dzisiaj wystawiłem rachunek Legnica

Doradca Handlowy

Witam, dawno nie zaglądałem na to forum. Widzę tutaj niezły bigos a nie opinie na temat pracy w firmie. Nie polecam pracy w Sunprogres ze względu na: 1) brak wsparcia w sprzedaży. Jedyne na co można liczyć to ulotki i wizytówki. 2)(usunięte przez administratora)br /> 3) złą atmosferę pracy Deklarowane wynagrodzenia są przeciętne więc radzę szukać innego pracodawcy.

Rzorabiaka

ten koto się odezwie pierwszy przegrywa

@Rzorabiaka

to przegrałeś :)

ale jaja , to już nie forum tylko psychodela aż przecinka nie stawiam bo mnie posądzą Radki Tolki Mirki i .... ja pracuję jak mój kolega( który mnie zachęcił , aby przeciwstawić się fałszywym opinią bezimiennych) i będę pisał wszystkim i odpisywał na bieżąco jak ktoś chce Teraz , już poprawnie z interpunkcją: Jeśli ktoś ma pretensje ,sprawę zapewne sobie załatwi tak jak to powinno być załatwione Praca dla dobrych handlowców , sprzedaż przyjemna Jeśli chcesz się przyuczać do zawodu - biorę np. Ja na spotkania z klientem przez 2-3 dni i wszystko w praktyce pokazuję teoria spokojnie do przyswojenia Pieniądze : każdy ma inne oczekiwania - ale masz jasno podane ile i za co Spotkania umawiam sam ale i dostaję z firmy Mam także inne możliwości , które opracowano i z nich korzystam Energia odnawialna to przyszłość i zapraszam Działam w Mazowieckim 13 osób obserwuje - ? to nie dla Was pisze tylko dla odwiedzających

Śląskie prawdziwe

Dziwne , bo w śląskim jestem tylko Ja ? to jest nas 2 ? pracuję 19 miesięcy

@Śląskie prawdziwe

W tej firmie i na tym forum dzieją się cuda więc możesz o czymś nie wiedzieć :P

zmotywowany
@Gość

hahha to jest nas trzech :)

Romek

Ja pracuję już ponad rok i jestem bardzo zadowolony . Oczywiście sprzedaję dużo . Dużo to znaczy że firma jest zadowolona. Ktoś tam pisze o pomocy ... Ja i koledzy którzy się sprawdzili mamy wszystko , lecz oczywiście nie było to od razu , musiałem się wykazać - to chyba normalne. Wchodzę raz od czasu na to forum i jak zwykle nic tylko kółka wzajemnej adoracji . Wpiszcie swoją opinię i koniec a te dziwne poglądy wymieńcie na priva - ale podejrzewam , że to nie jest tak emocjonujące .. Pytałem wszystkich zadowolonych a na 9 osób w mojej sekcji 8 jest bardzo zadowolonych dlaczego nie piszą na tym forum dla przeciw wagi? I najlepiej ujął to Tomek: czy Tym ludziom cokolwiek pomożesz? masz czas by tracić na Nich . Zgadzam się , ten kto pracuje i ma wyniki nie siedzi na durnych forach pisząc książki ! a tak na koniec , kto był waszym RKS , że się nie opiekował ? niemożliwe..by tak było

Mirek
@Romek

To koledze pozazdrościć, nie każdy miał tyle szczęścia że firma mu dała "wszystko". Ja odszedłem gdyż byłem skrajnie nieprofesjonalnie potraktowany, firma nie dała mi nic łącznie z tym co się umawiali. Ale nie pluje tu na nich mimo że nie zgadzam się z pozytywnymi opiniami. Więc oszczędź sobie wyliczanie szczęśliwych osób i zapytaj nie tylko zadowolonych ("...Pytałem wszystkich zadowolonych a na 9 osób w mojej sekcji 8 jest bardzo zadowolonych dlaczego nie piszą na tym forum...") To poznasz obiektywne zdanie większości a nie wszystko weźmiesz przez pryzmat swoich fantastycznych wyników. Wtedy może trafi do Twojej głowy że ktoś może ma inne zdanie.

Romek
@Mirek

Nie mogę pisać bo to pewno napędzi spiralę ale ryzyk fizyk : piszesz i idziesz dalej a nie kurnikujesz i z braku laku czas jakoś leci zastanów się nad sensem takich forum ? czy ma tu być grupka tych samych osób wymieniających zdania czy tez wypowiedź i the end? Czy komuś przyda się czytanie 20 postów nick Mirek ? sądzę , że rozsądny internauta nic z tego nie weźmie Właśnie takie posty umniejszają wadze sensowności prowadzenia forum więc proszę , nie zabijajcie tego ! napisz raz a dobrze i daj szansę następnym :-) polemika to na priva , ale ja osobiście dziękuję Dzisiaj 3 umowy , więc co tam :-)

Mirek
@Romek

Pisałem pierwszy i miałem nadzieję ostatni raz moralisto. Ale skoro skomentowałeś to masz swoją spiralę: pomyśl też nad sensem swoich wypowiedzi i przeczytaj jeszcze raz co pisałem tym razem ze zrozumieniem. Każda opinia na forum będzie subiektywna, to też weź pod uwagę. Po za tym ty robisz chlew z tego forum, bo skoro ktoś ma inne zdanie to trzeba go zwymyślać lub po "kozacku" zmoralizować. Śmieszy mnie coś takiego i cieszę się że już tam nie pracuje bo ludzie w dalszym ciągu podobni. To tyle w temacie, daruj już sobie...

Młody
@Mirek

Niektórzy mówią że handlowiec to człowiek , który sprzeda piasek na pustyni czy to możliwe ?

Zostaw merytoryczną opinię o Sunprogres - Nowa wieś

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sunprogres?

Kandydaci do pracy w Sunprogres napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.