Temkop Sp. z o.o

Katowice

Opinie o Temkop Sp. z o.o

Pracownik Wesoła

Firma działa i są przyjęcia na Staszic i na wesołą z Wesołą mają podpisaną umowę na 12 miesięcy a ze staszicem na niecałe 3 miesiące . Kartki po 10 zł. Na wesołej Chłopaki na guziku 90zl za dniówkę na rękę . W przodku zależy od metrów. Na Staszicu mają odstawe do zabudowy ale to już końcówka i nie wiadomo czy im kopalnia przedłuży umowe.

Edyta

Cześć, poprzednie opinie są trochę przestarzałe, ktoś z Was pytał czy firma nadal działa, również się nad tym zastanawiam. Sprawdzałam w wyszukiwarce firmę, jednak nie mają żadnej strony internetowej a w KRSie widnieją, wiecie coś na temat tej firmy?

Prezio
@Edyta 03.08.2017 10:41

Prezesa zapytać

Radek

Jest robota teraz?

Jesz

Spółka jeszcze działa?

bat

do wesoła cos jest w tym co godosz bo jo tyż odczuł

swojak

do G :/jnvjjbn są umowy sa pieniądze ,jak na guziolu siedzisz to co chcesz ...

wesola

chyba zaczyna się coś pozytywnego dziać w tej firmie zarobki ruszyły w górę i zapanował wreście porzadek przy Łaskudzie, tylko tak dalej mam na drugą zmianę

G :/jnvjjbn

Tragedia 3 święta cały miesiąc w przypadku 2400 wesoła

take

Hej, mają teraz jakieś oferty pracy? Dzięki za odpowiedź

gzugol

Teraz się oglaszaja warto brnac w to ?

Nowy

Chopy warto się pakować w ta robota ??

Nowy

Za same czarne dni ?brutto czy netto ? I druga sprawa ze to by była moja pierwsza robota na dole .. I zastanawiam się bo 25l dołu i penzyja ..

Nowy

Czy warto iść do temkopu na wieczorek?? Jakie zarobki ??

john

że niby tymczasowa, w to nie uwierzę nigdy

prezes

Ale se slodzicie

gonzo

zarobki do konca marca maja byc po nizej 2000 a potem co czekajcie jak skonczy sie chodnik i spagowanie to terminy a potem co haha szukaj nowej roboty niema co wiezyc ze bedzie lepiej

Przodowy

hahaah 3 tysiace Nigdy tam tyle nie zarobilem od ponad roku. Zastanowcie sie czy chcecie tam pracować. Zarząd nie szanuje Pracownikow Ciezko coś załatwić. Pozdrawiam

zubreti

Robie 9 lat i jest tragedia kartki po 10 do aradu a wyplaty 1800

Olek

Narobisz sie za pięciu a zarobisz 1500,a jak tu żyć cały miesiąc, o traktowaniu pracowników już nawet nie wspomnę.

zxc

O tych 3 tys zl, to nie wierze, ze napisał górnik, a jak już to na pewno nie z Jastrzebia, bo w tej "firmie" ludzie już 2 miesiące są bez wyplaty.

gornik

firma upada zarobki 1700

jasio 23]
@gornik 29.12.2014 21:08
firma upada zarobki 1700

ile sie wkoncu zazrabia

bob

Gornik masz racje ktos cos uslyszy a podem pier... Trzy po trzy

GÓRNIK

kto wam powiedział o upadłości to jest kompletna bzdura .jeżeli nie wiesz to nie rób zamieszania a co bedzie to zobaczymy co do zarobków to w każdej firmie spadły pozdrawiam GÓRNIK

rastafal

nawet i 8000 można było zarobić ale właśnie można było teraz firma już upada jak sytuacja się nie poprawi to tem kop przestanie istnieć kwestia 6 miesięcy morze 12

harry parter

ponawiam pytanie kolegi z poprzedniego wpisu, czy rzeczywiście można u nich zarobić te 5000 miesięcznie, i czy jest to kwota netto czy brutto? kluczowe jest też na jakim stanowisku można zarobić takie kokosy i co trzeba zrobić żeby tak bajeczną sumę na koncie zobaczyć? będę wdzięczny jeśli ktoś odpisze

gość

Czy będą jakieś przyjęcia w najbliższym czasie i na którą kopalnie pozdrawiam

Seba

Jak nie robicie to i nie zarobicie a jak zaczniecie uczciwie machać łopatą to i 5000 na rękę dostaniecie, a z tym upadaniem to jakaś przesada bo pracuje 10 lat i wypłata zawsze na 10-go była, nie tak jak u konkurencji(wcale albo na raty) Ale jak się komu nie podoba to nikt na siła nie trzyma.

lolek

Tomasz - 2013-07-12 21:30:50 anonim a to jakieś sprawdzone info że firma zaczyna upadać? czy tylko z Twojego punktu widzenia tak się dzieje?to prawda niema metrów nie ma kasy choćby przodek się sypał 3000 tysie tak ale z dwoma świętami

Co wy piszecie ledwo w przodku teraz idzie zarobic 2,500 chyba ze z świetami. Firma upada na psy.

maly

tak zazwyczaj bywa w takich firmach.na to sie nic nie poradzi

anonimm

wszedzie tylko emeryci.. zal i porazka ze te(usunięte przez administratora)blokuja miejsca dla mlodych!

zarobić 3 tysiące to nieosiągalna suma dla przeciętnego pracownika, zarabiają tylko ci ,co pracują w przodku i to przy dużym wykonie.Więc nie opowiadajcie bzdur.

PRACOWNIK

DOZÓR jak na kopalni spanikowany , zarabia dobrze plus emerytura wiec dbają o siebie .KIEROWNIK jak furman trzyma mocno lejce trochę pyskaty a tak to okej PANIE w biurze też miłe -ale nie wszystkie i nawet niczego sobie ,,ale leżeć się nie da ,,

ogulnie o firmie od 1-10 to 6 fakt to ze dozor gnebi zarobki dobre ok3tys jak komus malo to moze swieta robic,paczki dla dzieci,oraz basen nie narzekam jak narazie wiadomo ze jak ktos bedzie w kuilki lecial to nie zarobi

kabanos

hoddog
@kabanos 10.05.2010 06:02
idzie na dno dozór który jest na wieczorku beznadziejny kierownik człowiek bez klasy i szacunku dla ludzi...

no idzie na dno fakt teraz to czekamy az ogłosi upadłosc kfestia czasu

Zostaw opinię o Temkop Sp. z o.o - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Temkop Sp. z o.o