Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A.

2 Dodaj opinię
Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A.
2 306 578 5 1

Opinie o Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

anonim
Nazwa działu: Handlowy

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak11Nie1
Zgłoś
J

No trudno... wracam do ładowania.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Ryszard

Czy jako osoba znająca Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A. od środka mógłbyś napisać czy praca w tym miejscu to dobry wybór? Jestem ciekaw jaka panuje tam atmosfera i na jakie zarobki można liczyć. Napisz proszę coś więcej, każda szczera opinia jest na wagę złota.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Limahl
@Ryszard

Ja mogę opowiedzieć. Atmosfera jest znakomita. W końcu firma wprowadziła w życie swój tajny plan. Pozbyła się 3 najsłabszych ogniw z działu operacyjnego FTL, zostawiając jednego pracownika. Nareszcie nie będzie kłótni, kto ma ładować wszystkie FTLki bo będzie to robić jedna osoba. Wprowadzi to spokój i porządek, a teamleader FTL w końcu będzie mógł zająć się innymi rzeczami niż rozdzielanie zleceń pomiędzy aż tylu pracowników i na spokojnie będzie mógł kierować firmą poprzez gg. Znakomity ruch! Skończy się marudzenie!

Pomocna?
Tak16Nie
Zgłoś
kosmos
@Ryszard

Praca dla tej firmy to zaszczyt, a możliwość posiadania jej w swoim CV powoduje, że postronni ludzie nie potrafią wyjść z podziwu. Cudowna atmosfera, brakuje wręcz odpowiednich określeń, aby możliwie trafnie opisać walory tej wspaniałej organizacji. Pozdrawiam serdecznie!!!

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Grzeszczak Sylwia ✌
@Limahl

Róbcie tak dalej ! ????

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Winter
Nazwa działu: Handlowy
@Limahl

Myślę że po tym wpisie Liderzy powinni mieć prześwietlone komunikatory i wyciągnięte konsekwencje wobec tego ale oczywiście nikt nic z tym nie zrobi bo "Pan kierownik" nie zrobi krzywdy swoim pupilom. Jeszcze chwila..

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Dawidkowa
@Grzeszczak Sylwia ✌

Uwaga, uwaga! Niedługo wraca do oddziału z urlopu góru spedycji drogowej, mistrz wyceniania tras. Wtedy drogi Ryszardzie przekonasz się, dlaczego nie warto w tej firmie pracować. Są inni lepsi pracodawcy, którzy podchodzą z szacunkiem do swoich pracowników.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Wysokie napięcie
@Dawidkowa

Proszę mi powiedzieć, czy to narzekanie, jękanie, stękanie to wynik zwarcia pod kopułką?

Pomocna?
Tak8Nie4
Zgłoś6
prawda
@Wysokie napięcie

niestety każde słowo o tej formie to prawda - nie wierzysz śmiało przekonaj się, miejsce na pewno się znajdzie, bo firma nie ma ludzi do pracy

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Krzysztof
@prawda

Czyli nie warto tam aplikować? A to aż tylu ludzi odeszło że nie ma komu pracować?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Tomasz
@prawda

Mam przez to rozumieć, że nie mając żadnego dotychczasowego doświadczenia zawodowego można z powodzeniem aplikować do pracy w firmie Silvan Logistics? Zastanawia mnie, czy w takim wypadku można liczyć na odpowiednie przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
uciekajcie
@Tomasz

Dostaniesz takie przeszkolenie, że odechce Ci się żyć, a co dopiero pracować! Wszyscy odchodzą więc jeśli pojawi się ktoś nowy to wycisną go jak cytrynę.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Lodówa
@Tomasz

Tak, m.in. szkolenie z obsługi toalety oraz lodówki.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
ITT

Taki ten Silvan zły, taki straszny, a pracownicy przyjęci bez doświadczenia po roku są w stanie sobie auto z salonu kupić albo dostać kredyt na mieszkanie. O tym to już nikt nie wspomniał, bo przecież po co? Go work jest od rzeczowych informacji, a nie od wylewania żali byłych pracowników, którzy nie mieli cywilnej odwagi powiedzieć otwarcie w pracy co się nie podoba i co chcieliby zmienić, a w Internecie można anonimowo obsmarować każdego i do tego nie trzeba być odważnym, więc widać byli pracownicy muszą wykorzystywać takie metody, bo innych nie znają. DO PRZYSZŁYCH PRACOWNIKÓW: warto podejść na rozmowę do firmy, spróbować i wyrobić własną opinię, bo w Interencie można przeczytać wszystko, a marudom życiowym gdziekolwiek by nie poszli wiecznie coś będzie nie pasować. Pozdrawiam

Pomocna?
Tak9Nie26
Zgłoś19
Tonący z brzytwą
@ITT

Po pierwsze komentarzy nie piszą tylko byli pracownicy, nawet większośc z nich to pracownicy aktualni. Po drugie było wielu pracowników którzy mieli odwagę powiedzieć co myślą, ale ta firma nie lubi takich ludzi i po kilku spotkaniach w konferencyjnym szybko zostali sprowadzeni na ziemię tekstami typu "jak się nie podoba to znajdź nową pracę". Po trzecie, to że ktoś kupił sobie samochód czy mieszkanie to nie jest żaden wielki wyczyn i nie powinniście się nawet tym interesować. Z resztą w komentarzach widać, że nie chodzi tu o kasę, tylko o mobbing i o strukturę firmy. Oczywiście będą pojawiać się komentarze próbujące wybielić firmę, ale to nic nie da. Wy dalej żyjecie w przeświadczeniu, że nic złego nie zrobiliście i to kandydat czytając te komentarze od razu zobaczy. Dla was wszystko jest w porządku, a to że w ciągu roku zwolniło się jakies 16 osób to oczywiście ich wina bo marudzili i nie wiadomo czego tak naprawdę chcieli. Wasze zachowanie jest obrzydliwe. Firma Wam się sypie a wy dalej gnoicie ludzi, zarówno tych eks-pracowników, jak i tych aktualnych.

Pomocna?
Tak28Nie2
Zgłoś
Rozczarowanie....
@ITT

Szkoda ze "wladza" nadal myśli, ze chodzi o pieniadze a nie o "rządzących" i ich zachowanie, mobbing itp. Nawet gdybyście dawali milion złoty co miesiac to niestety ale pracownicy tez sobie cenia szacunek i atmosfere panujaca tam. Gowork nie jest od zali ale wywalanie prywatnych spraw pracowników to zachowanie bardzo na poziomie ;)

Pomocna?
Tak20Nie
Zgłoś
Siwy
@ITT

Zostały przytoczone konkretne, rzeczpwe sytuacje. Należy tylko czytać że zrozumieniem . Niektórzy pracownicy, a konkretniej kierownicy dalej żyją w przekonaniu, że kasa w życiu jest najważniejsza i samochody. Gratuluję podejścia, #gosilvan

Pomocna?
Tak22Nie
Zgłoś
gendermeria
Nazwa działu: Handlowy
@ITT

Szanowni Panie, wasze nieuprzejme pouczenia nie sięgają dalej niż wasza salka konferencyjna. Tam się kończy wasza pseudo władza. Tam proszę udzielać sobie wskazówek swoim przyszłym pracownikom. Oczywiście bez stękania, marudzenia itd.. Do czego służy Go Work wszyscy wiedzą.

Pomocna?
Tak23Nie
Zgłoś1
niedarady
@ITT

Przykro mi, ale tak łatwo nie ukryjecie tego co naprawdę dzieje się w firmie. Po pierwsze: informacja, że pracownik kupuje po roku auto z salonu sugeruje, że kupił go za gotówkę (bo niby tyle się w firmie zarabia) - całkowita nie prawda. O tym, że był to samochód na kredyt już nie wspomnieliście. I oczywiście komentarz odnosi się do jednej konkretnej osoby - reszta pracowników jeździ złomami albo autobusami bo ich nie stać. No chyba, że wspominacie swojego pupilka który zmienia samochody jak rękawiczki. :) Kredyt na mieszkanie - żaden wyczyn. W miarę ogarnięta Karyna z Żabki za rogiem się załapie. Po drugie: powiedzenie otwarcie w pracy co się nie podoba kończyło się zaproszeniami do sali konferencyjnej na rozmowę, karami, naganami - i Wy się dziwicie, że ludzie wolą rozmawiać za plecami i pisać komentarze? Zresztą jak ktoś wyraził niezadowolenie w 4 oczy też był gaszony. Zwolnienie się w ciągu roku kilkunastu osób (praktycznie samych bardzo dobrych pracowników) z waszego działu to efekt braku jakiejkolwiek nadziei na poprawę i terroru dokonywanego na pracownikach. No ale jakby inaczej - wszyscy byli beznadziejni i marudni. O tym, że zyski działu poleciały sporo ponad 50% w dół gdy zwolniło się mniej niż 50% osób to już się nie przyznacie. Dzięki Bogu, że jest taki serwis jak gowork.pl. I inni pracodawcy gdzie w końcu można złapać oddech i wiatr w żagle. PRZYSZŁY PRACOWNIKU - NIE POPEŁNIAJ TEGO BŁĘDU! Jest mnóstwo bardziej ludzkich firm w których zdobędziesz doświadczenie w spedycji i transporcie. Silvan może Ci jedynie obrzydzić tę ścieżkę kariery. Powodzenia!

Pomocna?
Tak21Nie
Zgłoś
I tak nie zrozumiesz.
@ITT

A czy wyrażanie opinii nt. atmosfery w pracy bądź ocena rzetelności osób na tzw. Kierowniczych stanowiskach nie jest przypadkiem ocena sytuacji? To, ze ktoś uzyskał kredyt na mieszkanie nie jest czymś zdumiewającym bo dziś nawet prawnicy Bierdonki taki kredyt otrzymają - chodzi o jego długość itd. Niestety zamiast zastanowić sie nad tym co robicie źle, bezmyślnie idziecie w zaparte nie przyjmujac krytyki wobec własnego działania. Argument o tym, iz rzekomo pracownicy nie zgłaszają niezadowolenia jest wręcz niedorzeczny Może chca Państwo usłyszeć nagrane rozmowy z pracownikami? Wulgaryzmy, zastraszanie itd itd. Jakie kwalifikacje posiadają Wielcy kierownicy? Odpowiedź pozostawiam przyszłym pracownikom. Niestety jako firma chyba Silvan jest liderem w ilości negatywnych komentarzy...

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś
Trex
@ITT

@ITT wymieniasz nowe auto z salonu nowe mieszkanie a czemu nie powiesz, że każdy z tych pracowników ma teraz nad sobą świadomość spłacania kredytu a i tak wolą odejść z firmy bo znają swoją wartość , do której sami doszli swoją ciężką pracą, rzetelnością, ambicją oraz pracą na swoje własne nazwisko. Dlaczego nie powiesz ilu i jak często pracowników organizowało spotkania z kierownictwem bo chcieli zmian żeby nie musieli odchodzić, bo chcieli ogólnego dobra dla pracowników a jedyne co słyszeli to "jak się nie podoba to wypier...". nie oszukujmy się w pewnym momencie wszyscy powiedzą dość przez wasze przedmiotowe traktowanie pracownika. Fakt masz racje to my jesteśmy tymi złymi bo my walczyliśmy o dobro pracowników a jedyne co dostawaliśmy w zamian jest świetnie opisane poniżej.

Pomocna?
Tak16Nie
Zgłoś
Balbina
@ITT

Szanowny Panie Z niewolnika nigdy nie będzie pracownika. Żeby król był dobrym władcą, to musi zejść do ludu i posłuchać co lud mówi. Dodam - słuchać ze zrozumieniem Sami Państwo mówicie, że "czas na zmiany". Zgadzam się, czas na zmianę dowódcy tego Titinica. Mam nadzieję, że właściciel spółki przeczyta to ze zrozumieniem, bo jeśli ON nic nie zrobi, to perspektywy tej filii są takie jak wspomnianego okrętu, góra lodowa tuż, tuż...

Pomocna?
Tak17Nie
Zgłoś
Gufka
@gendermeria

Witam. Ja chciałbym zapytać tylko, kto pokryje koszty zniszczonej wykładziny w biurze kluczowego klienta, spowodowane nieuzasadnionym szuraniem nogami?

Pomocna?
Tak23Nie
Zgłoś
Racja
@I tak nie zrozumiesz.

No dowodów trochę jest, byśmy się zebrali to PiP miałby co robić.

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś
Gucio
@Trex

Czy podmiotowy symbol upadku firmy, czyli pani sweter-skarpeta wróciła już z urlopu? Jakiś nowy język w cv?

Pomocna?
Tak25Nie
Zgłoś
Titanic
@Balbina

Zostawcie Titanica, nie wyciągajcie go, tam z radia już NIE GRA muzyka, a gufka szura wciąż! :)

Pomocna?
Tak20Nie
Zgłoś
wcielonezło
@Gucio

Myślę, że mogłaby dopisać język nienawiści do CV. :)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
brutaltruth

Wiele przedstawionych tutaj opinii może wydawać się mało merytorycznych ale niestety zawierają one w sobie dużo prawdy. To co przeżywali/przeżwają pracownicy w oddziale Katowickim mogłoby nadawać się na swoisty dokument jak nie traktować pracownika, tym bardziej takiego który przynosi realne zyski firmie. Począwszy od wyzywania na forum publicznym (włącznie z przekleństwami) po nieustanny stres, stale napiętą atmosferę i ciśnienie (wręcz doprowadzające niektórych pracowników do problemów zdrowotnych), na płaczu pracowników po rozmowie z kierownictwem kończąc. Masz inne zdanie niż kierownictwo i śmiesz wyrazić je na forum? Nadciągają ciemne chmury (i miny), zapraszamy na rozmowę do sali konferencyjnej. Robisz coś co wykracza poza ogólne pojęcie pracy? Widzimy to na kamerach, przedstawimy to na najbliższym zebraniu albo rozmowie. Zarabiasz zbyt dużo - no jak to taka młoda osoba może tyle zarabiać? Obcinamy. Każde odbiegnięcie od odgórnie przyjętych norm nie zostanie nie poruszone, jesteś pod stałą obserwacją wizualną i głosową (oczy i uszy pewnych osób jako narzędzia głównie). Historie o zbiórkach, propozycji pokrycia kosztów kradzieży przez pracowników, straszenie komornikiem, karne dyżury w kuchni, lodówka, kuchnia, toaleta i ekspres do kawy przedstawione jako benefity, spotkania organizacyjne rodem z przedszkola itd. to wszystko prawda. Brak jakiejkolwiek solidarności z pracownikami przy górującym w open space potężnym napisie "TEAM" który jak się okazało jest synonimem ironii w tej firmie. Czujesz się bardziej jak wróg i problem a nie część zespołu. Po odejściu wielu dobrych spedytorów coś zaczęło zmieniać się na lepsze, ale do "zdrowej" firmy jeszcze daleko. Pamiętaj przyszły pracowniku, że kadra zarządzająca to wciąż te same osoby, które dopóki nie zmienią swojej mentalności to zbyt wiele tutaj się nie poprawi. Firma zapomniała, że dobry i solidny pracownik to największy kapitał firmy który trzeba pielęgnować, szanować i trzymać jak najdłużej. Czy się kiedyś przebudzą? Nie wiem.

Pomocna?
Tak39Nie4
Zgłoś
Prawda
@brutaltruth

"Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów" powiedział kiedyś pewien mądry Pan. Firma w przeciwieństwie do tych aktualnych nadal słów, uważa pracownika za wroga i traktuje go z buta, jako szeroko rozumianego przeciwnika. Powyżej zaprezentowany komentarz w pełni wyczerpuje na potrzeby przyszłego potencjalnego pracownika zasób informacji o modelu prowadzenia firmy - oddziału przez kierownictwo. Kapitał ludzki, i idąc dalej, umiejętność zarządzania nim to w "dobie pracownika" element decydujący o przewadze nad rywalem rynkowym. Niby proste, ale nie dla wszystkich. Pozdrawiam serdecznie.

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś
Patologia
@brutaltruth

Jedna z lepszych opinii ostatnimi czasy i niestety, ale w 100% prawdziwa. Kierownictwo straciło mnóstwo dobrych spedytorów. Po ostatnich odejściach wzięli się za robotę i poprawili warunki. Niestety same polepszenie warunków nic nie da, w momencie gdy szanowne kierownictwo nie zmienia swojego zachowania. Traktowanie pracowników jak śmieci jest na porządku dziennym. Szanowni państwo nie lubią jak ktoś ma odmienne zdanie od nich i jeżeli znajdzie się śmiałek, który powie na głos co o tym wszystkim myśli, szybko jest sprowadzany na ziemię w sali konferencyjnej tekstami, ze nikt tutaj sobie nie życzy marudzenia, bo trzeba chwalić firmę, złego słowa nie mówić i być wdzięcznym że można tu pracować. Komedia. Ludzie, którzy nigdy nie powinni sprawować funkcji kierowniczych bo nie mają do tego żadnych predyspozycji i podejścia robią z firmy (usunięte przez administratora) ;)

Pomocna?
Tak17Nie
Zgłoś
0p
@brutaltruth

Daj już spokój. Nikt dobry nie odszedł, a ty sama nawet średnia nie byłaś Musisz mieć wspaniałe życie, że co 2 dni siadasz i piszesz elaborat o firmie, w której już ponad rok nie pracujesz.

Pomocna?
Tak5Nie28
Zgłoś2
Exspeditor
@0p

Widać, że wy dalej żyjecie w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Albo choroba psychiczna bo trudno to inaczej wytłumaczyć. :)

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Katastrofa
@0p

Hahah zwolniło się w ciągu roku prawie 50% biura (kilkanaście osób) i nikt z nich nie zasłużył nawet na miano "dobrego"? To jest wlasnie naoczny dowód jak tutaj się traktuje ludzi. I nie pisze tych komentarzy jedna osoba, zapewniam

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
BinioOooOo
@0p

Tak samo uważam. Robienie wysokich marży to nie wszystko. Sztuką jest ciągłe wchodzenie wiadomo gdzie nie uszkadzając jelita.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Siwy
@brutaltruth

Ja się chciałem zapytać gdzie jest moje 10 koła, które należy mi się z marży jaka wypracowałem. Czy zostały przeznaczone na utrzymanie biura? I proszę nie podawać mojego numeru tel do wiadomości publicznej, bo potem inni spedytorzy do mnie wydzwaniaja, a wyście mieli tylko mój numer Michaelowi przekazać.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Titanic
@Exspeditor

Racja, nie ma już ratunku

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Ej
@0p

Halo! Nie jestem kobietą? (usunięte przez administratora)sama mnie chwaliłaś i dawałaś awans! ;) Więc chyba taki zły nie byłem jak Ci kasę do kieszeni pakowałem

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
goredach
@brutaltruth

google grafika -> "this is fine" Obrazek oddający w 100% sytuację i zachowanie kierownictwa. :)

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
obserwator
@0p

Właśnie po tego typu komentarzach, może nawet postronna osoba zauważyć jak zadufani i pewni siebie są ludzie kierujący oddziałem / firmą. Mimo licznych i bogatych w treść opisów różnych sytuacji i postaw w firmie, kierownictwo próbuje dalej (zresztą wyjątkowo nieudolnie) brnąć w swoje "racje", które pozbawione są jakiejkolwiek prawdy. Na szczęście wierzę w rozum i zdrowy rozsądek osób, które zastanawiają się czy składać tam aplikacje. Przedstawione tutaj opisy nie pozostawiają złudzeń jaką decyzję powinni podjąć. Pozdrawiam!

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
Potencjalny pracownik

Czy oddział w Berlinie prowadzi rekrutację zewnętrzną czy tylko wewnętrzną - wśród swoich pracownik?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Kunegunda

Szanowny Duchowny, czy mogę prosić o rozwinięcie? Lud chce poznać szczegóły

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Gufka
@Kunegunda

Proszę nie zadawać tylu pytań, wracamy na stanowiska pracy.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Kościelny
@0p

Rozumim. Dobrzy ludzie piastują tylko stanowiska kierownicze. W porządku.. gdyby tylko mieli odrobinę szacunku dla pracowników i się nie pastwili, nie wyżywali, nie poniżali. W Silvanie to było coś na miarę Stafordzkiego ekspetymentu dr Zimbardo.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Program
@Kościelny

Witam. Chciałbym dowiedzieć się, czy firma ma w planach stworzenie "programu wymiany" pracowników z innymi oddziałami w Europie, celem udoskonalenia posiadanych już umiejętności oraz wzajemnej integracji.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
szalonaskarpetka

Witam, Czy to prawda, iż w związku z masowymi odejściami pracowników z oddziału w Katowicach za niedługo zostaną tylko sami kierownicy i ich zastępcy? Atmosfera pracy podobno stabilna od dłuższego czasu, czyli gęsta i napięta.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Prawda
@szalonaskarpetka

Jeszcze dyżurny zostanie w kuchni, bo ktoś musi ją posprzątać!

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Malgusiaruzenek
@Prawda

I nie wcześniej niż o 16:00 - proszę pamiętać, że sprzątanie kuchni w godzinach pracy jest surowo zabronione!

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Rudzielec
@Malgusiaruzenek

Pracowałam w tej firmie i potwierdzam, że zmuszanie pracowników do sprzątania po godzinach pracy jest tam nakazane. NIE POLECAM WIĄZANIA PRZYSZŁOŚCI z tymi tyranami.

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
spedytorka
@Malgusiaruzenek

Mnie osobiście sprzątanie relaksuje. Co trzeba zrobić by zostać dyżurną na stałe?

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Chemicznezatrucie
@spedytorka

Wystarczy, że powiesz coś nie wygodnego dla firmy przy wszystkich, ale musi być głośno i wyraźnie!! Powodzenia, keep going girl!

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Tłuszcz
@Rudzielec

Wspaniałe miejsce, w którym ludzie pracujacy w sekretariacie pieczałowicie dogladaja czystosci kuchennej we wspolnej przesrzeni. Sciany maja uszy i oczy.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Poliglota

Witam, Czy w związku z odejściem 1/3 pracowników stanowisko kierownika LTL jest nadal potrzebne??

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś
Zapytanie

Czy wiadomo już w jakich konkretnie miastach powstaną poszczególne oddziały firmy zagranicą kraju?

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Brud
@Zapytanie

W sosnowcu

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
kato
@Poliglota

Ile osób pracuje obecnie w katowickim oddziale? Jak zaczynałem to pracowało 10 osób

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
worker
@kato

Teraz w dziale kluczowego klienta jest 4 kierowników i ponad 10 osób więc niedługo będzie znowu 10 osób łącznie ;)

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Lider

Witam, Czy aby zostać team liderem działu operacyjnego i cały dzień klikać na gg trzeba mieć umiejętności czy znajomości? Czy w drugiej opcji trzeba składać CV czy wystarczy uścisnąć rękę kierownika?

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Coffe

Jakie są benefity?

Pomocna?
Tak12Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Bobby knuckles
@Coffe

Karą porządkowa w wysokości 150 i szkolenie z giełd prowadzone przez fachowców.

Pomocna?
Tak20Nie
Zgłoś
coffe
@Bobby knuckles

Nie bardzo rozumiem z tą karą. Zależałoby mi na multisporcie. Pozdrawiam.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Bobby knuckles
@coffe

Jedyną kartę jaką masz okazję dostać to od Szybkiej Sznity, 8 pieczątek i 9 kanapka gratis!

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
Asia
@coffe

@coffe wiem ze sprawdzonego źródła, że w Silvan niebawem pojawi się multisport, lub inna forma benefitu na zajęcia sportowe i nie tylko, warto chwilę zaczekać :):)

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Rise_Cieslakowski_Kristoff
@Asia

czy to prawda, że jako inna forma benefitu 33 najlepszych pracowników otrzyma po euro palecie majonezu na Wielkanoc?

Pomocna?
Tak17Nie
Zgłoś
Zaangażowany
@Rise_Cieslakowski_Kristoff

Jeżeli jestem osobą z pasją, z zaangażowaniem, chcącą się rozwijać to nadam się do tej pracy?

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zaangażowany
@Rise_Cieslakowski_Kristoff

Jeżeli jestem osobą z pasją, z zaangażowaniem, chcącą się rozwijać to nadam się do tej pracy?

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
x
@Bobby knuckles

Szybka sznita już jest zamknięta - pozdrawiam, obecny pracownik

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
KomuBułe
@x

Upadła, bo pracownicy przestali kupować po obniżce pensji

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
old boy
Nazwa działu: Handlowy
@Bobby knuckles

jakis czas temu tam pracowalem, najnizsza krajowa na konto, premia pod biurkiem do reki. Zakaz jedzenia, nawet na szybko 1 skibki przy biurku, zakaz sluchania radia, tylko klik klik klik po klawiaturach i rozmowy przez tel, spoznienie 3min - rozmowa u szefa dlaczego tak, zostajesz po godzinach to fajnie, robisz to dla firmy hahah i najwazniejsze... zerowy kontakt face to face z klientem a trzeba bylo chodzic w koszulach i dlugich spodniach, zwykly t-shirt i krotkie spodenki przy upalach powyzej 30st zakazane! za moich czasow klimy nie bylo i pot splywal po calym ciele w tym biurze w poznaniu... masakra i odradzam, masz byc, robic zlecenia, siedziec do nocy i za fracht od firmy zlecajacej 1800zl, znajdujesz kierowce za 1600 czyli 200zl dla firmy, z tych 200zl jak dobrze pamietam do Twojej kieszeni wpadali ok 10zl ktore byly wlasnie pod stolem wyplacane :D nikomu nie zycze dluzej niz kilka mc posiedzec tam i poznac o co kaman, bo gdyby Pan XYZ spod sklepu powiedzial ze ma firmy oferujace ladunki to by mial fotel kolo szefa, ktory pewnie sie zmienil i mr B jest teraz glownodowodzacym, ciekawe czy angielski podszkolil czy dalej to polish englisz :D Pan B... dalej chodzi w dziadkowych laczkach po biurze a pracownikom zabrania ubrac sie luzno by porozmawiac przez transa i tel? haha "Firma Silvan Logistics jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży TSL..." chyba cofajacych sie najszybciej POzdrawiam pracownikow, tych wytrwalych i zycze mniej stresow

Pomocna?
Tak20Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pracownik
@old boy

W Kato nie ma takiego problemu, bo pani kierownik potrafi nie tylko angielski, ale też np. niemiecki, portugalski, hiszpański.

Pomocna?
Tak16Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ola
@old boy

z tym jedzeniem to chyba ostra przesada :):) Pracuje od miesiąca i nikt mi jeść nie zabrania, nawet jest szansa wyjścia na obiad i nikt nikomu czasu nie liczy...

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rimini
@Ola

Czy firma ma może w planach organizację wyjazdu integracyjnego? :)

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pytajnik
@Asia

Czy wiecie Państwo gdzie można nabyć koszulę wizytową z logiem firmy na kołnierzu?

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
pojemnik
@pytajnik

Szanowni Państwo, czy wyjaśniła się sprawa zaginięcia pojemnika na herbatę?

Pomocna?
Tak9Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Spedytor
Nazwa działu: Handlowy
@Asia

@Asia Pierwsze informacje o karcie Multisport były już w 2016. Zbieraliśmy podpisy i miało być na dniach. Więc sobie jeszcze poczekasz :-)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Szwed
@pojemnik

Witam ponownie. Nawiązując do dramatycznej sprawy zaginięcia pojemnika na herbatę, pragnę poinformować, że podobne naczynia dostępne są w promocyjnej cenie 9.90 zł w ofercie dużego, szwedzkiego producenta.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
szybkiepierogi
@Coffe

Pierogi meksykańskie i mleko sojowe.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
150
@szybkiepierogi

Ja nie narzekam na zwyczaje panujące w firmie, jak np. obciążenie tzw. karą porządkową, bo wiem że to dla mojego dobra.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
mydełkoFa
@szybkiepierogi

Czy w oddziale katowickim nadal pracują osoby, które nie myją rąk po skorzystaniu z wc?

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
atmosferić
@coffe

Witam, jaaaaaaka atmosfera panuje w firmie?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Szatan

Witam Państwa. Czy dalej sprawdzane są pracownikom komputery- jakie maile wysyłają, jakie ładunki wystawiają, czy przypadkiem pudelka nie czytają? I czy kierownik działu LTL z kato wrócił w końcu z L4 ? Według niej L4 w tej firmie nie obowiązywało. Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale gorszego piekła niż w SL nie da się przeżyć. Pozdrawiam

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś
Pochwalony
@Szatan

Teraz pytanie, czy osoba o której mowa w powyższej wypowiedzi, będzie miała na tyle odwagi, żeby przedstawić swoje stanowisko wobec zaprezentowanego zarzutu. Nie każdy chyba się może obecnie "taką odwagą pochwalić". Pozdrawiam z Gądek.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Pracodawca

Witam, dlaczego czterech pracowników rozsyła CV po wszystkich ogłoszeniach na stanowiska spedytora na pracuj.pl? Jest aż tak źle?

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Wolfgang
@Pracodawca

Witam, czy firmę można nazwać już operatorem logistycznym?

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Niedoszły Handlowiec

Chciałem wysłać CV na handlowca ale jak widzę ilość komentarzy to daruję sobie rozczarowanie bo na rynku jest w kim wybierać A Silvan gdzieś/ kiedyś zapomniał o pracownikach... Pzdr ;)

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Operacyjny
@Niedoszły Handlowiec

Ja chciałem zostać w życiu "kimś", więc pomyślałem, że złożę na operacyjnego, ale jednak nie.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Marian

Witam, czy firma poszukuje pracowników?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Za późno
@Marian

Oczywiście, że tak. Hurtowe zatrudnienia się szykują, bo wszyscy starzy pracownicy składają wypowiedzenia

Pomocna?
Tak15Nie1
Zgłoś
Roman
@Za późno

Wiesz może, dlaczego pracownicy mają w planach złożenie wypowiedzenia? Jest to związane z brakiem porozumienia z pracodawcą, czy może ze względu na obecnie obowiązujące warunki pracy? Chciałbym dowiedzieć się, co takiego się stało, że pracownicy podejmują taką decyzję. Mam nadzieję, że odpowiesz.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Majonez69
@Roman

Uzupełniając dociekania poprzednika, pragnę zapytać, czy ma to związek z kradzieżą, podniesioną do rangi legendarnej?

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Za późno
@Roman

Przecież pracownicy zwalniając się mówią Wam prosto z mostu, dlaczego się zwalniają, więc po co to pytanie? Typowe zachowanie Wasze. Najpierw "jak się nie podoba to wypi*****" na zebraniach z każdej strony, a potem jak w końcu pracownicy wypier**** to wielkie zdziwienie dlaczego są odejścia ;))))

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś
ŻycieWtransporcie
@Marian

Szanowni Państwo, czy firma po osiągnięciu sukcesu w branży spedycyjnej, ma zamiar ekspansji również w innych sektorach logistyki jak transport lotniczy i kolejowy?

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Ślivan
@Marian

Nie. W Katowicach jest wystarczająco dużo pracowników, nawet kierownik oddziału zabrał się za ładowanie na giełdzie - trochę się podszkoli z kultury osobistej i firma odniesie międzynarodowy sukces.

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Olgusia
@Ślivan

Szanowni Państwo, jako była pracownica firmy, pragnę zapytać, jak oddział katowicki radzi sobie po masowych odejściach? Jaki charakter mają odczucia kierownictwa, szczególnie Pani od języków obcych? Jakie kroki firma ma zamiar podjąć wobec zdrajców? Proszę tylko o rzeczowe odpowiedzi.

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
Kazimierz
@Za późno

Ja również chętnie dowiem się, co jest powodem tego, że pracownicy zdecydowali się na złożenie wypowiedzeń. Patrząc z poziomu osoby zainteresowanej pracą w firmie Silvan Logistics jest to niepokojąca informacja. Mógłbyś napisać na forum, co wiesz na ten temat?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Klima
@Marian

Proszę o informację czy w panujące obecnie upalne dni, obsługę klimatyzacji w oddziale katowickim prowadzi więcej niż jedna osoba?

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Zadowolony pracownik

Osoby które tak ochoczo tryskają jadem na forum chyba nigdzie indziej nie pracowały... Ja osobiście bardzo cenię sobie firmę Silvan (konkretnie oddział w Kielcach), jej pracowników, atmosferę oraz Szefostwo. Jeśli masz chęci i głowę na karku to naprawdę fajne miejsce do pracy, chcesz zjeść to idziesz zjeść, potrzebujesz wziąć urlop to bierzesz urlop, jeśli Twoja organizacja pracy przebiega bez zarzutu to naprawdę nikt z niczym nie będzie robił problemu. Rękami i nogami podpisuje się pod poleceniem tego miejsca pracy.

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś
Wakacje
@Zadowolony pracownik

Czy dla pracownika, który zrealizuje najwięcej zleceń i otrzyma najmniej kar porządkowych, firma przewiduje sfinansowanie luksusowych wakacji, gdzie nie będzie trzeba niczego zwiedzać, tylko mieszkać na imprezach?

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Anna
@Zadowolony pracownik

Co prawda wątek tek dotyczy oddziału firmy Silvan Logistics, który zlokalizowany jest w Poznaniu, ale trzeba docenić to, że zechciałeś dodać coś od siebie o tym pracodawcy. Nie da się ukryć, iż masz o nim bardzo dobre zdanie, co oczywiście cieszy. Nie wspomniałeś jednak nic odnośnie tamtejszego wynagrodzenia, a takiej informacji właśnie potrzebujemy na ten moment. Uważasz, że jest ono adekwatne zarówno do stażu, jak i do wykonywanej pracy?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
James
@Wakacje

Hahahaha a możesz powiedzieć która firma coś takiego organizuje ? Chyba tylko Lotto...

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Błąd w sztuce
@James

Tak cudowna firma powinna organizować wakacje dla szczególnie zasłużonych pracowników. Choćby dla ich dobra i wizerunku firmy. Mało kar porządkowych, brak błędów w sztuce, to powinno być wynagradzane!

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Koszty utrzymania biura

Witam, Czy w związku z ostatnimi zwolnieniami w oddziale katowickim koszty utrzymania biura się zmieniły i czy pracownicy mają świadomość ich wysokości?

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Rekord świata
@Koszty utrzymania biura

Szanowni Państwo, czy znany jest obecny rekordzista pod względem otrzymanych kar porządkowych? Proszę o rzetelną informację.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
KarmaPIEKŁO!
Nazwa działu: Handlowy

Pracowałam w Silvanie Katowice i doskonale pamiętam atmosferę a la (usunięte przez administratora) i wielki brat w biurze.

Pomocna?
Tak7Nie1
Zgłoś
LogoNaKoszuli
@KarmaPIEKŁO!

Szanowni Państwo, zwracam się z pytaniem, czy w oddziale katowickim nadal panuje niezdrowa atmosfera? Jaki charakter mają relacje w biurze kluczowego klienta?

Pomocna?
Tak9Nie1
Zgłoś
ŻycieWtransporcie
@LogoNaKoszuli

Czy firma pokrywa koszty dojazdu do pracy pracownikom lub czy dowozi ich jakiś autobus firmowy do pracy?

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
New in town
@KarmaPIEKŁO!

Pracuje w Silvan od pol roku i jestem zadowolony. Nie zauważyłem ani nie doświadczyłem zadnej zgniłej atmosfery ani ciśnięcia przez kierownictwo. Co do benefitów, to wczoraj dostałem formularz aby zapisać się do opieki medycznej, która startuje od 1.06. Zaraz się posypią głosy ze lepiej późno niż wcale, ale dla mnie ważne ze jest :) pozdrawiam wszystkich malkontentów

Pomocna?
Tak2Nie10
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ObserwatorWkoszuli
@New in town

W odpowiedzi na Pańską opinię, zostały tutaj przedstawione liczne, niepodważalne dowody opisujące negatywne praktyki w firmie. Termin "malkontent" nie wydaje się więc być stosowny i trafny. Trafił Pan za to pewnie w odpowiednim momencie do firmy, skoro jest tak cudownie. Tylko, że nic nie trwa wiecznie. Pozdrawiam serdecznie!

Pomocna?
Tak8Nie1
Zgłoś
Nick
@ObserwatorWkoszuli

"Niepodważalne dowody" w postaci anonimowych wpisów w internecie. Poważna sprawa

Pomocna?
Tak2Nie4
Zgłoś
LogoNaKoszuli
@Nick

Szczegółowy opis konkretnych przypadków o charakterze autentycznym (m. in. sprawa legendarnej kradzieży). Dla potencjalnego pracownika to wystarczy. A czy to pisze Jurek, Ania czy inny Krzysiek, nie ma znaczenia. Decydują fakty, a są one czytelne i jednoznaczne!

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś
Elżbieta
@ObserwatorWkoszuli

Z Twojego wpisu wynika, że nie pracujesz już w firmie Silvan Logistics, nie rozumiem więc dlaczego negujesz pozytywne opinie na temat tego, co w obecnej chwili dzieje się w firmie. Należy pamiętać, że każdy wpis na tym forum jest podważalny ze względu na zróżnicowane preferencje osób zatrudnionych w tej firmie. Coś co niektórym przypada do gustu innym nie musi. Jak wiadomo od 1.06 osoby zatrudnione w firmie będą pod opieką medyczną. Jakie jeszcze zmiany szykuje firma dla swoich pracowników?

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Monika
@Elżbieta

Dodatkowo gdyby krytykująca osoba wiedziała ile kosztuje utrzymanie biura, to nie wydawałaby takich osądów o firmie.

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Dolar
@Monika

Ja sobie doceniam pracę w tej firmie, bo wiem ile zarabiają moi koledzy.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Mietowy

Osobiscie nie polecam pracy w tej firmie, kiepska atmosfera, slabe zarobki jak na spedycje. Ludzie wykorzystywani, ktorzy czesto musza zostac po 16 w pracy!

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
lubieefaje
Nazwa działu: Handlowy
@Mietowy

To jest Twój obowiązek zostać po 16:00 w pracy- taka jest praktyka tej firmy. Dodatkowo nie zapomnij umyć kuchni i expressu. Poczekajcie, aż królowa wróci z L4, wtedy się Wam odechce i będziecie uciekać.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Sylwester
@Mietowy

W Sylwestra można wyjść o 15:57 po wykonaniu całości obowiązków. Taki ukłon firmy w stronę pracownika!

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Takija
Nazwa działu: Handlowy

Prosze unikac tej firmy. Nie polecam. (usunięte przez administratora). Nie potrafią się pogodzić, że pracownicy znowu uciekają bo warunki są tragiczne. Atmosfera jest fatalna.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Kokolino
@Takija

Potwierdzam.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Armani

Z firmy odchodzą kolejne osoby i pojawia się pytanie, czy można od nich odkupić białe koszule z logiem firmy?

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś
fajka69
@Armani

Czy e-papieros jest powodem zdrady firmy przez kolejne osoby?

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś
Operacja
@fajka69

Niech odejdzie jeszcze więcej osób wtedy dostaniemy jeszcze lepsze warunki!!!

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Koszula
@Armani

Czy nastąpił jakiś postęp w sprawie koszul z logiem na kołnierzu?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Przyszły pracownik
Nazwa działu: Handlowy

Dobrze, że istnieje takie forum. Mimo, że część opinii powtarza się, to nie chcę pracować w miejsce i dla pracodawcy, który tak jest postrzegany. Chciałem wysłać aplikacje - szkoda czasu. Pozdrawiam Moje sugestie dla Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A.: Ewidentnie zmiana filozofii i podejścia do pracownika !

Pomocna?
Tak14Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
cudownie69
@Przyszły pracownik

To szukaj innego pracodawcy. Firma jest cudowna!

Pomocna?
Tak4Nie4
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pozdrowienia
Nazwa działu: Marketing

Nie wiem jak jest teraz w firmie, ale mogę powiedzieć jak było rok temu. Było zle, fatalnie. (usunięte przez administratora)Jak można wymagać od pracownika zeby przychodził w koszuli wizytowej i krytykować go za to ze sie odstrzelił jak struś w Boże ciało (usunięte przez administratora)Jak można wymagać od pracowników sprzątania kuchni po godzinie 16? Jak można za wszystko obwiniać pracownika i zabierać mu pieniądze? Mam nadzieje ze dzisiaj pracownicy, którzy dalej pracują w SL maja sie lepiej niż mieli rok temu, bo są to bardzo pracowici ludzie, rzetelnie i dokładnie podchodzą do swojej pracy. Serdecznie Was pozdrawiam. Ludzie z Katowic to naprawdę profesjonaliści szkoda ze tak niedoceniani!

Pomocna?
Tak21Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dżumandżi
@Pozdrowienia

Dzięki! Zmieniło się już trochę. Najlepiej gdyby zdjeli jeszcze kamery.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
szpatułka
@Dżumandżi

Proszę o udostępnienie możliwości korzystania z radia:)

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
sekretarka
@szpatułka

Kochani, nie zapomnijcie jutro wziąć po 2 zł :)

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
sekretarka
@sekretarka

Przypominam tylko, że konsumujemy tylko tyle pączków, za ile zapłaciliśmy (2 zł / szt.)

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
sekretarka
@sekretarka

Pączki smakowały? W innych firmach nawet skarbników nie ma, którzy zbierają na takie cele!!

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Benjamin

Jakie są benefity?

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
wigilia
@Benjamin

Możliwość wzięcia udziału w odpłatnej wigilii firmowej.

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
mikołaj
@wigilia

trochę nieaktualne

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
smutna
@mikołaj

Szkoda, że nawet to zlikwidowano :(

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Spider
@mikołaj

Niedługo tłusty czwartek, stąd pytanie czy będzie zbiórka na pączki po 2 zł tak jak w tamtym roku?

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
PomocnikSpedytora
@Spider

Dodatkowo, czy przy najbliższej okazji zostanie przeprowadzona publiczna zbiórka pieniędzy na dom dziecka?

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rozczarowany_firma_

Zdecydowałem się aplikować do firmy Silvan na stanowisko spedytora operacyjnego mimo ogromnej ilości negatywnych komentarzy których systematycznie przybywa. I co ? Ogromne rozczarowanie , studia 2go stopnia z zakresu logistyki i transportu, kilkuletnie doświadczenie w branży TSL, a kier ownik z Poznania Pan T .... oferuje 3 miesięczny okres próbny, z pensją 2 000 tys. netto ( mniej niż mają magazynierzy czy kasjerzy ktorym studia nie były potzrebne (ps nic nie mam i nie obrażam tych zawodów ). Porażka na całej linij , a do tego potwierdziły się negatywne komentarze odnośnie ,,nadgodzin" , zapytano mnie co robię po godz. 16 w tygodniu , bo zdarza się że trzeba często zwłaszcza w nadchodzącym okresie luty-kwiecień zostawać nadgodziny. Ok nie ma problemu, problem pojawił się wtedy gdy zapytałem o rekompensatę czy to nadgodziny do odbioru czy może płatne ? Usłyszałem że nic z tych rzeczy , przede wszystkim liczy się wynik i dobro firmy ... Zatem jeśli ktoś szuka pracy z charytatywnymi nadgodzinami proszę aplikować do Silvana. Taka duża firma a tak fatalne podejście nawet podczas rekrutacji przyszłych pracowników !!! Moje sugestie dla Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A.: Traktować ludzi jako wartość a nie tanią siłę roboczą ...

Pomocna?
Tak16Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Grażyna

Silvan Logistics do pracy w Kielcach poszukuje Sekretarki/ Sekretarza. Wymagane jest minimum dwuletnie doświadczenie oraz wykształcenie kierunkowe. Kandydat na to stanowisko powinien posiadać podstawową wiedzę z zagadnień księgowych oraz znać środowisko Windows i MS Office. Jeżeli ktoś z Was spełnia powyższe wymagania i jest ciekawy tej ofert pracy, to dodaję link do rekrutacji: http://www.silvan-logistics.com/pl/praca/ Czy złożycie swoje CV?

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Rozczarowany

O kurcze chciałem wysłać CV i iść na rozmowę. Dziękuję za info. Poszukam pracy gdzieś indziej. Nie chcę pracować w takiej firmie.

Pomocna?
Tak24Nie
Zgłoś
Grażyna
@Rozczarowany

Dlaczego tak szybko zrezygnowałeś z aplikowania do firmy Silvan Logistics? Czy nie lepiej osobiście przekonać się, jaki jest pracodawca w rzeczywistości, zamiast kierować się jedynie słowami innych osób? Pamiętaj, że opinie przedstawione na forum nie zawsze są obiektywne, dlatego też dobrze by było, gdybyś udał się na rozmowę kwalifikacyjną i samodzielnie zweryfikował ich prawdziwość. Miałbyś wtedy możliwość rozwiania swoich wątpliwości. Co o tym myślisz?

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Margot
@Grażyna

To nie jest przypadek, że 98% komentarzy jest negatywnych- to nie jest zbiorowa schizofrenia... ja tak zaryzykowałam i bardzo szybko stamtąd uciekałam. Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o tej firmie krzak, zarządzanej przez pozbawionych inteligencji, taktu i wiedzy ludzi.

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
hardworker

NIE polecam firmy Silvan Logistics. Aktualna polityka firmy jest bardzo niekorzystna dla pracownika. Jeśli ktoś zastanawia się czy wysłać CV lub iść na rozmowę - odradzam. Wszystkie powody zostały już opisane w komentarzach poniżej: nie płacą dla podwykonawców / nerwowe zarządzanie i spotkania z kierownikami / wklejają sportowe dyplomy - gdzie dla dyrektora przydałoby się trochę sporty, aby rozładować nerwy i stres NIE NA PRACOWNIKACH a na np na boisku / po obniżeniu systemu premiowania zrezygnowałem z pracy - aktualny system premiowy jest dobry dla firmy NIE dla pracowników !

Pomocna?
Tak24Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
o
@hardworker

Patrząc na poziom znajomości ojczystego języka- faktycznie wielka strata dla firmy i polskiej logistyki.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były pracownik

Witam, widzę ze po moim odejściu jest jeszcze gorzej. Jeśli ktoś ma możliwość to niech zmienia prace. Obniżone premie, ciśnienie i beznadziejna atmosfera. Potwierdzeniem tego są nerwowe spotkania z kierownikami i dyrektorem. Musza zacząć dbać o zdrowie i uprawiać sport, aby nie wyładowywać się na pracownikach. NIE POLECAM firmy ! Moje sugestie dla Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A.: Zmiana dyrektora, który nie radzi sobie ze stresem.

Pomocna?
Tak23Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownica Silvan

Opóźnienia w płatnościach dla podwykonawców i powoduje to problemy w znalezieniu auta. Kierowcy i firmy zewnętrzne nie chcą współpracować a jak wyrobić plan bez nich ? Beznadziejne szefostwo! Zrezygnowałem z pracy i jestem szczęśliwa. W firmach konkurencyjnych dużo lepsza atmosfera. Nie polecam!

Pomocna?
Tak21Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
wolny strzelec
@Pracownica Silvan

ciekawa wypowiedź... osoba pisząca post przedstawia się jako "pracownica" czyli jako kobieta a w samym poście używa sformowań jako mężczyzna (zrezygnowałem) i kobieta (szczęśliwa), hmm może ta osoba ma problemy psychiczne kim jest? Szkoda że nie ma odwagi podpisać się bo takie opinie może każdy sobie wpisywać

Pomocna?
Tak2Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
TSL spedytor

Dzień dobry, firma zalega z płatnościami dla podwykonawców - oddział Katowice w szczególności Ludzie, którzy byli na rozmowach opowiadali, że to największa żenada w jakiej uczestniczyli. Fakt po zmianie systemu premiowania, dalszego sensu pracy w Silvanie nie widzę dla siebie. Chcą otworzyć nowe oddziały - to jakiś żart. Najpierw poukładajcie to co jest w stanie rozkładu i szanujcie ludzi. Jeśli ktoś planuje iść na rozmowę albo zatrudnić się tutaj (oddział bez znaczenia) - ODRADZAM ! lepiej poczekać i poszukać miejsca, gdzie pracownicy są szanowani ! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Najważniejsze to zacząć szanować pracowników, a potem bardziej dbać o podwykonawców.

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Firma z dykty

Zweryfikowany użytkownik

Czołowe postaci z kierownictwa Silvan Katowice twierdzą, że słabsze wyniki po wprowadzonych zmianach wynikają z postawy pracowników, a nie z wprowadzonych zmian. Dodają, że albo się coś zmieni, albo zaczną podejmować BARDZIEJ RADYKALNE KROKI w stosunku do pracowników. Zaznaczają również, zwracając się do pracowników: wiecie dokładnie, że jak mamy zastrzeżenia to rozmawiamy i prosimy. Jednak w rzeczywistości skład kierownictwa(2-3 osoby) niekonstruktywnie krzyczy i straszy zaproszonego na taką rozmowę pracownika solo. Na takiej rozmowie podejmowane są próby zastraszania oraz poniżania, w myśl przestarzałych technik. Na koniec wspomnianego modelu spotkania, dodawana jest podniesionym głosem fraza: "Proszę nie stękać, jękać, nie marudzić". Na opisane powyżej praktyki w Silvanie, są niepodważalne dowody potwierdzające moją wypowiedź oraz świadkowie. Zależy mi, by użytkownicy GOWORK.PL mogli dzięki mojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A.

Pomocna?
Tak38Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Arcz

Silvan zalega z platnosciami przewoźnikom, sam jestem jednym z nich. Wezwania do zapłaty póki co nie przynoszą efektu. Omijam tę firmę szerokim łukiem, zdecydowanie NIE należy do solidnych kontrahentów

Pomocna?
Tak20Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@Arcz

Jesteśmy zaniepokojeni przestawioną przez Pana/Panią sytuację. Zapraszamy do kontaktu na maila info@silvan-logistics.com w celu wyjaśnienia tej sprawy. Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że ten portal ma na celu zbieranie opinii na temat pracodawcy.

Pomocna?
Tak1Nie

Pracodawca

 Aktualność


W naszej pracy nie ma nudy. Potrafimy się integrować!


Już na początku 2018 roku założyliśmy drużynę piłkarską, w której skład wchodzą koledzy z oddziału w Katowicach. Chłopaki dzielnie trenowali i przygotowywali się do każdego meczu.


W sezonie WIOSNA 2018 zostali Debiutantem, a teraz w sezonie JESIEŃ 2018 - Vicemistrzem :D


Drużyna Silvan rozgrywała mecze organizowane przez Silesian Business League z równie mocnymi przeciwnikami. Byli to gracze z firm z różnych branż. Szczegółowe rozgrywki wraz z wideo relacjami można zobaczyć na stronie: http://pilkanozna.biznesliga-silesia.pl/druzyna/silvan-logistics/

Dzięki pracy zespołowej i determinacji, naszym kolegom w tak trudnych rozgrywkach, udało się uzyskać wysokie wyniki.

Jesteśmy z Was dumni!


Dziękujemy wszystkim za kibicowanie i zaangażowanie w przygotowaniach w odbytych meczach.


Zobaczcie więcej o #DrużynaSilvan na naszym Facebooku!

->  bit.ly/DrużynaSilvan

Pomocna?
Tak1Nie

Zostaw opinię o Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A. - Poznań

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny
Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A.