Opinie o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. w Poznań

vvv

Stronka powróciła :)

piątunio

Jako, iż piąteczek w pełni to i jak coś dodam od siebie. Firma jak firma - nastawiona na zysk. A co z pracownikami? Nic - muszą sobie radzić (usunięte przez administratora) Odradzam... Sorry, że to powiem, ale żałuję rozpoczęcia pracy w tej firmie.

jam jest on

(usunięte przez administratora) slaba atmosfera, pracownicy wynosza smieci itp nie polecam

nowy_skład_wawa

proszę o kontakt osoby pracujące do tej pory w oddziale WARSZAWA (usunięte przez administratora)

Pracownik Biurowy

Rozmowa zwięzła i merytoryczna. Dużo szczegółowych pytań związanych stricte z doświadczeniem zawodowym. Bez owijania w tzw. bawełnę , dokładnie określone cele i zadania w potencjalnej pracy.

Doświadczenie zawodowe - szczegółowe pytania związane z zadaniami w pracy

logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Speedy Gonzalez

puta chi chi chi le le le! mam do przewiezienia bydło z pampy do hiszpanii - silwanowcy pomożecie? epa epa andale andale!

pytacz

czy to prawda że otwieracie oddział Tczew, jestem rodowitym Tczewianinem, i po wiosce chodzą ploty od sołtysa że oddział Silvan Tczew ma być, jest już w monopolowym ogłoszenie o naborze, ciekawa oferta, ja ze szwagrem byśmy byli zainteresowani, bo kiedyś na tirze przejechaliśmy na pace z Tczewa do Wałbrzycha, więc temat transportu mamy obcykany, liczę bardzo na tą pracę, (usunięte przez administratora), myślę że na początek może być jak by co podaje numer (usunięte przez administratora) Piotr z Tczewa

Docent Doopchyck

Czas aktualizować listę przewoźników. Macie co robić? Koniec pierogów!

Trzeźwy umysł

Po miesiącach w innej firmie człowiek dopiero potrafi ocenić ile radości daje zmiana pracodawcy. Pozdro dla ex-silvanowców i Tych nowych co jeszcze życia nie znają :D

x

Przestańcie usuwać komentarze ! to nie zmieni naszej opinii o tej firmie...

romek

Co tak ucichło?

rudy

Witam wszystkich. Interesują mnie informacje o katowickim oddziale (w wątku jemu poświęconemu nie ma żadnych postów). Sytuacja tam wygląda podobnie jak w innych, opisywanych powyżej oddziałach? Z góry dzięki za konkretne informacje.

świeży

CHciał mi zaoferować zbyt intratną umowę.. miałem nie robić nic za najwyższą krajową.. wystarczyła moja obecność.. Do dziś żałuję tej decyzji..

Świeży

Do dziś wspominam te mowy motywujące do lepszego działania... MA BYĆ WIĘCEJ....

Byly Oddzial Wawa

Wesolych Swiat Wszystkim Ex i aktualnym Silvanowca zyczy Były Szczesliwy Oddzial Wawa :P

Eastern bunny

Smacznego jajka mokrego dyngusa itd. życzę wszystkim ex-silvanowcą :D!!!! a Silvanowcy niech siedzą do 16 bo napewno coś poładują hahahha

steve

Mastermind silvana byłna stażu w dolinie Krzemowej i to widać - wszystko działa w Silvanie tip top

Kejos

Panowie, co tak cicho? Dzisiaj Piątek, robimy operacje CHAOS!!! ATTACKE!!!

do świeżego

Świeży?! To naprawdę Ty?!

Void

Wiecie ludzie, czytając opinie w tym całym go-work odechciewa się jakiejkolwiek pracy:( Jest tutaj chociaż jedna firma transportowa, która ma dobrą opinie?

remiś
@Void

A gdzie przerzucasz te palety jaka firma

świeży

żałuje że rzuciłem tak fantastyczna robotę, teraz przerzucam palety na magazynie z bladym - trzymajcie się tej roboty póki możecie -lepszej nie znajdziecie!

Zostaw merytoryczną opinię o Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 12 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 326 ocen.

Silvan Transport & Logistics Sp. z o.o.