Opinie o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Wojciech Gola

Dzień dobry, W związku z problemami federacji High League Zarząd Fame MMA oficjalnie ogłasza, że walka Pana Michała Łukasika z Jackiem Murańskim odbędzie się na Gali Fame MMA 19 jako main event! Zapraszam serdecznie

Sąsiedzi rodziców

Potwierdzamy, na własne oczy widzieliśmy jak pan Michał osobiście na własnych plecach wnosił lodówkę do domu rodziców. Ten facet naprawdę ma gest.

marcin ł
@Sąsiedzi rodziców

również potwierdzam, razem z bratem daliśmy tą lodówkę rodzicom jako wspólny prezent. niestety ze względu na pilny wyjazd służbowy nie mogłem pomóc z wnoszeniem.

Serwis sprzątający Eurocentrum

Nie chcemy się mieszać w cudze sprawy ale często nasi serwisanci byli świadkami w jakim stanie jest lodówka w biurowej kuchni. Nieświeże jedzenie, pozostałości, okruszki i brud nie sprawiały dobrego wrażenia o jej użytkownikach. Cieszymy się że służy u państwa i dbacie o nią w przeciwieństwie do poprzedników.

Rektor WSŁ

Jako Rektor Wyższej Szkoły Łukasiewicza bardzo dobrze wspominam studenta a obecnego doktora Pana Michała Kwestia czasu jest gdy zostanie on prezesem Polskiej Izby Spedycji (usunięte przez administratora) geniusz w swoim fachu

sepp blatter

czy firma silvan jest wypłacalna i zwycięzcy konkursu typów MŚ 2022 otrzymali swoją wygraną - po 50zł na głowę? 3 osoby, które zajęły drugie miejsce powinny dostać po 16.66zł na głowę - tutaj również proszę o potwierdzenie. dziękuję

Pracownik Biurowy

Rozmowa zwięzła i merytoryczna. Dużo szczegółowych pytań związanych stricte z doświadczeniem zawodowym. Bez owijania w tzw. bawełnę , dokładnie określone cele i zadania w potencjalnej pracy.

Doświadczenie zawodowe - szczegółowe pytania związane z zadaniami w pracy

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
billing

kierownik oddziału ze stolicy województwa śląskiego nabrał takiej wprawy, że jest w stanie sprawdzić cały miesięczny billing w mniej niż 10min a kiedyś mu to zajmowało caaaały dzień.

michal
@billing

potwierdzam, final billing kluczowego klienta firmy mieści się teraz na jednej kartce A5.

@anon

Jak wygląda praca biurowa w firmie Silvan? Są jakieś rekrutacje? Jak podchodzą do pracowników?

kogo pytales?

ja kiedys powiedzialem ze nie ma aut na ladunki i dr pan michal zaproponowal mi wycieczke do neapolu zeby mi pokazac ilu kierowcow czeka tygodniami na zaladunki znudzeni i zmeczeni ale nie pojechalem wtedy

faktury

silvan dostaje tyle zleceń, że pewnego razu kierownik z katowic musiał jechać specjalnie do poznania i cały dzień nie robił nic innego ino otwierał listy z fakturami od przewoźników - stąd są opóźnienia w płatnościach czasami.

Denis

Witam, Czy zmieniło się coś w kwestii składania życzeń urodzinowych pracownikom przez kierownika oddziału Katowice? Czy dalej wybiega przed szereg wszystkich, składa je jako pierwszy po czym daje prezent i próbuje kawałek ciasta? ????

KijWamwOdpyt

Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) ludzi na wypłatach ! Atmosfera również nie jest zbyt na wysokim poziomie. Nie warto i odradzam

@KijWamwOdpyt

Człowieku a z czego ty nie jesteś zadowolony ? Przecież ktoś wcześniej napisał ze firma Silvan daje pracownikom bardzo dobrze zarobić a o atmosferze to już nie wspomnę „przecież jest super atmosfera” :-D Wypłaty takie co daje firma Silvan to jest śmiech bo zapieprzasz cały tydzień świątki piątki i niedziele i dostajesz ochłapy a w innych firmach chociaż godnie płaca i jest normalna atmosfera a tak poza tym to wypłatę podnosi tylko premia bo bez premii to dostal byś może 3500zl ogólnie tez nie polecam pracy w tej firmie !!!

często to znaczy? skoro tak to czy jesteś w stanie przytoczyć okoliczności, w których tego typu sytuacje zachodzą? może w niektórych wyjdzie, że jednak jest powód na który warto zwrócić szczególną uwagę? i w drugą stronę, kiedy na pewno się ją dostaje?

monika from silvana

kiedys dostalam obciazenie od doktora pana michala i czulam sie po tym nie tylko dobrze ale bardzo dobrze bo wiem ze to bylo dla mojego dobra.

FBI

Według śledczych badających sprawę paszkwil został napisany przez pracownika firmy bądź osobę z zewnątrz.

Słodki

Cześć. Idę na rozmowę o pracę na stanowisku operatora wózka widłowego czy jest ktoś kto może napisać jak wygląda praca na tym stanowisku i jakie są warunki .? Dziex

@Słodki

Daruj sobie tą rozmowę bo to co piszą to się wszystko zgadza ,praca na tym stanowisku to wyglada tak ze robisz wszystko czyli nie myśl ze będziesz tylko operatorem wózka widłowego bo na rozmowie nawijają makaron na uszy a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.Ja nie będę się wypowiadał jaka tam jest praca bo mieli dobrych pracowników którzy pracowali a nie obijali się ,to ich pozwalniali (nie przedłużyli im umowy) ci co nie robią to zostali a ci co robili to już dawno mają inną pracę ,chłopie jak chcesz marnować czas i wiecznie się stresować to śmiało idź na rozmowę daj znać co ci na obiecali :-D

@Anonim

Byłem na rozmowie .. umowa o pracę na okres próbny 3960 brutto + 950 premii +150 za przestrzeganie zasad BHP . Praca na 3 zmiany między 2 a 3 zmiana weekend pracujący płatny 100% Drobne prace manualne ale praca na wózku może to zmieniać się w zależności od zapotrzebowania. I praktycznie tyle .. szukają na dłuższą metę

@Anonim

A ty tam pracowałeś ? Jak długo i jakie wrażenia??

@Słodki

Panie to szukaj sobie gdzieś indziej na góra dwie zmiany bo co to są za pieniądze 3960BRUTTO ??? :-D + premia 950 :-D śmiech na sali dostaniesz wypłatę maks 4500 ale więcej ciebie nie ma w domu niż jesteś bo wiadomo ze po nocce musisz się wyspać to nic nie masz z tego dnia i na dodatek w weekendy musisz pracować a co najgorsze to w niedziele zaczynasz nockę na 18 do 6 :-D porażka ,nie wierz w jakieś puste słowa „drobne prace manualne” będziesz przekładał pomidory ,arbuzy itd albo będziesz musiał rozpietrowywac palety albo przekładać cała paletę cukru jak ktoś inny rozwali to będziesz ty to robił a na wózek będziesz sporadycznie wsiadał albo wtedy jak komuś nie będzie się chciało to wtedy ty a inni będą na cmiku albo znikną z magazynu a ty będziesz sam robił Poszukaj sobie normalnej pracy bo tam ciebie zmęczą psychicznie na jedna zmianę płaca 4000netto i jesteś cały tydzień popołudniu w domu i weekendy tez NIE DAJ SIĘ WYKORZYSTAĆ

Slodki
@Anonim

To daj mi namiar gdzie to pójdę pracować tam gdzie ty pracujesz byczku :-D na tą jedną zmianę za 4000 tyś na rękę bez pracujących weekendów. Z tego co ja wiem pracują tam ludzie po 3/5 lat . Podaj namiar gdzie taka pracę można dorwać chętnie przyjdę

@Slodki

Chyba pomyliłeś osoby bo ja pracuje na dwie zmiany i za 4300 netto ,to prawda bez weekendow!!! Tak poza tym skoro wiesz ze „pracują tam ludzie po 3/5 lat” to po co chcesz ode mnie namiar skoro ewidentnie pomyliłeś osoby !!!

nie wiem o co konkretnie chodziło tam pod koniec ale to jedyny argument ze strony firmy na podziękowanie za ewentualną współpracę? w innych przypadkach raczej do tego nie dochodzi i można się czuć względnie bezpiecznym? tu akurat stanowisko kiero zostało przytoczone, tak? a co z pozostałymi?

Picka z dupką

Do czego doprowadziły działania kierownika katowickiego, że osoby pracujące dotychczas w administracji zmuszone są ratować sytuację handlową firmy? Najlepsi handlowcy, w tym Mariusz handlowiec odeszli, a reszta musi teraz dźwigać ciężary firmy

Ciekawska lola

Jak doktor Pan Michał swoim brakiem kompetencji mógł zaprzepaścić tak duże szanse na rozwój oddziału? Katowice miały potencjał a on doprowadził do upadku i to tak spektakularnego, chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości, nawet tamtejsza kadra która nie miała odwagi odejść

Pan Andrzej od francuskiego

Próbowałem kiedyś swoich sił jako handlowiec z francuskim, ale wyniki były słabe i mnie wyrzucono z firmy. Pamietam jedynie barwne spotkania w konferencyjnej, doktor Pan Michał doskonale je prowadził. Nie spełniłem jednak pokładanych we mnie oczekiwań a mówię dobrze po francusku, lepiej niż Trzaskowski.

@Pan Andrzej od francuskiego

I to w zasadzie jedynie z językiem miałby być problem? Zauważył Pan może jeszcze drobne zaległości w innych obszarach, na które warto zwrócić uwagę jeśli ktoś faktycznie chciałby zatrzymać się na dłużej? O jakich najistotniejszych kompetencjach byłaby tu mowa?

@Karolina

W zasadzie chodziło o to że firma dostarczyła mi wszystkich narzędzi, przyszedłem na gotowe a moje wyniki nie pozwalały nawet na pokrycie miesięcznej gaży…. Firmie nic nie zostawało i kierownik chyba dokładał ze swoich żeby opłacić moją osobę Swoją drogą nie miałem pojęcia że on jest doktorem

@Andrzej

ten tytuł w zasadzie cokolwiek by zmieniał? miesięczna gaża? ile wynosi? i co w takim razie należałoby zrobić, żeby polepszyć te całe wyniki? jakie są perspektywy?

Andrzej ponownie
@Karolina

Posiadając tytuł doktora może szkolić nowych pracowników i chętnych, ciężko chyba jednak o terminy bo to jeden z autorytetów polskiej spedycji. Co do gaży, moje wynagrodzenie było większe niż zysk z mojej pracy niestety, ale po francusku mówię naprawdę doskonale… na spotkaniu z Trzaskowskim rozmawialiśmy wyłącznie w tym języku Żeby polepszyć wyniki trzeba przestać narzekać, podziękować firmie za możliwość rozwoju i słuchać kierownictwa który chce dla pracowników ich dobra

@Andrzej ponownie

Również potwierdzam świetną znajomość języka francuskiego przez Pana Rafała T. oraz mojego imiennika - Pana Andrzeja od francuskiego. Słyszałem ich dyskusje kilkukrotnie na wycieczce do Parlamentu Europejskiego w Strasburgu.

Prezydent Poznania

Dobry wieczór. Jako włodarz miasta chciałbym wziąć w obronę Pana Michała i jego firmę. Silvan nie tylko przyczynił się do rozwoju światowego transportu ale również do rozwoju naszego miasta. Wielu pracowników znalazło tam zatrudnienie a ogromne zarobki pozwalają na godne życie oraz perspektywy na przyszłość.

dr Pan Michał

Dzień dobry, Szukam pracownika do odstawiania samochodów moich pracowników spod siedziby mojego oddziału firmy Silvan w Katowicach na parking galerii Silesia City Center w godzinach porannych 07:30-08:30 oraz ponowne podstawianie ich pod biuro w godzinach 16:00-17:00. Łącznie 4 samochody, skrzynia manualna. Stawka do podania.

Gawron

Witam serdecznie, Czy pracownicy oddziału Katowice mogą wystawiać ładunki ze stawką bez konsultacji z kierownikiem oddziału? Słyszałem, że wiele zmieniło się na lepsze, rozważam powrót.

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 21 stycznia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Operator. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Krasnal

Jeżeli chodzi o prace jako operator w żernikach koło poznania to lepiej się grubo zastanów a po drugie to jak już się zdecydujesz to po może mąka po tyg zrezygnujesz !!! Jak masz silne nerwy to może jakoś wytrzymasz ten (usunięte przez administratora) ale nie licz na cud bo nie myśl ze będziesz pracował tylko jako operator ,będziesz robił wszystko co przyjdziejakis modry z biura jeden z drugim i będziesz musiał robić rzeczy których się nie spodziewałeś robić jaki operator !!! Tam będziesz robił jako biały (usunięte przez administratora) od wszystkiego a „operator” to nie będziesz miał nawet na umówię tylko „magazynier” i tutaj kończy się kolorowa praca w silvanie !!!

obecny pracownik
@Krasnal

Ty to masz naprawdę jakieś problemy ze sobą , jeżeli myślisz ,że praca to spanie na wózku i ciągłe siedzenie na L4 to chyba słownik weź do ręki. Zapewne jesteś geniuszem , który nawet dobrze auta nie potrafi załadować i spisać towaru ,a wywody i błędy w pisowni robisz takie , że na lekcje chodziłeś chyba tak samo często jak do pracy. Atmosfera w firmie jest dobra i tacy jak Ty ją psują. Proponuje założyć własną działalność i zatrudnić takich jak ty geniuszy sukces murowany. :)

Krasnal
@obecny pracownik

Nie nie problemy to właśnie firma Silvan ze nie potrafi zadbać o dobro pracownika ,a co do atmosfery to każdy inny jak przyjdzie do pracy to sam zobaczy jak jest naprawdę i nie piez mi tutaj o pisowni bo w odróżnieniu do innych pracowników to trzeba nawet za brygadzistów pisać a już nie wspomnę o tym ze trzeba za nich robić !!! A co do L4 to spójrz lepiej na tych którzy co chwile chodzą na L4 a nie na tych co niestety muszą wziąć zwolnienie z istotnego powodu a nie bo ktoś chce sobie odpocząć a zwłaszcza jak chodzi na rano i w czwartek bierze zwolnienie bo wtedy ma „długi weekend” np brygadzista M.H jest rodo i niestety nie można pisać danych osobowych i nie rób tutaj jakiś wykładów o pisowni tylko zajmij się tym co dzieje się na magazynie i w biurze bo magazynierzy (usunięte przez administratora) a i tak są później najgorsi a co do załadowania samochodu to lepiej bym to zrobił niż ty !!! Jeszcze kwestia spania na wózku to jeszcze się nie spotkałem żeby ktoś spał na wózku. Każdy co przyjdzie to bardzo szybko się zwolni bo nikt tam nie może wytrzymać tyle mam do powiedzenia !!! :-D

@obecny pracownik

Co do spania na wózku to raczej niemożliwe to jest bo wystarczy ze się na chwile stanie to już przylatują na magazyn bo ciegle ktoś siedzi przed komputerem i obserwuje na kamerach co się dzieje wiec spanie jest raczej niemożliwe .Jak nie macie co robić to zatrudnijcie się w firmie gdzie jest ciągle obserwowanie na kamerach co się dzieje a nie całe 8godzin siedzieć przed kamerami i obserwować co się dzieje na magazynie

Zostaw merytoryczną opinię o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 12 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 326 ocen.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.