Vektor

Gdańsk

Opinie o Vektor

Monter

Znalazłem w gazecie ogłoszenie o wolnym stanowisku ślusarz. Praca polegała na kuciu w zbrojonym betonie otworów pod słupki ogrodzenia. Oferta pracodawcy - miesiąc pracy bez ubezpieczenia za 10 zĺ na godzinę bo wszyscy go okradają i musi sprawdzić. Dlaczego więc nie wystawi nawet umowy zlecenia? Wszystkie urządzenia elektryczne niby nowe ale połączone na krótko bo ... właśnie wyłącznik się zepsuł. Co zrobić gdy zatnie wiertło lub gdy dotknie ktoś szlifierkę z tarczą do cięcia ?Praca w słońcu i ani kropli wody. Nie doczekałem się umowy więc przestałem pracować. Do dziś nie otrzymałem wynagrodzenia bo ''koszt wyrobienia przepustki jest wysoki''. Szef - typ o skłonności wodolejstwa.

Zostaw opinię o Vektor - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vektor