NZ Techno Sp. z o.o.

Opinie o NZ Techno Sp. z o.o.

Karolina

@Do. skoro piszesz taką radę to dobrze byłoby, żebyś ją uargumentował. Dlaczego nie polecasz? Na jakim stanowisku byłeś i praca Cie nie satysfakcjonowała? Wtedy osoby, które zastanawiają się nad pracą będą wiedziały, że to rzetelne opinie o NZ Techno Sp. z o.o.

Do.

Radzę omijać szerokim łukiem.

Antonio

@Maciej oczywiście, że warto rekrutować na przedstawiciela medycznego :) Ale teraz nie prowadzą rekrutacji na to stanowisko, więc będziesz musiał chyba poczekać.

Ja

@Dziwny oj nie wydaje mi się by zwalniali od tak, bo mają jakiś kaprys. Przecież znalezienie takiego pracownika na zastępstwo nie jest łatwe, a firma nie może sobie pozwolić na jakieś przesunięcia w czasie czy coś. Moim zdaniem warto się u nich zatrudnić i mam taki zamiar wysyłając cv na stanowisko specjalisty ds. zamówień publicznych w Warszawie (usunięte przez administratora) No ale żeby się dostać to trzeba mieć doświadczenie na podobym stanowisku 2-3 lata

jaco

@Zainteresowany, nie tylko na śląsk, ale i na lubuskie i opolskie. Jak dla mnie super, że w ogłoszeniu napisali (usunięte przez administratora) niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon,)

marek

wydaje mi się, ze teraz w tej firmie jest tak, że mają umowy(usunięte przez administratora) nawet dla tych nowych pracowników, a rekrutacja od tego miesiąca miała sie zacząć dopiero.

pokkem

Oprócz tego, że polecają to można samemu wyciągnąć wnioski, że firma dobrze się sprawuje, ponieważ nikt się obecnie nie zwalnia. Także pracownicy dobrze się czują.

ach

@tomek pewnie, że zarobki są dobre, a zatrudnienie an specjalistów bardzo się opłaca. Tyle, że teraz nie jest przeprowadzana chyba żadna rekrutacja, prawda? pozdrawiam

tomek

dobrze, że @omen napisał ten komentarz i ja się zgadazam, bo faktycznie im starszy szef tym ma wiecej za sobą i też dlatego u ncih sa bardzo dobre stawki, cenią specjalistów.

internauta

Na szczescie dzięki internetowi można dowiedzieć się dużo o różnych rzeczach w tym i o takich firmach jak opisywana. Akurat znam firmę i zgadzam się z negatywnymi opiniami poprzedników na temat NZTechno. Życzę powodzenia w poszukiwaniach innego pracodawcy.

a.l.

piszecie, i piszecie, niezadowoleni, znaleźliście gdzieś pracę? i jak Wam tam idzie? jeżeli jesteście szczęśliwi, gratuluję, czasem mam wrażenie, że niektórym powinno zabronić się korzystania z internetu pozdrawiam

m

a ile można wtedy zarobić ?

Zostaw opinię o NZ Techno Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZ Techno Sp. z o.o.